Hirdetés

2019. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22601) Lacazr93 válasza Krisz79 (#22594) üzenetére

Lacazr93
(senior tag)

Szerintem inkább Samsung :)
5800-Nekem nem tetszik, mert szerintem vastag. A menüje nem annyira tetszik, de ami elvette tőle a kedvem az a ceruza minősége volt :D
N97-Tetszetős kis készülék, külsőre bejön. Belsőről nem sok mindent tudok nyilatkozni, hallottam pár hibáról.
Spica-Androidos. Szerintem még nem egy kiforrott rendszer. Majd úgy egy fél év múlva lesz érdemes venni.(Persze ez csak az én vélemény) Külsőre bejön.
Omina2: Nekem ez a győztes:) Gyors,azért a 800Mhz-es proci mégse lassú :) "vindózmobájl", 5megapixeles kamera szép képeket csinál, külsőre tetszetős, vékony :)
Én a helyedben az Omnia 2-t választanám

(#22602) Criton válasza Krisz79 (#22594) üzenetére

Criton
(PH! kedvence)

mindegyik jó készülék, én is 5800ban gondolkodom.

Ami viszont ellenük szól sajna az az áruk. Egyik drágább sajna mint a másik, az 5800ára még szerintem elfogadható.

5800 új, függetlenül már 50-55ezer környékén kapsz, 2-3év garival. Szerintem minden benne van ami kell, a hibákat amik ismertek a mostani kiadásokban már javították.

Omnia 2 is szuper, de 90ezer alatt sajna nem kapsz, akkor meg már +10ezer és már egy HTC Herot lehet kapni, ami szerintem jobb mint az Omnia 2.

[ Szerkesztve ]

(#22603) Sly Bp. válasza rainman371 (#22573) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Akkor az összes E és N szériás Nokia :) i7110, i8510, 8800 Arte... de tényleg annyi van nézelődj válassz 5-öt és szólj :)

(#22604) 30z.Samu

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Sziasztok!

Tudom, már utáltok, hogy ennyit kérdezősködök. :B De még annyit kérdeznék, hogy a T-Mobile általában mennyi ideig tart egy készüléket kínálatban?

Eladó egy Gigabyte Radeon RX480 4GB! Részletek az adatlapomon! | Sic Parvis Magna

(#22605) meroly válasza 30z.Samu (#22604) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Húúú ez nagyon változó, a 6300 pl már több éve a kínálatban van. Attól függ mennyire fogy a készülék, illetve hogy mennyire új.
Mit is néztél ki?

Impossible is nothing

(#22606) 30z.Samu válasza meroly (#22605) üzenetére

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Omnia 2, bár a Spicán is gondolkodom, de elsődleges az Omnia 2.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy Gigabyte Radeon RX480 4GB! Részletek az adatlapomon! | Sic Parvis Magna

(#22607) meroly válasza 30z.Samu (#22606) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Elég friss modell, és sokféle konstrukcióban el lehe hozni. Egy darabig még a kínálatban lesz szerintem.

Impossible is nothing

(#22608) 30z.Samu válasza meroly (#22607) üzenetére

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Hát reméljük, mert én Isten igazából nyáron venném meg a telefont, de mi van, ha addigra leveszik? :F Havi 14k-ból fizetni a törlesztést + a díjcsomagot... jó ki tudom fizetni, csak másra is kell a lé. :F

(#22609) meroly válasza 30z.Samu (#22608) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Akkor gondolom lakáskölcsön, rezsi, kaja nincs a költségvetésben, ha 14k-ból telefont törlesztesz :P
Nyárig még meglesz szerintem.

Impossible is nothing

(#22610) dedike válasza 30z.Samu (#22608) üzenetére

dedike
(PH! kedvence)

Ahogy meroly is írta, nagyon változó. Azért nagyon ritka, hogy fél évnél hamarabb kikerüljön a kínálatból. Szerintem figyeld a T honlapján a Lakossági árlistát s amikor ott már a "Korlátozottan elérhető, kifutó tipusok" között szerepel a választottad, valamint még mindig akarod, akkor mozdulj rá! :K

Jó szerencsét!

(#22611) 30z.Samu válasza meroly (#22609) üzenetére

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Nem, nincs benne, mert még diák vagyok és ösztöndíjat kapok a gyakorlati helyen. De elvileg a nyáron már normálisan fogok melózni normálisabb összegért.

[ Szerkesztve ]

(#22612) korpicschess válasza Langsam (#22600) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Grat, jó választás ;]
N86 újonnan lesz?

Aktuális hirdetésem: Audio Technica AD1000 ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22613) Sly Bp. válasza Langsam (#22600) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

De azt is mondtam hogy nagyon nehéz lesz eladni mert nem egy kerteset modell!

(#22614) kkrisi válasza korpicschess (#22612) üzenetére

kkrisi
(senior tag)

22598 hsz! pls!

(#22615) korpicschess válasza kkrisi (#22614) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Jetre már nem fog kijönni érdemi javítás, azt, hogy a Spicára jön-e újabb android nemtudom, de valószínű, viszont mostani állapotában is sokkal használhatóbb (már csak a programok miatt is)!

(#22616) Sly Bp. válasza korpicschess (#22615) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Spicára jönnie kell frissítésnek! Jet-et meg nem veszünk!

(#22617) Norbi89 válasza Lacazr93 (#22601) üzenetére

Norbi89
(senior tag)

Lehet külsőre szép a samsung, de szerintem a Nokia az csak Nokia, van most omniám..... 5800 át simán érintem ceruza nélkül is, omniát már nehézkesen........ na de az iphone -omat nem adnám semmiért :)

► - N -

(#22618) kkrisi válasza korpicschess (#22615) üzenetére

kkrisi
(senior tag)

Sokat olvasgattam a 2 telefon tesztjeit de még mindig köztes a háború!
Nekem a pozitívumok a Spica-ban hogy android van rajta van rajta gps, erős aksija van , elég gyors a többihez képest(bár azt nem sűrűn hazsnálnám de hasznos)
A Jet-ről sokat olvastam és nekem benne a pozitívumok hogy anoled kijelző, 2gb memória alap (t-mobilnál) kamera+led, viszont tetülassú.

(#22619) picur220 válasza korpicschess (#22592) üzenetére

picur220
(PH! kedvence)

Az Apple iPhone nyílt rendszerrel rendelkezik, csak úgy mondom...:DDD

(#22620) t.kristof válasza kkrisi (#22618) üzenetére

t.kristof
(senior tag)

Hát nem hiszem,hogy nagy pozitivum lenne az a 2gb alap memória(gondolom adja a kártyát) mivel 3000forintért 4gigásat kapsz. Az android elég nagy előnya spicának. Ha a kamera nem annyira számit neked, akkor a spicát vedd. Mondjuk én mindenféleképpen azt venném a helyedben.

picur220@ Én is úgy tudom, hogy az Apple-nek zárt rendszere van.

[ Szerkesztve ]

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#22621) kkrisi válasza t.kristof (#22620) üzenetére

kkrisi
(senior tag)

meg a spica egy kicsit bután néz ki! Napfényben elvileg nem igen olvasható a kijelzője :F
nagyobb is a telefon vastagabb, de viszont jobb és még olcsóbb is! De mindenki akitől kérdeztem mind spicát vennének!

[ Szerkesztve ]

(#22622) t.kristof válasza kkrisi (#22621) üzenetére

t.kristof
(senior tag)

Nemhiába mondja mindenkinek, hogy a spicát vedd! De te tudod...

(#22623) Sly Bp. válasza t.kristof (#22620) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Szerintem is nyitott rendszer az iPhone OS :)

(#22624) kkrisi válasza t.kristof (#22622) üzenetére

kkrisi
(senior tag)

Tudod mit annyit vacakolok vele hogy legyen az akkor azteszem sokan mondják azt én megitt problémázok vele! Jó lesz az nekem! Főleg azért is mert lehet rá dolgokat telepíteni!
Köszi a segítséget remélem jól járok vele(jobban mint az S8000-el):D

(#22625) korpicschess válasza Sly Bp. (#22623) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Szerintem meg zárt!
Elvégre csak az App Store-on keresztül tudsz rá programokat rakni, és semmit nem tudsz kb. csinálni vele, hogyha nincs törve (jailbreak) a telefon, most pedig elérkeztünk a tiltott részhez, szóval maga a szifon os szerintem zárt, alapjáraton nemigen lehet belenyúlni.
:U

szerk: Jetnél tuti jobban jársz :U

[ Szerkesztve ]

(#22626) t.kristof válasza kkrisi (#22624) üzenetére

t.kristof
(senior tag)

Szerintem mindenképpen jobban jársz. Egyébként én is ilyet vettem volna, ha nem ilyen áron lenne:D

Sly Bp.@ Itt bal oldalt a licensznél az, hogy zárt az nem az? Ha nem akkor sorry :B

(#22627) szpakicsavo

szpakicsavo
(lelkes újonc)

Sziasztok! nem tudom eldönteni, hogy lg ku990i-t vagy nokia 5230-at vegyek. nekem fontos az anyaghasználat. Jobban örülnék a fémnek, mert van egy ipod touchom. az is fontos, hogy ha hívnak elég hangosan szóljon.szerintetek?

(#22628) Sly Bp. válasza korpicschess (#22625) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Androidra is csak android progi megy fel Apple-re is csak Apple :) Ami zárt arra nincs semmi szinte pl Arena...! Arra a JAVA progik 2% ha jó :D

[ Szerkesztve ]

(#22629) picur220 válasza t.kristof (#22620) üzenetére

picur220
(PH! kedvence)

Az iPhone nyitott rendszerű, az meg tökmindegy, hogy szerinted micsoda, vagy hogy tudod. Ha így tudod, hát rosszul tudod. Nem attól nyitott egy rendszer, hogy azt teszel rá, amit akarsz, minden platformnak megvannak a maga korlátozásai. Az iPhone-ban a programozók/fejlesztők szerint nyílt a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#22630) kkrisi válasza t.kristof (#22626) üzenetére

kkrisi
(senior tag)

miértmilyen áron van? és mit vettél helyette?
én el tudom hozni egész jól 2éves hűségnyilatkozattal jó áron van!!:DD

(#22631) picur220 válasza szpakicsavo (#22627) üzenetére

picur220
(PH! kedvence)

Hát lehet, hogy a KU990i jobban össze van rakva, bár nekem az 5230-cal sem volt semmi bajom. Egyébként nagyon nem egy kategória a kető, mivel az 5230 okostelefon, a KU990i meg nem az, szóval ha kellenek az okostelo-funkciók, akkor mindenképpen 5230! Videók alapján sztem az gyorsabb is, bár ezen szvsz nincs mit csodálkozni!

t.kristof: az nem az oprendszer, hanem a licensz. Nem teheted fel a rendszerüket az eredetileg WM-es telodra, egyrészt, mert nem tudsz hozzájutni, másrész, mert zárt a licensz.

[ Szerkesztve ]

(#22632) Klemens

Klemens
(őstag)

Na, srácok!
Megrendeltem a vasat... ha minden jól megy, akkor szerdára hozza a futár.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#22633) Sly Bp. válasza Klemens (#22632) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Mit vettél végül mert már nem emlékszem :)

(#22634) Klemens válasza Sly Bp. (#22633) üzenetére

Klemens
(őstag)

Jah... hoppá, azt elfelejtettem leírni.
Pulse-t.
Félek, de remélem normális darabot fogok ki.

(#22635) Sly Bp. válasza Klemens (#22634) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

:) Csak beválik majd! Szerintem meg érkezik a T csak nem vág át! :D

[ Szerkesztve ]

(#22636) Klemens válasza Sly Bp. (#22635) üzenetére

Klemens
(őstag)

Maga a T lehet, hogy nem, de a DHL...
Tesómék a jó múltkor rendeltek valami phone-t, várták azon a napon amikorra a DHL ígérte, mint a messiást, de semmi... Másnap felhívták a DHL-t, hogy wtf? Közölték, hogy a futárnak már nem fért bele az idejébe, hogy kivigye. :(((
Ott végülis nem azzal volt a baj, hogy nem vitte, hanem legalább szólt volna, hogy nem viszi, de azt hiszem másnap vitte kis késéssel.
Mondjuk T azt írta, ha holnap 16:30-ig feltudják velem venni a kapcsolatot és tudnak egyeztetni, akkor leghamarabb szerdán jön meg. Remélem nem 10:00-kor fognak hívni amikor könyékig fogok turkálni egy Ikarusban...

[ Szerkesztve ]

(#22637) kkrisi

kkrisi
(senior tag)

És a HTC Hero-ról mi a vélemény? Megmerném kockáztatni hogy talán jobb mint a Spica? Néztem róla videót és az a tapasztalatom hogy gyorsabb. Bár az alján lvő gombsor nem értem miért lett elferdítve így nem igen lehet zsebrevágni!

(#22638) Sly Bp. válasza kkrisi (#22637) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Én inkább Hero-t de leginkább egy Acer S100-at vennék és ajánlanék neked!

(#22639) kkrisi

kkrisi
(senior tag)

esetleg van értelme várni áprilisg a HTC Bravora? elég jónak ígérkezik!

najó de a hero hogy vágod zsebre?

[ Szerkesztve ]

(#22640) korpicschess válasza kkrisi (#22639) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Az Acer árát semmiképp sem húzza le, de kezdőárnak tuti magasabb lesz..
Hero túlárazott.

(#22641) kkrisi

kkrisi
(senior tag)

Spica van olyan jó mint az Acer vagy a Hero?

(#22642) Langsam válasza korpicschess (#22612) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

Köszönöm. :)
Igen új lesz, de bolti garanciás. Bementünk a márkaboltba is, de az árak húzósak. :(
Ráadásul tévedésben voltam, egy szűk típus rétegre van csak ingyenes navigáció, a többségre nincs vagy csak 3 hónap ingyenes. Pont az általunk keresettek estek ki a listából, így plusz 10ezret rá szánunk és inkább N86, azt hiszem ma az a legjobb Nokia szvsz. Otthonról összeszedtünk 4 telefont, Viewty, G600, D600, SGH570, összesen minimum 25ezret szeretnénk értük. Az első három eléggé használt, csak az utolsó szép állapotú. Holnap kiderül mennyivel kell megpótolnom a telefonokat plusz a fiam pénzét. :) A Renoir megmenekült, olyan jó a videója/kamerája, hogy nem volt szívünk megválni tőle. :N Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#22643) Sly Bp. válasza kkrisi (#22641) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Szerintem nincs! Legalább is hamarabb kéne a másik kettő mint a Spica!

(#22644) dedike válasza t.kristof (#22620) üzenetére

dedike
(PH! kedvence)

És milyen jól tudod! Zárt.

Langsam

Ha ingyenes Nokia navigációról van szó, akkor az minden GPS vevővel szerelt telefonhoz van!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#22645) Putyin90

Putyin90
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok, és szeretném a lehető legjobbat választani, de sajnos nem tudok dönteni!

A Nokia N79 és a Nokia 5800 között variálok, nemtudom melyik legyen!

Az N79-nek a kamerája jobb, az 5800-ban lenne ingyen navigáció!
De jelenleg is érintőképernyő telefonom van (LG KP502) és finoman szólva nekem nagyon nem jön be a "tapiszkrín"!
Ha az N79-re tudnék varázsolni ingyen navit, akkor nem lenne kérdés, hogy azt választom!

Segítsetek már légyszíves, hogy melyik lenne a jobb választás, mert szeretnék a lehető legjobban dönteni, mivel mostmár kicsit hosszabb időre tervezném a telót, nem csak hónapokra, mint eddig!

(#22646) roti86 válasza Putyin90 (#22645) üzenetére

roti86
(őstag)

Ha esetedben nem jön be a "tapiszkrín" akkor már tudod a választ

(#22647) TooN válasza Putyin90 (#22645) üzenetére

TooN
(senior tag)

Ha nem jön be a tapi, akkor nem értem a kérdést!

Ha van valami amit szeretsz és valami amit nem, akkor azt válasszad a kettő közül, amit szeretsz!

N 79 no tapi - a kamera meg ugyan az a zöld havat festő Nokia kamera! :)

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#22648) t.kristof válasza Putyin90 (#22645) üzenetére

t.kristof
(senior tag)

Biztos van vmilyen navigációs progi amit fel lehet rakni az n97re.

(#22649) korpicschess válasza t.kristof (#22648) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

N79-re és igen, vannak alternatív megoldások, a navi miatt ne aggódj! ;)

(#22650) Putyin90 válasza t.kristof (#22648) üzenetére

Putyin90
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Garmin mobile xt az jó rá, csak tudtommal nem ingyenes

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.