Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) parkr válasza #58450688 (#800) üzenetére


parkr
őstag

Természetesen nem egyezhet mindenkinek az ízlése.
Mirandával végigtolnám én is mondjuk a 2. részt :D

(#802) #58450688 válasza parkr (#801) üzenetére


#58450688
törölt tag

Hát nézd meg lehet van olyan mod a nexus-on :) én mondjuk nem találtam de vannak durvák:)

[ Szerkesztve ]

(#803) parkr válasza #58450688 (#802) üzenetére


parkr
őstag

áhh ez már elég jó. Nem is gondoltam modokra eddig. Thx!

[ Szerkesztve ]

(#804) Fkris válasza parkr (#803) üzenetére


Fkris
őstag

En egyszer modoltam a 3t, dzebb lett a HD val, de kb ennyi, hozza nem adott szinte semmit.A 3 multijat 160ora utan megunam, ezert remelem, az Andromedaban mutatnak valami ujat a plusz fegyvereken tul.....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#805) J.Hetfield válasza #58450688 (#800) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

LOL. A deafult női Shepard arc az kb. a játékipar legbénábbja, de a szerkesztettek se jobbak. Ez egy Bioware játékban se mőködik. Amúgy én is mindig férfi karakterrel nyomom, eszembe se jutna nővel lenni :K

(#806) #58450688 válasza J.Hetfield (#805) üzenetére


#58450688
törölt tag

Először nekem sem tetszett a default.
Ok.
utolsó két próbálkozás:)
Default black hajjal? :)
Vagy ez? In game kép nem szar szerintem :) (Saját femshep)

[ Szerkesztve ]

(#807) Chabe89 válasza #58450688 (#806) üzenetére


Chabe89
addikt

Sztem felesleges győzködnöd őket, ha nekik a férfi karakter tetszik akkor azzal játszanak és kész. Az viszont tény, hogy Mark Meer-nél még egy üres konzervdoboz is több beleéléssel mondta volna fel a szöveget és nekem ez elég nyomós érv, hogy femsheppel játszak. :)

(#808) #58450688 válasza Chabe89 (#807) üzenetére


#58450688
törölt tag

Nem győzködöm tovább őket :D Csak jönne már új Andromédás hír!
Kiváncs lennék a default karakterekre :)

(#809) -KP- válasza Chabe89 (#807) üzenetére


-KP-
addikt

szerintem szimplán nem volt keret minden karakterhez Martin Sheen / Keith David / Tricia Helfer kaliberű színészt szerződtetni.

(#810) Televan74 válasza -KP- (#809) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez akkor lenne igaz,ha nem az első résztől lenne ő male shep hangja. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#811) -KP- válasza Televan74 (#810) üzenetére


-KP-
addikt

jó de ha megnézed, melyik karakter mennyit szerepel, shepard többet szerepel mint a többiek együttvéve kb. szerintem a nevesebb színészek órabérbe kaphatták, amit ő egy napra...

(#812) [Prolixus] válasza -KP- (#809) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mark Meer elég régóta szinkronizál Bioware játékokhoz (bár tény, hogy Shep volt az eddigi legnagyobb munkája), szóval egy jól ismert belsős embert választottak a szerepre. A többi szinkronos már akkor sem lehetett túl olcsó (főleg Jen. Hale) Meer-hez képest, úgyhogy szerintem sem azért választották, mert kevesebbe került, mint az ismertebb színészek.

Szerk:

-KP-: Ez megint csak akkor lehetne érv, ha a női Shep is valami ócsójános lenne, nem Jennifer Hale, aki már 2007-ben is agyon volt foglalkoztatva játékszinkronok terén. Nem hiszem, hogy kevesebb órabérrel dolgozott volna, mint mondjuk Keith David, aki szintén nem sztár úgymond, csak játékszinkronos (színészként eléggé ismeretlen). Martin Sheen vagy Helfer már más tészta nyilván, ők a játékiparon kívül is sztárok.

És különben is, Meer hatalmas arc. :DDD

Az ilyen kevdes cosplay-es ámukfutásairól nem is beszélve...

(no komment)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#813) #58450688 válasza [Prolixus] (#812) üzenetére


#58450688
törölt tag

Ugyan ez a videó oldalt megtalálható Jennifer-től is, ja és a linkelt videódban, ezt a dalt "olvassa fel" :D
(Tudom, nekem mindenre van egy saját linkem, elnézést ezért! :D )

(#814) J.Hetfield válasza #58450688 (#813) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nem értem miért vannak ennyire elájulva tőle, ha női szinkronhang akkor Claudia Black, aki szerepel is valamelyik Qurian admirálisként.

(#815) #58450688 válasza J.Hetfield (#814) üzenetére


#58450688
törölt tag

Jaja. Nekem a Riddick ben is bejött a csaj :D
Na jó legyen egy férfi is a többiek kedvéért :D ez úgyis vadi új, és nem volt fent sehol a YT-on de a kedvenc beszólásom: (Magyar/Angol!) Toombs a Riddick-ből :D

[ Szerkesztve ]

(#816) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nem kell amúgy izgulni, az Andromeda férfihangja 100%, hogy Troy Baker lesz, nélküle kb. nem is létezhetne egy játék sem manapság. :U

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#817) -KP- válasza [Prolixus] (#816) üzenetére


-KP-
addikt

Kai Leng hangja? nemár :D

(#818) parkr válasza J.Hetfield (#814) üzenetére


parkr
őstag

Na, őt például én kimondottan utálom.

(#807) Chabe89 nekem semmi bajom nem volt a beleélésével, olyan "katonás" annak meg ilyennek kell lennie szerintem

(#819) -KP- válasza parkr (#818) üzenetére


-KP-
addikt

így van, katonának általában nem szónokok szoktak menni. a jó szónok inkább politikusnak megy :DDD

(#820) Chabe89 válasza parkr (#818) üzenetére


Chabe89
addikt

Nekem valahogy az ő hangja egyáltalán nem fejezte ki a karakter érzéseit. Ahogy mondtad olyan "katonás" és sajnos minden szöveget ezzel a monoton katonás stílussal mondott fel. Én meg amúgy olyan vagyok, hogy ahol lehet saját karaktert készíteni akkor azzal játszom és legtöbbször női karakterrel. Nem azért, hogy a seggét bámuljam, hanem egyszerűen szimpatikusabb.

(#821) -KP- válasza Chabe89 (#820) üzenetére


-KP-
addikt

nincs ezzel semmi gond. van akinek a háborús film az elfújta a szél (femshep). van akinek meg a ryan közlegény (maleshep) :D :DD :DDD ;]

(#822) Chabe89 válasza -KP- (#821) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát én pont az a típus vagyok akinek már a könyökén jön ki ez a hős, erős amerikai katona maszlag. :)

(#823) -KP- válasza Chabe89 (#822) üzenetére


-KP-
addikt

a maszlag nekem is. de azért vannak még filmek, amik nem próbálják meg hősnek beállítani őket. bár nem túl sok az ilyen, az tény.

(#824) #58450688


#58450688
törölt tag

Ha van kedvetek nézzétek meg ezt a badass videót, én baromira csípem a kemény nőket, ezért bírom Femshep-et is, Ezt csak azért csináltam mert a rajzfilm effektet próbálgatom, de még nem az igazi. A zene mondjuk üt szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#825) Televan74


Televan74
nagyúr

Én már előrendeltem CD galaxisnál az Andromedat.Várható megjelenés 2016 ősze. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#826) #58450688


#58450688
törölt tag

(#827) #58450688 válasza #58450688 (#826) üzenetére


#58450688
törölt tag

Hoztam egy újabb dalt. A videó leírásában még sok Mass Effect Andromeda fan made & concept zenét találtok :)

[ Szerkesztve ]

(#828) #58450688 válasza Televan74 (#825) üzenetére


#58450688
törölt tag

Optimista előrejelzés! :D

(#829) -KP- válasza #58450688 (#828) üzenetére


-KP-
addikt

sztem is. egyébként is jobban örülnék, ha akkor adnák, amikor kész, és nem szenvedne minőségi csorbát azért, mert EA sietteti. dehát tudom, hogy ez elég valószerűtlen.

(#830) AAtt1la válasza -KP- (#829) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Azért a 3-ik rész nem tegnap jött már ki.Majdnem 5 év különbséggel jelenik meg ez a rész(ha nem lesz halasztva),nem mondanám,hogy nagyon elsietett lenne.Az időhiány itt nem lesz kifogás.

[ Szerkesztve ]

(#831) -KP- válasza AAtt1la (#830) üzenetére


-KP-
addikt

jó de ember, nem az a lényeg a 3 mikor jött ki, hanem hogy mióta dolgoznak ezen a részen.

(#832) #58450688


#58450688
törölt tag

Igen jó lenne ha a végleges állapotában jelenne meg, és nem kéne javítgatni, bár a korábbi részekkel nem voltak gondok, ha jól emlékszem.
Lehet, hogy 5 éve jelent meg a 3. rész, de akkor is furcsállom, hogy az E3-on még egy 2 perces gameplay sem állt készen. Lehet az Inqusition-ra koncentráltak az elmult években, nem az Andromeda-ra, bár nem ismerem a fejlesztés részleteit, meg hogy hány team melózik a játékokon. De az a country-s bemutató teaser akkor is soványka volt szerintem. Hihetetlennek tartom, hogy jövő ilyenkor, már majdnem kész, játszható állapotban lesz.
Főleg ha a 3. részben látott tartalmat feltételezek az új részben is.

[ Szerkesztve ]

(#833) #58450688


#58450688
törölt tag

Mass Effect Andromeda - senki nem tér vissza! (Gamestar nem tudom szabad e linkelni, ha nem törölje ki egy Admin :) )
Semmi új sajna, csak ismétlés. Valaki tud valami konkrétabbat? nagy a hallgatás :D

[ Szerkesztve ]

(#834) BoneDragon válasza #58450688 (#833) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem karácsonyi szezonig nem érdemes várni infót, sajnos.

(#835) AAtt1la válasza -KP- (#831) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Valamihez viszonyítani kell a megjelenést,az alapokon már elég hamar elkezdtek dolgozni,voltak hírek is róla.A lényeg hogy a 3-ik után mindenki azzal jött,hogy az EA hibája az,hogy ilyen lett a vége,mert sürgette a munkát.Furcsa mert a második is 2 év után jött ha jól emlékszem,ott mégsem volt ilyen probléma.Most már egyszerűen divat lett minden játéknál odaírni,hogy ha szar akkor az csak az EA hibája lehet a fejlesztőké semmiképp.

(#836) [Prolixus] válasza AAtt1la (#835) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azért a 3. rész valszeg sokkal több fejfájást okozott a fejlesztőknek. Minden szálat ebben kellett elvarrni, toronymagasan ez volt a legnehezebb szerintem a narratíva/sztori/karakterek szempontjából, mert már tucatnyi döntést kellett (volna) érdemben kezelni, meg már volt annyi NPC mint égen a csillag, és akkor ugyebár ott volt a nagy kérdés, hogy hogyan prezentáljanak hitelesen egy galaktikus háborút egy olyan játékban, ami TPS és az alapja az, hogy egy űrhajóval kolbászolsz ide-oda...Nem a fejlesztőket akarom védeni, mert ezt a sírt részben maguknak ásták meg (pl. amikor a 2. részbe behoztak annyi új karaktert, illetve a Kaszás kérdéssel egyáltalán nem foglalkoztak), de nem volt könnyű dolguk, az az igazság. Szóval szerintem jelentősen több fejlesztési időt igényelt volna reálisan a 3. rész, mint a második. Vagy sokkal több fejlesztőt, d ekétlem, hogy anniyval megnövelték volna a létszámot.

És akkor még ott van az a pletyka, hogy a vezető író, Mac Walters meg a másik lángész, Casey hudson találták ki ezt az egész Csillagtökis dolgot, aztán kötötték az ebet a karóhoz, hiába sokan a csapaton belül sem lelkesedtek a befejezésért. Ha ilyen szinten nem volt konszenzus, az eleve akadályozza a produktív munkát.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#837) J.Hetfield válasza #58450688 (#833) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Twiiteren írta Chris Wynn, hogy mutattak néhány fannak valami titkos cuccot a játékról. Jó lenne, ha kiszivárogna egy videó róla.

(#838) #58450688 válasza BoneDragon (#834) üzenetére


#58450688
törölt tag

Jaja. Legyen már vége legalább a nyárnak :D meg az uborka szezonnak.
J.Hetfield: Remélem nem valami ilyesmi lesz :D [link]
Bár gyerekkoromban imádtam, minden részt láttam ezért is lett ilyen élénk fantáziám, és a Sci-fi imádat is kb innen van. Csak hát az a country-s teaser még mindíg fáj :D
Ehh végig néztem a saját linkemet ls halálra rémülten vettem észre, hogy van némi párhuzam a 80' évekbeli rajzfilm és az új Mass Effect között az E3 bemutató alapján :D

[ Szerkesztve ]

(#839) k-adi válasza #58450688 (#833) üzenetére


k-adi
nagyúr

GS linkeles mióta bűn itt?

(#840) oriic válasza k-adi (#839) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tilos.

Live-Die-Respawn

(#841) k-adi válasza oriic (#840) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ja jo akkor csak biosphere trollkodott :D

(#843) #58450688


#58450688
törölt tag

Ezen a héten egy Andromeda Concept Nightclub zenét hozok nektek (pár óra múlva linkelem ide, még nincs kész) Addig itt a borítókép :)

(#844) #58450688 válasza #58450688 (#843) üzenetére


#58450688
törölt tag

AZ Andromeda Concept Nightclub Song (Basszust adjon rá aki bele hallgatna!)

(#845) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#846) [Prolixus] válasza oriic (#845) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez mekkora olcsó parasztvakítás már. Minden multi co-op. :F

Amúgy igazán kihagyhatnák a multit, mindenki jobban járna ha az arra ölt időt meg energiát a single kampányba fektetnék. Még azok is akik amúgy játszottak ME3 multit.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#847) parkr válasza [Prolixus] (#846) üzenetére


parkr
őstag

én direkt el sem kezdtem. abszolút nem tudott érdekelni.

(#848) Fkris válasza [Prolixus] (#846) üzenetére


Fkris
őstag

Nem szemellenzos a velemenyed, hagyjad :)

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#849) tiv83us


tiv83us
veterán

A multi mentette meg a ME3-at, anelkul evek ota hozza sem nyult volna senki.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#850) tiv83us válasza oriic (#845) üzenetére


tiv83us
veterán

Ize, ebben a cikkben egy betu sem esik a multirol...

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.