Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19918) Coyote2000 válasza Noda10 (#19906) üzenetére


Coyote2000
őstag

nem tudtam mar kinek a valaszara irjak, igy irok inkabb az erdeklodonek :DDD

Szerintem ha LG es Samsung kozott valogatsz, akkor a leharcolodas veszelye megegyezik, a csaladomon beluli LG-ket es Samsungokat elnezve. Eleg bena festeket vagy tul vekony reteget hasznalhatnak, nem tudom, de teny, hogy ugyanannak az embernek a kezeben egy Nokia vagy egy Sony Ericsson tovabb birja. De hangsulyozom, ez a csaladomon belul, egyes csaladtagokra ervenyes, es ahogy latom, ez erosen felhasznalo-fuggo. Nalam miert tud repedes es karcmentes maradni egy E71 egy even at, es az iPhone is? Vigyazok ra, nem dobalom, nem hordom farmerzsebben, ha tehetem tokban tartom. A foliakat es allando tokokat utalom, naponta minimum egy orat beszelek rajtuk es netezek, ennek ellenere minden telefonomat ujszeru allapotban adtam el (kiveve ha mar leharcoltan vettem).

A lentiek kozul (en, mint nagy Nokia fan) semmikepp sem a Nokiat ajanlanam, a Samsung es az LG tobbet ad ugyanannyi penzert ebben a kategoriaban. En mondjuk az osszeszemetelt alapkepernyot gusztustalannak tartom, de ha neked tetszik, akkor a Samsungot jobban fogod szeretni talan. Esetleg nezd meg, hogy mit kapsz a csomagban, mert pl. Samsung Corbyhoz meg USB-kabelt sem adtak, ami elegge elszomorito... Ez is donto lehet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.