Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21005) dízelracer válasza Lauda (#21002) üzenetére


dízelracer
senior tag

Sosem felejtem el. Alsós koromban egy barátommal lógtunk lent a játszótéren és tőlünk 50méterre ütötték el egy osztálytársunk testvérét. Csak a fékcsikorgásra és a hatalmas csattanásra kaptuk fel a fejünket. Odamentünk bámészkodni, hogy mi történt. A lány zebrán ment át bringával, a gyalogosoknak zöld volt az autósoknak piros. A szemmel láthatóan ittas faszi miután kiszállt ott állt a kocsi mellett mozdulatlanul mint egy fasz. A barátom rohant el a közeli lépcsőházba felcsöngetni a kaputelefonon, hogy szóljon mi történt. Mire leért az anyja és a tesója már a mentők is odaértek. A kórházig már nem jutottak el vele. Meghalt. Ennyi volt egy élet. Mindez egy szar szemét gyenge ember miatt aki nem tud az alkoholista belének megálljt parancsolni. Sosem felejtem el az a pillanatot amikor odaértünk és megláttuk, hogy kit is ütöttek el. És azt sem amikor másnap a suli aulájába összetereltek mindenkit, hogy megemlékezzünk róla. Két évvel járt felettem. Most lenne 32éves. Talán ma már családja, gyerekei és egy boldog élete lenne.

Én ezután azt mondom aki piálás után kocsiba ül az igenis csavarodjon fel egy oszlopra és dögöljön meg, hogy soha többé ne veszélyeztethessen másokat a saját faszsága miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.