Hirdetés
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Szevam: ChatGPT: Bizonytalansági jelölés funkció bekapcsolása
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Gurulunk, WAZE?!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Meggyi001: Eldugott helyek Párizsban, amiket jó eséllyel még nem láttál... 3. rész
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sasNAXO
aktív tag
Itt a memóriához mondanám, hogy a Ryzen 5xxxG prociknál elméletileg ha csak a grafikus részt nézzük, fontosabb a magas frekvencia, mint az időzítés. Nekem most lett 4400MHz-es memóriám, teszteltem, valóban így néz ki, de nem hatalmas számokról beszélünk, lásd pl. youtube videó a témáról.
A táphoz pedig azt javasolnám, hogy olyan helyről vedd ahova könnyű visszavinni ha ciripel.
Volt egy néma Corsair SF450-em, majd vettem egy SF750-et amit vittem is vissza és most a második SF750-em se teljesen néma, de asztal alól már nem hallom.
Végül pedig az NR200-ba, ha a szellőző oldallappal használod, kényelmesen elvan egy Noctua NH-C14S, ami alapjáraton és bizonyos teljesítményig nagyon néma.
Új hozzászólás Aktív témák
- Robogó, kismotor
- Itt a Microsoft szörnyprocesszora, ami 132 maggal tarolhatja le a felhőt
- Milyen házat vegyek?
- Tanárian oktatja a ChatGPT a mezőnyt
- Rendszergazda topic
- TCL LCD és LED TV-k
- Arc Raiders
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- További aktív témák...
- Lenovo V130-15IGM laptop (Pentium Silver N5000/8GB/256GB SSD
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3837, 100% Akkumulátor
- HP 14 Elitebook 840 G7 FHD IPS i5-10210U 4.2Ghz 16GB 256GB SSD Intel UHD Graphics Win11 Pro Garancia
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- TELJES KÖRŰ IT BESZERZÉS
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Volt egy néma Corsair SF450-em, majd vettem egy SF750-et amit vittem is vissza és most a második SF750-em se teljesen néma, de asztal alól már nem hallom.

