- sziku69: Szólánc.
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sellerbuyer: HDMI vagy DisplayPort kábellel szebb a kép?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- skoda12: Webshopos átverések
- Gurulunk, WAZE?!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
Nekem még ez is tettszett amikor ötletelésen voltam, én sem nagyon találtam olyat ami 65 mm-nél alacsonyabb és valódi hűtő fér be:
[link]
Azt nemtom hogy tényleg benne van-e a paneltáp.
Másik opció, de ebbe már csak 30 mm magas hűtő fér bele, tehát pl a 36 mm magas jonsbo hp-400 amit mostanában tesztelek nem biztos hogy belefér: [link]
Rengetegen az SSD-t egyszerűen kétoldalas ragasztóval felrakják a fedlap belső oldalára, csak szétszedéskor figyelni kell a kábelezés miatt.
Amúgy kereséskor azt szoktam, hogy nem a "mini-itx" kategóriára kattintok, hanem lejjebb görgetek és egyszerűen minden más típusra bekattintom a "nem"-et. Ugye amibe ATX elfér, abba mini-itx is, de ha beállítom hogy nem akarok olyat látni amibe ATX fér, akkor azokat kiveszi a listából.
Új hozzászólás Aktív témák
- Hynix 4GB (2 x 2) 1066 MHz DDR3
- Gigabyte GA-MA770-UD3 rev: 2.0 AMD AM3 alaplap + Phenom II X4 Black Edition 955 proci
- MSI H61M-P21 (B3) LGA 1155 alaplap, + Quad Core i5-2500k processzor
- Kingston FURY Beast DDR4 3600 MHz (KF436C18BBK4/128) Garanciális 4x32 gb
- Gigabyte Z690 Aorus elite ddr4. aqua gari 2026.07.23ig
- Xiaomi TV Box S 4k 2gen 1,5 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- SanDisk Extreme Portable 8TB (SDSSDE61-8T00-G25)
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X390: i5-G8 I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Microsoft Surface Laptop 5 13.5" i5-1245U 16GB 512GB Alcantara 1év garancia
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest