Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15618) iknight válasza vegyevigye (#15597) üzenetére


iknight
senior tag

Az előző szériás macbookok tényleg vacakok, de a kettő nem függ össze. Hát betört a kijelzője, ha elejted magasról csak arra eshet így az sérülhet, de elég nagy esés,vagy radikális behatás kell neki. Nekem annak idején az első genes iphonenomat, pl elejtettem mikor száltam be a kocsiba kiesett a nadrág zsebemből arcal az aszfaltra és nyoma sem volt nekei. Hátrány az leginkább hogy nagyon drága. Hivatalosan gyári függetlent magyarországon, 160 vagy 180-t tudsz venni legolcsóbban a T-nél 140 ezer a 3g + 20 ezer ammiért függetlenné teszik a t-nél. Hátrány lehet még, hogy a 3g nek a hátlapja nagyon könnyen karcolódik, de ez ugye a fényes felület rovására lehet fogni mondjuk. Esetleg még hátrány lehet, hoyg minden gyári tartozék egy vagyonba kerül pl egy adatkábelt 7 ezer forintért mértek hozzá az istyle-ban, de nyilván ezt adnak hozzá, és kifogja húzni amíg kell, csak ha elveszik akármi, ez is egy szempont lehet. Más hátráynt igazából nemtudok mondani. Nekem egysezr sem lépett csak úgy fel magátol a netre, csak akkor lép fel ha pl belálítod hogy 5 percengént nézze az email fiókod. HSDPA mobilnet ami a legyorsabb, illetve wifin olyna gyors nyilván amilyen a netelőfizetésed.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.