Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) gyurkikrisz válasza poffsoft (#28949) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Én egy hónap után visszaküldtem a kártyát, és ilyenkor ugye kétszer fizetném az egy havi díjat, mert a dijbekérős + a hó végi számla. Nem fizettem be, írtam nekik levelet.Két héttel később újra elküldtem nekik, mert nem válaszoltak. Akko azt mondták, a pénzügy válaszol 7 napon belül.Ez volt 20 napja. Ha nem kell nekik a pénzem, ám legyen.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#28952) poffsoft válasza gyurkikrisz (#28951) üzenetére


poffsoft
addikt

Laggos a kommunikáció, tudjuk :-)

[ Szerkesztve ]

(#28953) KILLERLALA válasza poffsoft (#28950) üzenetére


KILLERLALA
tag

Ezt mindenki eldönti !
Én azt érzem átverésnek, ugyanezt publikusban mennyiért kapom meg !
Mikor első hónapban nyertem velük kb 10 ezer forintot, na ezután már nem érdekel 1-2 havi !

Lehet itt háborogni, de gondolkodni már kevesebben tudnak !

Akik ennyire félnek mehetnek nyugodtan publikus csomagokba !

[ Szerkesztve ]

(#28954) gyurkikrisz válasza KILLERLALA (#28953) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Igen, mert biztos azon menne el az árrésük, ha képesek lennének egy normális számlázást összeállítani, meg ha az üfsz válaszolna minden levélre. Bárki bármennyit spórol rajtuk, attól még ez a kettő a tapasztalatok alapján rossz. Kész, pont el kell fogadni, és mérlegre tenni, nem pedig szemellenzővel védeni őket.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#28955) MADcat válasza gyurkikrisz (#28954) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hagyd rá.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28956) KILLERLALA válasza gyurkikrisz (#28954) üzenetére


KILLERLALA
tag

Nem védek én senkit !
Csak azt mondtam lehet dönteni, akinek más kell, menjen máshoz !
Elhiszem hogy idegesek akiknek konkurenciát jelentenek, de ez van, bele kell nyugodni !

További szép napot !

(#28957) Intruder2k5 válasza KILLERLALA (#28956) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Te miről beszélsz már megint? Többen is jelezték, hogy hiba van a számlázásban, és problémás a velük való kommunikáció, erre jössz itt a konkurenciával. Ha már reagálsz, jó lenne ha arra reagálnál, amit írtak, vagy ha arra nem tudsz érdemi választ adni, akkor engedd el a témát.

(#28958) gyurkikrisz válasza KILLERLALA (#28956) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nekem, mint magánember elég nagy konkurenciát jelentenek...

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#28962) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Flottába szeretnék vinni 2 telefonszámot, vagy ha nem megy akkor lehet új szám is.
A kérdésem az lenne a tapasztaltabbaktól.

Minimum 2Gb net kéne és ugy átlagban van havi 150-200perc beszélgetés.
Melyik flottát érdemes megnéznem?

A másik szám:
Itt kell legalább 6-8gb net és kb szintén 150-200perc beszélgetés.

Ahogy én láttam, de közel sem ismerem az összes ajánlatot (mivel a legtöbb "titkos"). A telenornak jók a csomagjai.
Ha reklám lenne a válasz a kérdésemre, akkor jöhet privátban is segitség.

Köszönöm!

(#28963) Zeki válasza Dikri (#28962) üzenetére


Zeki
nagyúr

Topikösszefoglaló kinyitása, ott van link a táblázathoz.

(#28964) Dikri válasza Zeki (#28963) üzenetére


Dikri
tag

Köszi, ezt láttam de ott csak pár csomag van fent...
Egyébként azok bruttó vagy nettó árak?

(#28965) DrBubo77 válasza Dikri (#28964) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Bruttó árak.
Én az IT Services-t ajánlanám, de érdemes megnézni a többi Telenorost is.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28966) tomazin válasza gabor9991 (#28916) üzenetére


tomazin
veterán

Ma volt csak időm bemenni és megkaptam hűség nélkül amit kértem (nekem amit felajánlottak jobb volt, nem nagyon kell net).
Köszönöm a tippeket!

[ Szerkesztve ]

(#28967) LámaZ


LámaZ
addikt

A vodás Tutinál (19 Ft/perc) van jobb beszélgetős ajánlat?

Legyen minden jó!

(#28968) noorbertt válasza LámaZ (#28967) üzenetére


noorbertt
őstag

Hajjaj :)

(#28969) Zeki válasza LámaZ (#28967) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hja, bármelyik Domino a Most opcióval. 9Ft hálón belül a hívás meg az sms, 19Ft hálón kívül.

[ Szerkesztve ]

(#28970) amargo válasza gabor9991 (#28912) üzenetére


amargo
addikt

Ezt az ügyfélmegtartó ajánlatot telefonon intézted vagy személyesen mentél be ilyenkor?

Egyáltalán, hogy kell ezt intézni, bevallom, ha nekem valami nem tetszik, akkor odébb állok és most pont ilyen helyzetbe kerültem, hogy lehet inkább elhagynám, de ha valami jó ajánlatot tudnak adni, akkor meggondolom.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#28971) Pachenkoooo


Pachenkoooo
tag

Üdv

Érdeklődnék, hogy tudna-e esetleg valaki ajánlani olyan flottát, amiben minél tobb mobilinternet forgalom van,lehetőleg jó áron. Továbbá jó lenne, ha nem csak netezős kártya lenne, hanem hívást is lehetne indítani róla. Internet a fontos, lebeszelhető percek az se baj ha éppen ha csak van.

(#28972) gabor9991 válasza amargo (#28970) üzenetére


gabor9991
őstag

Ez itt már eléggé OFF de azért leírom.
Elöször üzletben intéztem, mert fel akartuk mondani 2 elöfizetésünket, akkor tudtam meg, hogy van ilyen ügyfélmegtartó csoport, aki ad egy egyedi ajánlatot, ha szerzödést bontanál.Ott akkor az egyiket mégis felbontottuk a mâsikra kaptunk egy egyedi ajánlatot hűsèg nèlkül.
Màsodjàra màr csak egy emailt írtam, hogy ugye nincs hűség, de van jobb ajánlat a telenornàl, ha gondoljàk, esetleg lenne még ennél is jobb ajánlatuk, hívjanak fel mert gondolkodok a számhordozáson.
Fel is hívtak, mondtam hogy tudom, ez nem piac hogy alkudozzunk, de a telenornál ennyi pénzért ezt és ezt kapnám hűség nélkül.
Erre jött a válasz, hogy mivel 10 ève elöfizetök vagyunk, ajánlanak 255percet ès 2.5GB adatot 3349/hó áron hűség nélkül.
Így sikerült megegyeznünk.

[ Szerkesztve ]

(#28973) -=MrLF=- válasza gabor9991 (#28972) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Ügyes vagy, ez egy jó ajánlat, telekom?

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#28974) Atomgeszi válasza -=MrLF=- (#28973) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem Vodafone, ha jól emlékszem.

(#28975) MADcat válasza -=MrLF=- (#28973) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Vodafone

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28976) tomazin válasza gabor9991 (#28972) üzenetére


tomazin
veterán

mivel 10 ève elöfizetök vagyunk,

ez a BS része a dolognak. bárki aki le akarja mondani hűséges előfizető, akit meg kell tartani. (aztán persze van olyan, hogy emberünknek nincs kedve dolgozni és mondja, hogy rendben, rögzítettük a lemondást ;] )

(#28977) amargo


amargo
addikt

Küldtem a t-mobile-nak emailt, meglátjuk mit válaszolnak, de már a váltás hangulata megcsapott.
Ezért megkérdezem, a It Services és EuroQuattro-ról tud valaki küldeni részletesebb díjcsomagot vagy ami az itteni excelbe benne van az a teljes?
Továbbá az EQ esetében, a számom átkerül hozzájuk, de a számlát én fogom kapni?

ui.: Felhívtam a központi számot én is a T-nél ott nyilván annyit tudott a kishölgy ajánlani, hogy akkor Ő a lemondást javasolja, de azért emailben még egy lehetőséged adtam, ha nem megy, akkor váltás.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#28978) DrBubo77 válasza amargo (#28977) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

EuroQuattro részletek.
A szám a flotta nevén lesz, a számlát te kapod.

IT Services részletek

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28979) nimfas válasza DrBubo77 (#28978) üzenetére


nimfas
addikt

Mégis ki kapná a számlát? A szomszéd Pistike?
Gondolom úgy kell érteni hogy a szolgáltató számláz közvetlenül és nem a flotta. ;]

(#28980) MADcat válasza nimfas (#28979) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

IQpro. Számlát a flotta kapja, te csak utalsz nekik. Nem ördögtől való. ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28981) nimfas válasza MADcat (#28980) üzenetére


nimfas
addikt

Netes kártyám van náluk. Dijbekérőt küldenek (jó esetben). ;] arra fizetsz a flottának, majd kapod a számlát (jó esetben). ;]

Itt eq flottáról volt szó. Ott tudtommal a szolgáltató számláz az ügyfélnek.

(#28982) MADcat válasza nimfas (#28981) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Itt már lassan mindenki mindenkinek! :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28983) LámaZ válasza Zeki (#28969) üzenetére


LámaZ
addikt

OK, köszi, szóval nincs jobb.

Legyen minden jó!

(#28984) amargo válasza DrBubo77 (#28978) üzenetére


amargo
addikt

Köszönöm!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#28985) ambrust


ambrust
tag

Szerintetek egyéni érdem, hogy az iqtól nem tudok netes simet kapni? Egyetlen mailre sem kapok választ... hívtam őket többször, megígérték, hogy küldik. de sehol semmi... nem lejáratásnak szánom, csak nem értem mi a gond?

(#28986) gabor9991 válasza ambrust (#28985) üzenetére


gabor9991
őstag

Szemèlyi + lakcímkártya másolatát átküldted nekik és ennek ellenére nem kapod meg a kártyát?

(#28987) ambrust válasza gabor9991 (#28986) üzenetére


ambrust
tag

Persze. Az elsö kártyát még ezek nélkül kaptam pusztán telefonos beszélgetésre, adatokat késöbb küldtem. Azóta mintha átok ülne rajtam... tartozás nincs, műszaki gond nincs, kommunikáció nincs ;)

(#28988) hard74 válasza ambrust (#28987) üzenetére


hard74
senior tag

Én is ugyanígy jártam velük, igaz még csak egy hete küldtem az igényt, és csütörtökön beszéltünk telefonon.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#28989) goop válasza ambrust (#28985) üzenetére


goop
őstag

Kissé nehézkes az ügymenet. Anno személyesen intéztem a kártyákat, de így sem volt egyszerű, volt vagy 2 hét. :D

(#28990) vegyszer válasza ambrust (#28985) üzenetére


vegyszer
addikt

Én az első SIM kártyát direkt személyesen vettem át. Persze a net nem volt jó (vagy csak az automata APN, de ez már jóval később jutott eszembe), küldtek új SIM kártyát. Azzal rendben volt minden. De beletellett másfél hétbe, mire ez végig ment a rendszeren.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28991) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Komolyan mondom, már rosszul érzem magam, hogy így kilógok az "iqpro sorból"... ;]

Egyik nap emailben rendeltem, másnap már a kezemben is volt, a kért beállításokkal, azonnal aktiválva a 4GB-os adatkártya.
Sőt, az első díjbekérő is időben jött...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#28992) noorbertt válasza Biggeszkij (#28991) üzenetére


noorbertt
őstag

Hazucc!! :) Viccelek!;)

(#28993) Hoorus válasza Biggeszkij (#28991) üzenetére


Hoorus
őstag

Nekem is így volt a korlátlan kártyával :)

(#28994) kano válasza Biggeszkij (#28991) üzenetére


kano
nagyúr

Szerencsétek volt, éppen valaki visszaküldte és azt gyorsan továbbadták.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28995) sharp4 válasza kano (#28994) üzenetére


sharp4
őstag

Következő hónapban én is váltok, akkor majd kiderül, hogy begyorsultak-e. :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#28996) jozsi968


jozsi968
tag

Én nem beszélek sokat, ezért nem is flottázok, de most kaptam egy e-mailt, gondoltam megosztom, hátha valakit érdekel! :)
Havi 6400 forintért korlátlan telefonálás, EU roaming mentesen! - https://mobilflotta.net
BM
Balog Attila - Mobilflotta.net

Ma, 9:49
Ön
Újra igényelhető a legolcsóbb korlátlan flotta!

Havi bruttó 6400 forintért korlátlan flotta, ami EU roaming mentes (MOBILFLOTTA B)!

Az idei év új kedvence: MOBILFLOTTA 9 - Egy új hűségidőmentes flotta 5.5 Ft percdíjas tarifával, valamint egy korlátlan előfizetéssel, nagyon jó internet árakkal.

Érdemes szétnézni weboldalunkon: https://mobilflotta.net/flotta-tarifak/
Az aktuális tarifák kérhetők e-mailben is.

Üdvözlettel:

Balog Attila
+36 30 822 1646
https://mobilflotta.net - Legjobb mobilflották egy helyen!

Amennyiben nem kér több levelet, írja meg válasz emailben. Elnézést, ha levelünkkel megzavartuk!

[ Szerkesztve ]

(#28997) DrBubo77 válasza jozsi968 (#28996) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ez még működik?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28998) jozsi968 válasza DrBubo77 (#28997) üzenetére


jozsi968
tag

Ma kaptam az e-mailt 9:49-kor.

(#28999) MPeter87


MPeter87
őstag

Én az Audit and Credit/mobilflottacentrum.hu/mobilflottak.hu-tól kaptam most egy mail-t, hogy nagyon olcsó és nagyon új ajánlataik vannak. Le is iratkoztam a hírlevelükről.. Remélem többet nem küldenek..

(#29000) h.kalman


h.kalman
csendes tag

Egy kérdés lenne hozzátok euroq hoz gondoltam belépek de valami brutális a kommunikáció 2 napja nem veszik fel a telefont... Más is így járt velük? vagy nem jellemző ez ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.