Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3718) caprine válasza diegho (#3713) üzenetére


caprine
aktív tag

Egy NEC-et LG-re :F Nem ajánlom. Nekem eddig volt LG-ből 8081, 8082, ezek mind elromlottak, a haveroknak is volt 1-2 ezekből, meg az utánuk jövő 81xx-ből és frankon mindegyik elromlott 1 éven belül. Nekem többé LG nem kell. Vettem egy NEC 3540-et, egyszer volt vele gond, de mint kiderült nem az író volt a ludas hanem az IDE driver. Azota vettem mellé egy Pio 110-et, de egyiket sem tudom elrontani, pedig szívesen vennék egy új SATA -at :D A kollégámnak most krepálgat be a Pio 110-e, de van benne vagy 1000-1200 lemez pörkölés. Ha a drágább érdekell a Plextorból a cégnél van 716, minimálisan volt használva, de szinte magától kezd meghalni, van 750 ez meg több lemezt nem szeret, ha majd lesz egy olyan drive-uk ami nem csak kivül de belül is plextor akkor abból fogok venni az tuti.

Addig én LG helyet inkább pl. Samsungot ajánlom kollégám a 110 helyett vette, már van benne vagy 300-350 csont nélkül, egyébként Pio, NEC vagy talán kapni még Pio belsős asus-t 3 év garral.

ui: mennyi 1 lightscribe lemez?? Tudtok olyan progit amivel ki lehetne olvasni, hogy egy adott íroval mennyi lemez lett írva, például a fent emlitett Pio 110-el??

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.