Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16951) #09198592 válasza varmi2 (#16950) üzenetére


#09198592
törölt tag

Harman/Kardon SoundSticks II hangfalam van és egy Hyperx Cloud fejhallgatóra szeretnék beruházni. Igazából mindenre használnám film, zene, játék.

(#16952) Asrach válasza #09198592 (#16951) üzenetére


Asrach
tag

HyperX Cloudhoz azért egy xonar U7 nem árt mivel 60 Ohm az impedanciája, nos ez nem olyan olcsó de legalább hordozható a kártya és korrekt a sorround hangzása is.

(#16953) Tomacko


Tomacko
senior tag

Az utóbbi keresgélőknek is ajánlanám az Elfidelty márkát. Elég sok moddolt cuccuk is van. De van egy AIM néven futó márka is. A kommersz márkákat én hanyagolnám.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#16954) zsoltnyiri válasza Tomacko (#16953) üzenetére


zsoltnyiri
tag

Es hol lehet ezek között keresgelni / vasarolni mert nem nagyon találok?

(#16955) szika87


szika87
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg egy Asus Xonar D1-el hajtok egy Logitech Z-5500as szettet analogon,gyönyörűen szól,tényleg nem panaszkodok rá,de azon gondolkodtam kipróbálnék egy Creative X-fi elit pro vagy Auzentech Prelude kártyát,érezhetően fejlődne a jelenlegihez képest is a minőség ,vagy csak a hangszín változna mivel az x-fi chipre váltanék?Vagy a D1 is már kihasználja a Logitech határait és nem éreznék különbésget?

We are here for a good time, not a long time.

(#16956) F_Zolee válasza szika87 (#16955) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem lényegi javulást már nem tapasztalnál csak mint mondtad hangszín változhat.

(#16957) zsoltnyiri


zsoltnyiri
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni - nem meglepő módon - hangkártya vásárlással kapcsolatban. Érkezőben van egy Thonet & Vander Ratsel 2.1 és ehhez, valamint egy Takstar Pro 80-hoz keresnék megfelelő hangkártyát, amelybe paralell benne tudna lenni a 2.1, a fejes valamint annak mikrofona, és elég windowsban váltogatni köztük.

Jelenleg egy Creative Soundblaster Audigy SE-t használok, amely az egyik legolcsóbb hangkártya volt kvázi 8 éve amikor vettem, viszont ennek ellenére én nagyon megvagyok vele elégedve. A múltkor nem én kötöttem össze a gépem egy szétszedés után, és nem értettem, hogy szólhat hirtelen minden ilyen szarul - alaplapira dugta ismerősöm (az amúgy nem high-end Logitech X-540 hangfalam). Szóval nem csak placebo. Asus Xonar DS-t használtam pár óráig, és nagyot csalódtam benne, mert annak ellenére, hogy duplája volt a Creativenak árban sokkal rosszabbnak hallottam - vissza is cseréltem. Szóval ezek miatt főleg Creative felé hajlanék (valamint úgy hallottam a Creative kártyáknak valamivel jobb is a fejesben való térhangzás virtualizálása, ami FPS_eknél előny, és sokat használom), és szeretnék az új hangfallal + fejessel picit előrébb lépni. Nyított vagyok PCI, PCI-e és USB-sre is. A keret 20-25e max. Jelentene előre lépést? Ami miatt a cserén gondolkozom az az, hogy időként ha hangerőt állítok a hangfalon elkezd pattogni, és percekig kell óvatosan állítgatni a hangerőt fel-le mire elmúlik - elvileg a driverek (nemléte) miatt.

Amiket jelenleg nézek (ebben a sorrendben szimpatizálnék velük):
Creative Soundblaster Z
Creative X-fi HD (azt olvastam a fejhallgató kimenete nem valami acélos, valamint trükközni kell vele a 44 khz-hez)
Asus U7

Ezek támogatnak leszek vajon még win 10 alatt is?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#16958) Tomacko válasza zsoltnyiri (#16954) üzenetére


Tomacko
senior tag

használd a keresőket, akár google vagy bármi egyéb mást. De érdemes lehet körbe nézni ebay-n amazonon aliexpressen. Nekem ilyesmire nincs időm, hogy helyettetek keressek, de ezek a tippjeim vannak most hirtelen. Remélhetleg tudtam velük segíteni.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#16959) Andrej1


Andrej1
aktív tag

Tanácstalan vagyok ezért kérem a segítségeteket tanácsaitokat .
Belső hangkarit keresek 70% játékra 30% zene,film . Sennheiser PC 350 füleshez amit csak játékhoz fogok használni .

Eddig e kettőn vacillálok sem márka sem típus függő nem vagyok minden tanácsot szívesen fogadok .
Sound Blaster Z
ROG Xonar Phoebus Solo

A keretem vége 38k.

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#16960) moonguru válasza Andrej1 (#16959) üzenetére


moonguru
őstag

Miért nem veszel egy Asus Xonar Xensét!, (na persze használtan!)

Pl.

Csak kérdez rá az eladóra szállít e Magyarországba!

Ui:

Együtt árultak csak kittben eredetileg!

[link]

Monitor Guru!

(#16961) moonguru válasza moonguru (#16960) üzenetére


moonguru
őstag

De persze ezzel se szól rosszul!

[link]

Vagy :

[Saját tapasztalat! :)]

Ui:

Hogy mi a kettő közötti különbség az nem tudom, lehet hogy csak a mellékelt szoftver! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#16962) arminlok


arminlok
senior tag

Sziasztok, thonet vander kürbis mellé érdemes hangkártyát tenni vagy nem vennék észre különbséget az alaplapi között? Valamint egy másik kérdés amit a milyen asztali gépet vegyek forumba feltettem de talán itt ti jobban értetek hozzá. CD zene hallgatáshoz milyen optikai meghjatot érdemes venni a gépbe ami nagyon halk és gyors?

(#16963) RetepNyaraB válasza arminlok (#16962) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Érdemes venni, jobb lesz. Mondjuk nem a legolcsobbat, de nem is túl drágát. Külső kártya előnyben.
Meghajtóra költeni viszont hülyeség. Vegyél egy akármilyen, jól támogatott drive-ot és a zeneid másold hdd-re, aztán egy normális programmal játsszd le őket (pl. Foobar, vagy ha fizetsz jRiver).

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16964) arminlok válasza RetepNyaraB (#16963) üzenetére


arminlok
senior tag

Áhá értem, köszi. Te milyen kártyát ajánlanál ? Egyébként miért jobb az én esetemben a külső?

(#16965) borkarico


borkarico
aktív tag

Sziasztok,

Kingston hyperx cloud headset mellé milyen hangkartya lenne a legoptimálisabb választás? Csak füles van. Asus xonar dgx ár / teljesítményben a legjobb választás? Köszi

Powered by iPhone 14 Pro Max

(#16966) Tomacko válasza arminlok (#16964) üzenetére


Tomacko
senior tag

Én Aim, Elfidelity, Audiotrak, ESI kártyák közt keresgélnék. Ezek vannak jobban kihegyezve zenehallgatásra általában. A külső kártyát azért szokás inkább ajánlani, mert azoknak általábnan dukál a saját tápellátás, ezekből érdemes olyant keresni aminek kaox, firewire bejárata van. Ha USB-n kapja az anyagot az sem baj. Olyankor szoktak ajánlani egy XMOS transporter kártyát, ami jótékony hatással van az USB porton átvitt "koszra". Én evvel a külső kártyás (DAC), meg XMOS témával kapcsolatban át irányítanálak a fejhallgatóerősítő és DAC topicba.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#16967) moonguru válasza borkarico (#16965) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Írtam egy PM-et!

Monitor Guru!

(#16968) Dromi


Dromi
tag

Sziasztok! Érdekelne, hogy milyen hangkártya kéne:
Kingston HyperX Cloud-hez vagy;
Thonet & Vander Kürbis 2.0 vagy Ratsel 2.1-hez [Kürbis és társa]
Csak az egyik terméket venném meg.

[ Szerkesztve ]

(#16969) Dromi


Dromi
tag

Sziasztok! Érdekelne, hogy milyen hangkártya kéne:
Kingston HyperX Cloud-hez vagy;
Thonet & Vander Kürbis 2.0 vagy Ratsel 2.1-hez [Kürbis és társa]
Csak az egyik terméket venném meg.

Elnézést a dupla -komenthez-szerkeszt helyett újra kattintottam. :F

[ Szerkesztve ]

(#16970) arminlok válasza Tomacko (#16966) üzenetére


arminlok
senior tag

Köszi a kielégítő választ, akkor ott probálkozom :)

Dromi Ha párat feljebb olvasol én is egy kürbisre kérdeztem rá.

(#16971) Andrej1 válasza moonguru (#16961) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Köszi a választ . De nekem elsősorban játékra kell. Egy Genius 5.1 szettem van . A fülesem pedig a már leírt Seinnheiser PC 350 és igazából erre a fülesre keresnék valami jó gamer hangkarit . Esetleg tudsz/tudtok ilyen ajánlani .

Ezt a kettőt nézegettem .

Sound Blaster Z
Asus ROG Xonar Phoebus Solo

Az asus megérné a plusz lovét vagy megfelelhet az SB Z is ?

[ Szerkesztve ]

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#16972) moonguru válasza Andrej1 (#16971) üzenetére


moonguru
őstag

Szerintem elég a Sound Blaster Z is!

Monitor Guru!

(#16973) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

Egyelőre kíváncsiságból kérdezem (meg egy kicsit a jövőre is gondolva), hogy melyik lenne az a "csúcs" :U ASUS hangkártya, amely egyaránt jó 5.1-es dolgokhoz (játék, mozi) és zenehallgatásra is, a lehető legjobb minőségben? :F

Az nem kérdéses, hogy ASUS, de annyiféle csúcs termékük van, hogy nem lehet köztük kiigazodni és nem találok egy all-in-one, "mindenre a legjobb" típusú hangkártyát a honlapjukon...

(#16974) Andrej1 válasza moonguru (#16972) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Köszönöm, akkor őt fogom megvenni :R

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#16975) nmisi


nmisi
csendes tag

Sziasztok!

A jelenlegi kínálatból melyik hangkártyát érdemes megvenni kizárólag zenehallgatásra, stereo erősítőre kötve (RCA-RCA vagy Jack-RCA kábelezés)?
Érdemes egyáltalán lecserélni a mostani Creative SB Audigy 4-et?

A segítséget előre is köszönöm!

Misi

(#16976) SunMount3r válasza SunMount3r (#16973) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Látom nem nagyon pörög a topic, mind 1, azért lenne még egy (reálisabb) kérdésem:

Notebook-hoz érdemes e beszerezni valamilyen USB-s hangkártyát? Realtec HD audio az alaplapi és kérdezném észrevehető lenne e a különbség mondjuk egy Xonar U3-al? :F

Vagy pl. egy Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro-val, ha ez jobb mint az U3?

Főleg zenehallgatásra és sztereó filmezéshez kellene, játékok nem annyira számítanak.

Mondjuk egy Genius SP-HF 1250B 2.0 egyszerű PC-s hangfalra kötve lenne valami érezhető minőségbeli javulás az alaplapihoz képest, ha mondjuk FLAC-es zenéket hallgatnék rajta?

(És az is érdekelne, hogy az U3-hoz eredetileg azt írják, hogy fejhallgató erősítős, akkor ez már nem ideális ezekhez a PC-s hangfalakhoz?)

Ha majd mégis benéz ide valaki és válaszol azt köszönöm! :)

(#16977) domedee válasza SunMount3r (#16976) üzenetére


domedee
senior tag

Szerintem az U3 nem éri meg, ha lehet, akkor inkább már valami komolyabb, ami később is tovább kiszolgál.

Én CREATIVE Sound Blaster Omni Surround 5.1 ezt vettem nem olyan túl rég, direkt a Creative-tól rendelve. Szállítással volt együtt 60€, így kb. 8e Ft-tal olcsóbb, mint itthon véve. Annyi, hogy most 80€, de ahogy néztem folyamatosan vannak visszatérő akciói a Creativenak. Én is anno lekéstem, de mivel nem volt sürgős így olyan 2-3 hónappal később újra volt leárazás.

Az Omni amúgy hardverben kb ugyanaz, mint az X-Fi Surround 5.1 Pro, csak van benne még sztereó mikrofon is, meg 600ohm-os a fejhallgató erősítője, míg az X-Fi-é csak 330.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#16978) DarthSun válasza SunMount3r (#16976) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

X-Fi Surround 5.1 Pro - ról tudok nyilatkozni, jó ideje megelégedéssel használom, a laptop integrált hangjánál sokkal jobb és igen, meglepő de kisebb, egyszerűbb hangszórókon is hallani a különbséget. Erősítő+nagy hangfalakkal meg drasztikus változás. Xonarból az U7- et érdemes venni sokak szerint, erről nem tudok nyilatkozni, nem hallottam még a hangját. Az X-Fi Surround 5.1 Pro- t a kényelem szempontjából is választottam, távszabályzós. USB- s révén pedig bármelyik gépemre egyszerűen átdugható.

(#16979) nmisi


nmisi
csendes tag

Az előzőhöz visszatérve (zene hallgatás stereo erősítővel):
Mivel alaplapot tervezek venni, érdemes olyat választani, amin Creative Sound Core3D van? Ez jobb lenne, mint a SB Audigy 4? Esetleg nézzek olcsóbb alaplapot és mellé egy Sound Blaster Z-t, esetleg Sound Blaster X-Fi HD-t?
Az ASUS kártyákról mi a vélemény úgy 20k körül?
Alaplapi Realtek ALC1150?

Összegezve, melyik a jobb opció?
1. megtartani az Audigy 4-et, PCI-os alaplapot nézni
2. Sound Core 3D-s alaplapot venni
3. Csere SB Z-re
4. Csere SB X-Fi HD-re
5. Csere ASUS-re (melyikre)
6. Jó (jobb, min az Audigy 4) a Realtek ALC1150

Köszi!

(#16980) Dromi


Dromi
tag

Sziasztok! Volna egy próblémám, befér ebbe a [házba] egy Sound Blaster Z a táp fölé? Vagy tegyem közvetlen a VGA alá? Alaplap: Asrock Z77 Extreme 4. Ha nem akkor milyen kölső hangkártya kéne egy HyperX Cloud-hoz? Segítséget köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#16981) gexona


gexona
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg az alaplapi integrált hangkártyámat használom, de nagyon vásárolhatnékom támadt, és jött az ötlet, hogy mi lenne ha beruháznék egy minőségi hangkártyába.
Állóhangfalas "nagy" 5.1 házimozi rendszerrel rendelkezem, amit zene és filmnézéshez használok, de néha-néha azért játszom is. A gépem egy erősítőre van rákötve egy optikai illetve egy HDMI kábellel. Tapasztalnék bármiféle javulást, ha lecserélném az alaplapi hangkeltőmet egy jobbfajta 5.1 kártyára, vagy költsem inkább másra a pénzem :) ?

(#16982) DarthSun válasza gexona (#16981) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nagy változást hoz, HighEnd nem lesz belőle de sokkal szebben fog szólni.

(#16983) PuMbA válasza nmisi (#16979) üzenetére


PuMbA
titán

X-Fi HD :)

(#16984) gexona válasza DarthSun (#16982) üzenetére


gexona
csendes tag

A fenébe, akkor valamit vásárolni fogok:)
Esetleg valamit tudtok ajánlani? 20-25e körüli árban gondolkodom, pci-e valószínű nem lesz jó, mert a pci-e slot közel van a videokártyához, inkább külső kártya lenne a szerencsésebb.

(#16985) zsoltnyiri


zsoltnyiri
tag

Creative Z, X-fi HD vagy Asus Xonar D2? Egy 2.1-hez és egy fejeshez + mikrofonjához.

(#16986) DarthSun válasza gexona (#16984) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

X-Fi Surround 5.1 Pro USB, de elfogult vagyok, kb fél éve használom, nekem bejött.

(#16987) RetepNyaraB válasza zsoltnyiri (#16985) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Z.
Az a legmodernebb és nem szokott anyázni, aki megvette.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16988) FID válasza Dromi (#16980) üzenetére


FID
őstag

Persze befér nem lóg túl a lapon.

De rakhatod egyel feljebb is a 16x-ba

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#16989) gexona válasza DarthSun (#16986) üzenetére


gexona
csendes tag

Köszönöm, utánaolvasgatok miket írnak róla!

(#16990) FID válasza gexona (#16989) üzenetére


FID
őstag

De mivel optikán van össze kötve a hangkarid az erősítővel ezért változást nem fogsz hallani. Tudásban lenyomja az alaplapit a Z, de nagy különbség csak jack-en jönne ki nem digi kimeneten.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#16991) DarthSun válasza FID (#16990) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Ha megnézed az X-Fi Surround 5.1 Pro USB- t ajánlottam, de mindegy mert digit kimeneten is jobbak ezek a dedikált kártyák mint az alaplapi. Nálam az X-Fi nyíltan, szépen szól digiten, az alaplapi digit kimenet meg ványadt, unalmas, a mélytartomány vonaglik, a közép torz, cserébe a cinnek meg fátyolosak :DDD . Az X-Fi legalább egy kicsit képes utánozni egy a valósághoz közelebbi hangképet.

(#16992) SunMount3r válasza FID (#16990) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ez nekem új... Azt hinné az ember, hogy az optikain, a fejlettebb technológia révén (jujj de laikusan hangzik :U ) jobb minőségben képes a hangot továbbítani... Ez minden esetben így van a sima jack jobb mint az optikai? Akkor mi a dinnyének van optikai egyáltalán? :F

[ Szerkesztve ]

(#16993) SunMount3r válasza SunMount3r (#16992) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Fura egyébként, hogy még néhány éve (amikor vettem az ASUS DG-met) szinte abszolút ASUS dominancia volt itt a topic-ban, mindenki azokat ajánlgatta, hogy jobb ár-érték mint a Crea és a Crea driverek így-meg-úgy... Azóta felnőtt volna a Crea a régi önmagához és már jobb cuccokat gyárt?

(Bár külföldi fórumokon mást tapasztalok).

[ Szerkesztve ]

(#16994) FID válasza DarthSun (#16991) üzenetére


FID
őstag

Hát nekem Asrock x79 extreme 4 lapom van.Realtek ALC898 Audio Codec az integrált és megvettem az Asrock Game blastert hozzá ami:

De ezt tudod. Jacken iszonyat a különbség a kettő között digin meg semmi.Mivel ilyenkor csak átengedik a hangot, de nem nyúlnak bele nem színezik. A hoz, hogy hallani lehessen a különbséget az már nem ez a kategória és dacot vennék. Ha emlékszel még anyáztam is, hogy van egy normál hangkártyám és bukom a beállítások 90%-át mert minden szinte csak analóg jackre érvényes. És ez a legtöbb hangkártyánál így van.

nlpK Az igazi lényege az optikának és a koaxnak, hogy 1 kábeled van nem 3 vagy több és kevésbé allergiás a külső behatásokra mint a jack kábel. Pl: Ha van egy Logitech Z906od egy normális hangkarival azt jacken kell összekötni mert jobb hangja lesz, mivel a Logitech digitális átalakítója analógra gyengébb minőségű sokkal mint a normál hangkártyáé. És megmaradnak a beállítások is. Én a digi kimenetet azért szeretem mert mint mondtam 1 kábel. Igaz se eq-t se semmit nem tudok beállítani a digi miatt viszont nem is szoktam. Az erősítőn is mindig be van kapcsolva a pure direct. A házimozira meg vettem egy creative dts dekódert és utána jön a házimozi erősítő.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#16995) gexona válasza DarthSun (#16991) üzenetére


gexona
csendes tag

Amúgy pont emiatt voltam erre kíváncsi.
Mivel a jack aljaztokat abszolút nem használom és nem nevezném magam vájtfülűnek sem, a kérdés igazából az, hogy megér-e ez a különbség 2Xe Ft-ot, avagy sem.
Pár napja jött ez a dolog, és biztosan Ti is ismeritek, de úgy éreztem, hogy valamit azonnal vennem kell a géphez lelki boldogságom érdekében, de azért félreértés ne essék, másra is el tudom költeni a pénzem:)

Szóval azt mondjátok, hogy hangszínben és dinamikában hozhat némi változást? És mi van akkor, ha egy jóval olcsóbb hangkárytára ruházok be? Nyilván itt meg kell nézni, hogy ne u.a. a chip legyen rajta mint az alaplapon, mert akkor nem biztos hogy előrébb vagyok.

(#16996) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Van digin is különbsėg, hasonló mint analógon csak kisebb mértékű, legalábbis nálam, sok gépem van tehát nem csak egy alaplapival próbáltam.

(#16997) DarthSun válasza DarthSun (#16996) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Annyit még hozzátennék hogy először én is csodálkoztam hogy miért van ez, egy hozzáértőbb pedig közölte hogy a digitális jel is torzulhat, nem mindegy milyen elektronika küldi tovább.

(#16998) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni.
Van egy creative sound blaster z típusú hangkártyám.
Egyes játékoknál amikor felvételt készítek Mirillis Action-el rossz lesz a rögzített videó hangja.
Nem tudjátok esetleg mi okozhatja?

Videók:
Link 1
Link 2

Más rögzítő programokkal meg jó pl: Bandicam, Open Broadcaster Software.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#16999) FID válasza Devilhun_HUN (#16998) üzenetére


FID
őstag

Nem lehet, hogy 5.1 be van a hangkártyád és a program nem tudja lekezelni a többi meg igen? És ha ez a baj akkor rakd stereo-ra felvétel előtt. Csak egy 5let.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#17000) Devilhun_HUN válasza FID (#16999) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Tényleg ez volt a gond, mindenre gondoltam, de erre pont nem.
Bár érdekes, hogy a többi program meg simán átállította sztereoba.

Köszi, FID :)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.