Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17751) BigEEboy


BigEEboy
csendes tag

Sziasztok

Ehhez a hangfalszetthez Logitech Z-2300 THX érdemes lenne az integrált hangkarit leváltani egy hangkártyára? Lenne érezhető különbség?

Erre a hangkártyára gondoltam Creative SB Audigy FX 5.1

Válaszotokat előre is köszi.

(#17752) Dodge94


Dodge94
tag

Sziasztok!

Egy Asus N550JK laptopom van és mostanában rakoncátlankodik a jack csatlakozó. Szervizbe sajnos még nincs időm vinni, mivel minden nap szükségem van rá, így felmerült, hogy vennék egy külső hangkártyát a gép mellé.

Abszolút nem értek hozzájuk viszont, így a segítségeteket szeretném kérni. Tudom, hogy sokadlagos szempont kellene, hogy legyen, de mivel az idő nagy részében a szemem előtt lesz, ezért szeretném, ha minél egyszerűbb kinézete legyen (kb, mint az Audioengine D1-nek) és az összeszerelés is minőségi legyen (szóval ne olcsó műanyag legyen). Őszintén szólva egy fejhallgatót, vagy később egy hangszórót kellene csak kiszolgálnia, nincsenek különleges igényeim.

A keret rá az kb 20-25k forint lenne, így sajnos maga a D1 kiesik. Láttam, hogy az Asusnak vannak kártyái ebben az árkategóriában, de Ti esetleg tudtok egy-két kevésbé ismert márkát is.

Előre is köszi!

(#17753) fererencz89


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Heló!

Hangkártya vásárlásán töröm a fejem, olvasgatom a fórumokat, de egyvalami elbizonytalanított...
Leginkább fejhallgatóval használnám (Skullcandy HESH 2 --tudom, hogy ez egy divat-szutyok, de jó áron vettem viszonylag, és egyelőre meg vagyok vele elégedve --), és kényelmi szempontok miatt a gép előlapi paneljébe szoktam bedugni.
Az a kérdésem, hogy egy erősítős (Xonar DGX pl) hangkártya az előlapi kivezetésén is tudnja-e azt, amit a hátlapin? Van a két kimenete között különbség?
Asus M5a97 Pro lapom van jelenleg, alaplapiról kapom a hangot, de néha procizaj belezavar (leginkább az előlapi panelen, hátul nem). Ha dedikáltra váltok, megmarad a cicergés?
A Skullcandy-m 32Ohmos, kell neki a fejhallgató erősítő?

Köszi! :R

Nem szotkam hibázni.

(#17754) Dorien válasza fererencz89 (#17753) üzenetére


Dorien
veterán

A cicergés jó eséllyel el fog tűnni a dedikált kártyával. Utána meg le lehet cserélni a divatfejest egy Invotone HD2000-re vagy egy Superlux HD681 EVO-ra. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#17755) Asrach


Asrach
tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni:
Nekem van egy ASUS XONAR ESSENCE STX II hangkártyám.

Nos ugye ebben cserélhetők a műveleti erősítők egész pontosan 3.
Összességében nem rossz a gyári hangja de a mély lehetne egy picit "brummogósabb".
Anno volt egy Sound Blaster ZXR hangkártyám annál viszonylag szép "brummogós" basszus volt , :)
Persze ezzel nem azt akarom mondani hogy full basszus kell csak ,szeretném erősíteni.
Ki tudja azt hogy hol lehet műveleti erősítőket kapni, olyat amivel ezt elérhetem.

Illetve még egy kérdés: melyiket kell kicserélni hogy elérjem egy másikkal a kívánt hatást, mert itt úgy van hogy van 2 párban és egy külön.:
http://rog.asus.com/wp-content/uploads/2014/03/ESTX_II_naked.jpg
Előre is köszi a segítséget!

Annyit hozzátennék hogy fejhallgatóval használom a kártyát.
Egy Beyerdinamic CUSTOM STUDIO 80 Ohm fejhallgatóval.

(#17756) Tomacko válasza Asrach (#17755) üzenetére


Tomacko
senior tag

Szia.

Konkrét válaszaim nincsenek sajnos, mert sokféle OPA-t nem ismerek. Nézz át a fejeserősítő, DAC topikba és keress rá, kérdezni sem kell, rengeteg OPA tapasztalatról van hsz ott is. De érdemes lehet körbenézni AVX-n is bkercso forumtársunk régi fejeserősítős hirdetéseiben

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#17757) andrisms


andrisms
aktív tag

Sziasztok!

Kezd megnyekkenni az Asus laptopom kimenete, így egy külső USB-s hangkártya vásárlását terveztem be.
Milyet ajánlanátok 10e Ft-ig? Természetesen a használt is játszik, szokott ezekkel baj lenni?
Gondolom ez a legalja, viszont egy fokkal biztos jobb(minőségre, hangra, stb..) mint a mostani alaplapi...
Egy Thomson hifi van rákötve, illetve néha egy HD681 evo.

Utánaolvasnék, de sajna nekem nem mondanak sokat a számok/illetve véleményekre is kíváncsi lennék.
Köszi a segítséget előre is!
:R

(#17758) RetepNyaraB válasza Asrach (#17755) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Keress rá a fórumban a "tapasztalatok műveleti erősítőkkel asus" vagy hasonló címszavakkal. Van rá topik, én is onnan szereztem anno az ötleteket. Viszont már nem emlékszem mit szereltem be :D

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17759) Aslan


Aslan
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Egy olyan hangkártya vásárlásán töröm a fejem, ami tudja analóg csatlakozókon is legalább az 5.1-es hangzást és működik rendesen Windows 10 rendszeren. Az integrált Realtek ALC1150-est akarom kiváltani vele. Alapvetően nincs a Realtekkel sem bajom, de az utóbbi időben voltak furcsaságai.

Árkategóriában max 15-ig terjedhet a dolog, de jó lenne minél olcsóbban megúszni, nem a stúdió hangzás a célom, hanem a biztos és problémamentes használat ;)

Előre is köszönöm a segítséget!

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#17760) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!
Melyik hangkártya lenne előrelépés egy xonar u3-hoz képest ami a legközelebb van az u3 árához? Főleg basszus terén. Lehet belső és külső is.
Fejhallgatóval lenne használva.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#17761) znb


znb
tag

Sziasztok,
tegnap sikertül beszereznem egy Microlab Solo 6c-t és egy Xonar U7-et, most próbálgatom őket, még kezdő vagyok a témában, hova lenne érdemes dugnom a Microlabot? A fejhallgató erősítőt kipróbáltam és nagyon sokat javított a 681EVO hangzásán, dugjam a hangfalakat is ide jackkel? Vagy azok menjenek a nem erősített RCA-RCA csatornán egy minőségi kábellel? Köszi!

(#17762) varmi2 válasza znb (#17761) üzenetére


varmi2
nagyúr

Azok mennyenek az rca kimenetekre.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17763) Telda


Telda
addikt

Hali!

Olyan hangkártyát keresek amin van optikai bemenet és olcsó :K .
PS4-el szeretném használni, hogy a gépen keresztül menne át a hang, a fejhallgatóba és a hangfalakba.
Használt is szóba jöhet.
Jelenlge egy Xonar DG-t használok, de ha jól tudom, ezen csak optikai kiment van.

(#17764) znb válasza varmi2 (#17762) üzenetére


znb
tag

Köszönöm, úgy lesz!

(#17765) fuvi


fuvi
senior tag

sziasztok!
érdeklődnék, h van-e már vmi normálisabb külső 5.1-es hangkártyához Win10 driver?
M-ATX-es alaplapomhoz (M4G-Z) most ujjítok második VGAt, így kiesik hőn szeretett Xonar DX-em
gondolkoztam h PCIe riser/hosszabbító kábelen odébbraknám, esetleg erről van-e tapasztalatotok?
egy Roccat Kave van most rákötve, ezt szeretném tovább használni.
persze ha minden kötél szakad, marad az alaplapi, annyira nem is szar, csak a Xonar után meh...

(#17766) varmi2 válasza fuvi (#17765) üzenetére


varmi2
nagyúr

Az asus xonar u7-hez már van win10 driver.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17767) fuvi válasza varmi2 (#17766) üzenetére


fuvi
senior tag

ez egy remek hír, köszi :)
esetleg U5höz is lett már?

[ Szerkesztve ]

(#17768) SharpSA válasza varmi2 (#17766) üzenetére


SharpSA
veterán

Vannak már Asus driverek pár hete és működik is. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17769) neilszab


neilszab
őstag

Sziasztok, meghalt az egyik csatorna a ASUS Xonar DG kártyámon és már nem garis.

Nem követtem a piacot mostanában és nem is vagyok annyira mélyen hozzáértő, szeretném megkérdezni, hogy mit érdemes most venni, van-e értelme más típust nézni?

Zenére, játékra, filmre egyaránt használom és a fejhallgató erősítő sem hátrány, a 7.1 viszont nem létszükséglet. A keret 15-20e, de csak ha érdemben többet nyújt, vagy jobban szól... de persze az sem gond ha 10-ből megúszom. :B

Előre is köszönöm az útbaigazítást! :R

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#17770) Joezyka


Joezyka
senior tag

kb 1 hete érkezett meg az U7-em és gondoltam írok róla pár sort.

Maga az összeszerelés nem okozott gondot. RCA-kábel a hangfalakba, Jack-el a fülest. Kapott DVD-t betettem, driver fel (előzőt leszedtem előtte). és voalá, megy minden.

Ez egészen addig a pillanatig így is volt, amíg be nem akartam konfigurálni a rendesen. W7 szépen fennakadt, azon, hogy Home Theater v2 volt felrakva és ezzel nem akart kompatibilis lenni. Hosszas kutakodás után, végre találtam egy drivert, leírás alapján ugyan az ami a dvd-n van, sebaj, felrakjuk. Leszenvedtem a régit, felraktam és minden szép és jó végre!

1 bibi még, hogy winampnál (tudom, kutya nem használ már ilyet:D) mindig kell váltogatni a kimenet, ha vált az ember a füles és a hangszóró között.

Amúgy király a kártya, nekem nagyon bejött!

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#17771) M3lakH válasza Joezyka (#17770) üzenetére


M3lakH
tag

Ha windows default-ra rakod, akkor lehet megúszhatod a winampban való turkálást.
De lehet a winamp ban nincs ilyen lehetőség, én AIMP ot használok, az tud ilyen opciót.(És mást is amit a winamp nem, amúgy kb ugyan az.)

(#17772) spanglee001 válasza Joezyka (#17770) üzenetére


spanglee001
addikt

biztosan tudod, de azért leírom :B az asus honlapján a legrégebbi driver tartalmazza a dhtv4 et az már okés win10 még nem biztos támogatja, de 8.1 ig okés.
a hangkártyán ha megnyomod a hangerő tekerő gombot váltogat a kimenetek közt, eddig minden programnál ment normálisan nálam, igaz winampot már jópár éve nem használok (pedig hogy szerettem :B )

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#17773) Joezyka válasza spanglee001 (#17772) üzenetére


Joezyka
senior tag

a hangkártyán lévő gombbal váltogatom a kimeneteket, minden alkalmazkodik is, csak a winamp nem. Ott mindig kézzel kell váltani, ha váltok füles/hangszóró között. Arra rájöttem, hogy az ASUS honlapján a legfrissebb driverrel jól járok, azt raktam fel.

(#17771) M3lakH: úgy van beállítva, de sajnos a winamp "buta". De az általad használt programot kipróbálom, mert a legfontosabb nekem a global hotkeyek, amit egyelőre egy programban sem találtam meg amit néztem.

Engem mondjuk annyira nem zavar ez a manuálos váltogatásos megoldás, az asszony fakadt ki rajta, amikor fülesen maradt és váltás után nem ment a winampba a zene :DDD

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#17774) M3lakH válasza Joezyka (#17773) üzenetére


M3lakH
tag

AIMP ot próbáld ki, kimeneti eszközök jobban definiálhatóak, például kapásból fel tudod lőni 32 bit 96KHz-re vagy amennyire akarod, amit a winamp nem tud. Továbbá az egy fájlban felvett, de kiegészitő fájlokkal trackekre osztott albumokat is kezeli, az albumokat cím szerint tagolja, nincs egybe ömlesztve mint a winampban. Ha a play-pause-stop-next-prev hotkeyekre gondolsz, akkor teljesen szabadon konfigurálhatóak, de gondolom egyéb gombok is :)

(#17775) Maksifül


Maksifül
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok olyan hangkártyát ajánlani, aminél van Win7 64bit támogatás, különösen ajánlott vétel volt, vagy tesztgyőztes a kategóriájában és max 10000 körül mozog az ára? Lehet használt is. /najó, kicsit mehet 10e fölé is, ha muszáj/.

Eddig mindig Cretive hangkártyáim voltak, meg voltam elégedve velük. A többit nem nagyon ismerem.

Tök általános dolgokra használnám. 5.1-es hangfalrendszerhez, filmekhez, esetleg zenéhez. :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#17776) QbHead válasza Maksifül (#17775) üzenetére


QbHead
aktív tag

Szerintem asus xonar DG de várd meg a hozzáértőbbeket :)

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#17777) neilszab válasza neilszab (#17769) üzenetére


neilszab
őstag

Én is várom még a hozzáértőbbek felbukkanását... :B

#17769 - Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#17778) spanglee001 válasza neilszab (#17769) üzenetére


spanglee001
addikt

nem vagyok hozzáértő annyira de volt pár kártyám, a xonar u7 mindenben magasan jobb volt mint a többi, legutóbb xonar dx em volt mert ahoz volt unidriver win10re, viszont inkább visszaraktam a win8 at meg az u7 et, élmény ami hangot kitol magából :K van benne fejeserősítő, optikai kimenet 7.1 home theatherv4 szal minden ami csak kellhet, nem szed össze semmi zugást búgást, lévén hogy külső usb porton csatlakozik a géphez

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#17779) RetepNyaraB válasza neilszab (#17777) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Egy tizesért ne akarj svájcibicskát, hanem elegedj meg a nagyi kenyérvágójával...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17780) Dorien válasza Joezyka (#17770) üzenetére


Dorien
veterán

Xonar U7-est Winamppal használni? Jajj... :)
Inkább JRiver Media Center vagy Foobar 2000 (WASAPI módban). Ezek hangban sokkal jobbak a Winampnál, de az AIMP-nél is.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#17781) DarthSun válasza Dorien (#17780) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

+1, brutal nagy különbség van. A Winamp szétkeni a hangokat, Foobar+Wasapi letisztult. Én is csak az itteni ajánlások miatt próbáltam ki de zenét szgépről már csak ily módon hallgatok. Az egészben csak az a gond hogy még részletes leírás mellett is sokadik nekifutásra sikerült beállítani, pedig nem ma kezdtem a hangkártyák használatát. Elsőre valami hibaüzenet hogy ezt a streamet nem tudja lejátszani aztán eljutottam a fagyásig :DDD , amely még Win7- et is megfogta, majd mintavételi freki eltérés miatt a lejátszási sebesség is elcsúszott...stb. Most már 5 perc alatt belövöm többféle hangkarival is, csak rá kellett jönni hogy pontosan mit, hol, hogyan. Meg ugye kell még hozzá az SoX resampler is, amit szintén hozzá kell igazítani a rendszerhez és a Foobarhoz is.

Összességében én azt mondom hogy megérte kitapasztalni de sok felhasználó kedvét elveheti az esetleges kezdeti sikertelenség.

(#17782) SharpSA válasza DarthSun (#17781) üzenetére


SharpSA
veterán

Talán leírhatnád a beállításaidat... :)
Mert én az Aimpot használom leginkább a Shift+Delete funkció miatt, ami jól jön a nem kívántak törlésekor, de kipróbálnám a foobart is.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17783) SharpSA válasza Dorien (#17780) üzenetére


SharpSA
veterán

WASAPI event vagy push?
Egyébként az Aimpban is be lehet állítani WASAPI-t. Különbséget meg nem igen hallok...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17784) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv.
Szerintetek ha lecserélném az asus xonar dsx(opa2111kp -ra cserélt műveleti erősítős ) hangkarimat, egy xonar u7-re, vagy egy ezzel egyenértékü usb-s creative usb-s hangkártyára, lenne e különbség? Egy modecom 80u hangfalat hajt. Csak ez, semmi, sem füles meg semmi. Ha eladom a hangkarit, akkor kb 10k-val kellene pótolni, megérné?

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17785) RetepNyaraB válasza varmi2 (#17784) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szerintem nem. De előbb vedd az újat és ha nem tetszik visszaküldöd...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17786) varmi2 válasza RetepNyaraB (#17785) üzenetére


varmi2
nagyúr

Akkor egyenlőre marad a dsx.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17787) DarthSun válasza SharpSA (#17782) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Ok, sztem is fontos, megpróbálom egy hozzászólás keretein belül.

Először az alapok telepítése, itt található egy egész jó leírás hozzá.

Utána én telepítettem hozzá az SoX resamplert.

Lényeg hogy miután telepítve lett minden NE indítsuk a Foobart. Nézzük meg hogy az oprendszerben hogy van beállítva a hangkártyánk. Ha fel van tolva a mintavételi freki vagy a bitráta, először állítsuk az alap 44.1 KHz / 16 bitre. Utána indítsuk a Foobart, majd azon belül állítsuk be a kívánt mintavétel / bitráta értékeket. Majd állítsuk be ugyanezt az SoX resamplerben is és végül ugyanezt az oprendszerben. Ha megvagyunk lépjünk ki a Foobarból majd indítsuk újra, válasszuk ki a a megfelelő kimenetet és voálá, megszólal a tiszta hang.

Ez így nagyon tömör, képekkel biztosan érthetőbb lesz.

Tehát a felbontás egyeztetése:

Az SoX hozzáigazítása az egészhez :

Végü fontos tudni hogy amig a zene szól egy így beállított Foobarral addig semmilyen más hang nem fog megszólalni, még az oprendszer figyelemfelhívó hangjai sem, mivel ezekkel a beállításokkal a DirectSound útvonalat teljesen kikerüljük, egyben kikerüljük a hangromlásért felelős procedurákat is. Ahhoz hogy újra szóljon a többi hang nem kell mást tenni mint a Foobarban megnyomni a stop gombot ( a pause nem elég ), a programból viszont nem kell kilépni, a stop után azonnal szól minden egyéb hang. Ennyi áldozat vállalható a jobb hangminőségért sztem.

(#17788) Maksifül válasza Maksifül (#17775) üzenetére


Maksifül
senior tag

Erre még valaki valami javaslatot? :))

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#17789) varmi2 válasza Maksifül (#17775) üzenetére


varmi2
nagyúr

Újanon xonar dsx(ha cseréled a műveleti erősítőt, akkor sokat javul), használtan xonar dx. Ezek mindkettő kicsit 10k fölött van. Ha alatta keresel, akkor xonar dgx.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17790) DarthSun válasza Maksifül (#17788) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Én pld nem teljesen értettem a kérdést, mivel ha eddig Creative kártyákat használtál azok mennek Win764bit alatt az Audigy- től felfelé a Daniel K féle csomaggal full támogatás van hozzájuk. Nekem egy Audigy2ZS Platinum Pro megy így. De a sima is megy, az pedig 4-5K használtan.

(#17791) SharpSA válasza DarthSun (#17787) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17792) DarthSun válasza SharpSA (#17791) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs mit. Majd írd le légyszíves hogy sikerült-e és ha igen hallasz-e javulást a hangzásban.Valamint hogy milyen hangkártyát használsz.

(#17793) SharpSA válasza DarthSun (#17792) üzenetére


SharpSA
veterán

Sikerült igen. Most csak a laptopomon néztem meg milyen (Lenovo Yoga 2 13) az AIMP V4.00 Beta 3 build 1658-cal szemben, amiben szintén a WASAPI van beállítva, de nem az Exclusive, így emellett minden más hang szól, mint DirectSound esetén. A laptopra a sztereó jacken egy Yamaha A-520 sztereó erősítőn keresztül két szép darab 3 utas Magnat hangfal van kötve. 24 bit, 48kHz a beállítás. Nem hallok különbséget a kettő között. Majd az asztali gépen is meg fogom hallgatni, ott van Asus Xonar DX és Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 is, viszont nincs zenére való füles...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17794) DarthSun válasza SharpSA (#17793) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

A laptop alaplapi hangja minősíthetetlen, ott elhiszem hogy nem veszed észre a különbséget. Én alaplapival ki sem próbáltam. A X-Fi az külső Nálad is ? Azt át tudod dugni a laptopra. A láncod jóminőségű, drasztikus eltérést kell hallanod ha minden jól van beállítva.

(#17795) SharpSA válasza DarthSun (#17794) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezt sejtettem, csak kíváncsi voltam itt milyen lesz. Azért nem szól ám ez így sem rosszul. :)
Az a tervem, hogy majd ide jön az a kártya és a helyére megy egy U7.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17796) DarthSun válasza SharpSA (#17795) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Az U7- et jónak mondják, kíváncsi leszek a Te véleményedre is. Én is tervezek egyet venni.

(#17797) SharpSA válasza DarthSun (#17796) üzenetére


SharpSA
veterán

Csak még nem tudom honnan... Na meg Win 10-re bár már van hivatalos driver, viszont tán nincs benne minden, ami 8.1 alatt működik. Kiderül. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17798) DarthSun válasza SharpSA (#17797) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak Win7- et használok a laposon és a desktopon is.

szerk: U7- et akkor kell venni mikor akciózzák, volt már több ilyen alkalom.

[ Szerkesztve ]

(#17799) SharpSA válasza DarthSun (#17798) üzenetére


SharpSA
veterán

Én meg azt már régen használtam. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17800) DarthSun válasza SharpSA (#17799) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Én maradok annál, jobban tetszik, valamint a desktopomban levő Audigy Platinum Pro Win7 alatt megy de úgytudom 8 alatt már nemigazán. Azt a jó kis kártyát meg nem fogom lecserélni. A külső X-Fi- t használhatom a desktoppal is de az az Audigy nagy feeling, megtartom.

Bár a Microsoft erre a hónapra ígérte hogy a Win10- re visszateszi az Audigy- k támogatását. Ezt azért majd egy üres vinyón kipróbálom, ha jó lesz akkor esetleg lépek a 10- esre, bár igen rondán néz ki :DDD , az meg hogy nemlehet letiltani az automata frissítéseket, katasztrófa. Bár már erre is megvan a registry bejegyzés amit át kell írni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.