Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31194) Shifu-2009


Shifu-2009
csendes tag

Sziasztok.

A következő lenne a kérésem. Telefont keresek. Már adtam fel hirdetést a Hardverapro-n. Igazából olyan telefont keresek amivel lehet zenét hallgatni, játszani, fényképezni és viszonylag jól bírja az aksija. Én eddig Nokia párti voltam, mivel több SE telefonban csalódtam. Nekem nagyon halkak voltak beszéd közben. Bár nem tudom ezen lehet-e segíteni valahogy? A másik nagyon kacérkodom a Samsung telefonokkal, de azokkal meg olyan tapasztalataim voltak, hogy telefonálás közben nagyon recsegősen lehet hallani a másik felet. Nem tudom ilyennel találkozott-e már más is vagy csak én fogtam eddig ki?

A következő típusokat néztem ki magamnak: Samsung U600, Samsung U800, Samsung U900, Samsung D900i. SE K800i, SE K810i, SE C902, Nokia N73, Nokia 6303i, Nokia 6500 Slide. Én most Telenor hálózaton szeretném használni, nem tudom ez jelent-e valami egyéb szempontot?

Ha van valakinek ezek közül bármilyen tapasztalata, hogy mennyire megbízhatóak, illetve a fent említett kikötéseknek mennyire felelnek meg, az kérem jelezze. Fontos lenne.

Segítségeteket előre köszönöm.

Üdv.: Tomi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.