Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) vond válasza Fishor (#3650) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Igen, a TC-ben megabyte-ot látsz, szóval a 700 megabyte-os file 100 MByte/s-os sebességgel 7 másodperc alatt fog átérni...

Nagy B-vel a byte-ot jelölik, kis b-vel meg a bit-et...

Van néhány bolt, ahol nem figyelnek erre, és pl. Mb/s-ot írnak egy pendrive-hoz, de az valójában MB/s lesz...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3652) bul07 válasza vond (#3649) üzenetére


bul07
nagyúr

Pedig jól van , már ha nem nézzük hogy nem 1000 a váltószám hanem 1024 hopp...
Tényleg van egy hiba méghozzá az elején mert nem 120374Mb/s hanem 120374KB/s(Kilobyte/s)
Amúgy tessék egy táblázat

És itt egyszerűen lehet átváltani

Tehát az első példám pontosan
A 120374KB/s = 117.55273 MB/s , tehát 1200MB-ot 10.2081sec alatt másol át

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3653) Killberk


Killberk
aktív tag

Kingmax UD-09 KM16GUD09Y

USB 2.0 - Olvasás: 37.04 MB/s - Írás:11.53 MB/s

USB 3.0 - Olvasás: 88.57 MB/s - Írás: 11.72 MB/s

Elég gáz, hogy 13-23 MB/s közötti írási sebességgel reklámozzák, ehhez képest... :U

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#3654) bul07 válasza Killberk (#3653) üzenetére


bul07
nagyúr

Úgy látom hogy a tiéd 16GB-os
És ez is a megoldás, honlapon se írják hogy melyik mekkora sebességre képes csak tól-ig szerepel
32GB-teszt , 17MB/s körüli írás
És itt van két 16Gb-teszt, sajna a te méréseid helytállóak ennyit tud [link] , [link]
A 64GB verzió minden bizonnyal valahol 20mega felet lehet
Tudom hogy ezzel neked nem lett jobb , de legalább tudod az okát , sajnos ez van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3655) bul07 válasza bul07 (#3643) üzenetére


bul07
nagyúr

Na válaszoltak a Hama kft.-től a Sandisk garanciáztatás ügyében
Azt írták hogy gyártói garanciára ez vonatkozik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3656) Mrdevil válasza bul07 (#3655) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tehát akkor most foglalkoznak külföldön vett pen gariztatással?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3657) andatti


andatti
senior tag

Hát az én pendrive vásárlásom úgy tűnik kútba esett. A család azt mondta, hogy meglepnek egy külső vinyóval szülinapra, mert az jobban megéri egy pennél. Bár azért ott se lenne mind1, hogy mit tud sebességben és mekkora tárhelyű, mennyiért. Én 500 Gb-osra gondoltam kb. 15 körüli árban, de arra már nincs idő, hogy neten rendeljem meg... (akkor legalább olyan ajándékot kapnék, aminek valóban tudnék örülni...) :)

(#3658) Fishor válasza andatti (#3657) üzenetére


Fishor
senior tag

SZia!

Nekem van egy 1 terás külső vinyóm.[link]
Mellé veszem a pendrivét, mert az kevésbé sérülékeny, könnyebb, kisebb helyen elfér. Viszont háttértárként nem kérdés hogy jobb egy vinyó. Egyébként ennek a sebességétől sem lehet elájulni, lehet nálam a gond, de van hogy csak ilyen 20-30M/s mal másol, pedig usb 3 tól elvártam volna a stabil 100M-t.

Üdv: Fishor

(#3659) vond válasza Fishor (#3658) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Gyerekek! SSD-t kell venni egy USB3-as külső házba, és akkor lesz sebesség is, meg lehet dobálózni is... ;] :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3660) bul07 válasza Mrdevil (#3656) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem ez azt jelenti hogy írni kell mondjuk angol email címre és majd azok foglalkoznak vele
Hama nem foglalkozik vele, én úgy értelmezem

Minden a használat tipusától füg, külső merevlemez azért nem egy zsebre vágható dolog

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3661) Fishor


Fishor
senior tag

Nézegettem itt az 1. hszben lévő tesztes oldalt, és úgy látom ez a Sandisk Extrem nagyon gyors a tesztek alapján, főleg a többi pendrivehez képest. Remélem ha megjön az enyém az is jó lesz, és nem kell csalódnom benne. Nem egy HyperX de elég jónak tűnik...

Üdv: Fishor

(#3662) bb0t


bb0t
senior tag

Sziasztok!

Adott egy új lapi, aminek valami gáz van az usb portjaival. Két usb 2 és egy usb 3... egér működik rajta pent is felismeri de ha másolni akarok akkor ilyen 90 kb/s-es sebességet ír ki, crystal disk mark se tud sebességet mérni nem tudom mi van, drivereket felraktam legalább is eszközkezelőben nem ír hibát, valakinek valami ötlet?

Ja és még hozzátenném, hogy ha a penről másolok a gépre azzal nincsen gond...

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3663) bb0t válasza bb0t (#3662) üzenetére


bb0t
senior tag

Nos pontosítanom kell a hiba úgy néz ki a pennel van, nem nagyon tudok rá írni? Mitől lehet? Szerintetek javítható?

Illetve tudok csak ilyen pár kb/s-kel

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3664) bul07 válasza bb0t (#3663) üzenetére


bul07
nagyúr

Próbáld ki más gépen a pendrive-ot ha ott se működik megfelelően akkor kuka , vagyis mehet garanciáztatni , ha tudod párszor formázd előtte hogy az adataid tűnjenek el
De a gépedet is kipróbálhatod más pendrive-al ha működik rendesen akkor nem a géped a rossz

Javítani nem lehet őket

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3665) bb0t válasza bul07 (#3664) üzenetére


bb0t
senior tag

Próbáltam 3 gépben amiből az egyik Linux szóval a pendrive a rossz. Formáztam már többször is, úgyhogy utazik el gariba... :/

A portokban ugye nem tehet kárt?

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3666) bul07 válasza bb0t (#3665) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem valószínű hogy kárt tett volna
de ha megjön a csere kiderül ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3667) albinolynx


albinolynx
őstag

Sziasztok!

Egy 4-, de inkább 8GB-os pici pendriveot szeretnék vásárolni. Netbookhoz lenne, ne nagyon álljon ki. Sima linux rendszert futtatnék róla, nem lesznek rajta fontos adatok. USB 3.0 van. Árban szeretném minél olcsóbban megúszni.

Mit tudnátok ajánlani?

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#3668) bul07 válasza albinolynx (#3667) üzenetére


bul07
nagyúr

Az igazság az hogy 4-8-sok árra anyira alacsony hogy nem éri meg megrendelni , a szállítás ára majd fele a pen árának
Bár helyileg nem tudom hol vagy de meny körbe a közelei boltokba és írd fel mi hol mi kapható, és utána ha beírod lehet tanácsott adni

Persze ha mindenkép szállításal akarod lehet tanácsot adni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3669) albinolynx válasza bul07 (#3668) üzenetére


albinolynx
őstag

Valamivel együtt rendelném természetesen, vagy megrendelném az egyik boltban. Néztem a kínálatot, csak hagyományos méretűek vannak. Szóval tudnom kellene mit keresek és akkor így, vagy úgy, de beszerezném.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#3670) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Egy kicsit off, de remélem van ötletetek. Olyan appot keresek pendrive-ra, amivel le tudom jelszavazni a hozzáférést. Nem kell, hogy titkosítva legyen, csak portable chrome-ot hurcibálnék a drive-on, és ezért jól jönne valami védelem.

Köszi!

(#3671) vond válasza albinolynx (#3667) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát, amiket most így hirtelen találtam (nevesebb gyártóktól):

- Patriot Element USB3
- Verbatim Store 'n' Go Netbook
- Sandisk Cruzer Fit, Cruzer Blase
- Corsair Flash Voyager Mini
- Transcend JetFlash V95 Classic/Delux
- Silicon Power Touch Mini

A sorrend véletlenszerű... :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3672) albinolynx válasza vond (#3671) üzenetére


albinolynx
őstag

Köszönöm, érdeklődök a boltban!

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#3673) vacs válasza albinolynx (#3667) üzenetére


vacs
veterán

"Netbookhoz lenne, ne nagyon álljon ki."

Verbatim Netbook USB.
Külsőre pici, de kapacitásban nagy, még a neve is stimmel. :D
Nekem is ilyen van, bár én autóhifihez használom.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#3674) bul07 válasza albinolynx (#3672) üzenetére


bul07
nagyúr

Először azért keresd meg a netten hogy melyiknek menyi a sebessége mert egy lassú pen nagyon korlátozottja a használhatóságot főleg ha egy rendszer akarsz róla futtatni
Pl
Kingston DataTraveler Micro 8GB , de azt találtam hogy 3 esetleg 4 MB/s-el lehet rá másolni hát az elég harmatos
8GB-ba kis méretben nehéz lesz gyorsat találni

Erőteljes nettes kutatást ajánlok

Van még ez is de írási sebességre nem találtam utalást a max 20MB/s olvasás biztató de ki tudja menyi az írása

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3675) vacs válasza vacs (#3673) üzenetére


vacs
veterán

Ja igen, azt hozzátenném, hogy az én Verbatim Netbook USB-m írási sebessége is csak 3-4 Mb/s.
Valamit valamiért, tehát pici a mérete, de cserébe lassan ír.

(^)(>.<)(^)

(#3676) albinolynx


albinolynx
őstag

Egy valami noname 4GB-os penről próbáltam a rendszert futtatni. Meglepően gyors volt. A crystal szerint a seq. olvasási sebessége 21MB/s, az írás pedig 4.8MB/s. Szerintem jó lesz pl. a verbatim is. Köszönöm! (:

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#3677) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Megjött a pendrive. Majd keresek valami tesztert és letesztelem. Alig egy hete rendeltük és már megjött Hongkongból. Magyarországon sokkal lassabb az ilyen postázás.

Üdv: Fishor

(#3678) Fishor


Fishor
senior tag

Na a gyári FAT32 es 1gb ra tesztelve (Sandisk Extreme 32Gb):

[ Szerkesztve ]

(#3679) Fishor


Fishor
senior tag

Sandisk Extreme 32gb FAT32 4gb:

(#3680) bul07 válasza Fishor (#3677) üzenetére


bul07
nagyúr

Nagyon gyors szállítás , tényleg
A sebességek is szépek , kezdem sajnálni hogy én nem ezt rendeltem meg

Ajánlom hogy h2testw nevű programot is enged rá, amely randomszerű adatokkal teleírja a pendrive-ot, majd azt vissza is olvassa és azt figyeli, hogy történt-e adatvesztés...
Itt egy magyar leírás róla

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3681) Fishor


Fishor
senior tag

Sandisk Extreme 32gb

(#3682) Fishor válasza Fishor (#3681) üzenetére


Fishor
senior tag

NTFS nem értem miért lassabb.

(#3683) Fishor


Fishor
senior tag

Egyébként dobozán az van hogy Up to 190MB/s read, 110MB/s write. Ahogy nézem ezt tudja stabilan.

Üdv: Fishor

(#3684) Fishor


Fishor
senior tag

Kíváncsiságképp megmértem a régi penem:
Kingston Datatraveler 100 8gb NTFS

(#3685) vond válasza Fishor (#3682) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát igen, ölig gyors... :) Gratulációm hozzá...
Mérj egyet EXFAT-tel is... Szerintem ott lesz a legjobb...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3686) Segesdy


Segesdy
tag

Üdv!

Gondolkoztam pendrive-ban, viszont nekem 2.0 usb van gépben de a pendrive 3.0.. az nem problem?
Illetve erről vélemények? ITT

(#3687) bul07 válasza Segesdy (#3686) üzenetére


bul07
nagyúr

Visszafele is kompatibilis , tehát nyugodtan vehetsz 3.0-at jó lesz 2.0-án is
Nem írtad hogy személyesen vennéd vagy rendelnéd, én rendelésből indulok ki
Itt a környezetembe van Kingston DataTraveler 111 csak 8DB-os verzióba , hát az kell mondjam hogy harmat gyenge
Találtam tesztet a 16GB-ról hát ez se acélos , írási sebessége 7MB/s
Hát én nem venném meg , én is először spórolni akartam és vettem olcsóbb 16GB-ost de mikkor több mint fél órába telt teleírni megbántam hogy megvettem
De ha te ezt a típust akarod akkor itt olcsóban megkapod , nagyon olcsó garancia kérdéses 3108Ft(van de nehéz érvényesíteni), ez drágább kicsit 4077Ft de garancia pontos menete tisztázott

Ha mindenképp a edigitálból akarsz akkor ott a Hama Probo USB3.0 16GB , írási sebessége olyan 30MB/s körül lehet , itt egy teszt

De a helyedben gyűjtenék még pár ezrest és vennék egy 32GB pent , vagy az ebay-ről ahogy itt pár hozzászólással előttünk prezentálta, itt a link most 9000Ft(persze hogy van kockázata ebay-es vásárlásnak), vagy ott a szlovák oldal és A-DATA N005 Pro 8000Ft+1500Ft Szállítás

De gond hogy nem írtad hogy személyesen akarod e átvenni , vagy hogy csak magyar üzletek jöhetnek szóba, mert így nem igazán lehet pontos segítséget nyújtani

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3688) Segesdy válasza bul07 (#3687) üzenetére


Segesdy
tag

Na ez kielégítő válasz volt a pen ről, mert sokat nem tudok így ezekről. Netes rendelés lenne és igazából a "legjobbat" akarom úgymond. Tehát ahogy te is írtad szép meg jó viszont gyenge akkor már inkább plusz 1000 és akkor nem pénzkidobás. azért nézegetem Edigitalt mert elég olcsó a kiszállítás. De ha vannak javaslatok és megéri akkor megnézném szívesen. sokat nem akarok kitenni penre de egy 16GB os azért elkel manapság már, szóval az a minimum. Ebayről még úgy nem hallottam senkit rendelni így haveri körben szóval nem tudom milyenek, most 1ik ismerősöm rendelt egeret elég olcsón, ingyenes kiugróval, hát majd kiderül..

Előre is köszi a tartalmas választ, végre valaki aki részletesen és normálisan leírja mi van. Sajnos sok helyen ha vissza is egyáltalán akkor is cska fél mondatokat amivel nem jutok előrébb. Köszi!

(#3689) Fishor válasza bul07 (#3687) üzenetére


Fishor
senior tag

Ebayrőll csak annyit, hogy sokkal komolyabban veszik ott a dolgokat mint itt pl vaterán. Is az ismerősöm azt mondta, hogy ha valami hibás azt nem kell visszaküldeni, hanem küldenek helyette másikat. (Mert mondtam neki, hogy az a szívás ha nem jó és vissza kell küldeni, erre mondta ő ezt hogy nem szórakoznak ilyesmivel.)
Garancia kétségtelenül ugrik, de hál istennek én még nem találkoztam hibás pendrivével, igaz mindig Kingstonjaim voltak.

Üdv: Fishor

(#3690) Fishor válasza Segesdy (#3688) üzenetére


Fishor
senior tag

Ha onnan rendeled ahonnan én, nem lesz gond. Persze a regelés nyűgös, így érdemes olyan ismerőst megkérni aki járatos az ebayen és megrendeli neked. Nekem 7 nappal a rendelés után már megjött a cucc, ingyenes szállítással. Habár 8800 helyett 9500 volt talán amibe ténylegesen került, árfolyamok+utalási költség miatt (esetleg kis haszonvadászat miatt :) ) Viszont nagyon jónak tűnik.

Üdv: Fishor

(#3691) gyantaszuz válasza Fishor (#3689) üzenetére


gyantaszuz
tag

Én is ebayről akartam rendelni (mondhatni veterán leszek lassan ezzel kapcsolatban :) ), de nem árt elolvasni a visszajelzéseket. Pont amiatt döntöttem úgy, hogy drágább, de biztosabb forrásból szerzem be. Sok eladóra panaszkodtak, hogy pl a csomagolás valóban eredeti volt néhány terméknél, de a lényegi része sajnos nem. :)

(#3692) bul07 válasza Segesdy (#3688) üzenetére


bul07
nagyúr

16GB (3.0)-al az a baj hogy kezdenek túlárazottak lenni
Meg a méretből adódóan lassabbak
Nem is beszélve a szállítási díjakról , mert hol éri meg egy 4000Ft-os pent 1500Ft-ért elhozatni
Ezért érdemes körbekérdezni az ismerősöket hogy nem e kell nekik is egy és egyből osztódik a szállítási összeg
Én a régieket adtam el, így mérsékeltem az új pen árát , volt két "lassú" 16-som eladtam őket 6500Ft-ért és vettem egy "gyors" 32-est 9000Ftért , számomra ennyit megért hogy nem fél-egy óra alatt írom tele a 32GB-ot

Rendelhetsz a szlovák oldalról de 1500Ft a szállítás, tehát egy "kis" értékű rendelésnél nem ép az legideálisabb

És megtaláltam neked a legjobbat ha bevállalod az ebay-t , TRANSCEND Jetflash 700 16GB 2800Ft [link] (nézd meg röpke 1241db adott el belőle) Tesztek: [link], [link], [link]

Vagy TRANSCEND JETFLASH 760 USB 3.0 16GB 2850Ft [link] , Tesztek: [link] , [link]

Ezek nem olyan nagy összegek amit ne lehetne kockáztatni

Írtad hogy nem használtad még az ebay-t , nem gond keresd fel Winner_hun kollégát(a rangja mindent elárul) és segít neked , amúgy itt a hirdetése , röviden segít neked megrendelni , megadod neki a linket hogy mit akarsz megvenni, ő megmondja hogy menyit utalj az ő számlájára, meg elkéri a címedet, ő megveszi neked a te címedre és nincs más dolgod csak várni a küldeményt

(#3689) Fishor
Hát egyre sűrűbb az hogy azt kérik hogy postázza vissza az ember , de mondjuk sokszor a postát is állják, ha nem akar postázni akkor résszöszeget térít vissza

Amúgy nem is kell regelnie fentebb a megoldás Winner_hun kolléga

(#3691) gyantaszuz
Persze megbízható eladó kell , mert könnyű átverésbe belefutni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3693) Fishor válasza gyantaszuz (#3691) üzenetére


Fishor
senior tag

Akitől rendeltem az valami 98%pozitív visszajelzésű volt.

(#3694) Fishor


Fishor
senior tag

Érdekes, és kicsit off is, de lemértem a 3.0-s 1 terás külső vinyómat is, meg a 2 terás vinyómat, meg a 128as ssd-met is ezzel a programmal. És az ssd az 500/300 (read, write), a külső 50/30 a 2 terás 60/40. Szóval az ssd-t leszámítva, az őj pen magasan veri a vinyóimat.

Üdv: Fishor

(#3695) bul07


bul07
nagyúr

Na úgy döntöttem hogy rendelek egy ilyet SANDISK CRUZER GLIDE 16GB 2,553 HUF -ért
Csak a teszt kedvéért , majd eladom itt helybe, lehet hogy árában vagy teszek rá egy ötszázast

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3696) Segesdy válasza bul07 (#3692) üzenetére


Segesdy
tag

Szeretném kérdezni hogy 32Gb melyiket ajánljátok?

(#3697) bul07 válasza Segesdy (#3696) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyértelműen ezt SANDISK EXTREME USB 3.0 32GB 9000Ft , már ha bevállalja valaki a ebay-t ((#3692) bul07 hozzászólásomban leírtam ki segíthet ebay-es vásárlásban)
Pár hozzászólással feljebb sebesség tesztet is láthatsz

Ha nem akkor esetleg még szóba jöhet ez is A-DATA 32GB USB 3.0 Nobility N005 Pro 7963Ft+ 1500Ft szállítás tesztek [link], [link]
vagy
A-DATA Flash Disk 32GB USB 3.0 Superior S107 6956 Ft +1500Ft szállítás , tesztek [link] , [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3698) Fishor válasza bul07 (#3697) üzenetére


Fishor
senior tag

A Sandiskkel egyetlen szépséghiba van, amit még nem oldottam meg: Nem adtak hozzá akasztómadzagot. Piti dolog, de a penjeim fel vannak akasztva egy kis szegre, és ezt nem tudom felakasztani, mert nincs akasztóm hozzá. Ha régiről leveszem, akkor meg azon nem lesz, szóval nehéz ügy :)

Üdv: Fishor

(#3699) bul07 válasza Fishor (#3698) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha nem telefonról lennék keresnék neked az ebay-en pár figyingért :)
Amúgy nagyobb gondodd ne legyen vele

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3700) Kasya válasza Fishor (#3698) üzenetére


Kasya
nagyúr

U made my day :D De csatlakozom bul07-hez...nagyobb gondod sose legyen vele.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.