Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2992) GrooveHero válasza Destroyer91 (#2990) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én most rendeltem meg az előtt pár perccel, hogy írtam, hogy megrendeltem, elvileg szerdán délután mehetek érte, de legkésőbb csütörtök délután. Eddig semmi bajom nem volt Sandisk pendrive-okkal, pedig már 3 ve nyüstölök egy régi kis 4 gigás USB2-est, de még mindíg hibátlan és nagyon is vigyáztam rá, és a sebessége is tűrhető. 25/18 Mb/sec. Ha a Sandisk márkával kapcsolatban fenntartásaid vannak, akkor nem tudom, mit ajánlhatnék. Én nekem bevált. Rengeteg jó márka van mág, Adata, Patriot, Silicon Power, stb.
Van itt egy teszt, megnézheted, és választhatsz ezekből is akár. De az az egy dolog biztos, hogy a Sandisk-nél gyorsabban nem sokat fogsz találni, talán -et, vagy kettőt, az ennél gyorsabbakat már SSD-nek nevezik :K

Findzs ebben is van valami. Ha ki akarja az ember használni a max teljesítményt, akkor ahhoz már ugye USB-as aljzat és SATA-as vinyó is kell bizony.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.