Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#46201) kromatika válasza Rocky100 (#46198) üzenetére


kromatika
veterán

szia.ha az eggyik legjobbat akarod ,és be fér a házadba akkor Thermalright Silver Arrow SB :K .

(#46202) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Tud valaki olyan tesztet amiben a Scythe ninja mini és Scythe ninja 3 egy tesztben szerepel?

Vettem egy minit ki szeretném próbálni de most egy Ninja 3 van fent amihez ki kell venni a lapot ha szerelni akarom,szóval ha nagy a különbség akkor nem szerelnék bajlódni neki.
Egy 65 wattos TDP-s cpu-n van a hűtő

Most Idle 27 fok, load 35 fok a Ninja 3 hűtővel,sokkal melegebb lenne egy mini ninjaval?

[ Szerkesztve ]

(#46203) Nagylajos_1


Nagylajos_1
tag

Sziasztok!
Korábban már írtam ide, és segítettetek is h milyen hűtőt vegyek, de ez annyiban módosult, hogy kaptam egy rövid listát milyen hűtők közül választhatok.. Szóval megint kis segítséget kérnék... i7 3770 ( sima nem "K" -s) procira ezek közül melyiket dobnátok rá a legszívesebben? Ház méret sztem nem probléma, mert egy CM HAF XM be menne bele... Itt a lista:

Be quiet! Dark Rock 2 cooler
#13590 Gyártói cikkszám: BK015

Be quiet! Dark Rock Pro 2 cooler
#11919 Gyártói cikkszám: BK017

Be quiet! Shadow Rock Top Flow SR1 cooler
#11921 Gyártói cikkszám: BK012

Scythe Kozuti cooler
#13345 Gyártói cikkszám: SCKZT-1000

Scythe Mugen 3 Rev.B. cooler
#11295 Gyártói cikkszám: SCMG-3100

Scythe Mugen PCGH Edition Rev.B. cooler
#11923 Gyártói cikkszám: SCMG-3PCGH

Scythe Ninja 3 Rev.B.cooler
#5494 Gyártói cikkszám: SCNJ-3000

Még 1* köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#46204) JENKINS1


JENKINS1
csendes tag

Üdv. Vettem egy SCYTHE Ninja 3 Universal típusú CPU coolert.

Szerencsére nem kellett kiberhelnem a gépet, a Cooler Master gondolt erre a K350 tervezésekor és a CPU hűtő foglalathoz az alaplap hátulján könnyen hozzá lehet férni a jobboldali oldallap levételével is.

A probléma ott kezdődött amikor rá akartam tenni. Nem fért fel.

ASRock FM2A85X Extreme4-M + Kingston HyperX Predator 2400 Mhz (A1 B1 A2 B2)

nem egy jó párosítás... A lap kicsi, a ramok pedig tarajosak....

Szeretnék olyan procihűtőt venni, ami elfér ezen a lapon, ezekkel a ramokkal (A1 B1 A2 B2 foglalt)
Processzor: AMD A10 5800K (FM2)

Ha tudnátok nekem ajánlani valamit, ami belefér, megköszönném.

automosowebshop.hu

(#46205) Nagylajos_1


Nagylajos_1
tag

ÉS ilyen méretű ramokat vettem, csak hogy milyen hűtő fér el mellette rendesen a listából... :F

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#46206) Nagylajos_1


Nagylajos_1
tag

Szívem szerint ezt venném , csak nem tudom h elfér-e a ramoktól...

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#46207) Merlinclub válasza Nagylajos_1 (#46206) üzenetére


Merlinclub
senior tag

Nem fér el.
Vagy slim, vagy top flow, esetleg "csúsztatott" coolerben gondolkodj, pl Macho Rav A BW, vagy Brocken 2
Illetve víz
Ez talán JENKINS1 kollegának is hasznos lehet.

[ Szerkesztve ]

(#46208) Nagylajos_1 válasza Merlinclub (#46207) üzenetére


Nagylajos_1
tag

Köszönöm

Ezek közül választhatok, ha egyik sem fér fel, akkor még a Cooler Master Hyper 212 EVO ra gondoltam, csak hogy ne a gyári legyen fent...

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#46209) JENKINS1 válasza Merlinclub (#46207) üzenetére


JENKINS1
csendes tag

Erről mi a véleményed ? http://www.avc.com.cn/ediy/products/HERCULES.htm

automosowebshop.hu

(#46210) Merlinclub válasza Nagylajos_1 (#46208) üzenetére


Merlinclub
senior tag

Ez egy igen fura lista, mivel a csúcs duplatorony melett még HTPC cooler is van benne. Ezek pedig nem egy ligában játszanak!!

Ha ebből muszáj, akkor a Top Flow, az tuti elfér, és még hűt is

(#46211) Merlinclub válasza JENKINS1 (#46209) üzenetére


Merlinclub
senior tag

Őszinte leszek: nem ismerem.

Ha tippelni kell, valószínűleg jobb, mint a consumer coolerek, mivel az AVC csak OEM beszállító nagy gyártóknak. Az egyéb coolerei, amit eddig láttam, mind nagyon meg volt csinálva, nem a törős merev műanyagok jellemezték. Inkább masszív fém cuccok. Talán ez is ilyen... :U

(#46212) JENKINS1 válasza Merlinclub (#46211) üzenetére


JENKINS1
csendes tag

Hát meggondolva annyira nem tennék bele egy ilyen vizes cuccot a gépbe. Egy olyan FM2 es hűtő kellene, aminek szélessége megegyezik a gyári hűtővel. akkkor probléma nem lenne

automosowebshop.hu

(#46213) Bálint85


Bálint85
senior tag

Cooler Master Hyper 212 rá lehet tenni LGA 1155 alaplapra valahogy vagy lehet hozzá kapni lefogatót? :F ha igen akkor hol? :R

[ Szerkesztve ]

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#46214) JENKINS1 válasza Bálint85 (#46213) üzenetére


JENKINS1
csendes tag

http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=6603

automosowebshop.hu

(#46215) kromatika


kromatika
veterán

Új versenyző:Scythe Mugen 4[link]

(#46216) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Gyári Intel hűtő van i5 3570 procin. Érdemes lecserélni valami jobbra, vagy ez is elég neki?

osu-no seishin

(#46217) Bálint85 válasza JENKINS1 (#46214) üzenetére


Bálint85
senior tag

ez PLUS és nem a sima!

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#46218) kromatika válasza Nagylajos_1 (#46208) üzenetére


kromatika
veterán

212 EVO melett elfér a magas ram is, Thermalright True Spirit,és Alpenföhn Himalayanal sincs gond. :K

(#46219) Nagylajos_1 válasza kromatika (#46218) üzenetére


Nagylajos_1
tag

Köszönöm
Már megrendeltem a 212 evo-t :)

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#46220) kromatika válasza Bálint85 (#46213) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.Igen rá lehet rakni ,ez kell hozzá.CM Intel® Retention Bracket Set for LGA1366/1156/775
[link] ha még nem vetted meg a lapot,akkor meg vegyél Asrockot és azon van 775-ös furat.

(#46221) LadaLord válasza Racecam (#1) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Helló Mindenki!

Ha nem tudom beszerezni a Xigmatek Gaia-t, akkor mit ajánlanátok egy Athlon X4 750K (fm2) procihoz? Árban max ugyanott kellene maradni, ahol a Gaia van...

Köszi előre is!

Üdv,
T.

(#46222) Potzee válasza LadaLord (#46221) üzenetére


Potzee
addikt

A Gaia a legolcsóbb 120mm-es ventivel szerelt cooler, árban ettől valamivel drágábbat tudsz majd venni.
pl. Alpenfohn Triglav - 8.5k

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#46223) Bálint85 válasza kromatika (#46220) üzenetére


Bálint85
senior tag

köszi :R Asrock :W Asus a nyerő nálam. :C

ilyet hol tudok beszerezni magyarban?

[ Szerkesztve ]

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#46224) xatos3 válasza Bálint85 (#46223) üzenetére


xatos3
senior tag

kicsit pálfordulás nálam: se seidon 240, se h100

inkább h110

majd jól betesztelem, 3 hét mulva érkezik

(mert így magyar nagyker és egysezrűbb a dolog, ha garis lenne, és garantált a sérülésmentesség)

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#46225) Bálint85 válasza xatos3 (#46224) üzenetére


Bálint85
senior tag

linket kérhetnék mert fogalmam sincs mik ezek :B

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#46226) xatos3 válasza Bálint85 (#46225) üzenetére


xatos3
senior tag

cooler master seidon 240m

corsair h100

corsair h110

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#46227) Bálint85 válasza xatos3 (#46226) üzenetére


Bálint85
senior tag

ezeket tuti nekem akartad? :F
mert nekem nem vízhűtés kell hanem olyan lefogató a 1155 alaplaphoz.

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#46228) xatos3 válasza Bálint85 (#46227) üzenetére


xatos3
senior tag

hoppááá nemtom hogy csináltam mellékatt volt szerintem bocs :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#46229) kromatika válasza Bálint85 (#46227) üzenetére


kromatika
veterán

nem is olyan régen lehetett kapni az aqua-ban is,és a pc gear nál is.szerintem a pc geart hívd fel.nagyon segítőkészek,és szerintem tudnak neked is hozni.kb 2000ft volt az ára.

(#46230) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok,

AM3+ FX8320 CPU-hoz tudnátok javasolni nekem Levegő és Víz hűtést? Húzva lenne a CPU! És ha lehetséges, akkor Cooler Master vagy Zalman gyártmányok érdekelnének. De természetesen ha van jobb ár/érték arányú termék az se gond. :R

Ezektől el kellene, hogy férjen! De mivel komplett gépösszerakás előtt állok! Nem baj, ha a hűtő miatt másmilyen ramot kell választanom!

[ Szerkesztve ]

(#46231) Qru válasza Xirtam (#46230) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Leszedhető a ennek a koronája, úgy nagyobb a mozgástér hűtés terén, cserébe nem olyan szép.
Hajlandó vagy leszedni a koronát?

#nincsbennetarcsi

(#46232) xatos3 válasza Qru (#46231) üzenetére


xatos3
senior tag

korona nélkül hogy dominájlon az uralkodó?:D
corsair h100at vagy kraken nztxet neki :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#46233) Xirtam válasza Qru (#46231) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem moddingolok, így számomra a külcsín nem fontos. Hiszen nem Plexi házban lesz használva! De ha a hűtő miatt kisebb hűtővel rendelkező RAM-ot kell néznem az sem probléma!

(#46234) kromatika válasza Xirtam (#46233) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.szerintem felejsd el ezeket a magas bordázatú Corsair ramokat,a legtöbb komolyabb hűtőknél csak gond van velük,és teljesítményben szinte semmit nem hoznak,a szintetikus teszteken kívűl,pl a jóval kisebb bordázatú,Kingston hyperx ramokhoz mérten.Sokáig én is csak kizárólag
G.SKILL,magas bordás ramokat használtam mert nagyon jók,de komoly hűtés terén csak szívás volt velük a legtöbb esetben. Ha mégis ehhez ragaszkodsz akkor PL Thermalright True Spirit ,Alpenföhn Himalaya mellett bármilyen magas ram elfér.Mennyi a keret amit hűtőre költenél?

[ Szerkesztve ]

(#46235) Xirtam válasza kromatika (#46234) üzenetére


Xirtam
veterán

15-30 körül gondolkoztam.

(#46236) kromatika válasza Xirtam (#46235) üzenetére


kromatika
veterán

Akkor én Thermalright Silver Arrow SB-E Extremet vennék.És van egy nagyon nagy tippem neked.ITt most szenzációs áron van. :K [link] 6000ft-al olcsóbb mint az új,és csak egyszer volt beépítve.Ha az eggyik legjobb,király kategória hűtő kell akkor ez kihagyhatatlan ajánlat szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

(#46237) MiklosSaS válasza kromatika (#46236) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En is a Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme-t (de nagyon hosszu a neve) ajanlom. Ezt a hutot az Istenek keszitettek !!! Siman tudja huteni az FX-8350-et 5.1 ghz-en tobb oras 100%-os terheles alatt.
Csak ajanlani tudom !

(En H100-rol tertem vissza legre)

--
enyhébb határozószó is elég.

[ Módosította: proci985 ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#46238) ktg3


ktg3
őstag

Silver arrow tényleg brutális viszont 25K egy léghűtésért az necces. Hasonlóan jó még a be quiet! Dark Rock Pro 2.

Minimálisan gyengébb viszont jóval olcsóbb áron van ez. Ár/értékbe ahogy nézegettem a teszteket ez a nyertes.

(#46239) kromatika válasza ktg3 (#46238) üzenetére


kromatika
veterán

Nem tudom milyen teszteket nézegettél,de én ami teszteket találtam ott a Mugen 3 jobban teljesít mint a mine 2,hiába dupla tornyos.És a mugen 3 egy árban van merlinnél a mine 2-vel.Ettől függetlenül nagyon jó ár értékű hűtő a mine 2,és ha az ember nem tervez extrém tuningot,akkor mindenre elég bőven. :K Ha megnézed a linket amit adtam,ott éppen nem 25000 a Silver arrow ,és az nagyon jó ár. :K

(#46240) ktg3 válasza kromatika (#46239) üzenetére


ktg3
őstag

Jópár tesztet néztem.

Igazából olyan szórás van a teszteken, hogy öröm nézni. Most néztem azt a tesztet ami merlinhw-en volt kint. Ott például nagyon lehúzzák. Máshol simán a prolimatech mega felett teljesít és terhelve 2-3 fokkal volt rosszabb egy dark rock pronál. Anno amikor vettem nagyon sok tesztet végignyálaztam és arra jutottam, hogy kerek 10K-s árával tényleg best buy kb, csak kevesen ismerik. (Tudom, hogy nem a legerősebb, de azért nem egy kategória egy 20K-s hűtővel.) Amit tel linkeltél még az is 2-szer ennyibe kerül. Megjegyezném, hogy nagyon jó ár érte.

Az biztos, hogy egy combos hűtő durván nagy mennyiségű fémmel.

Korábban linkeltem vele egy eredményt. Brutál durván hűti az alapból 125W-os TDP-jű fx6200-at még ilyen igen durva fesz értékek mellett is. 1.6V fölött is teljesen vállalható hőmérsékleten ment vele a gép. Igaz, hogy max fordulatra állítva hangos, de 14 centis venti 1800rpm-mel nagyon durva légszállítás.

[ Szerkesztve ]

(#46241) kromatika válasza ktg3 (#46240) üzenetére


kromatika
veterán

Így van.Mine 2,és Mugen 3, 10-ért nagyon jó,ez tény,de vannak olyan helyzetek,pl az extrém tuning,ahol elfogy. :K A kérdező 15-és 30 közötti keretet ír,és FX8320 -at akar húzni,ami azért tud fűteni.Ezért írtam,neki az eggyik legjobb hűtőt a piacon,és adtam egy nagyon jó árú linket,ami bőven bele fér a keretébe :K .

[ Szerkesztve ]

(#46242) kromatika


kromatika
veterán

A Scythe elemében van.Már a harmadik újjabb hűtője érkezik.Az Ashura,a Mugen 4 ,után itt a Grand Kama Cross 2[link].Bár nekem a trióból a Ashura a legszimpibb.

(#46243) proci985 válasza Xirtam (#46235) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

SB-E +1, ramok pedig úgyse fognak tőle látszani:).

lowprofile, tehát normál magas ramok kellenek mellé, pl corsair vengenance jó.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#46244) Potzee válasza kromatika (#46242) üzenetére


Potzee
addikt

A Scythe-ok közül nálam is az Ashura a nyerő. A Grand Kama Cross viszont nagyon jó barátságot ápol a magas hűtőbordás ramokkal.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#46245) Valkűr válasza Xirtam (#46230) üzenetére


Valkűr
őstag

Én a 8350 procit ezzel hajtom...Elfér mellette a magas ram is..

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#46246) Highground


Highground
aktív tag

Szép estét!
Melyik programnak lehet hinni inkább: Speedfan vagy coretemp? Mert majd 20C fok különbség van a két érték között. A speedfan a CPU-ra 53C fokot mutatott, míg a coretemp csak 33-at magonként.
Elég fontos lenne tudni, mert tegnap este leállt a gépem egyik pillanatról a másikra. :DDD Eddig a tápra gyanakodtam, de most már azt is el tudom képzelni, hogy a CPU hűtővel van valami. Most is toltam egy órát Far Cry 3-al és arra lettem figyelmes(mert most direkt figyelem), hogy melegszik a ház oldala megint. Végig ment a coretemp naplózása, és (szerinte) max. 53C fokig ment föl a proci eddig. A speedfan viszont még most is 47C-ot mutat :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#46247) xatos3 válasza Highground (#46246) üzenetére


xatos3
senior tag

mert az egyik a proci hőjét olvassa ki, a másik az alaplap proci alatti részét
rendesen szellőző házban nem reked bent a meleg és megoldódott a probléma
részletes kiolvasáshoz meg hw monitor például

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#46248) Highground válasza xatos3 (#46247) üzenetére


Highground
aktív tag

Hú-hú... akkor viszont elég meleg lehetett a proci, ha a coretemp-nél volt 53 a max. Mert a HWMonitor is most 46-ot mutat úgy, hogy kb 15 perce csak idle megy a gép. A tényleges játék közbeni akkor kb. 73 lett volna??? :Y Mert akkor sürgősen be kellene szereznem a gyári AMD hűtő helyett egy normálisat. Hallottam róla rossz tréfákat, de azért nem gondoltam volna, hogy fél év alatt behal. :( Ráadásul nincs is húzva az FX6100-asom.
Akkor lehet, hogy nem is a táp miatt kapcsolt ki a gép tegnap? (csak mert annak is szarakszik a ventije)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#46249) xatos3 válasza Highground (#46248) üzenetére


xatos3
senior tag

nem hal be egyszerűen kis teljesítményű, amúgy 65 fokig nem kell félteni a procit
nyilván azé jobb szereti 55ig
ha meg hűtő, hyper 212, 412, vagy thermaltake contact 29 tökéletesen megteszi

én most cserélem a 29et vízhűtésre, de azért csak, mert 4400 fölött nagyon melegszik, viszont át akarom lépni a 4600at :DDD :DDD ;] ;]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#46250) #91202560 válasza Potzee (#46168) üzenetére


#91202560
törölt tag

Köszönöm a választ!!!!
Megnézem a Macho-t... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.