Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19923) Sly Bp. válasza balintXD (#19921) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Korpicschess kolléga nagyon jövőbelátó (tuti mentalista):DDD! Nekem pont van most egy :) Véleményem nagyon pozitív! Kényelmes súlyú és formájú telefon nagyon kézbe esik mert nincs sarka! Gyönyörű OLED kijelző (ezt látni is lehet ha süt a nap nem mint az S5230-ét)! Bang&Olufsen hangchip miatt nagyon szépen és tisztán szól max hangerőn is (kihangosítva és fülessel egyaránt, a gyári fülest le sem kell cserélni mert nagyon jó)! Számomra nagyon kényelmes a kezelése minden ikon elég nagy, jól érzékel! Nagyon jól össze van szerelve semmi sem mozog nem recseg és nyikorog! A Beat DJ funkció nagyon hülyeség de még a 30 éves emberek is élvezik tehát simán gizda :) Szerintem a fekete középső keretes szebb mint a lila valahogy nem tudom de nekem jobban tetszik! Aksi is bírja 2-3 napig (csak telefonálás mellett)! Eléggé szép képeket is csinál a legújabb szoftverrel! A giroszkóp jól érzékel lehet érezni hogy hol akar dőlni vagy a fényképeknél lapozni a képet! Ára is eléggé alacsony amit szerintem meg is ér! Én ezt a telefont tartom a 2. legjobb zenetelefonnal mert nálam az első a Samsung Serenata de ez 2-3-szor drágább készülék és kevésbé használható is! Hát azt hiszem mindent elmondtam! Én bátran ajánlom! :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.