Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Harcsai


Harcsai
senior tag

Bocs az OFF-ért, rossz fórumba ment!

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#3302) bb0t válasza bluobluo75 (#3300) üzenetére


bb0t
senior tag

Nem nincs ilyen Mo-n. EZ van a legközelebb az álmaidhoz. Esetleg a micro miatt írj rájuk, hogy tudnának-e hozni. (Azt én már nem teszem meg helyetted.) De készülj fel, hogy ha igen akkor sem 8k-ért.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3303) Kasya válasza s3toraph (#3298) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valoban, a Sandisk nagyon konnyu kivitelu es epp ezert a muanyag haz meg gyengebb osszhatast kelthet. Ettol fuggetlenul a gyakorlatban ez nem mondhato el. Ha erosen nyomkodom, latszik, hogy a muanyag 3 reszbol tevodik ossze, melybol ketto ragasztva-olvasztva a harmadik elem pedig valoszinuleg pattintva van, amit eselytelen szetszedned. Hajlitani, horpasztani nem lehet a hazat, esest birja (de a burkolat betonon persze konnyen karcolodik). A tologatoja haznalatakor jon elo, hogy a haz mennyire is massziv, mert azt tenyleg befele kell nyomni, hogy kitudd tolni az USB-t.
Ha csak ez tart vissza, ettol nem kell tartanod.

(#3304) bluobluo75 válasza bb0t (#3302) üzenetére


bluobluo75
őstag

Köszi! :R
Az árát leszámítva jónak tűnik!
De legalább van. :)

(#3305) s3toraph válasza vond (#3299) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszi az infót! Ezt csak onnan vettem hogy az egyik webshop oldalán a 16GB-os alatt panaszkodott egy tulajdonos hogy biliműanyagból van.
Én is kupakosnak látom, de az nem létszükséglet, csak plusz, extra, ha kitolós. :K

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3306) s3toraph válasza Kasya (#3303) üzenetére


s3toraph
senior tag

Hmm remek, komolyan mondom eloszlattad a kételyeim. :R Akkor szerintem el is dőlt a dolog. Arányában drágább a másik kettőnél, de ha ténylegesen annyival gyorsabb is, nem gond, nekem a sebesség a lényeg, 16GB elég. Egy hónapon belül le is cserélem, addig még a 760-assal elleszek.
Ha megkérlek rá, készítenél a tiedről 1-2 sebességtesztet? Crystal DM 3.0.2-vel kellene, USB 2.0-án és 3.0-is, nagyon érdekelne, mennyit hoz nálad a gyakorlatban. :)

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3307) Kasya válasza s3toraph (#3306) üzenetére


Kasya
nagyúr

Korabban mar irtam rola, es tettem is fel kepeket a forumba, ha esetleg vissza keresnel.

Nekem 64-es verziom van es annak a sebessege nagy mertekben kulonbozik a 16-os verziotol. Itt azonban talasz egy jo kis leirast/tesztet a 16-os verziorol.

(#3308) s3toraph válasza Kasya (#3307) üzenetére


s3toraph
senior tag

Nagyon köszönöm! :R

Sorry, nem gondoltam hogy itt is vannak sebességmérések publikálva, nem csak a direkt erre kitalált topicban. :B

Úgy látom a 16GB is veri a mezőnyt, sőt még a kis fájlok másolásában is nagyot villant a sandisk! Ez igen! :K

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3309) bb0t válasza s3toraph (#3308) üzenetére


bb0t
senior tag

Utálom, hogy állandóan nekem kell ezt mondanom, de senki más nem foglalkozik itt a valós sebességekkel. Ha figyelmesen elolvastad a tesztet akkor láthatod, hogy a valós írási sebessége meg sem közelíti azt amit a szintetikus tesztekben mérnek vele. Ha visszaolvasol láthatod, hogy nekem ez a vesszőparipám - bár az olvasási sebessége jó írásban közel sem a legjobb - alig 21MB/s :( Ha igazán neked tényleg fontos a gyorsaság ne ezt vedd! Már 6000-ért is de 8-10 ezerből ennél a pendrive-nál sokkal jobbat is tudsz venni. Mennyiért is lehet most legolcsóbban beszerezni a Sandisket?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3310) Kasya válasza bb0t (#3309) üzenetére


Kasya
nagyúr

5600 forint Hogy ez-e a legolcsobb, a fejemet nem adom ra. Kozben felmentem Ebay-re; ha az ember ugyes, 4-5 ezerert is elviheti a liciten, ami 7 perc mulva jar le ;]
Amugy erdekes, hogy az egyik vevo tesztje szerint a 2 gigas film 37 sec alatt felment ra. Ez alapjan 54MB/s. Esetleg a sebesseg tesztes forumban kellene keresni valakit az erdeklodonek, hogy (mert valakinek tuti van) hogy teljesit. A fentebb levo linken levo commenteket is erdemes lehet atnezni, sok reviews tartalmaz tesztet is.

[ Szerkesztve ]

(#3311) s3toraph válasza bb0t (#3309) üzenetére


s3toraph
senior tag

Kasya 64GB-osa brutál gyors. Persze a 16GB-os ezt nem tudja, google-n képtaláltoknál 55MB/s write van írva. Ha ebből csak 35-öt hoz, már elégedett lennék. Azt tudom a szintetikus teszt az csak szintetikus teszt, egyetértek veled hogy ezt ne vegye az ember kész pénznek, de kiindulásnak jó, ill. én is utánanézek (amennyire időm engedi) a valós teszteknek. Pl. a JF 760-amat is nem kicsit letesztelgettem. :K
Viszont, amit mondasz, az ISO írás a tesztben 21MB/s, ez tényleg lassú. Na most kezdek elbizonytalanodni... :F Azt hiszem megvárom míg kitárgyaljátok, ki mit mért, mi az igazság.

Egyébként, valós teszttel nem foglalkozik mindenki, mert több idő mint a CDM teszt. Szerintem ez az oka, és ez teljesen érthető. Viszont, egy jobb pendrive-nál jó kiindulási alapok a szintetikusak is, nálam a JF 760 pl. USB 3-on CDM-től 87/20-at kapott, ami elég közel van a valóságban tapasztaltakhoz: 80/18.

Te mit ajánlanál akkor? Minél nagyobb írási sebesség a cél, lehetőleg kis fájloknál is, mert olvasásban jó mind, de megőszülök mire teleírok egy 16-32GB-osat 15-16MB/s-el. :))

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3312) s3toraph válasza Kasya (#3310) üzenetére


s3toraph
senior tag

1-2 teszt van 16GB-ossal, de hihetetlen lassú értékek szerepelnek, pl. 19/19 USB 3-on?? :F
Friss nincs. Azt hiszem akkor jobb lesz ha körbekérdezek másik topicocban is hát ha van valakinek 16GB-os.

Nincs olcsóbb.
Amit én találtam: 16GB, 32GB.

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3313) s3toraph válasza s3toraph (#3312) üzenetére


s3toraph
senior tag

A 16GB-ost nem tudtam leszűrni, mert ott csak egy valós mérés (54MB/s), a 32GB-osra van több valós mérés is (50, 57, 75MB/s, kinél mennyi), szóval utóbbi úgy néz ki hozza az 50-et lazán. Keresek tovább.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3314) s3toraph válasza s3toraph (#3313) üzenetére


s3toraph
senior tag

Találtam egy tesztet, a 32GB-os extreme-röl, benne valós mérésekből származó értékekkel is.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3315) Kasya válasza s3toraph (#3314) üzenetére


Kasya
nagyúr

Esetleg a sebesseg vegett erdemes lenne egy-ket kort futnod ITT. Altalaban itt is "elmeleti" eredmenyek sorakoznak, de ha keresel 16-32-es tulajdonost, biztos csinal neked "gyakorlatit".
Mivel latom 10k korul mozog a keret, igy mindenkepp erdemes megnezned a 32-es pendrive kategoriakat is, amik sebessegben tobbnyire jobban teljesitenek. Itt elkepzelheto mar a +2 ezres tullepes.

Amugy nem gondolt meg ra valaki, hogy az eredmenyeket felsorakoztassa egy online excel tablaba? :D

(#3316) bb0t válasza s3toraph (#3311) üzenetére


bb0t
senior tag

Én a Kingstonokat szoktam ajánlani, mert bár nem dobálóznak hangzatos számokkal de ami rájuk van írva hozzák is, minden igényre van egy típusuk, és az áraik is konszolidáltak.

A Kingston R3 és az Elite (az van nekem, nem kupakos) hozzák a 30-33 MB/s-es sebességet stabilan (olvasás 70-80 között). Az R3-at én pár hete 4500 ft-ért tudtam volna megvenni az Elite-et pedig 5800-ért rendeltem meg. Ezen kívül ott van még az Ultimate az 50-60 MB/s-et ír valóságban is de annak az ára már valamivel 10 fölött van.

Viszont ha találtál adatot és a Sandisk tényleg hozza az 50-et akkor az a jó vétel és nektek van igazatok :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3317) s3toraph válasza Kasya (#3315) üzenetére


s3toraph
senior tag

Oké meg fogom kérdezni.
Úgy látom én is hogy rá kell szánni a pénzt egy 32-esre, hogy biztosan ne legyen csalódás.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3318) s3toraph válasza bb0t (#3316) üzenetére


s3toraph
senior tag

Kingstonom volt az első és a második penyóm, az első min. 8 éves és azóta is hibátlan, a második is megy szépen még bár gyakrabban kell formázni, kb. 4 éves, valami datatraveler nagyon alap. Szóval meg vagyok elégedve eddig a márkával.
Megnézem ezeket a típusokat is. Boltot tudnál ajánlani, vagy webshopot, ha már ilyen jó áron szereztél? :D Jöhet privátban is ha úgy neked jobb.

Apropó, ez a boltot ismeri valaki? Megbízhatóak? Eddigi legolcsóbb magyar nyelvű amit találtam.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3319) Findzs válasza s3toraph (#3318) üzenetére


Findzs
addikt

többen is rendeltek már itt tőlük megbízhatóak :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3320) s3toraph válasza Findzs (#3319) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszi az infót! :R

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3321) bb0t válasza s3toraph (#3318) üzenetére


bb0t
senior tag

Volt tegnap egy terjedelmes hsz-em de sajnos pont akkor jött a leállás, így elveszett. A lényege az volt, hogy van egy webáruház ahol az Elite most 4500 ft, a 32 gigás Ultimate pedig 12 ami azt jelentené, hogy 10+2k-ból van egy 32 gigás pendrive-od 50-60 megás írási sebességgel. Szerintem jó vétel lenne.

Vaterán is érdemes szétnézni, én is onnan rendeltem az enyémet, ki lehet fogni.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3322) Aflamin


Aflamin
tag

Üdv!

3 jelölt közül kellene döntenem:

1. A-DATA Flash Disk 32GB USB 3.0 Nobility Series N005 Pro 7900+száll.
2. SANDISK Extreme Pro USB 3.0 pendrive - 32 GB 9700+száll.
3. Silicon Power Marvel M60 32GB USB 3.0 13000

Melyiket ajánljátok?

(#3323) Findzs válasza Aflamin (#3322) üzenetére


Findzs
addikt

a 2. jelöltet támogatnám a voksommal :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3324) vond válasza bb0t (#3321) üzenetére


vond
MODERÁTOR

9400-ért a 32 gigás ADATA S102 Pro sem megvetendő... 105/50 körül tud USB3-on... És bár nekem csak 16-os van belőle, valós használatban is hozza azt, ami rá van írva, sőt annál még egy kicsit többet is... :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3325) GrooveHero válasza Aflamin (#3322) üzenetére


GrooveHero
addikt

Gondolom nem kell itt a többieknek elmondani, hogy melyikre szavaznék, de csak itt, csak most, csak neked a 2. számú versenyzőre szavaznék. (Sandisk Cruzer Extreme :K )

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3326) Aflamin válasza GrooveHero (#3325) üzenetére


Aflamin
tag

Köszönöm a szavazatokat Neked és Findzsnek ! (összeszámoltam)
Már megrendeltem a nyertest! :D

[ Szerkesztve ]

(#3327) GrooveHero válasza Aflamin (#3326) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jól tetted, nem fogsz csalódni :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3328) bb0t válasza vond (#3324) üzenetére


bb0t
senior tag

Igen néztem csak úgy rémlett, hogy az már kiesett s3toraph-nál. Kíváncsi vagyok mit fog szólni :DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3329) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

[link]

ez milyen lehet?

(#3330) GrooveHero válasza Sterilzona (#3329) üzenetére


GrooveHero
addikt

Miért kéne egy eladó? :))
Szerencsére pont tudok egyet

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3331) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

Sziasztok! Melyik a legrövidebb USB3-as pendrive? Köszönöm!

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#3332) Sterilzona válasza GrooveHero (#3330) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Elvileg érkezőben van egy a-data s102 pro, de nincs három pont nullám.
Aztán csak kíváncsiságból, ránéztem ebayra. Szinte ingyen van, csak az a fránya postaköltség. Ööö, nem te írtad, hogy van és eladod, mert nem használod ?

(#3333) bb0t válasza Falcon C. (#3331) üzenetére


bb0t
senior tag

Az elmúlt napokban pont ez volt a téma, mert egy másik emberke is ugyanezt kérdezte, egy kicsit ha visszaolvasol láthatod mi a helyzet linkekkel mindennel.

De könyörgöm, ha USB 3.0-ban gondolkodtok akkor ne a kiterjedése legyen már a fő szempont.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3334) GrooveHero válasza Sterilzona (#3332) üzenetére


GrooveHero
addikt

De igen, nekem van egy eladó. De 3600Ft-ért vettem, és azért kevesebbért megy el, fönt van aprón a hirdetés, nézd meg ha érdekel. Nálam nem jó, de a kártya hibátlan. Ha érdekel keress :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3335) Falcon C. válasza bb0t (#3333) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Az érdekel, melyik legrövidebb azok közül, amikkel érdemes számolni. Egy 4GB-os USB2-es Kingston-om van, ennyi az összes tapasztalatom a pendrive-okkal.

Visszaolvastam, mielőtt írtam volna. Ha a méret lenne a legfontosabb, vennék egy akármilyen apró USB2-est és nem kérdeznék semmit. Szándékosan nem azt írtam, hogy melyik a legkisebb USB3-as.

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#3336) bb0t válasza Falcon C. (#3335) üzenetére


bb0t
senior tag

Értem, ez esetben van például az emtecnek egy elég rövid darabja. A sebessége nem kirívó 44/24 MB/s (és nem hozza stabilan)

[link] A linkek vonalzó mellé rakott pendrive-okra mutatnak.

Van egy Mushkin ventura márkájú, az is 5 centi kb és a sebessége is jobb már.

[link]

Vagy ott a Patriot Supersonic-ja, ugyancsak 5 centivel hasonló sebességgel. Bár ezek hazánkban nem olyan elterjedt darabok.

[link]

Viszont a Hama Probo-t nálunk is lehet kapni és ezek közül az a leggyorsabb a maga 35 MB/s-ával, ez is 5 centi körül van és valós másolásnál is ő teljesít legjobban. Edigitalban 6k a 16 gigás.

[link]

Én most a mezőny legrövidebb darabjait szedtem össze ha ennél is gyorsabb kellene az még 1-2 centit jelentene de abban a kategóriában már jóval nagyobb a választék.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3337) Falcon C. válasza bb0t (#3336) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Nagyon köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#3338) bb0t válasza Falcon C. (#3337) üzenetére


bb0t
senior tag

Nincs mit remélem tudtam segíteni. ;)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3339) bb0t


bb0t
senior tag

Egy kis offtopic. Rámásoltam a penre pár filmet és 143 MB/s-es sebességgel nyomta. :Y Jó utána leesett 51-re de eddig max 35-tel ment. Nagyot néztem :DDD

Update: további máslást is csináltam már 153-ra is felugrott, és stabilan végignyomta annyival. Hogy mik vannak.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3340) Gézengúz válasza bb0t (#3339) üzenetére


Gézengúz
addikt

NTFS-re van formázva igaz? :)

(#3341) vond válasza Gézengúz (#3340) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az produkál ilyeneket... :K

bb0t: Prószáld már ki exFAT-tel is... Szerintem méggyorsabb, és nem utolsó sorban stabilabb lesz... Mondjuk ha médialejátszóhoz, tévéhez, egyebekhez kell, akkor lehetnek gondok vele... De win7-hez pl. tökéletes...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3342) bb0t válasza vond (#3341) üzenetére


bb0t
senior tag

Gézengúz: jaja arra van

Vond: Eredetileg exFaten volt - 33-nál nem volt több, de mondom megnézem ntfs-en mit produkál, csak az a furi, hogy már pár napja így van és most először volt ilyen kimagasló a sebesség.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3343) Gézengúz válasza bb0t (#3342) üzenetére


Gézengúz
addikt

Kis naiv... :)

(#3344) bb0t válasza Gézengúz (#3343) üzenetére


bb0t
senior tag

Hogy érted?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3345) s3toraph válasza bb0t (#3328) üzenetére


s3toraph
senior tag

Tetszik az a-data s102 is, főleg feketében, az elegáns fém ház nekem bejövős, de ha azt nézem, hogy - mint kiderült ugye - a sandisk extreme háza is elég tartós, és az még az s102-nél is gyorsabb, akkor maradok a sandisk-nél. Persze drágább, de nem akarok megint úgy járni hogy megveszem, aztán keveselni fogom az írási tempót. Pénzben szerintem buknék annyit a pendrive eladásán + az újan, mint ha eleve rászánok + 2-3K-t. Kupak nem zavar nagyon, de ha kitolós, annak jobban örülök, szóval +1 pici piros még a sandisk-nek. :DDD

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3346) bb0t válasza s3toraph (#3345) üzenetére


bb0t
senior tag

Kíváncsi leszek, majd írd már meg, hogy milyen értékeket kaptál valós másolásra mert jó lenne most már letisztázni, hogy mi az igaz. Ha mégis hoz legalább 30-40 körüli sebességet akkor az összes előítéletem a Sandisk-kel kapcsolatban semmivé foszlik de ha tényleg csak ilyen 20 körülit tud akkor továbbra sem tartozik nálam a bestbuy kategóriába. :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3347) s3toraph válasza bb0t (#3346) üzenetére


s3toraph
senior tag

Persze megírom, de az még néhány hét, előbb fizut kell kapni meg eladni a 760-ast. De erősen hajlok a 32GB felé, 16-os elég lenne kapacitásra arra már rájöttem most a 760-asnál, de ugye nagyobb=gyorsabb. :P

Apropó, ezzel az oldalla mi a tapasztalat? Megbízhatóak (nem fake termékeket árulnak), garit redesen intézik, kb. mennyi idő alatt érkezik meg a cucc tőlük?

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3348) Findzs


Findzs
addikt

win8 alatt gyorsabbak a usb3 -as pendrivok mint win7 alatt
[link]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3349) s3toraph válasza s3toraph (#3347) üzenetére


s3toraph
senior tag

Lemaradt a link: tehát az oldal. Szóval, tapasztalatok? Gari rendben működik? A legolcsóbb módon valóban 10 nap alatt megérkezik a rendelt termék?

Még egy bolt, erről is kérnék ugyanígy infót aki már rendelt tőlük. :R

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#3350) Kasya válasza s3toraph (#3349) üzenetére


Kasya
nagyúr

11 ezer amazon.co.uk-rol postai koltseggel. Inkabb ajanlanam, mint Pixmaniat. Pixmania se rossz, de nem sietnek el semmit se, illetve paran panaszkodtak mar ra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.