Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#76601) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Sziasztok!
BitFenix Shinobi házba kellene i5-4570 mellé egy csendes hűtő. Max 7 ezer ft-ig, tuning nincs. Ramok LP-k.

(#76602) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Zalman CNPS10X Optima tapasztalatok: egy gyári 8 centis AMD hűtőt váltott az A10-6800K-n. Hőmérsékletet még nem néztem, hangja szinte nincs is, terhelés mellett is csak szélzajt hallani, a HDD-k teljesen elnyomják. A felszerelés nem volt zökkenőmentes, a lefogatópántok rögzítéséhez előbb le kellett szedni a CPU-t borító rész tetejét, 3 csavarral nem is volt gond, a 4. viszont megszívatott. Ami nem tetszett, hogy a kényelmes szereléshez elég hosszú csavarhúzó kell, ami szépen elfér a borda mellett, ha a markolata belóg mellé, már kényelmetlen az alaplapra csavarozás. Ez persze részben az AMD hibája is, túl közel vannak egymáshoz a rögzítő furatok, az Intel lefogatása jóval barátságosabbnak tűnik. A mellékelt hűtőpaszta egyszeri használatra elegendő, nem ezüst, hanem szilikon. Felszerelve elégedett vagyok vele, sokkal jobb a gyári hűtésnél. Ami nem csoda, a ventilátor kb. 2x akkora kiterjedésű, és a borda is hőcsöves, és nagyobb felületen hűtött.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76603) jim bcs válasza Revoltek (#76601) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#76601) Revoltek
Alpenföhn Panorama
Alpenföhn Silvretta
ID-Cooling IS-40V3

(#76602) Dilikutya
Köszönjük a visszajelzést! :R

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#76604) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Jelenleg egy Alpenföhn Brocken hűtőt használok már egy ideje és alapvetően teljesen meg vagyok vele elégedve mert jól működik és kellően lehűti a 2600K-mat.
Viszont gondolkodom, hogy cseréljek egyre ami kicsit halkabb. /Mivel már vannak nagyon halk GPU-k is, nem szeretném, ha új konfigban a CPU hűtő lenne majd a leghangosabb alkatrész.

Kérdésem az lenne, jobban megérni ha eladnám és vennék egy totál újat, vagy esetleg lehet kapni valami jóféle ventit külön, amit rá tudok tenni elöl - hátul vagy csak elöl?
Ami halkabb, de légszállításban semmiképp nem visszalépés?

Köszönöm.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#76605) jim bcs válasza NandorHUN (#76604) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Venti cserét neki -> Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#76606) Revoltek válasza jim bcs (#76603) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Köszi a választ. Esetleg egy Ben Nevis nem lenne működőképes megoldás? Azzal szemezek.

(#76607) icon válasza Revoltek (#76606) üzenetére


icon
senior tag

A Ben Nevissel én is szemeztem, aztán elvetettem a dolgot a spéci ventije miatt... ha meghal, arról nincs infó, hogy milyennel lehet pótolni...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#76608) Nyn


Nyn
csendes tag

Sziasztok

Gépfejlesztés elött állok és az a kérdésem lenne, hogy a jelenligi hűtőm, átmenthető e a következő gépembe? Most egy Cooler Master Hyper 212 Plus CM-RR-B10-212P-GP hűti a Intel® Core™ i5-2500K Processor-om.
A tervezett Intel® i7-7700 Processor-hoz kellene hűtő javaslat is ha a jelenlegi már nem menthető át.
Előre is köszönöm a válaszokat :R

(#76609) adamfriday válasza jim bcs (#76595) üzenetére


adamfriday
senior tag

Köszi, a Thermalright Macho tetszetős. :)
A be quiet! Pure Rock is jó lehet, ha a szín igényt nem veszem figyelembe?

(#76610) inf3rno válasza Nyn (#76608) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Elméletileg jó kell, hogy legyen az adapter, amit most használsz 1155-höz, az 1151-os foglalathoz is.

Én közben átszereltem az i5-4670k-ra az ISGC-300-amat. Alig van így hangja. Amíg 3 csavar tartotta az s775 foglalaton, addig állandóan berezonált. Plusz cseréltem a HDD-ket SSD-re, úgyhogy amiatt sincs már zaj. Alig hallani most a gépet, mintha nem is menne. Elégedett vagyok. :-)

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#76611) Nyn válasza inf3rno (#76610) üzenetére


Nyn
csendes tag

Köszi a választ, akkor a hűtőt átmentem :)

(#76612) tboy93 válasza Nyn (#76608) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Nekem is hyper 212-m van es ugyan ugy 7700-ra kerül, utána néztem és gond nélkül rá kell menjen. Én hétvégén építem át, ha gondolod dobj egy privit aztan megírom minden fasza volt-e :)

(#76613) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Csak részben vág ide, de kérlek segítsetek. Szervizben dolgozom, de ma egy elég drága felsőmben mentem zipzáras felső kapucnis ezeket szeretem, lényeg rajtam maradt. És ma több gép szerelése után szilikonpasztás lett a szövet anyaga, a felsőm..nagyon kész lettem..mivel tudom eltávolítani róla? Wd40? Alhohol vagy mivel? Mert sikáltam körömkefével erősen de semmi, segítsetek kérlek! :W

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#76614) --ka válasza Feri1977 (#76613) üzenetére


--ka
senior tag

Vatta. Vagy valamilyen nagyon finom szöszös anyag - szárazon! Attól tartok már elszúrtad! Egyszerű fizika pedig, ahhoz tapad, amihez könnyebb - mármint a szilikon. A fehér paszta minden oldószer nélkül 100%-ban eltávolítható vattával a prociról, és általában még a textíliákból is nagy része kijön.
"B tipp" - fagyasztó és <valamit még kell rá tenni>, de nem emlékszem mit és azzal az anyaggal együtt lejön.

szerk.: ...és nem dörzsölni, inkább ügyesen nyomkodni! A másik esetben meg valami olajos dolog a másik anyag - de az lehet, hogy rágógumira jó. :D Szóval a másik esetben csak a fagyasztó biztos eddig!

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#76615) --ka válasza Feri1977 (#76613) üzenetére


--ka
senior tag

...ja, az ezüst paszta legjobb oldószere meg a sebbenzin, vattával! Ha esetleg az is került rá!

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#76616) inf3rno válasza Feri1977 (#76613) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Így első körben azt mondanám, hogyha színes, akkor ki fogja oldani a festéket a ruhából, bármivel próbálkozol, ami esetleg a pasztát is kivenné belőle. Mosószerek sem jók, enzimesen nem oldható. Mosd ki egyszer mosógépben színfogó kendővel, hátha halványul valamit, illetve a vattát is megpróbálhatod előtte, amit írtak fentebb. Én személy szerint víz, mosószer, alkohol, ecet, aceton, benzin sorrendben próbálkoznék.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#76617) --ka válasza inf3rno (#76616) üzenetére


--ka
senior tag

Fehér - szilikon - pasztára sajnos egyik sem jó a felsoroltakból, meg lennék lepve, ha sikerülne.
Az aceton, ha az anyag szintetikus - vagy tartalmaz szintetikus szálakat, akkor képes még azt is megbontani! NE!!! :Y

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#76618) NandorHUN válasza jim bcs (#76605) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, kösz :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#76619) inf3rno válasza --ka (#76617) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Írtam én is, hogy a komolyabb szerek kioldják a festéket, esetleg a ruha anyagát is roncsolják, a gyengébbek meg semmit nem érnek. Mondjuk ha már erről van szó, érdemes elkezdeni kísérletezni vele másik szöveten mielőtt élesben tolná a göncén. Színes szerves anyagot nekem legjobban az aceton + szappan kombinációja vitte le a kezemről. Itt mondjuk amennyire én tudom az ezüst oxid a színező, úgyhogy inkább valami savas vagy lúgos cucc lesz a jó oldószer. Már ha tényleg attól fekete, viszont komoly esély van rá, hogy olyan töménységben, ami már oldja az ezüst-oxidot, vinni fogja a ruha anyagát is. A mechanikai módszer, amit írtatok mindenképpen megér egy próbát.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#76620) --ka válasza inf3rno (#76619) üzenetére


--ka
senior tag

Valójában azt sem tudjuk, hogy mi került milyen anyagra! :O
Kicsit ideges az áldozat, amit teljesen meg tudok érteni és mélyen együtt érzek Vele!
A szilikon egy rohadt dolog, igazán semmi nem oldja, ami még ne károsítaná a ruhaneműt!
Te erről a fagyasztós trükkről nem hallottál? Kutatok az emlékeimben, de nem jut eszembe!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#76621) Feri1977


Feri1977
senior tag

Nagyon nagyon rendesek vagytok, köszönöm a rengeteg tanácsot!! Fehér szilikonpasztáról van szó, kék a felsőm és rá kenődött több helyen pfff...:-(

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#76622) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Amennyiben PC vízhűtéses venti 140mm, de a házamban fent csak 120 és 200mm ventinek van hely akkor abból származhat bármi hátrány ha fúrok 140mm-es foglalatnak helyet?

Van aki csinált már ilyet?

Köszi :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#76623) juve600


juve600
nagyúr

Üdv
i5 6500-re milyen léghűtést tudtok ajánlani, ami még normál Intel felfogatású és csendes

Thx

(#76624) --ka válasza Feri1977 (#76621) üzenetére


--ka
senior tag

"Keményebb" anyagokból - pl. munkaruházat - nekem szilikont sikerült Ultra Derm-mel eltávolítani. Finom, színes ruháknál nem merném javasolni, de ha már minden kötél szakad és úgyis mindegy...

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#76625) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

szükségem lenne egy jóféle bazi csendes hűtőre.
konfig:

asrock h110tm-itx
pentium g4560
kingston hyperx so-dimm ram 2x4gb kit
a házba (cm elite 110) a leírás szerint max 76mm magas hűtő fér el.
1hdd és egy ssd lesz még a házban.
rászánt keret: hát,azért 10k felett (sokkal :B ) ne legyen.
12cm-es lenne szerintem a best.14-es nem tudom,hogy elférne-e.
tuning nem lesz :N

esetleg csak borda nem tudom,hogy szóba jöhet-e,mert van egy 12cm-es noiseblocker eloop-om a célra.

köszönöm előre is a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#76626) jim bcs válasza Revoltek (#76606) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#76606) Revoltek
Mehet ha még meg tudod toldani a keretet.

(#76607) icon
120-assal pótolható, enged annyit a rögzítő drót.

(#76608) Nyn
Mehet, kompatibilis.

(#76609) adamfriday
Igen, mehet.

(#76613) Feri1977
Azt már agyig beledörzsölted, otthon ne próbálkozz tovább, vidd el tisztítóba.

(#76622) NandorHUN
Fáradj át -> Vízhűtés topic

(#76623) juve600
Összefoglaló, vagy jobb oldalt fent Téma tudnivalók ->
Pontos típus és sorozat feltétlen szükséges az ajánláshoz!
1. Mennyit szánsz a hűtőre?
2. Milyen házba kerül?
3. Milyen alaplapra lesz?
4. Processzor típusa?
5. Ramok típusa?
6. Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)

(#76625) betyarr
Deepcool Gabriel
ID-Cooling IS-40V3

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#76627) LamaForce


LamaForce
csendes tag

Sziasztok! Egy Phanteks P400s Tg házikóba menne bele egy i5-7600 proci. Erre néztem ki (kötelezően fehér) egy Alpenföhn Matterhorn White proci hűtőt. Vajon biztosan elfér?!?! Elvileg 4mm marad. Kicsit tartok tőle. Esetleg tudnátok ajánlani más fehér és leginkább csendes proci hűtőt? Nem baj ha jobb, mint ami a procihoz kellene, csak a színe legyen meg :D A keretem rá max 20.000 Ft. Köszi

(#76628) jim bcs válasza LamaForce (#76627) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Kifejezetten fehér, keret megvan, nem gond.

Alpenföhn Matterhorn Rev. C White Edition
Enermax ETS-T50 AXE White (ETS-T50A-WVS_fan only white led)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#76629) inf3rno válasza --ka (#76620) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem igazán, rágóval kapcsolatban szokták csinálni, hogy lefagyasztják, mert úgy könnyebben lejön, de kb. itt kimerül a tudásom. Ja, nekem is van egy melós gatyám, amit sziloplasztozásra használtam, és még mindig látszik rajta így ezer mosás után is. Esélytelen. Mondjuk ezek a hővezető paszták már lehet, hogy nem szilikon alapúak, fene se tudja.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#76630) jim bcs válasza inf3rno (#76629) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Urak!

Több összetevőből álló anyag lett erősen beledörzsölve egy ruhaanyagba, ezt otthoni körülmények között már ne próbáljuk meg kiszedni mert kuka lesz a vége. A ruhatisztítást hagyjuk a szakértőkre, vagyis a ruhatisztítókra és ne a hűtős topikba tárgyaljuk már ki.

Köszönöm! :R

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#76631) Revoltek válasza jim bcs (#76626) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Esetleg egy Raijintek Themis 8K-ért? Őt tudnám beszerezni itt a közelben vagy Deepcool Gammax 300.

[ Szerkesztve ]

(#76632) juve600


juve600
nagyúr

1.: Mennyit szánsz a hűtőre? max 10k
2.: Milyen házba kerül? Zalman Z1
3.: Milyen alaplapra lesz? ASROCK B150 PRO4S
4.: Processzor típusa? i5 6500
5.: Ramok típusa? kingston ddr4 2400
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.) minnél csendesebb legyen és normáls intel lefogatós

(#76633) betyarr válasza jim bcs (#76626) üzenetére


betyarr
veterán

megnéztem és a deepcoolhoz 2cm vastag ventit adnak.ha a noiseblockeremet szeretném felaplikálni rá,akkor vajon nyúlik annyit a rögzítő drót,hogy normálisan megtartsa?a NB 2,5cm vastag.

(#76634) mobal válasza juve600 (#76632) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

10k körül ezt és ezt, kicsit drágábban ezt. Mindenféleképpen kérlek ellenőrizd, hogy a megadott mérettel befér-e a házadba a cooler! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#76635) Dilikutya válasza jim bcs (#76630) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kicsit off, de szerintem helye van itt. Ha nem is több oldalas kitárgyalás szinten, de mégis csak a hűtőhöz kötődik a paszta, balesetek meg előfordulhatnak. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76636) juve600 válasza mobal (#76634) üzenetére


juve600
nagyúr

köszi

de olyan kellene amit csak simán felpattintok a gyári helyére

(#76637) Dilikutya válasza juve600 (#76636) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyen torony kialakítású szerintem nem lesz egyből felpattintható. Fekvő elrendezésűt keress, ott igazából logikusnak tűnne a gyári foglalat használata.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76638) juve600 válasza Dilikutya (#76637) üzenetére


juve600
nagyúr

IGEN

olyat keresnék

(#76639) mobal válasza juve600 (#76636) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én azt nem javaslom neked.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#76640) Trevi válasza jim bcs (#76600) üzenetére


Trevi
tag



Nagyon jo választás volt ez a hűtő be is fért a házba és alaplapon is simmán elfér. Negativ a összeszerelése volt nehézkes. AMD nek jobb lehet a szerelése könnyebb lehet intelnél nehézkes a sok csavarozás.
Hőfokban verhetetlen nagyon hűssé teszi a procit. ;)

(#76641) betyarr


betyarr
veterán

egy gyors kérdés,mert most jött a hírlevél az ipontól,hogy olcsóbb lett a proci amit kinéztem és akkor most meg is rendelném a többi cuccal a hűtőt is:

a fentebb említett deepcool gabriel lenne az esetemben a jobb választás,vagy a scythe big shuriken rev. b?esetleg más ebben az árfekvésben (13k)?

tudom egy picit drágább a scythe,de így akkor simán bele férne az árba,hogy olcsóbb lett a proci.hűtésben és halkságban jobb,vagy nincs számottevő különbség?maradjak a deepcoolnál?

[ Szerkesztve ]

(#76642) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Intel Core i7-7700-ra (non-K) szeretnek hutot, vegigneztem az ajanlottakat es kivalogattam azokat, amelyek kulsore tetszenek (mivel most nagy hangsulyt helyezek az esztetikara is, pl szinvilag konzisztens legyen az egesz gepben) es ezeket meg ossze is hasonlitottam zajszintet es airflowt figyelembe veve es vegeredmenyul az jott ki, hogy ami a jelenlegi Scythe Katana 3-hoz kepest elorelepes lenne, az az Alpenföhn Matterhorn Rev. C Black / White Edition. Mi a velemenyetek rola, nagyon overkill non-K procira? Gyarit ugye mindenkeppen cserelnem, aztan ha mar cserelem, akkor normalisra akarom...

(#76643) betyarr válasza betyarr (#76641) üzenetére


betyarr
veterán

még egy nagyon fontos dologra rájöttem,ami bővítheti a szóba jöhető hűtőket: az említett cm elite 110-es házikóba belefér akár egy max 13-14 centi magas hűtő is,mivel nem lesz benne tápegység (a lapnak,ami bele fog kerülni van saját tápja és adapterről fog üzemelni).a ház weblapján csak azért írtak 76mm magasságot,mert feltételezték,hogy megy bele a klasszikus nagy táp.

tehát,ez a felállás annyiban módosul,hogy a rászánt keret így ~13k és a hűtő mérete 14cm magas lehet.

bocsánat a sok hsz-ért,de ezek időközben derültek ki :B

[ Szerkesztve ]

(#76644) icon


icon
senior tag

Szerintetek mennyire lehet jó módszer a pushpin kiváltására ez a két cumó: [link] illetve [link]

Mert ha működhet, akkor BE QUIET! Pure Rock Slim lesz a befutó a projektemben.
Ha nem, akkor szerelhetőség miatt nagyon bejön a BE QUIET! SHADOW ROCK LP-nél is látható rögzítési technika (ahogy láttam, a legtöbb újabb fejlesztés hasonlót használ, de lényegében az lenne fontos, hogy pasztacserénél ne kelljen a hátlaphoz is nyúlnom, mert esetemben az alaplaptálca kiszedést is jelent...)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#76645) jim bcs válasza Revoltek (#76631) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#76631) Revoltek
Mehet mindkettő, de nem jobbak mint amiket említettem.

(#76632) juve600
be quiet! Pure Rock Slim
Cryorig M9i
Scythe Byakko
Alpenföhn Ben Nevis

(#76633) (#76641) (#76643) betyarr
Kis kézügyességgel rá tudod rakni. Még a Gabriel is sok (bőven elbírja), tehát mehet, drágábbat én nem raknék rá, Pentiumra felesleges több pénzt költeni.

(#76635) Dilikutya
A paszta kötődik. Az eltávolítása különböző ruha és egyéb anyagokból az nem ide tartozik. Nincs helye :N, ugyanúgy ahogy az autó hűtőnek se. Vagy netán azt is ki kellene tárgyalni, hogy ki milyen mosóport használ? Ez már nagyon off. A balesetekre ott vannak a ruhatisztítók!

(#76640) Trevi
Köszönjük a visszajelzést! :R

(#76642) geckowize
Amennyiben fekete avagy fehér a cél akkor nincs más választásod, ebben az esetben hagyjuk ki az overkillt.

(#76644) icon
Most felsoroltál a pushpin rögzítési módon kívül 1 alternatívát, ez a hűtők többségén alap intel vonalon, nem értem a kérdést, fel tudod szerelni.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#76646) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Üdv! Zalman CNPS10X Optima jó választás az aláírásomban lévő konfighoz?
Köszi! :R

(#76647) Dilikutya válasza Revoltek (#76646) üzenetére


Dilikutya
félisten

140W TDP-ig mehet, és 152 mm magas. Szélességre nekem egy mATX lapon sem lóg rá a memóriákra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76648) Revoltek válasza Dilikutya (#76647) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Köszi! Itt helyben ez az egy van raktáron és nem akarok mpst rendelgetni, mert soká érkezne meg. Nem akarom a hétvégét gép nélkül tölteni. Meg közel webshopos áron megkapom.

(#76649) Dilikutya válasza Revoltek (#76648) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó hűtő, az ajánlottak között van. Én vasárnap szereltem be, elégedett vagyok vele. Szerelni nem a legjobb, de nem is annyira vészes. Fél kilós borda, 120mm-es ventilátor, terheletlenül a HDD-k elnyomják, de valószínűleg egyébként sincs hangja. Terhelve már hallani, de ugye abban a szélzaj is benne van, azzal nem lehet mit kezdeni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76650) icon


icon
senior tag

Ennek a leírásán azért behaltam...:D

Amúgy meg Pure Rock Slim lett a befutó, a már megemlített boltból. (Megrendeltem, vagy holnap, vagy hétfőn mehetek érte... mielőtt bárki megkérdi, miért onnan vettem, ha másik boltban 500 huf-al olcsóbb: ez a hely tőlem két sarokra van. [moderálva]

[ Módosította: jim bcs ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.