Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) Findzs válasza djculture (#3793) üzenetére


Findzs
addikt

pontosan :K
mi is ezzel szívunk :(((

szerencsére van egy korrekt nagyker partnerünk de annak meg pen választéka nincsen, nekik is a 100, 101 meg ilyenek

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3802) a1200 válasza djculture (#3800) üzenetére


a1200
aktív tag

Direkt megkérdeztem a boltban, hogy milyen classosak vannak 2-8 GB-ban, volt 6-10-es is, mintha lett volna 4 GB-os microSD is class 10-zel. Itt is van [link] 3000-ért nem olcsó.
Van 8 GB-os 10-es is 4390-ért [link]
16 GB-ban 7590 [link]
32 GB 14900 [link]
Szokás szerint minél nagyobb kapacitású, annál olcsóbb 1 GB.

Vicc, hogy 8 GB-os class 10-ért 4390-et kérnek. Az ilyeneket ingyen kéne utánam dobálniuk, ha vettem 32 GB-ost 5000-ért, mert ez lenne a reális ára.

Mind az SD, mind a microSD olyan dologra lesz használva, ahol teljesen felesleges a 4-8 GB-nál nagyobb méret.

Még mindig várom a bestbuy pendrive típusokat árral, mérettel, vásárlási hellyel, stb.

[ Szerkesztve ]

(#3803) bul07


bul07
nagyúr

Na a mi napon megérkezett a SANDISK CRUZER GLIDE 16GB USB 2.0(19-én rendeltem és ma 30-án meg is érkezett)
Kicsit meglepődtem hogy milyen felelőtlenül volt borítékolva , ezt a hozzászólásomat nézzétek meg

Sebesség teszteket lefuttattam, itt találhatóak

Írási sebessége meglepően jó, az árához képest
5.8 - 6.9MB/s között ingadozik

Teljesen telemásoltam és a H2testw is ráengedtem

Még nem tudom hogy milyen lesz a következő, majd ha ezt eladtam döntök

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3804) Gézengúz válasza bul07 (#3803) üzenetére


Gézengúz
addikt

"Írási sebessége meglepően jó, az árához képest"

Lehetne még ettől is sz@r@bb az írása? Mán bocs!! :U

(#3805) bul07 válasza Gézengúz (#3804) üzenetére


bul07
nagyúr

Simán, legtöbb olcsó nem éri el a 5MB/s írást, mielőtt megjött én ara számítottam hogy valahol 4körül fog írni , mivel ez olcsó usb 2.0 -ás pen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3806) djculture válasza Gézengúz (#3804) üzenetére


djculture
félisten

2500ft-ért sokat nem lehet várni, itthon a még ennél is rosszabb kingston datatraveller dt100 101 16gb 3700ft a legolcsóbb helyen. A nagyobb baj hogy ezeket a hulladékokat még mindig gyártják vagy csak raktárokból ömlik ki ez a sok nyavaja és itthon legtöbb helyen csak ez kapható.
Meg bánná a fene legyen lassú de akkor napi írással bírjon ki legalább 1 évet, de nem bedugod hogy használnád és annyi neki. Én havi szinten visszaküldök ezekből egy papír doboznyit garanciába. Látva hogy van nem egy 128 meg 512megásom amik nem is tudom már hány évesek és még használhatók elég hulladék ez a mai pendrive felhozatal.

[ Szerkesztve ]

(#3807) Gézengúz válasza bul07 (#3805) üzenetére


Gézengúz
addikt

Na de most ha olcsó is, az nem jelenti azt, hogy meg kell venni!! Vagy igen?? Akkor inkább spórolok még kicsit de nem kínzom magam a lassú felmásolgatásokkal... :Y

(#3808) djculture válasza Gézengúz (#3807) üzenetére


djculture
félisten

Legtöbb vásárló csak azt nézi hogy olcsó legyen. Különben csodálkozom hogy egyáltalán itthon is csökkentek az árak, mert amúgy már lassan két éve artisjus matricát tartalmaznak ezek is, vaskos jogdijakat kell nagyságától függően fizetni.

(#3809) bul07 válasza Gézengúz (#3807) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt falun nem szempont a gyorsaság , egy forinttal se adnának többet azért hogy pár megabyte-tal gyorsabban írjon
Legutóbb eladtam a Platinet USB pendrive 16GB X-Depo, USB2.0 4200írás(jó esetben) és 13500 olvasás, és a vevőnek mondtam hogy lassú és odaadom hogy próbálja ki, mi volt ere a válasz, nem számít az írási sebessége
Ha adnék választási lehetőséget hogy
SANDISK CRUZER GLIDE 16GB USB 2.0 ~6MB/sírás 20MB/s olvasás 3000Ft
TRANSCEND JETFLASH 700 16GB USB 3.0 usb2-őn ~20MB/s írás ~60MB/s olvasás 3500Ft
szerinted melyiket választanák , persze hogy az olcsóbbat

(#3808) djculture
Az a durva hogy ezt a SANDISK CRUZER GLIDE 16GB USB 2.0 nekem került 2450Ft-ba , a borítékon van 4.10$ HK-nyi bélyeg(125Ft a bélyeg) és még ezek után is volt haszna a kis Kínainak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3810) Murloc


Murloc
tag

Sandisk Extreme (CZ80) 32GB
exFAT, defaul AUS, random data

(#3811) djculture válasza bul07 (#3809) üzenetére


djculture
félisten

Többet nem is kérhet el érte szlovákból is annyi de gari ügyébe ha fél év múlva tönkremegy lehet kukába dobni mert nem biztos hogy foglalkoznak vele. Itthon is az a szabály 10k érték alatt bizonyos termékekhez nem kötelező garanciát adni de a gyártó és azon keresztül a forgalmazó adhat.
Konkrétan a termékek:

Kizárólag 10 000 Ft bruttó vételár felett van kötelező jótállás az alábbi termékek esetében:

villamos és/vagy gázenergiával működtetett sütő-, főzőberendezések és ezek kombinációja;
vízmelegítők, fűtő-, légkondicionáló- és egyéb légállapot-szabályozó berendezések;
motoros kerti gépek, motoros kézi szerszámok, motoros szivattyúk;
az egy éves, illetve az egy évnél hosszabb kihordási idejű gyógyászati segédeszközök és készülékek;
biztonsági riasztó- és jelzőberendezések;
elektronikus hírközlő végberendezések (telefonok, mobiltelefonok, telefax-készülékek, több funkciós készülékek stb.);
üzenetrögzítők, kihangosító készülékek;
műholdvevő és AM Micro antenna rendszerek és ezek részegységei, televíziók, projektorok, videomagnók;
rádiók, autórádiók, rádiós ébresztőórák, rádió adó-vevő készülékek, amatőr rádióadók és rádióvevők, műholdas helymeghatározók;
lemezjátszók, szalagos és kazettás magnók, CD-felvevők és -lejátszók, DVD-felvévők és -lejátszók, egyéni hangrendszerek és ezek tartozékai (keverőasztal, erősítő, hangszóró, hangfal), mikrofonok és fülhallgatók;
fényképezőgépek, film- és hangfelvevő kamerák, videokamerák és camcorderek, film- és írásvetítők, filmnagyítók, filmelőhívó- és filmfeldolgozó készülékek, fotónyomtatók, film- és diaszkennerek;
MP3 lejátszók, Pendrive készülékek, illetve az ezekhez, valamint a digitális fényképezőgépekhez használatos memóriakártyák;
távcsövek, látcsövek, mikroszkópok, teleszkópok, iránytűk, tájolók;
személyi számítógépek és alkatrészeik, monitorok, nyomtatók, szkennerek;
számológépek, zsebszámológépek, menedzserkalkulátorok;
írógépek és szövegszerkesztők;
hangszerek;
órák;

[ Szerkesztve ]

(#3812) Gézengúz válasza bul07 (#3809) üzenetére


Gézengúz
addikt

Atyaég, hol laksz Te?

(#3813) djculture válasza Gézengúz (#3812) üzenetére


djculture
félisten

Mi az atyaég minden kiskerben ami vidéken van ez van ami leírt. Eleve nagyon kevés ember van aki nem azt nézi hogy olcsó legyen.

[ Szerkesztve ]

(#3814) Gézengúz válasza djculture (#3813) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nade 500Ft-nál is? Egy eszközt amit jó esetben hosszú évekig tud használni?

(#3815) bul07 válasza Gézengúz (#3814) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen még 500Ft-nál is , ne viccelj már két üveg sör ára :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3816) djculture válasza Gézengúz (#3814) üzenetére


djculture
félisten

pendrive az olyan mint a kutya vacsorája bizonytalan... Régiek elhiszem hogy működtek/működnek, de mostanában csak azt látom hogy bedugja valaki és nyomdafestéket nem tűrő dolgokat mondva mérgelődik hogy miért nem ismeri fel vagy miért raw, miért üres mikor rajta volt az amit kiakart nyomtatni stb...

(#3817) Gézengúz válasza djculture (#3816) üzenetére


Gézengúz
addikt

A leválasztás csodákra képes....Egy darabom nem pusztult még meg soha...

(#3818) bul07 válasza djculture (#3816) üzenetére


bul07
nagyúr

Mondjuk azért egyesek tesznek is érte , nem választják le az eszközt csak ki be dugdossák , persze hogy tönkre vágja
Amúgy van egy ezer éves 512MB-som és még mindig tökéletesen működik pedig nem mai darab

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3819) djculture válasza Gézengúz (#3817) üzenetére


djculture
félisten

ja számitógépen de válaszd már le egy médialejátszón tv-n vagy dvb-t eszközön:) Nálam is itt pusztulnak el havi szinten, az se jó ha leállítja az ember az eszközt mert akkor már pc-n eleve úgy jön be hogy hiba van a fájlrendszerben, az se jó ha rögtön kihúzom amint leállítom a vele való műveletet. Már pedig manapság minden média eszközön van pendrive-nak hely. Én már jártam úgy is hogy rögzitette rá fater valamelyik hülye sorozatot és 2 óra után újraindult az egész dvb-t és a pendrive-ot már nem ismerte fel.

[ Szerkesztve ]

(#3820) bul07 válasza djculture (#3819) üzenetére


bul07
nagyúr

Nemrég üzemeltem be egy mindig tv vevőt Wayteq-95-CX és szerencsére ebben van olyan hogy USB eszköz biztonságos eltávolítása , meg is lepődtem rajta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3821) Kasya válasza bul07 (#3818) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szemely szerint sose valasztom le. Egyre kell odafigyelni, a ledre, hogy villog-e (iras alatt van-e). Maskulonben meg gondom ilyen iranybol sose volt :) Szerncse lenne?

No nem azt akarom terjeszteni, hogy ne hasznaljak az eltavolitast, mert a sz.gepes etikettet tessek betartani!

[ Szerkesztve ]

(#3822) Gézengúz válasza Kasya (#3821) üzenetére


Gézengúz
addikt

és ha nincs led? :U

(#3823) bul07 válasza Kasya (#3821) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen csak szerencséd volt , ha rossz pillanatban húzod le tönkre is teheti
És ez igaz minden eszközre tv, média box, PC , ha nincs leválasztva akkor lehúzásnál tönkre is mehet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3824) bul07


bul07
nagyúr

Rendeltem egy TRANSCEND JETFLASH 760 USB 3.0 16GB is , kíváncsi leszek a sebességére

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3825) peestike


peestike
senior tag

sziasztok!
tanácsot, illetve tippet szeretnék kérni 16 gb-os pendrive-ot illetően.
van most 1 transcend ultraspeed 16-os szerkezetem, gyors 2.0 usb-n, viszont ha mediabox-ba dugom be szokott olyat csinálni vele, hogy ellövi 1 pillanat alatt az adatot róla, csak a formázása segít, nagyon idegesítő...
viszont tudtok e esetleg olyan pendrive-ot, ami hasonló gyors 2.0-val, viszont van rajta a klasszikus ezer éves kis kapcsoló, hogy elhúzom/benyomom/kattintom és írásvédetté teszi a szerkezetet?
filmet nézni 720p-ben jó, csak macerás mire esetleg a 15 gigás film felmegy a lassú szerkezetekre, ez az 1 pendrive-om van ami gyors és elég nagy, de 2-3X felmásolni ugyan azt rá eléggé morbid már....
bocs a bő lére engedésért!
üdv.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#3826) bul07 válasza peestike (#3825) üzenetére


bul07
nagyúr

Valami ott nem kóser
Vagy a Pendrive kezd haldokolni vagy a mediabox-al van gond , tesztelni kellene mindkettőt

Memória kártyákat lehet lezárni a pendrive-kat nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3827) peestike válasza bul07 (#3826) üzenetére


peestike
senior tag

pendrive lesz, mert nagyon ritkán ha tablet-be dugom akkor ott látszanak a fájlok, viszont nem tud lejátszani, azt írja, h nem támogatott fájl, szóval ott is csinál fura dolgokat.
ez után ha gépbe dugom felismeri, commander látja a fájlokat addig, amíg rá nem kattintok, akkor eltűnnek... :F
ezért gondoltam hogy megérett cserére, aztán ha még lehet a mai világban kapni esetleg régi stílusú cuccot, akkor esetleg elébe lehetne menni problémáknak.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#3828) bul07 válasza peestike (#3827) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát akkor ideje új pen után nézni
Ha visszaolvasol kaphatsz pár ötletet
ebay-ről lenne a legolcsóbb de ugye ott a garancia kérdéses (van olyan aki segít megvenni ha igényeled leírom hogy ki)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3829) peestike válasza bul07 (#3828) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm a felajánlást, de rendszeresen használom az ebay-t. csak az árak miatt :)
garancia az meg tényleg kérdéses.
már csak az utódot kellene megtalálni, transcend gyors, de többet nem fogok venni az tuti....

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#3830) bul07 válasza peestike (#3829) üzenetére


bul07
nagyúr

Olcsó és relatíve gyors az csak transcend 700 és 760
Van de nagyon drágán még ez [link] [link], de ezek sehogy se érik meg mert ugyanebből a típusból a 32GB 9000Ft körül van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3831) peestike válasza bul07 (#3830) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm szépen a tippeket, próbáltam keresgetni, nézelődni.
ár/sebesség arányban kábé idáig jutottam:
[link]
[link]
vagy ha minden kötél szakad talán a SanDisk Cruzer Blade...

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#3832) bul07 válasza peestike (#3831) üzenetére


bul07
nagyúr

S102 Pro jó lehet csak megbízható eladó kell, lehet az is megbízható akit linkeltél nem tudom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3833) djculture válasza peestike (#3831) üzenetére


djculture
félisten

C008 az nagyon bírja csak lassú (a kingston dt 100-101 nyavajáknál így is dupla sebességű). Ötöt vettem mind az öt jó még pedig naponta kerül rájuk adat meg törlődik.
S102 Pro meg gyors de nálam a napi felvételt 2 hónapig bírták. (ötből öt tönkrement 2 hónap alatt)

[ Szerkesztve ]

(#3834) Findzs válasza djculture (#3833) üzenetére


Findzs
addikt

és a 32 gb -os sebessége elég jó:[link]

a 16 -os mit tud? nem találtam infót róla

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3835) #51242752


#51242752
törölt tag

A Kingfast milyen szerintetek, van tapasztalata valakinek?
[link]

Nem tudom miért pont ezt választottam, talán mert nem ismerem a pendriveokat. Help pls!

(#3836) bul07 válasza #51242752 (#3835) üzenetére


bul07
nagyúr

Még nemigen fordult meg itt olyan akinek lett volna Kingfas márkájú
Már meg is vetted vagy csak tervezed megvenni?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3837) #51242752 válasza bul07 (#3836) üzenetére


#51242752
törölt tag

Csak megrendeltem. Mit ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

(#3838) djculture válasza #51242752 (#3835) üzenetére


djculture
félisten

Tartósságát nem tudom de elég jó sebessége volt a 32gigásnak amit néztem.

(#3839) djculture válasza Findzs (#3834) üzenetére


djculture
félisten

16-os jóval lassabb 20-al olvas 8-al ír, 8-as meg 15/3, De érzésre is tempósabb még a 8-as is mint a gagyi kingston-ok. 32-es ha ennyit tud akkor best buy mert amúgy a c008-ak egész jól is néznek ki, meg bírják is a ki betolást nem úgy mint a gagyi kingston.

[ Szerkesztve ]

(#3840) bul07 válasza #51242752 (#3837) üzenetére


bul07
nagyúr

Az atól függ hogy hajlandó vagy e Szlovákiából vagy ebay-ről rendelni

( #3838 ) djculture
Erre a Kingfastra ezt írja
Max. Sustained read 80MB/s
Max. Sustained write 30MB/s
Capacity 4GB~64GB
És lehet hogy a 64GB-nak ennyi a sebessége, ki tudja mennyi a 32GB-nak
Kellene egy teszt, de most telefonról vagyok meg mintha múltkor se találtam volna

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3841) djculture válasza bul07 (#3840) üzenetére


djculture
félisten

32-est néztem 20-körül írt 50-el olvasott nec vezérlőn át.

(#3842) bul07 válasza djculture (#3841) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát akkor nem egy csúcstartó :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3843) djculture válasza bul07 (#3842) üzenetére


djculture
félisten

Hát jó nézd meg az árát jóval olcsóbb eleve. dt 111-el van egy árban az meg vicc hozzá képest annyira lassan írható.

[ Szerkesztve ]

(#3844) bul07 válasza djculture (#3843) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen, itthoni viszonylatban tényleg jó áron van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3845) Findzs válasza djculture (#3839) üzenetére


Findzs
addikt

a 20/8 elviselhető, átlagos felhasználónak jobb mint a kingston gagyijai az 1 mb alatti írásukkal

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3846) peestike válasza djculture (#3833) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm a segítséget neked is.
azt megírnád, hogy mennyire lassú a 008-as? :)
csak úgy általánosságban kérdezem, hogy kapásból esetleg tudnátok mondani
olyat, ami 10 mega/sec. felett ír usb 2.0-án?
persze nem baj ha tartós, mert kezdek lemondani a 17 mega/sec. feletti cuccokról sajna...
usb 3 meg nincs a laptopban. úgy tűnik nekem legalább is, hogy olcsó húsnak híg a leve alapon ha gyors, akkor könnyen megy tönkre :)
köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#3847) djculture válasza peestike (#3846) üzenetére


djculture
félisten

c008 az 10 körül van de tele a topik olyannal ami felett tud.

(#3848) kmisi99


kmisi99
addikt

Melyiket ajánljátok a 3 közzül?
transcend jetflash 700
transcend jetflash 760
transcend jetflash 770

Kb ugyan azon az áron kapnám meg őket. Csak usb 2.0 portom van de azért az is tud egy 30-40mb/s sebességet.

(#3849) bul07 válasza kmisi99 (#3848) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem adtad meg hogy milyen méretben 16? 32? 64?
Amúgy ebay topicban pont most van egy 760 16GB-os teszt:
http://mobilarena.hu/tema/ebay_tapasztalatok/hsz_32156-32156.html
(telefonról így megy a linkelés)

Amúgy nekem jövőhéten jön egy 760-as, de a következő 700-as lesz
ebay-en 2800Ft a 16GB-os 760-as és 700-as is
És a 700-as mintha gyorsabb is lenne , legallábis pár mérés alapján úgy tűnik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3850) kmisi99 válasza bul07 (#3849) üzenetére


kmisi99
addikt

16Gb os. Én is ebayról veszem ott mind a 3 egy árban van bár a 760 olcsóbb kb 50-60ft al. Én a 770 nézegetem nagyon nekem komolyabbnak tűnik de nem nagyon van róla teszt.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.