Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Tauren45 válasza vond (#2347) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Köszi.

Megrendeltem. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2352) Tauren45 válasza vond (#2347) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Amúgy vinyóról-stickre ; stickről-vinyóra is gyors a másolás? Mert nekem SSD-m van a notiban Samsung 830 256GB és hát nem igen örülnék neki ha lassúcska lenne. Elméletileg 1 hét mire megjön. . . :U

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2353) attiati válasza vond (#2347) üzenetére


attiati
veterán

ez most komoly, hogy 5-6e ft-ért be lehet szerezni egy ilyen 16 gigás a-datát?

egy kicsit off:
Mennyire jó megoldás, hogy pendrive helyett microsd kártyát vennék, és ahhoz külön egy usb-s kártyaolvasót az asztali géphez? Árban picit drágább lenne, de később tudnám használni fényképezőhöz vagy telefonba is.

A pendrive csak adatmozgatásra kellett volna asztali gép és laptop között.

(#2354) vond válasza attiati (#2353) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Komoly... :K És nem is 5-6 ezerért, hanem 4,5-5 ezerért... :)

Talán működhet az SD kártyás elgondolásod is, bár nem tudom, hogy minden esetben tudnák-e hozni azt, amit egy hasonló sebességre képes pendrive tud... Gondolok itt leginkább a kis méretű file-okra, mert ugye a memória kártyákra általában nagy méretű file-okat írunk, és ugye ebben az esetben hozhatnak egész jó szekvenciális sebességeket...

Az meg a másik dolog, hogy pl. egy jó Class 10-es (~30MB/s) SD kártya 7-8 ezer körül kezdődik... 4-5 ezerért (amennyibe pl. kerül az elmúlt oldalakon többször is kitárgyalt, kitűnő ADATA pendrive) csak lassabb, Class 4-es (~15MB/s) kártyákat kaphatunk... Ezzel szemben a fenti pendrive USB3-on 100-zal olvas és 30-40-nel ír, USB2-n meg 35-tel olvas és 20-25-tel ír...

(#2352) Tauren45: A fenti sebességeket természetesen HDD és SSD esetében is hozza, oda-vissza...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#2355) attiati válasza vond (#2354) üzenetére


attiati
veterán

annyiért hol láttad?

Levehető (elveszíthető) kupakos ugye?
Ha jól láttam, akkor nem lockolható és nem jelszavazható.
Van olyan, ami még azt is tudja és ugyanennyire ajánlott kategória?

:R

[ Szerkesztve ]

(#2356) Tauren45 válasza attiati (#2355) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Meglehet azt oldani Windows alól is, hogy jelszót kérjen mikor használatba veszed a sticket.

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2357) macska válasza vond (#2354) üzenetére


macska
tag

Én azt olvastam valahol, hogy a "class10" 10MB/sec írható maximum, azaz a Class utáni szám jelzi a maximális írási sebességet. Ha jól emlékszem.

macska

(#2358) macska válasza attiati (#2355) üzenetére


macska
tag

Egyetlen igazán ajánlható tipus van, amiről sok a tapasztalat, A-data S102Pro. Van még az A-data N005, de az hosszú méretileg, jobban olvas, mint a102Pro, az írásuk kb egyforma.
Az összes többi, ha fórumot veszed támpontként, lutri. Jelenleg ez a helyzet 2012.09.03-án.
Szerintem. :C

A-data 102Pro, fémházas, és műanyag kupakos. Masszív kivitel, és stabil működés. LED nincs rajta, és nem is lockolható, asszem.

[ Szerkesztve ]

macska

(#2359) vond válasza macska (#2357) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Végülis igazságod vagyon... Amiről Te írsz, az a minimum sebesség...
Ettől még egyes gyártók, egyes szériák, vagy akár egyes darabok eltérhetnek ettől (gondolom vevőcsalogatás okán)...

Az én 8 gigás, Class 4-es Sandisk SDHC kártyám is pl. 15MB/s-ot tud... És ezt nagyjából hozza is mind írásban, mind olvasásban... Mondjuk ez már Ultra II-es széria, gondolom ezért gyorsabb... Ugyanebből a szériából a Class 10-es tud 30MB/s-ot is...

(#2355) attiati:
Most tényleg elég sok helyen felment az ára, vagy inkább már sajnos el is tűnt a kínálatból, de ITT pl. kerek 5 rugó, és pár nap alatt el is érhető...

Én meg egy helyi boltban vettem, még ennél olcsóbban is, ~4,5 ezerért kb. fél éve... (Sok minden elég drága ebben az üzletben, de a pendrive-ok mindig nagyon olcsók voltak)...

Egyébként igen, levehető kupakos...

(#2358) macska: Az ADATA vállalat még mindig így egyben szereti írni a nevét... :P ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#2360) macska válasza vond (#2359) üzenetére


macska
tag

Így írogattam először a nevet, aztán megnéztem pontosan. Egy ideig jól is írtam, de néha a régi reflex úrrá lesz rajtam, főleg, ha sietek. :D

macska

(#2361) attiati válasza macska (#2358) üzenetére


attiati
veterán

ezt nem is értem: hatmillióféle pendrive vagy, nagyobbnál nagyobb márkák és csak egyetlen típusról van tapasztalat? Olyan érzésem van, hogy az elején 2-3 ember ilyet vett, tökéletesen bevált, és azóta mindenki ezt veszi, és még jobban beválik :D

(#2362) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Üdv. !

Kellene egy kis segítség. Én már megvettem egy Silicon Power Marvel M01-es pendrivet.
A problémám az vele hogy ha pl egy 4,3Gb ISO filet, vagy akár egy 8GB-os .mkv filmet akarok felmásolni akkor azt írja ki hogy szüntessem meg az írásvédettséget. Mi lehet a gond? Még az 1,4 Gb .avi-t is fel lehet rá másolni de az előbbieket nem.
Amúgy a kütyü 32 gb kapacitásu.
Köszi a segítséget ! :F

[ Szerkesztve ]

DIGI 500 ról 1000-re

(#2363) macska válasza szoszo75 (#2362) üzenetére


macska
tag

FAT32-re van formázva valószínű, NTFS-re kellene formázni. Ez lehet a baj, én alapból ntfs-re formáztam, így 100%-ig nem vagyok biztos benne.
(FAT32-nél 4 GB a maximális file méret azt hiszem , már nem is tudom pontosan, rég óta NTFS-t használok.)

[ Szerkesztve ]

macska

(#2364) szoszo75 válasza macska (#2363) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Ez előtt volt egy Kingston 32Gb-os pendrivem és az is fat32-re volt alapból formázva de ott nem volt ilyen probléma, max annyi hogy lassú volt és ezért cseréltem le. :F

DIGI 500 ról 1000-re

(#2365) macska válasza szoszo75 (#2364) üzenetére


macska
tag

Érdekes lenne, ha fat 32-nél 4GB-nál nagyobb file-t rá tudnál tenni. Most lestem utána a net-en, Nézd meg te is. Extfat rendszer is van, ott lehet 4gb-nál nagyobb file méret, de ez utóbbit nem minden DVD USB lejátszó tudja lekezelni például. ntfs-t az újak igen.

macska

(#2366) szoszo75 válasza macska (#2365) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Jól van hiszek én neked. :) Nos akkor leformázom ntfs-re és remélem tényleg nem lesz vele már probléma. Még garis, remélem a garit nem veszítem el ha ne adj isten hibás lenne a kütyü?! :U

DIGI 500 ról 1000-re

(#2367) macska válasza szoszo75 (#2366) üzenetére


macska
tag

nem.
Ha kell a nagyobb file méret.
Viszont, néha, ha bármire újra formázod a pent, néha lassabb lesz, nem tudni miért, de szerintem ez a veszély nem fenyeget. Érdekes tapasztalat, néha előfordult. USB 2.0 vagy 3.0-án használod? Érdekelne az írási sebesség.

Én egy Silicon power B10-et cseréltettem ADATA S102 pro ra. A csatlakozása bizonytalanná vált. Ha a marvel-nél is elkezdi, akkor válts tipust.

[ Szerkesztve ]

macska

(#2368) szoszo75 válasza macska (#2367) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Egyenlőre csak USB 2.0-n használom vagy használnám.
Remélem nem lesz gond vele, nincs kedvem folyton cserélgetni őket.
Azért is akartam ekkora kapacitásut venni mert erre másolnám ezeket a nagyobb méretü filmeket /pl. .mkv/ és usb-n nézem a bluray lejátszón.
Viszont egyre több helyen olvastam hogy az NTFS meg lerövidíti az élettartamát. Most akkor mi az igazság?

DIGI 500 ról 1000-re

(#2369) szoszo75 válasza macska (#2367) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Még az egy kicsit zavaró hogy a 32Gb-ból csak 28.9 ami elérhető.

DIGI 500 ról 1000-re

(#2370) macska válasza szoszo75 (#2368) üzenetére


macska
tag

ez is, az is. Szóval akkor ntfs.
Murphy törvénye: "Ami elromolhat, el is romlik." Lehet 3 év múlva, vagy még előbb, veszel majd 128GB-os pendrive-ot "6000" forintért. :) Vagy valami új eszközt, ami még nincs. Kár ezen morfondírozni. Én 100000ft-os eszközt szoktam venni "5 évre", a többi, vagy megy még, vagy cserélődik magától az idő múltával. :)

macska

(#2371) macska válasza szoszo75 (#2369) üzenetére


macska
tag

partíciós tábla, plusz egyéb,. Ez a jó érték. Másolj rá. A winyók is kevesebbek, a 80GB-os 74GB körül van. Hosszú a magyarázat, és összetett, most hanyagolom.

macska

(#2372) szoszo75 válasza macska (#2371) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Ok, tisztában vagyok vele csak kicsit zavaró, de elfogadom. :)
Milyen progit ajánlasz a pen sebességének tesztelésére, mert akkor majd megcsinálom és belinkelem. :)
Egyébként a CrystalDiskMark-al csináltam egy tesztet. Sequential-on 1000MB-al.
Az olvasás 34 MB/s lett az írás pedig 22,7 MB/s. /USB 2.0/

[ Szerkesztve ]

DIGI 500 ról 1000-re

(#2373) macska válasza szoszo75 (#2372) üzenetére


macska
tag

jó ez a progi, és az adatok is. Thx. Olvasásod super, írásnál azért 25MB/sec körül, kicsit felette vártam. Anno én is nézegettem a Marvelt, csak akkor még drága volt anno.
Adata S102pro 32GB.
USB 2.0 : Olvasás 26-27MB/sec Írás: 26-27MB/sec
USB 3.0: Olvasás: 96-98MB/sec Írás: 46-48MB/sec (PCI-E USB 3.0 kártyán keresztül, nem alaplapi.)
4GB feletti másolás megy?? Mert a fő kérdés ez volt. :)

[ Szerkesztve ]

macska

(#2374) szoszo75 válasza macska (#2373) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Igen, most már müxik rendesen. Nekem ez az írási sebesség is megfelel bőven.
Úgy hogy probléma egyenlőre nincs és remélem nem is lesz.
Köszi a segítséget. :D

DIGI 500 ról 1000-re

(#2375) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Most használom először ezt a CrystalMark-ot és fogalmam sincs, hogy most ez hogyan is működik valójában. :B :F

Mindenesetre Vond kolléga tanácsát megfogadva a 16gb-tos ADATA nagyobb testvérére leltem.

Mi az a szám 1-9-ig legördülő menüben?

Íme egy teszt:

SSD Samsung 830 256GB sata 2-es csatlakozón vs ADATA S102P 32GB USB 3.0

Ez így nagyjából rendben van?

Köszi. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2376) vond válasza Tauren45 (#2375) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hali!

Én sem vagyok nagy CDM használó, de szerintem azok a számok azt jelentik, hogy hányszor futtassa végig a tesztet... Mellette meg az van, hogy mekkora méretű tesztadatot használjon...

Értelemszerűen minél többször futtatod le, annál pontosabb értékeket kaphatsz... Érdemes legalább hármat-négyet beállítani, mert egy-kettőnél bármilyen dolog megzavarhatja (pl. éppen futó alkalmazások, esetleges file mozgatások, stb.)...

Ha USB2-es porton teszteltél, akkor nagyjából rendben vannak a sebességek, bár a 4K írás lehetne egy kicsit gyorsabb...

Amúgy a File » Test data menüpontban mi van beállítva? Ha nem "0 Fill" értéken mértél, akkor állítsd át arra (ekkor tömöríthető adatokat fog használni), így gyári értékekhez közelibb eredményt fogsz kapni...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#2377) Tauren45 válasza vond (#2376) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Defaulton volt mérve, és nem USB 2.0-án de oda is írtam, hogy USB3.0án van tesztelve. :R

De mint látom itt mindenki csak 50MB-ket tesztel, szal megnézem úgy mit kapok.

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2378) Tauren45 válasza Tauren45 (#2377) üzenetére


Tauren45
aktív tag

ja tényleg nem írtam oda az csak a stick csatija, de am 3.0-án mértem. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2379) vond válasza Tauren45 (#2378) üzenetére


vond
MODERÁTOR

3.0-hoz képest ez nagyon lassú... A szekvenciális olvasásnak minimum 80-90 körül kellene lennie, az írásnak meg 40-50 környékén...

Egyébként az sem mindegy ám, hogy milyen az USB vezérlőd, milyen régi az alaplap, van-e frissítve a driver, meg van-e hosszabbítva a csatlakozó, stb, stb... Sok tényezős a dolog...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#2380) vond


vond
MODERÁTOR

Ezt most mértem, egy ősrégi AM2-es alaplap USB2-es kivezetésén egy 1,5 méteres hosszabbító végén, 64 bites Win7 alatt, alap driverrel, "0 Fill" beálíltással:

A pendrive exFAT-re van formázva...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#2381) Tauren45 válasza vond (#2379) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Lenovo w510-em van. Lenovo honlapja szerint 2010-es a legújabb driver az van fent. De lehet elnézek a hivatalos honlapjukra. Elméletileg NEC vezérlőm van. Amit ajánlottál beállítás 9* lefuttatva 50MB. Én penem is exFAT-ra van formázva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2382) vond válasza Tauren45 (#2381) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nahhh, ez már nagyon is rendben van... :K

Ennél sokkal gyorsabb már nem nagyon lesz, de azért - ha gondolod - frissítheted a driver-t (az sosem árt)... :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#2383) Tauren45 válasza vond (#2382) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Az előbbi azért tűnhetett lassúnak mert ott 1kMB-t állítottam be. :U De ha ez így már rendben van akkor megvagyok nyugodva. :C Itt Ausztriában rengeteg ilyen stick van raktáron ezt a 32-est épp 8945Ft-ért vettem. Ennyiért szerintem nagyon jó kis cucc, és még szép is.

Köszi még 1x, hogy ezt ajánlottad. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2384) vond válasza Tauren45 (#2383) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nagyon szívesen! Örülök, hogy meg vagy vele elégedve... ;)

Érdekes az, hogy ott kint mennyi van még, itthon mostanában eléggé eltűntek a boltok polcairól... 32-est konkrétan nem is nagyon találok... Biztos felvásárolták a sógorok az összeset... :P

Pedig idővel én is cserélném a 16-ost egy 32-esre, vagy akár 64-esre... A végén majd még Téged kérlek meg, hogy hozz egyet haza magaddal... ;) :B

Itthon 64 gigás N005-öst lehet venni néhány helyen 15 ezer környékén... Na az is brutál jó ár szerintem...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#2385) Tauren45 válasza vond (#2384) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Nálunk kapható:

ADATA Nobility N005 Pro 64GB 22570Ft <--- Akik megvették azt írják, hogy eszméletlenül meleg amikor használatba kerül, és nem éri el az gyártó által megadott sebességeket. :F

Az s102 64gigás pro stick nem kapható még.

Ez a 32 gigás is tud ám meleg lenni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2386) macska válasza Tauren45 (#2377) üzenetére


macska
tag

5 x 1000MB-on teszteltük főképp, mert anno a tesztoldalakon is ez volt a beállítás, amikor én vettem az ADATA S102Pro-t 32GB USB 3.0. USB 3.0-án a Seq teszt, igazán ez érdekelt, olvasás: 96-98MB/sec, írás 46-48MB/Sec. PCI-E 3.0 kártyán keresztül.

Nálam érzékeny volt az USB 3.0 hosszabbító kábelre, nem igazán ismerte fel az ADATA S102Pro-t a gép. Csak a PCI-E 3.0 portról közvetlen csatlakozással ment stabilan, kifogástalanul.

USB 3.0 portról USB2.0-ás (!!) hosszabbító kábellel jobb volt ezen tényező, stabilan felismerte. Ekkor ha jól emlékszem olvasás 34MB/sec, írás 24MB/sec körül volt, egy ilyen kísérletet hajtottam végre.

Aztán vettem egy 4USB 3.0-ás külső tápegységgel rendelkező Trust bővítőt, azon hozza az ADATA stabilan a 96-98MB/sec-es olvasás, illetve a 46-48MB/sec írás értékeket, mint amikor az PCI-E kártya USB 3.0 portjára volt közvetlen csatlakoztatva. Valamint a kis USB 2.0-ás winyóm (250GB) is saját, gyári kábelével kifogástalanul működik, persze 2.0-ás sebességgel. Ez utóbbit csak úgy ismerte fel a gépem Win7 alatt az alaplapi hátsó USB 2.0-ás portomról, ha Y HDD kábelt használtam, azaz a tápellátás 2 USB 2.0 portról volt levéve, a vinyó számára. Az eredeti, gyári kábelével nem volt felismerhető a gép számára, ha 1 USB 2.0 portra volt csatlakoztatva. Tápellátási problémája volt, valamiért.

[ Szerkesztve ]

macska

(#2387) Tauren45 válasza macska (#2386) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Értem. Én most felraktam 4GB-ra és a seq olvasás: 94 MB/sec írás 44MB/sec. Én szerintem ez igen csak jónak mondható. A többit elég szép gyorsan olvassa viszont az írás elég lassúcska. Közvetlenül gépbe dugva.

Én megvagyok ezzel az értékkel is nagyon elégedve, jó vétel volt ez. :K

Ui.:
5MB vs 4GB

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2388) macska válasza Tauren45 (#2387) üzenetére


macska
tag

ez már így ok. próbáld 5x 1000 az a mérvadó. :D

[ Szerkesztve ]

macska

(#2389) Tauren45 válasza macska (#2388) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Tessék. ;)

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2390) macska válasza Tauren45 (#2389) üzenetére


macska
tag

:)

macska

(#2391) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Maxell 16 Gb fat32-es pendrive-on lévő szabad területet szeretném amennyiben lehetséges úgy formázni vagy partícionálni ntfs-re, hogy a már a pendrive-on lévő fat32 adat rajtamaradjon,ne törlődjön,ne kelljen ideiglenesen se áttenni máshová.
Tehát fat32 és ntfs partíció legyen végül a penrdive-on.

Ennek végrehajtására képes program létezik nem tudjátok?
Egy IStar nevű formattáló program már van a pendrivon,de szerintem ez erre nem alkalmas.
Előre is köszi! :R

(#2392) Tauren45 válasza creed33 (#2391) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Easeus Partiton Manager. Eléggé könnyű kezelni, csak mikor formázod létre hoz valami mappákat rajta, azt ha jól emlékszem lelehet törölni. Nekem bevált használtam jó ideig. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2393) Slyer


Slyer
senior tag

sziasztok!

érdeklődnék, hogy jelenleg mi az a pendrive, ami a legjobb ár/érték aránnyal rendelkezik? 16 és 32 gigáson gondolkodom, és nem lenne hátrány ha usb3-as lenne. nem kell minden áron csúcsmodell, inkább az ár érték aránnyal hódítson :) megbízhatóság, élettartam, és garancia fontos tényező!
(ha van nagyon jó árban 8 gigás ami megéri, az is érdekel!)

köszönöm! :R

(#2394) Tauren45 válasza Slyer (#2393) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Barátkozzál meg vele. Adata S102P 16GB

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#2395) vond válasza Tauren45 (#2394) üzenetére


vond
MODERÁTOR

+1 :K

Slyer: 1-2 oldalt vissza is olvashatnál... Elég meggyőző... :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#2396) Slyer válasza Tauren45 (#2394) üzenetére


Slyer
senior tag

amik hardveraprón vannak 16 gigás verbatimok azok kukák?

(#2397) Slyer


Slyer
senior tag

/már nem tudtam szerkeszteni, bocsi/

az A-data N005-ről mik a vélemények? az s102pro-nál 100mb/25mb van megadva, az n005-nél meg 85 / 55. az jobban tetszene. az lehet hogy tényleg ilyen arányban oszlik?

(#2398) vond válasza Slyer (#2397) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem tudom, hol láttál ilyen sebességeket, de ha visszaolvasol pár hozzászólást, akkor is láthatod, hogy az S102 Pro a valóságban 95/45 körül teljesít USB3.0 csatlakozón... Több embernél is...

Az N005 sem rossz, de sokakat eltántorít a 10 centis hosszúsága...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#2399) Slyer válasza vond (#2398) üzenetére


Slyer
senior tag

árgépes infókból táplálkoztam. de jó, meggyőztetek az s102pro-ról!

köszönöm szépen a segítségeket! :R

(#2400) kovimre


kovimre
tag

S102 Pro első használata, USB 3.0 Fat32-vel. Ez jó, igaz?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.