Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26639) cass


cass
aktív tag

Sziasztok!

Én szeretnék egy mobilt venni, méghozzá nem is akármilyet! Nokiát! Előszőr MP4 lejátszót szerettem volna venni (sony-t) Mert az biztosan nagyon szépen szól vagyis nagyon jó a hangminősége. Gondoltam nekem mobil kéne nem mp4... Olyan mobil aminek nagyon jó a hangmiősége és min. bővíthető a 4gb-ig. Mivel a sony ericsson-ban csalódtam és a más márkák nem érdekelnek csak a nokia ezért nokiát szeretnék. Gondolom nokiákból a legszebb hangminőségűek az Xpress Music-ok. Lehet, hogy tévedek. Ezért kérném a segítségeteket. Olyan nokia kéne ami nem túl drága olyan 40ezer ft-nál nem több (de lehet több is azért azt is írjátok le) és 4gb-ig min. bővithető, a legfontosabb a gyönyörű zene, és ne legyen lassú most erre a részére térnék rá hogy sony ericsson-nál nekem úgy volt, hogy ha bővítettem nagyobbal mondjuk 2gb-os memory-val akkor fullra lelassult :// Most ez nem tudom, hogy van nokiánál (ebben is segítsetek kérlek) de én azt olvastam, hogy az 5220-as lassú alapjába véve... Na most ez a mobil volt ami tetsztett, de ami már alapjában véve lassú az milyen bővítve egy 8gb-s card-al vagy legalábbis 4-el :F Szóval a gyorsaság részét rátok hagyom, mert nekem még nem volt nokiám... Akkor ennyit szerettem volna.
A segítséget előre is köszi!

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.