Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) meroly válasza picur220 (#22800) üzenetére


meroly
veterán

Kopik így is ne félj ;]

Impossible is nothing

(#22802) Wolf-15 válasza meroly (#22797) üzenetére


Wolf-15
tag

Asszem telefonálni fogok vele. :DD

Köszönöm a válaszokat.

Közben olvastam az S3310 forumát és elég problémás a készülék, főleg arról írnak, hogy szervízbe hordják.

Nyert a 6303-as. Mostmár csak meg kellbarátkoznom a szappanka formávak.

Köszi a segítségeket.

(#22803) meroly válasza Wolf-15 (#22802) üzenetére


meroly
veterán

Helyes, hisz arra való :K
Jó választás lesz, a forma szokható szerintem, annyira nem vészes, csak a 6300 után tűnik furcsának.

Impossible is nothing

(#22804) kkrisi válasza korpicschess (#22779) üzenetére


kkrisi
senior tag

hát úgy értem h annyira darabokra lettszedve, hogy az eredeti feket vázat is amire fel kell pattintani a hátlapot én azt iskicseréltem szép fehérre de viszont azon volt a mikrofon a hanszóró, antennák....stb Tehát ezeket mind átt kellet ragasztanom! Namost miko összeraktam a telót halál jól működött de aztán el kezdett behülyülni!

(#22805) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv ismét!

Lehet nagy hülyeség lesz, amit kérdezek, de már megkeveredtem :D Nemrég érdeklődtem itt telefonok felől, illetve hogy hol érdemes venni. Az 5530-nál maradtam, és kaptam tippnek picur220-tól a part nero gsm-et. Ez jónak is tűnt, de most néztem, az ott feltüntetett árak, nettó árak, így az az 50k nettóban már nem is olyan jó. Viszont össze vissza írogatnak 0% áfa, meg 25% áfa.. most akkor mi van? Honnan a bánatból tudjam én, hogy mennyit kell fizetnem? Ennek a boltnak mikor írtam, válaszban is 50k-t írtak válasznak, de ezek után ha az oldalukon nettó van(és ott a kérdez-felelekben is mondta, hogy nettó árak a feltüntetettek, és 46k-ért van kint 1 év garos 5530, így gondolom a 2 évvel 50k-ért sem bruttó), akkor...
A másik tipp Sly Bp.-től jött, a mgsm, ahol 55k-ból meglenne és ahogy nézem, ott talán bruttó ár, de én már senkinek sem hiszek :D

Sorry egekbe menő tudatlanságom miatt, de valaki homályosítson fel, hogy mi van please :DDD :R

Everybody lies.

(#22806) korpicschess válasza kkrisi (#22804) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát így tuti ugrik, nem vágtam volna ilyenbe bele :(

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22807) kkrisi válasza korpicschess (#22806) üzenetére


kkrisi
senior tag

akko szerinted kuka a telefon? vagy esetleg max akkor nem ha lehet olyan helyen kapni ilyen alkatrészeket mert akk össze lehet még rakni jól! Tehát haazt a fekete vázat valahol lehetne kapni a rajta lévő cucokkal,(mobilbontóba ami nem hiszem hogy lenne:P) akkor jól működne újra a telefon

(#22808) Wictor válasza Barthezz2 (#22805) üzenetére


Wictor
senior tag

Én annyiért tudtam a PartNero GSM-től telefont rendelni, amennyiért kint volt a honlapon. Ez 2 éve volt, nem tudom, hogy azóta változott-e valami náluk. :U

(#22809) Barthezz2 válasza Wictor (#22808) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mindenképp utána kell járnom, mert ha akkor jövök rá, hogy a rendelt telefon nem 50, hanem 75 mikor a futár kihozza, az érdekes lesz:D
Amugy azért is nem vágom, mert olvasgattam több helyen a dolgokat, és mindenhol felmerül a 0% áfa, valamint van ahol úgy írják, hogy áfás számla esetén visszaigényelhető a 25% áfa. Szóval most marhán nem értem :DDD

Most írtam több boltnak is, hogy akkor hogyé a dolog. Majdcsak kiderül :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#22810) meroly válasza Barthezz2 (#22809) üzenetére


meroly
veterán

A 0%-ot arra szokták írni, ami bolti garanciás. A 25%-ot meg a gyári garisra, mivel azt ők is nagykerből veszik. Hogy a 0%-ost honnan, azt ne kérdezd. :B

Impossible is nothing

(#22811) Wictor válasza Barthezz2 (#22809) üzenetére


Wictor
senior tag

Anniyért adják, amennyiért fenn van. Ha pedig fel is hívod őket, akkor mielőtt megrendelnéd a telefont, úgyis el fogják mondani, hogy mennyi a végleges költség, ha rákérdezel. És akkor még a rendelés előtt visszamondhatod, ha több, mint a honlapon. Nem? :D

(#22812) Sly Bp. válasza kkrisi (#22804) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ilyenkor egyből ugrik a gari! Ezért szoktam mondani senki ne buheráljon semmit!

(#22813) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Na azt válaszolták, hogy 50k-ba vihető, és ha kell az áfás számla, akkor megy rá pluszban az. Így akkor oké :)
Gondolom számla meg nem kell a nokia gari érvényesítéséhez.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#22814) meroly válasza Barthezz2 (#22813) üzenetére


meroly
veterán

De nem ám ;)

Impossible is nothing

(#22815) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Nézegetem a Nokia 5530-at. Tökéletes lenne mindenben, de ha jól látom videótelefonálás nincs benne.

Lézetik olyan telefon ami megegyezik a Nokia 5530-al, de van benne videótelefonálás is?

(#22816) Barthezz2 válasza VINIKOR (#22815) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

5800

Everybody lies.

(#22817) Sly Bp. válasza Barthezz2 (#22813) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Figyelj azért oda mert szeretnek trükközni!

(#22818) Wictor válasza Sly Bp. (#22817) üzenetére


Wictor
senior tag

Igen, azt már én is tapasztaltam (nem a PartNero-nál), hogy miután megrendeltem a telót, felmentem érte Pestre (~130 km), és bementem személyesen átvenni az üzletbe (azért nem házhozszállítást kértem, mert nem magamnak vettem a telót és nem értem már rá várni a futárt), akkor szólt az eladó koma, hogy nem 60000 Ft ám a telefon, hanem 62000, mert közben változott az ár (3 óra alatt, ráadásul felfelé... :(((). Szóval szerencse, hogy vittem magammal kicsit több pénzt, mert aztán jöhettem volna haza üres kézzel... (-2500 Ft utiköltség, ugye) :U

UPDATE! Ugyanez az üzlet adott fél év lépésgarit a telefonra, ami annyit jelentett, hogy kb. 2 hónappal később, mikor bepusztult a telefon, felpostáztam nekik saját költségre a garilevéllel együtt, átvették, és potom 3000 Ft-ért megcsinálták az elvileg garanciális készüléket (!!!), arra hivatkozva, hogy biztos külső behatás érte, és attól romlott el... Apátok f...át, azt. :W

A PartNero viszont a házhozszállítással tud sokat tökölni, és nem mindig küldik el a telefonhoz a garancialevelet, ezzel viszont már én is szívtam!

[ Szerkesztve ]

(#22819) Sly Bp. válasza Wictor (#22818) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nem szeretem a GSM boltokat én már szinte csak neten veszek telefont!

+ csak gyári garis telefont szeretek venni! Bár az Omnia-m GSM garis! De olcsó volt és én úgy néztem hogy nincs rá gari :D

PartNero-nál már 2 barátomnak is volt problémája de nekik garanciális!

[ Szerkesztve ]

(#22820) Wictor válasza Sly Bp. (#22819) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát arról meg már nem is beszélve, hogy egy normális üzletük sem volt, csak egy könyvesboltnak nevezhető putrin belül, a könyvek alól vette elő a koma az új telefont! És ez egy elég híres-neves üzletről szól (nevet nem említek). :(((

(#22821) Barthezz2 válasza Sly Bp. (#22817) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És az az mgsm amit te mondtál, az miben különbözik pl a partnero gsm-től? Mert itt ijesztgettek, inkább veszem onnan +2-3k fejében, ha az jobb :D
Amúgy egyértelmű, mindent 20x meg fogok kérdezni, és a futár sem megy el addig, míg ki nem bontom a dobozt, és látom, hogy minden megvan.

Wictor: esetleg privátban nem tudnád megírni, melyik boltról beszélsz? Nem szeretnék belefutni.. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#22822) Sly Bp. válasza Barthezz2 (#22821) üzenetére


Sly Bp.
addikt

MGSM-től még semmi rossz info-m és tapasztalatom nem volt! Vettem már tőlük ezt azt és minden úgy volt ahogy elmondták!

(#22823) Napfénysüti

Öcsémnek nézek olcsó telefont ami kiválthatja az MP3 lejátszóját.
Szerintetek SE W302 vagy Nokia 5130 a jobb választás?

Més que un club!

(#22824) Sly Bp. válasza Napfénysüti (#22823) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5310 alá szerintem ne adjátok! Mert az általad felsoroltak nagyon nem jók!

(#22825) Wictor válasza Sly Bp. (#22824) üzenetére


Wictor
senior tag

Az 5130 nem sokkal rosszabb szerintem az 5310-nél... :U

A W302 az tényleg nem valami jó, akkor inkább a Nokia.

(#22826) Sly Bp. válasza Wictor (#22825) üzenetére


Sly Bp.
addikt

De az anyagminőség és az összeszerelési minőség.... katasztrófa!

(#22827) Wictor válasza Sly Bp. (#22826) üzenetére


Wictor
senior tag

Szerintem egyáltalán nem. Egyidőben volt nekem a kettő. :U

(#22828) Sly Bp. válasza Wictor (#22827) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát vastag gagyi gombokkal szerintem eléggé gyenge! Mind egy én nem ajánlom :DDD

(#22829) Napfénysüti válasza Sly Bp. (#22824) üzenetére

Az a baj hogy szűkös az összeg amit rászánna így elvileg csak ez a két telefon játszik.

Més que un club!

(#22830) Wictor válasza Napfénysüti (#22829) üzenetére


Wictor
senior tag

Akkor inkább a Nokia. Nekem volt nemrég 5130-am, semmi bajom nem volt vele. :N

[ Szerkesztve ]

(#22831) Detros12


Detros12
tag

Egyik haveromnak is olyan van és neki sem volt vele problémája eddig.

(#22832) picur220 válasza Napfénysüti (#22823) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem jó az 5130 is, de akkor már valóban inkább az 5310!:K

(#22833) Napfénysüti válasza picur220 (#22832) üzenetére

Sajnos a Voda kínálatában az 5310-et nem találom. :(

Més que un club!

(#22834) Sly Bp. válasza Napfénysüti (#22833) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Függetlenül talán találsz vele egy árban!

(#22835) picur220 válasza Napfénysüti (#22833) üzenetére


picur220
veterán

Ne is a vodától vegyél szarrámoddolt szoftveres telot! Sokkal jobb, ha függetlenül veszed! :K

(#22836) Sly Bp. válasza picur220 (#22835) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Fogalmazhatunk így is :DDD

(#22837) meroly válasza Napfénysüti (#22833) üzenetére


meroly
veterán

Én is az 5310-re szavazok, az nagyon jó készülék, főleg ha mp3 lejátszót (is) ki akartok váltani vele. :K

Impossible is nothing

(#22838) paramedic


paramedic
aktív tag

Sony-Ericsson Susan kódnevű androidos telefonjának megjelenéséről van valami hír?

(#22839) DENON


DENON
tag

Milyen Nokia telefont vennétek ? Ár nem számít. Mondjuk aki tud azért egynél többet írjon,nekem fontos lenne a jó kamera,és hogy jó hangja legyen,ezeken kivül más nem nagyon érdekel.Most egy N73-am van tökéletesen megvagyok vele elégedve,de kipróbálnék egy másikat egy újabbat. (nekem leginkább az N97 ami bejön.)
Tudom hogy még nincs sajnos de a Sony Ericcson X10 is tetszik, arra is vevő volnék.

(#22840) korpicschess válasza DENON (#22839) üzenetére


korpicschess
veterán

Nokia N900, N86 8mp, N97 mini.
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22841) Sly Bp. válasza korpicschess (#22840) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát igen így ezeket :D de egy i8910-es Samsung-ot is nézz meg mert szinte Nokia!

(#22842) korpicschess válasza Sly Bp. (#22841) üzenetére


korpicschess
veterán

Ne azonosítsuk azért a symbiant a Nokiával :U Bár van benne valami :C

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22843) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Na azt hiszem megoldva a vásárlásom :) Most voltam itt egy közeli boltba érdeklődni. 55k volt az 1 év garis, de rögtön azzal kezdte a csávó, hogy mindenképp a 2 év gyári garist javasolja. Mondom nagyon helyes hozzáállás :D Árat arra nem tudott mondani, de 58k-ra saccolta. Hétfőn hív egyeztetni, és ha isten is úgy akarja, akkor pénteken megyek is érte. 1-2k-val lehet drágább lesz így, de legalább személyesen bonyolódik az egész, és várnom se kell, meg baj sem lesz a fuvarral.
A boltot nagyjából ismerem, vettem is már náluk, bár az használt volt, meg most az is pozitív, hogy nem az ő garijukat akarta rámsózni, szóval azthiszem ez lesz :)

Kösz mindenkinek mindent amivel hozzásegített a vásárlásomhoz :R

Everybody lies.

(#22844) Saccco válasza Sly Bp. (#22841) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor már a Sony Ericsson Vivaz is ide jöhet, kamera elég jó benne :D a maga 720p-s videójával, megüti az i8910 szintjét. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22845) Sly Bp. válasza Saccco (#22844) üzenetére


Sly Bp.
addikt

És a minőségi megbízhatósági ár/érték arány? :D Na azzal nincs egy szinten!

(#22846) Saccco válasza Sly Bp. (#22845) üzenetére


Saccco
nagyúr

A kamera volt kiemelve :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22847) Napfénysüti válasza picur220 (#22835) üzenetére

Céges előfizetéshez csak tőlük tudok kedvezményesen vásárolni. Amúgy tényleg csak telefonálásra SMS-re meg zenehallgatásra kell. Nem kell az O2-m szintjét tudnia. :DDD

Més que un club!

(#22849) roti86 válasza #59204864 (#22848) üzenetére


roti86
őstag

Most komolyan ilyen hülyének nézel? És Te ezután mit kapsz, hogy szervezed az embereket? Akkor nem bánod, ha a linkedből kitörlöm a kérdőjel utáni részt? :)

(#22850) dedike válasza madarasz92 (#22741) üzenetére


dedike
addikt

NEM! Jobb a Nokia! Na nem azért, mert, hanem a Viewty nem annyira jó!

Jó szerencsét!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.