Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) Tim82 válasza Yeffy (#18976) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sound Blaster E1-gyel kapcsolatban itt tudsz kicsit olvasni fórumos véleményt: [link]

E3-at nem vagyok benne biztos, hogy hallott-e egyáltalán bárki a fórumról.

Szerintem egyébként igen, megéri laptop mellé USB-s külső hangkártyát/DAC-ot venni. Az E1/E3 helyett én mondjuk inkább a Creative X-Fi HD-t javasolnám, ha kifejezetten laptop mellé lesz (a Creative driverei nélkül is megy Windows/OS X/Linux alatt is), nekem volt, szerintem ár-érték arányban remek cucc.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19002) Yeffy válasza jacint78 (#19000) üzenetére


Yeffy
veterán

hát, biztos velem van a probléma, de az, hogy "értelmetlen litániát" emlegetsz egy szerintem minél több szempontra kitérő hsz-re már beugrónak, az nem utal arra, hogy nagyon "magas szinten kezeled" a kérdezőt. de tuti én vagyok a hülye :B
nézz pl "magad alá". nem így kezdte a válaszadó a kommentjét, valahogy nem ez sugárzik az egész hsz-éből. még ha tényleg kicsit zagyvának tűnik, amit írtam.
tudod, a stílus maga az ember.
de nem baj.
további kellemest az SB0460-al, az nem kérdez marhaságokat. ;)
részemről befejeztem.

Tim82:
szia!

köszönöm szépen a válaszod!

csekkoltam az általad linkelt hsz-t, úgy látszik, a topiktárs bár ajánlotta, de nyilván az általad javasolt USB "kari" jobb minőséget tud nyújtani, gondolom a jobb minőségű fizikai hangkártya/DAC végett, ami benne van. másnem a méretbeli külöbségekből is adódik a feltevés.
rendben, ezt az USB-s "karit" felvésem a lapos "oldalra", ha az lesz végül véve. :R
egyébként ez az állítás mit takar? "Persze a Creative hülyesége itt se marad el, csak 24bit/44.1kHz-et tud." ez miért probléma? nem elég "széles" a leképezhető hang"sáv"? :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19003) jacint78 válasza Yeffy (#19002) üzenetére


jacint78
addikt

Nem kicsit túlreagálod a dolgot...

type your text here..

(#19004) Tim82 válasza Yeffy (#19002) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudom, mennyire van köze a fizikai méretekhez, de az pl. biztos, hogy az X-Fi HD-ben egy a maga árkategóriájában egészen jó fejhallgatóerősítő rész van - biztos vagyok abban, hogy jobb is az E1-ben lévőnél, a hivatalos adatok ellenére. Valamint ha akarod külső erősítőre vagy RCA csatlakozóval ellátott aktív hangfalra kötni, az X-Fi HD-n van erre dedikált vonalkimenet.

Az E1-et én akkor választanám, ha fontos, hogy pici és saját akkumulátoros legyen, valamint tabletről/mobilról is lehessen használni.

A hangformátumos kérdésedet passzolom, de csak azért, mert laikus vagyok a témában és nem akarok hülyeségeket mondani (lehet, hogy így sem kerülöm el egészen, előre is elnézést azoktól, akiknek fájni fog :B ). Annyit tudok, hogy a normál CD-nek megfelelő veszteségmentes formátum ilyen paraméterei a 16 bit/44,1 KHz, nyilván ennél nagyobb felbontású hanganyagnál jelenthet problémát. Nekem pl. nem jelentene, mert elég nekem a normál CD-nek megfelelő minőség/felbontás.

Átmintavételezést az X-Fi HD-nál is be kell lőni, ha Wasapi-t vagy ASIO-t használsz, mert ott is van valami hasonló áthidalható gyíkság a Creative részéről; ezt én így csináltam Foobar2000-nél.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19005) Yeffy válasza Tim82 (#19004) üzenetére


Yeffy
veterán

Nem tudom, mennyire van köze a fizikai méretekhez, de az pl. biztos, hogy az X-Fi HD-ben egy a maga árkategóriájában egészen jó fejhallgatóerősítő rész van - biztos vagyok abban, hogy jobb is az E1-ben lévőnél, a hivatalos adatok ellenére. Valamint ha akarod külső erősítőre vagy RCA csatlakozóval ellátott aktív hangfalra kötni, az X-Fi HD-n van erre dedikált vonalkimenet.
értem, köszi a válaszadást!

Az E1-et én akkor választanám, ha fontos, hogy pici és saját akkumulátoros legyen, valamint tabletről/mobilról is lehessen használni.
ez mondjuk nem lenne hátrány, de olyan gyakran nem használnám így, szóval inkább a laposhoz kellene.

A hangformátumos kérdésedet passzolom, de csak azért, mert laikus vagyok a témában és nem akarok hülyeségeket mondani (lehet, hogy így sem kerülöm el egészen, előre is elnézést azoktól, akiknek fájni fog :B ).
:DDD ez jó volt :C

Annyit tudok, hogy a normál CD-nek megfelelő veszteségmentes formátum ilyen paraméterei a 16 bit/44,1 KHz, nyilván ennél nagyobb felbontású hanganyagnál jelenthet problémát. Nekem pl. nem jelentene, mert elég nekem a normál CD-nek megfelelő minőség/felbontás.
nekem is elég ez a minőség, gondolom a 256-320 kbps-os mp3 is ekörül, vagy picit alatta van. nem vagyok akkora audiofil, sz'al nem látom értelmét többet beruházni rá, így is, ahogy nézegettem a belépő értelmesebb minőségű studio speaker-eket, elsőre égnek állt a hajam, mennyibe' fájnak. de egyszer élünk, és ha belefér, meg szeressük' a zenét, miért ne. :)

Átmintavételezést az X-Fi HD-nál is be kell lőni, ha Wasapi-t vagy ASIO-t használsz, mert ott is van valami hasonló áthidalható gyíkság a Creative részéről; ezt én így csináltam Foobar2000-nél.
ezeket asse' tudom, hogy mik! :D :B lejátszóprg-k? vagy valami "kodek"-ek?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19006) Tim82 válasza Yeffy (#19005) üzenetére


Tim82
nagyúr

nekem is elég ez a minőség, gondolom a 256-320 kbps-os mp3 is ekörül, vagy picit alatta van.

Én veszteségmentes formátumra gondoltam :B, szóval igen, az mp3 alatta van, az más kérdés, hogy ki mennyire hall minőségkülönbséget. (Ingoványos talaj, nem mennék bele, féltem az életemet. :DDD )

ezeket asse' tudom, hogy mik! :D :B lejátszóprg-k? vagy valami "kodek"-ek?

Nevezzük inkább szoftveres módoknak a hangkimenetek eléréséhez. Megint csak laikus vagyok ahhoz, hogy ennél értelmesebb magyarázatot szüljek így a munkanapom/éjjelem elején, szóval segítségül hívom Wiki barátnőmet kiindulásnak:
- Wasapi
- ASIO

Hozzáteszem, a Windows saját DirectSound módja (ez az alapértelmezett Win-es beállítás) elvégzi maga az átmintavételezést, csak épp az szól a legkevésbé jól általában.

jacint78: köszönöm, javítottam. :R

Mondjuk az eggyel korábbi hsz.-emből elérhető képernyőmentésen a Wasapi még mindig DS-nek hívja az alapértelmezett Win-es módot, de gondolom, ez leginkább hagyománytisztelet. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19007) jacint78 válasza Tim82 (#19006) üzenetére


jacint78
addikt

A Direct Sound az XP-ben volt tutoljára támogatva, az utána lévők már valami más megoldást használnak.

type your text here..

(#19008) Yeffy válasza Tim82 (#19006) üzenetére


Yeffy
veterán

Én veszteségmentes formátumra gondoltam :B, szóval igen, az mp3 alatta van
jogos, jogos, ha lossless format-ra gondoltál, a tömörített mp3 valóban alatta lesz.

az más kérdés, hogy ki mennyire hall minőségkülönbséget.
igen, ez teljesen így van

(Ingoványos talaj, nem mennék bele, féltem az életemet. :DDD )
ne is, ne is, vigyázni kell, mert még te is megkapd a magadét! ;]

Nevezzük inkább szoftveres módoknak a hangkimenetek eléréséhez.
értelek, köszönöm a válaszodat ismét, és a linkeket is elolvasom :R

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19009) Ribi


Ribi
nagyúr

Egy bios frissítés után megzakkant az alaplapi mikrofon, csak zaj jön belőle.
Kérdésem, hogy az alja kategóriás König meg C-media mennyire használható win alatt (USB vagy pci mind1)?
Csak mert olvastam, hogy többen visszavitték ezeket mert szarok ahogy vannak.
Szóval mi az ami már nem egy kupac kaki?

[ Szerkesztve ]

(#19010) jacint78 válasza Ribi (#19009) üzenetére


jacint78
addikt

Miféle alaplap ez, hogy bios frissítés után nem megy a mikrofon bemenet? Ha jól rémlik az ilyenekhez talán még driver sincs az újabb oprendszerekhez.

type your text here..

(#19011) Hunork


Hunork
veterán

Üdv Urak!

Lehet láma a kérdés: van-e érdemi különbség egy 10k körüli hangkártya (pl Asus Xonar) és az 1150/1155 lapokon használt alaplapi hangkeltő között, ha csak 2.0 / 2.1 hangfal, és fejhallgató a fő hanghallgató eszköz?
Ha van, és van ötlet, mit ajánlotok ebben az ársávban?

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19012) ViZion válasza Hunork (#19011) üzenetére


ViZion
félisten

Van. Xonar DX-em volt, messze jobb, mint az alaplapi. Fentebb írtam is róla sokat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19013) Hunork válasza ViZion (#19012) üzenetére


Hunork
veterán

Értem. De a Xonar DG is? A DX kicsit drágább... :U

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19014) Ribi válasza jacint78 (#19010) üzenetére


Ribi
nagyúr

Oké, és akkor melyik lenne amihez van driver?

(#19015) zola09


zola09
aktív tag

Szevasztok!

A héten megkaptam az új GTX 1080-asom, aminek van egy gyenge coil whine-ja, viszont áthúz az alaplapi hangkártyámba, és hallom a fülesemen keresztül, ami már zavar is, ezért elgondolkodtam külső USB hangkártya beszerzésén, azzal megszűnik a problémám.

Jelenleg egy JVC HA-FX101 fülest kellene meghajtania, később maximum egy HyperX Cloud lenne a legkomolyabb amit beszerzek. Árban jó lenne 15-ből megúszni, de ha kicsivel felette van best buy akkor belefér, az alaplapi teljesítményével sincs semmi problémám, szóval amit extrában tud, az csak plusz.

Config amivel használnám:
Gigabyte H97M-D3H
i7-4790
GTX1080
FSP Raider 550
Win10 Pro 64bit
Többi talán nem lényeges.

Ezek alapján ha kapok tippeket mit érdemes vásárolni, megköszönöm! :R

(#19016) jacint78 válasza zola09 (#19015) üzenetére


jacint78
addikt

Milyen megdöbbentő egy gigabájt lapnál. ;] Amúgy az úgynevezett coil whine csak akusztikai jelenség, egyébként ugyanaz történik akkor is a tekercseken amikor nem hallatszik.

Ebben az árkategóriában nem nagyon van értelmes külső hangkártya, talán a sound blaster E1, amiről korábban szó volt.

type your text here..

(#19017) zola09 válasza jacint78 (#19016) üzenetére


zola09
aktív tag

Ezzel tisztában vagyok, az előző Gigabyte GTX 980-asommal nem volt ilyen probléma, hogy áthúzott a fülesbe. Asus Xonar u5 esetleg jó lehet? Vagy meddig kéne felmenni, amire azt mondod, hogy értelmes? Köszi. :R

(#19018) jacint78 válasza zola09 (#19017) üzenetére


jacint78
addikt

Nem tudom, nekem ezek kimaradtak, E-MU0202-őm volt külső, na az jó volt. Majd jönnek a kolegák és útba igazítanak.

type your text here..

(#19019) zola09 válasza zola09 (#19015) üzenetére


zola09
aktív tag

Köszi srácok, de tárgytalan a kérdés, eszembe jutott hogy monitoromra rá tudom dugni a fejhallgatóm, displayporton meg nem jön át a coil whine. :DD

(#19020) killer095


killer095
őstag

Sziasztok!
Miért van az hogy Sound Blaster Z hangkártyából mindenhol csak OEM vehető? Azon nincsen IO shield :( , vagy lehet még kapni normálisan nem oem ként! Szeretnék valami hangkártyát, olyat amiben hátulra lehet a hangfalat is és a mikrofonos fejhallgatót is dugni egyszerre(és softban váltogatni mikor melyk szoljon)
Van alternatívátok még ami ilyen?
Köszönöm előre is! :R

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#19021) ViZion válasza killer095 (#19020) üzenetére


ViZion
félisten

Asus Strix Soar ezt tudja. Hátránya, h ehhez nincs jobb gombos profilváltó, mint anno a Xonar DX-hez volt. Amúgy nevetséges, h ilyen alap dolgokat userek hackelnek hozzá -Soarhoz ez sincs. Tehát a Sonic Studio-t meg kell nyitni, ott lehet váltani. További érdekesség, h nem tudom miféle program ez, de a Photoshop előbb betöltődik nálam... Szerencsére nem gyakran kapcsolgatom, de nah, alap dolog kimaradt a driverből :(((

Szerk.: Nem, az az alap típus, külső kütyü nélkül. A legtöbb hangkarinak kell táp, a fülest kell hajtani valamivel.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19022) killer095 válasza ViZion (#19021) üzenetére


killer095
őstag

24k körül látom azt is boltokban, a külső hangerőszabályzó is jár hozzá alapból(látom nem csak a nagytesókhoz)? Illetve látom táp kell neki :Y

Milyen a hangzása, egy Hyper x Cloud headsetem van, meg egy creative 2.1 utóbbit filmezéshez használjuk, csak már unalmas mindíg csaerélgetni a jackeket a gép mögé mászva :W Elosztóval meg én nem kinlódok.

[ Szerkesztve ]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#19023) ViZion válasza killer095 (#19022) üzenetére


ViZion
félisten

Elosztó felejtős. Nekem a füles és a hangfal is stereo, ezeknek 1-1 aljzat kell. A Te esetedben nem tudom, ha ilyen sok kanócos a füles, akkor cserélgetni kell.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19024) killer095 válasza ViZion (#19023) üzenetére


killer095
őstag

Stereo a füles egy mikrofon, és egy stereo csatija van, nem szeretem a fejemen az ilyen mondvacsináltt 7.1-es vackokat, mint ahogy az usb-s szarokat sem, ez a tuti ez még sose hagyott cserben :DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#19025) szatyor1972


szatyor1972
tag

Sziasztok!

Szerintetek egy Cloud füleshez és egy [link] laphoz milyen hangkártyát vegyek.
A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#19026) Hunork


Hunork
veterán

Mivel nem volt válasz, még egyszer: van-e érdemi különbség egy XONAR DG hangkártya, és az 1150/1155 lapokon használt alaplapi hangkeltő között, ha csak 2.0 / 2.1 hangfal van (plusz egy gaming fejhallgató) a fő hanghallgató eszköz? Ez a kártya most akciósan 7k.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19027) ViZion válasza Hunork (#19026) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem ennyit röhögve megér, ha nem jön be, akkor eladod 5k-ért és kész. De szerintem nem fogod eladni... :N
Hol akciós ennyire? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19028) Hunork válasza ViZion (#19027) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!
Emag-on: xonar dg

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19029) jacint78 válasza Hunork (#19026) üzenetére


jacint78
addikt

Mindenképpen van külöbség az alaplapi recsegők és egy xonar között.

type your text here..

(#19030) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

Sziasztok!

Leakarom váltani a jelenlegi Xonar D1-et, mert időnként iszonyatos statikus zajt produkál, és ha ez így megy tovább, meg fogok süketülni. Próbáltam mindenféle drivert, egyik sem vált be.

Külső USB-s megoldáson gondolkozom, hátha azzal jobban járnék. Max 20K körül van jóféle külsős hangkártya?

Ha jól rémlik, volt a topic elején egy összegző, hogy milyen hangkártyát érdemes venni. Miért lett törölve?

They don't know... PepeLaugh

(#19031) Ablakos


Ablakos
őstag

Meguntam a keresgélést (talán nincs is) a külső (USB) hangkártyák között, amelyik sound fonts támogatást nyujtana. Belső creative labs AWE32 tudta a (h)őskorban. (Hogy nem visszafelé menjek, windows 10 támogatással.)
Létezik ilyen eszköz?

(#19032) PuMbA válasza YellowFlash (#19030) üzenetére


PuMbA
titán

Az USB port is ugyanúgy átveszi a statikus zajt, ha nem olyan jó minőségű, de egy próbát megér :) Creative X-Fi HD USB elsőként, aztán Xonar U5 :)

(#19033) YellowFlash válasza PuMbA (#19032) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

Közben még ráakadtam a Fiio E10-re. Amazonon is elég sokan veszik.
Az E10 csak fülesre/fejesre lenne jó, vagy hangfalra is? Egy Modecom SHF-80U hangfalpárt használok.

They don't know... PepeLaugh

(#19034) Hunork


Hunork
veterán

Egy kérdés felmerült: Xonar DG tudja azt, hogy ha előlapon a fejhallgató bedug, akkor automatikusan átkapcsol? (nyilván a Xonar-ra dugva a csati, ami az alaplapon van most) Lehet bugyuta kérdés, de nagyon érdekel.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19035) Tim82 válasza Hunork (#19034) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem érzékeli automatikusan.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19036) pulutodurumo válasza Hunork (#19034) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A DS biztos tudja, szerintem a DG is. Arra viszont készülj fel, hogy azok a cérnák amik az előlapi kivezetéshez mennek jó sok zajt szedhetnek össze. Ritka az olyan eset amikor tiszta jel jön onnan.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#19037) Hunork válasza Tim82 (#19035) üzenetére


Hunork
veterán

Sejtettem... Régen mikor volt külön hangkártyám, mindig szívtam ezzel... És hátul kellett bütykölni a két vezetékkel folyton... :((

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19038) Hunork


Hunork
veterán

Csak tudnám, hogy az alaplapi miért tudja? Hiszen az egész azon múlik, hogy az előlapi kivezetések hova vannak dugva. Nem?

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19039) Tim82 válasza Hunork (#19037) üzenetére


Tim82
nagyúr

Át lehet kapcsolni driverben, amelyik kimenetet szeretnéd használni, nem kell semmit sem szórakozni fizikailag. Egyszerűen csak ha bedugod az előlapi kimenetbe a fejhallgatódat, érzékeli és azt hiszem, automatikusan átkapcsol rá.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19040) ViZion válasza Hunork (#19038) üzenetére


ViZion
félisten

Alaplapinak is kellene tudni (realteknél a villáskulcs és jack érzékelés tiltása elől pipa kivesz). Xonar-hoz le kell tölteni a Xonar switch-et és tudsz egy klikkre profilokat váltogatni.
Jah, igen, ha gagyi a ház, akkor előlapi kimenet is botrányos, tapasztaltam, sajna még 20 k háznál is, sőt, enyémnél is hallani fülesnél, h hova van dugva.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19041) szatyor1972


szatyor1972
tag

Erre valaki?
[link]

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#19042) Hunork válasza Tim82 (#19039) üzenetére


Hunork
veterán

Na most nem értem. feljebb azt írtad, hogy nem érzékeli automatikusan... :F
Bár közben olvastam, hogy erre megoldás a kolléga által említett Switch segéd program. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19043) ViZion válasza szatyor1972 (#19041) üzenetére


ViZion
félisten

zenére, játékra? Csatoló mi legyen, mennyi a keret? :U
Elvileg volt összefoglaló is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19044) Tim82 válasza Hunork (#19042) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Nekem" =! "Nem".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19045) szatyor1972 válasza ViZion (#19043) üzenetére


szatyor1972
tag

Szia!

Elsősorban játékra és mivel a videokártya majdnem minden foglalatot eltakar így egy usb-s megoldás érdekelne.
A keret max: 20000 jó magyar forint.

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#19046) DarthSun válasza Ablakos (#19031) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, Audigy2NX USB- s, vígan támogatja a soundfontokat/hullámtáblát. Win98- tól Win7- ig működik, felette nemtom, nem próbáltam. Win7 alatt már 1GB méretű hangfonttal is próbáltam, lehengerlő :D

XP- n, XP- n, Win98- on, Win7 alatt 150MB- os soundfonttal, Win7 alatt 1GB- os soundfonttal :D

(#19047) Hunork válasza Tim82 (#19044) üzenetére


Hunork
veterán

:D :D Ezt benéztem! Elnézést! :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19048) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Vettem egy Asus Xonar DGX-et, ami a hátlapi csatlakozójával majd leszaggatja rólam a fejest, de a ház előlapijával borzalmasan halk még exciter módban is. Ugye ez a házam gagyi kivezetésének köszönhető? :D

[ Szerkesztve ]

(#19049) ViZion válasza mcs (#19048) üzenetére


ViZion
félisten

Egyrészt igen, másrészt azt hiszem csak a füles kimeneten van erősítő.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19050) mcs válasza ViZion (#19049) üzenetére


mcs
veterán

Akkor szerintem még inkább az utóbbi dolog a hunyó. Végülis mindegy, mert nem esik nehezemre ki-be huzgiálni a cuccaimat a jack hosszabbítón. Már elegem volt a Realtek ALC1150 ramaty erejéből, hiába van annak is külön fejes erősítője a lapomon. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.