Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17701) Free04


Free04
tag

Üdv!

HD 555 és gagyi stereo hangfalhoz milyen hangkari illene?
Később tervezek 20-30k körül hangfalat venni.
A hsz-ek alapján U7 és X-Fi HD ajánlott, de nem tudom h nekem is megfelelő-e.
Elsősorban játék/zene.
30k fölé nem szivesen mennék, de ha olyan a helyzet akkor mehet feljebb is.
Írnátok pár alternatívát?
Köszönöm

(#17702) ViZion válasza Dorien (#17700) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi!

Nézem, h a DGX-ben van fejhallgató erősítő. Aprón van viszont 10k-ért Xonar DX is, ez elvileg egy jobb típus, ahogy olvasom. Miben más, jó lehet-e nekem? :U füleshez kell az az erősítő?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17703) gyenesmartin válasza ViZion (#17702) üzenetére


gyenesmartin
őstag

32 ohmos fejeshez elég a xonar dx is. Ebben is elég erős kimenet van nem kell az erősítő (Az NJM5532 talán 25mA-re képes. Ez bőven halláskárosodás fölött van.).
Nekem D1 van és Superlux HD 681 evo fejhallgatóm. Nemsok különbség van hangban, ha a fejhallgatót egyből a kártyába dugom, vagy a tpa6120-as fejhallgató erősítőmbe. Ami csak azért van, hogy ne szóljon mindig a fejhallgató, és ne keljen a gépen állítani a hangerő.

(#17704) ViZion válasza gyenesmartin (#17703) üzenetére


ViZion
félisten

:R
Szabad ilyesmit használtan venni? Minőségben a DX jobb lenne, mint a DGX?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17705) gyenesmartin válasza ViZion (#17704) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Azt nem tudom. Minőségben mindenképpen.

(#17706) ViZion válasza gyenesmartin (#17705) üzenetére


ViZion
félisten

Köszönöm, megálmodom mi legyen. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17707) sejt


sejt
tag

Üdvi

Összefoglalót kerestem, de sajnos nem találtam, ezért feltennék egy amatőr kérdést nektek. Vásároltam nem olyan régen egy HD2000-es fülest és a napokban kellene kapnom egy Microlab solo 6c hangfalat.
Szeretnék hozzá venni egy hangkártyát is - jelenleg alaplapi van - olyan 20k környékén. Azt igazán nem tudtam eldönteni, hogy belső, vagy külső legyen. A fontos igazán az lenne, hogy ha ilyen megoldás létezik, hogy a füles és a hangfal egyszerre legyen bedugva és szoftveresen, vagy kapcsolóval lehessen megoldani azt, hogy melyik szóljon.

Előre is köszönöm a választ.

Guild Wars 2 Desolation

(#17708) RetepNyaraB válasza sejt (#17707) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Olvass vissza kicsit. Asus u7, creative x-fi HD.

A külső jobb.

(#17703) gyenesmartin@ hánemtom. Nekem annak idején jelentős különbség volt a dsx kontra stx között. Utóbbi is tpa6120-at használ. Az egész fejhallgató erősítő áramkört kell nézni, nem az egy db modult. Erősítő áramkörtől lesz szép és érdekes a hang, a hangerő másodlagos tényező. Belső kártyára ritkán kötnek olyan fejest, amit nehéz hajtani. Akinek olyan van annak készüléke is van hozzá...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17709) ViZion válasza RetepNyaraB (#17708) üzenetére


ViZion
félisten

"A külső jobb."
hmmm... én nem gondolkoztam USB megoldáson. Csinálhatnátok vmi összesítést szakik, hogy melyik mire alkalmas, mire ajánlott. Nekem 90%-ban fejhalgatóhoz ellene, főleg játékra, ritkábban film és zene.

Xonar DGX-et nézegettem, ezt ajánlották is itt. Olvasgattam, errre egyik helyen olvastam jókat a Xonar DX-ről, ami elvileg jobb minőség, használtan DGX új ára alatt van... :U szal. megint elbizonytalanodtam. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17710) kerobi


kerobi
senior tag

A külső annyiban jobb, hogy mobilisabb, de a mai belső kártyák nagyon vadak tudnak lenni. Nemhiába tükrözi ezt magas áruk. Nekem xonar U7 van, akkor vettem, mikor akciós volt, és teljesen meg vagyok vele elégedve. 7.1 rendszert nem kötöttem még rá, ugyanis nekem csak dacnak lehallgatásra kell egy p2 és ath m50x társaságában. :K

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#17711) deadwing válasza ViZion (#17709) üzenetére


deadwing
addikt

Én éppen ezért rendeltem be az hfi hd usb-t. Nem hinném, hogy nagyon mellé lövök vele, ha a driver támogatás is jó lesz. Kb kedden kiderül :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#17712) gyenesmartin válasza RetepNyaraB (#17708) üzenetére


gyenesmartin
őstag

DSX és STX között rengeteg különbség van.
Ezt nem értem miért mondtad. Én arra gondoltam, hogy D1 közvetlen kimenetére kötni a fejhallgatót, vagy erősítőn keresztül. Nekem aszerint a kapcsolás szerint van, mint a honlapján is ajánlanak, elég jó táppal.

(#17713) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Gyors kérdés:

Melyik minőségi szint (sample rate) az amivel egy átlag pc felhasználó találkozhat?
Gondolok itt....illető blu-ray filmet néz, játszik új játékokkal, flac-et hallgat.

16bit 96khz? vagy csak 48khz? Azt tudom, hogy 24bit nem valószínű.

(#17714) RetepNyaraB válasza gyenesmartin (#17712) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A fejhallgatóerősítő téma miatt írtam. Vagy félreértettelek. A D1 közvetlen kimenete alatt a saját jack fejes kimenetet érted? Vagy mi az erősítő ebben az esetben? D1-ben nincs erősítő egység. Pl. DSX-ben sincs, ilyen szempontból nagyjából ugyanazt tudják sztereó fejhallgató esetén. Erősített kártyában egyrészt fontos a fehasznált modul, másrészt az implementálás, vagyis hogyan, milyen kapcsolással és táplálással helyezik ezt el a kártyán. Te külső táppal használod a D1-et? Vagy a PC tápját érted az "elég jó táp" alatt? Nem kötözködöm, csak próbálok pontosítani és tudatosítani, hogy a fejhallgató erősítés igenis fontos.

Vizion@ a külső kártya azért jobb alapból mint elv, mert nem kell a PC belsejében tomboló elektromos vihar negatív hatásaival megküzdenie. Ettől még lehet egy komolyabb belső kártya nem rossz és egy elqúrt külső is ócskavas.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17715) ViZion válasza RetepNyaraB (#17714) üzenetére


ViZion
félisten

OK, nálam nincs e-vihar... :N

DX-et néztem, ha közvetlenül ebbe dugom a fejhalgatót az nem jó? Kell ehhez még erősítő is?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17716) PuMbA válasza ReSeTer (#17713) üzenetére


PuMbA
titán

24bit/48kHz-nél nem több, ami a filmek hangsávja már rég óta :) Windowsban érdemes 44.1kHz/24bitet beállítani :)

[ Szerkesztve ]

(#17717) RetepNyaraB válasza ViZion (#17715) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Minden PC e-vihar.
Nem kell erősítő a DX-hez, szólni fog. Itt próbálom megvilágítani elég régóta, hogy a fejhallgató erősítő a hang minősége miatt érdekes.

(#17713) ReSeTer@ az átlag felhasználó youtube és spotify minőségen szocializálódik és sose hallott bitekről, meg mintavételi frekvenciáról. Ha ez benned felmerül, már nem vagy átlag felhasználó :P

A jelenlegi felvételi trendek miatt tökmindegy mit mire állítasz, nagyfelbontásban fog ugyanolyan fosul szólni. Ha pedig meghallgatsz pl. egy Dire Straits: Love Over Gold albumot 192/24 DSD minőségben, akkor leesik az állad.
Nem érdemes a bitekkel kavarni hétköznapra. Ha tudsz jó minőségű felvételeket beszerezni és a készüléked képes ezeket méltóan megszólaltatni, akkor meg igen.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17718) ViZion válasza RetepNyaraB (#17717) üzenetére


ViZion
félisten

ó... minden infót úgy kell kicibálni belőletek :o
Nah, minőség miatt váltanék az alaplapiról. Akkor dx-be dugva jobb lesz, vagy erősítővel lenne csak jó? Esetleg a PC hangfal jack-ba dugjam? Gondolom az erősített.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17719) gyenesmartin válasza ViZion (#17718) üzenetére


gyenesmartin
őstag

DX jó lesz. Hangban jobb, mint a DGX.

(#17720) ViZion válasza gyenesmartin (#17719) üzenetére


ViZion
félisten

:R OK, már csak a jóember írhatna, h eladó-e még.
Majd jelenkezem, ha sikerül a bót'.

RetepNyaraB: OK, akkor a fülest közvetlenül a hangkariba.
Használtat veszek, gondolom beállítás után pár kedvenc zenémmel meghalgatva lehet tesztelni... vagy mire figyeljek? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17721) RetepNyaraB válasza ViZion (#17718) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Alaplapinál bármi jobb többnyire.
A PC hangfalba NE dugd, sőt semmiféle hifi/cd/házimozierősítő és társai fejhallgató kimenetébe sem (tisztelet a kivételnek, de annak ára is van). Ezek szimpla, nyákra forrasztott kimenetek és annyit tudnak, hogy szólnak. Fosul.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17722) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!Korábban már írtam ide, de nem kaptam kielégítő választ, viszont ma végleg elhalálozott szeretett Creative Audigy ZS2 kártyám.
A keret max 20k lenne, pci-os, és usb-s is jó, illetve elsősorban használtban gondolkodom.
Egy komolyabb erősítőre lesz kikötve analogon, illetve a későbbiekben tervezem egy SteelSeries Siberia V2 beszerzését is.
Előre is köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#17723) takacsbotond


takacsbotond
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#17724) deadwing válasza takacsbotond (#17722) üzenetére


deadwing
addikt

2 oldalt visszaolvasol itt, és már meg is kapod a választ.
Volt szó itt azóta 2-3 db kártyáról amiket érdemes megnézned.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#17725) rajmond87


rajmond87
csendes tag

Udv !

hangkartyat szeretnek..lehet akar kulso is , akar usb s is..csak koax kimenet legyen rajta..nem kell draga..dac ele kell !

(#17726) Bl@tty


Bl@tty
tag

Sziasztok!
Elgondolkodtam egy hangkártya vásárlásán, de nem tudom megérné-e...

A jelenlegi felállás a következő:
- Asrock Z87 Extreme4 alaplapján lévő Realtek ALC1150 szolgáltat hangot (az előlapi kivezetést fejhallgató erősítő támogatja az alaplapon gyárilag - TI NE5532)
- Thonet & Vander Kürbis hangszórók
- Panasonic RP-HTF600 fejhallgató

Mivel az előlapi csati erősítve van, használattól függően hol egyik, hol másik van ide bedugva (a Kürbis hátsó csatlakozóból hallhatóan gyengébb). Gondolom így a dugók és az előlapi csati is előbb-utóbb elkopik, kontakt hibás lesz, vagy egyéb hasonló dolog, amit szeretnék elkerülni, de csak ha tényleg megérné a dolog (olcsóbb dugót cserélni, mint egy új hangkártya, főleg, ha az ALC1150-nél alig jobb).
Szóval szerintetek érdemes-e beújítani egy középkategóriás (max. 30 eFt, de inkább olcsóbb) hangkártyát az ALC1150 helyére?
Ha igen, akkor melyik az, ami egyszerre/párhuzamosan tudja kezelni a hangszórókat és a fejhallgatót anélkül, hogy szoftverből kapcsolgatni kelljen és belefér a 30 ezres keretbe. (Xonar U7? Az U5-ön nincs külön fejhallgató csatlakozás...)

OFF Megj.: Gondolkodtam új hangkártya helyett egy pc-s erősítőben is (pl. Scythe Kama Bay AMP Pro). Szerintetek melyik a jobb megoldás? :F

Köszönöm előre a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#17727) #09198592


#09198592
törölt tag

Sziasztok!
Vettem egy Asus Xonar DGX hangkártyát. Rácsatlakoztattam egy Asrock Z87 Pro4 alaplapra. Próbáltam fel telepíteni a drivert, de telepítés közben kilép. Driver nélkül meg nem ad ki semmilyen hangot a hangszóró. Windows 8.1-et használok. Valaki segítsen.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#17728) varmi2 válasza #09198592 (#17727) üzenetére


varmi2
nagyúr

Az asus oldaláról töltsd le a legújabb drivert.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17729) #09198592 válasza varmi2 (#17728) üzenetére


#09198592
törölt tag

Ezt írja ki telepítés megkezdése után.

(#17730) ViZion válasza #09198592 (#17729) üzenetére


ViZion
félisten

Jó slotba dugtad? Tápot kap?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17731) DarthSun válasza #09198592 (#17729) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Másik fórumban hasonló gond van, bemásolom ide is a válaszom :

A registryből ki kell gyalulni mindent ami az előző hangkártyatelepítésből megmaradt. Creative kártyákkal is előfordul ez. Valamelyik bejegyzés álcázza a hangkártyát. Ha tiszta a registry fel kell mennie. Egy esetben lehet még gond, ha valamilyen kém vagy féreg bújik a gépen, egy ilyen esetem volt, akkor csak a teljes újratelepítés segített. A féreg le lett szedve a fertőzött rendszerről de annyira megkavarta az egészet hogy nem ment fel a hangkártya telepítője ( Audigy2ZS Platinum Pro ).

(#17732) kerobi válasza DarthSun (#17731) üzenetére


kerobi
senior tag

Féregre a Malwarebytes-ot nagyon tudom ajánlani. Manapság eszméletlen sok van!

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#17733) DarthSun válasza kerobi (#17732) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Le lehet szedni sokféleképp de a romhalmazt amit hagy maga után azt nehéz kiigazítani, egyszerűbb az új telepítés.

(#17734) junpet


junpet
tag

Elnézést a láma kérdésért, sosem volt még hangkártyám.

Szükséges újratelepíteni a rendszert, vagy csak elég drivert felrakni és minden megy?

Köszi!

(#17735) ViZion válasza junpet (#17734) üzenetére


ViZion
félisten

Nem kell újrahúzni, csak berakod, kiírja, h új HW, nem talál drivert, de nem is kell erőltetni.... Gyártó oldalról a legfrissebbet leszed, telepít, restart. Jó esetben ennyi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17736) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok,

tervezek venni egy Asus Xonar U5 vagy U7 hangkártyát, azonban azt nem tudom, hogy az alaplapomban lévő integrált hangkártyához képest ez mennyire nyújtana előrelépést?

(#17737) RetepNyaraB válasza Anubris (#17736) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez attól is függ mire használnád. Zenehallgatásra feltehetőleg valamivel kultúráltabb lenne egy U7. Játékra/filmre már nem feltétlenül. Mindez analóg kimenetre vonatkoztatva. Optikain mindegy az egész ebben a kategóriában.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17738) varmi2 válasza Anubris (#17736) üzenetére


varmi2
nagyúr

Meg persze azon is múlik, hogy milyen hangfalon hallgatod. Mert egy 3k-s 2.1 Trust márkájún semmi nem segít. :DD

A belépőszint ahol már számítana a különbség az a Genius 1250B.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17739) Bl@tty


Bl@tty
tag

Az általam fentebb (#17726) kérdezettre valaki tud tanácsot adni, vagy ott is ez a helyzet?
Abból a HSZ-ből kimaradt, hogy a Kürbis-en zenét hallgatunk, a fejhallgatóval játszom. :B

(#17740) varmi2 válasza Bl@tty (#17739) üzenetére


varmi2
nagyúr

xonar u7 jó lnne neked, de nem kezel egyszerre fülest, és hangfalat. Vagy egyik, vagy másik. Esetleg egy jack y kábellel egy kimenetre dugod mind a kettőt, akkor egyszerre szól.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17741) Bl@tty válasza varmi2 (#17740) üzenetére


Bl@tty
tag

Köszi a választ! Ezek szerint, ha jól értem jobb annyival az U7 az ALC1150-nél, hogy megérje a beruházást, ugye?

Az Y-kábelt a jelenlegivel is próbáltam, de gondolom a 6ohmos Kürbis és az 56ohmos fejhallgató tulajdonságok "párosítása" miatt a hangfalak halkabban szólnak...
Láttam, hogy az U7 elején van fejhallgató csatlakozás is és a hangerőtárcsa megnyomásával váltható a két (három) kimenet. Ez még mindig jobb, mint váltogatni a dugókat, vagy szoftverben turkálni emiatt.

(#17742) RetepNyaraB válasza Bl@tty (#17741) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

a "szoftverben turkálás" három katt: ablak nyit, váltó átpöccint, ablak csuk :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17743) Bl@tty válasza RetepNyaraB (#17742) üzenetére


Bl@tty
tag

Na jó, de az ALC alapból tud szimultán kezelni 2 kimenetet akár hátlapra dugva is. Pl. "sima" kimenetből (zöld) szól hangfal, bármely másik kimenetbe (pl. sub) dugva a fejhallgatót a szoftvere érzékeli és megkérdi, mit csatoltál rá és ha kiválasztod a fejhallgatót, akkor arról is ugyanaz szól, mint a hangfalból. A nulla kattintás mégis kevesebb, mint a 3. Lusta kocka vagyok, na... :DDD

Ha meg játék közben úgy gondolom, hogy a fejes helyett inkább hangfalat használnék, még abból is ki kellene lépni (Alt-TAB), ezt pedig nem mindig szereti a játék.

Egyébként is, mivel nekem az előlapi kimenet kapott pluszban erősítőt az alaplapon, a fenti opció nekem nem játszik, hiszen így (elvileg) jobb minőséget kapok mindkét zajkeltőből, ha ide kötöm őket... Vagy rosszul gondolom?

(#17744) Anubris válasza RetepNyaraB (#17737) üzenetére


Anubris
őstag

Csak játék és filmre kellene.

(#17738) varmi2: Igazából egy fejhallgatót szeretnék venni és eddig a HyperX Cloud-ot ajánlották mert annál jack csatlakozós a füles és hangkártyára kötéssel állítólag jobb hangja lenne.
Viszont nem tudom, hogy ha csak integrált hangkártyát használnék, mert az U5/U7 nem lenne akkora előrelépés hozzá képest, akkor is csak a jack csatlakozós jöhet szóba vagy akkor vehetek usb-t is, pl a HyperX Cloud II-et.

(#17745) csabika0001


csabika0001
senior tag

Sziasztok

A kérdésem az lenne, hallható különbség van e egy Realtek ALC889 (108dB SNR) illetve egy Asus Xonar DG között?
Jelenleg a gépet egy old Philips A2.610 5.1 szettel használom, illetve attól függően milyen zenét hallgatok, használok Sennhiser HD555-öt illetve Philips Shp 2500-at a mélye miatt.
Az is érdekelne, hogy a hangkártyába épített erősítő mennyire birkózik meg a dinamikus zenével(imádom a telt basszust).

(#17746) Tomacko válasza csabika0001 (#17745) üzenetére


Tomacko
senior tag

Szia. Fejeserősítésben hoz a házhoz a DG, de ha jellemzően dobozon hallgatsz zenét ne cserélj. Nekem DS van ez annyiban más mint a DG, hogy nincs fejeserősítő benne. Nálam is ALC 887-t váltott le a DS de OPA csere után lett csak jobb az alaplapinál. Szóval erre számíthatsz nagyjából.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#17747) csabika0001 válasza Tomacko (#17746) üzenetére


csabika0001
senior tag

Köszi szépen. Szerintem akkor maradok a jelenleginél. Később lehet bepróbálkozok egy A osztályú fejes erősítővel.

(#17748) dualview


dualview
csendes tag

Milyen hangkartya letezik, ami az optikai vagy a digitalis kimenetere belekodolja, az effekteket is amit a hangkartya tud mindez mellett marad az eredeti 5.1 hangsav?
Gondolok siman arra, mint x-fi-n bekapcsolom a crystalizer-t, de ne csak az analog kimeneten jelenjen meg az effekt, hanem igy ki tudom hagyni az erosito dsp-jet, igy neki csak meg kell szolaltatni mar az effektezett digitalis inputrol, azt amit kap.

Ha jol sejtem ilyen tud a soundblaster z?
Letezik meg valami, ami kulso usb-s es kepes erre?

Masik kerdes milyen hangkartya letezik, amelyik szinten digitalisan ki tudja kuldeni a pc-s jatekban 5.1-re allitott hangot, minden csatornajat kulon?

Koszi.

[ Szerkesztve ]

(#17749) dualview válasza dualview (#17748) üzenetére


dualview
csendes tag

na kozben megvannak a valaszaim...

(#17750) RetepNyaraB válasza dualview (#17749) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Akkor oszd meg velünk lécci.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.