Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Fkris válasza BoneDragon (#550) üzenetére


Fkris
őstag

Ja, mert megint lesz 2 concept art meg egy developer video a kroganrol ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#552) tiv83us válasza Fkris (#551) üzenetére


tiv83us
veterán

Valoszinuleg nem lesz tobb, mint egy teaser, meg esetleg egy par masodpercnyi in-game akcio video, esetleg felfedik, hogy mi lesz az uj Mass Effect title (remelem, nem "Next", meg ilyen bovli tokfejsegek). Esetleg egy becsult release datum.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#553) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Már csak 11 nap! :Y

http://e3timer.com/

(#554) Fkris


Fkris
őstag

Meg fallout is lesz, el szem hiszem.
Mar most merevedik a kolbi.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#555) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Bejelentették, hogy lesz trailer, gameplay, valami? Vagy csak reménykedünk? :P

(#556) oriic válasza J.Hetfield (#555) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gameplay lesz... :)

Live-Die-Respawn

(#557) Televan74 válasza oriic (#556) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az már valami! Még ha nem oly sok ,de már mozgásban látható lesz a játék. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#558) tiv83us válasza oriic (#556) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez honnan...?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#559) BoneDragon válasza tiv83us (#558) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez egyértelmű, kár megkérdőjelezni.

(#560) oriic válasza tiv83us (#558) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Belsős infó. :) Plusz shinobi602 is ezt mondta nekem privátban. (lassacskán sikerül egy két komolyabb kapcsolatot is kialakítanom végre a játékvilág fontosabb embereivel. :) )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#561) BoneDragon válasza oriic (#560) üzenetére


BoneDragon
veterán

Már nagyon kíváncsi vagyok mit alkottak, hogyan fog ki nézni, milyen kasztok lesznek, milyen fajok...wááá :Y :P

(#562) tiv83us válasza oriic (#560) üzenetére


tiv83us
veterán

Ohh, oh my! :)) Oke, hat legyen igaza(d)!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#563) Tnil válasza oriic (#560) üzenetére


Tnil
tag

We have a new Shadow Broker ;]

(#564) tiv83us válasza Tnil (#563) üzenetére


tiv83us
veterán

Hopefully better than Liara! :P

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#565) BoneDragon válasza tiv83us (#564) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt inkább meg sem láttam. :P

[ Szerkesztve ]

(#566) oriic válasza tiv83us (#564) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó, ha "mellesleg" olyan lennék. :DDD

Live-Die-Respawn

(#567) tiv83us


tiv83us
veterán

Liarat csiptem, de Shadow Brokerkent katasztrofa volt, inkabb maradt volna a Yahg :U :B

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#568) BoneDragon válasza tiv83us (#567) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sajnos nem érted a karakter szerepét és jellemfejlődését...
/legyint
:U

(#569) Fkris


Fkris
őstag

Hüp-hüp

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#570) tiv83us válasza BoneDragon (#568) üzenetére


tiv83us
veterán

Lol.

(Bovebben lasd meg lentebb).

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#571) #85552128


#85552128
törölt tag

Mass Effect 4 Won’t Be a Prequel, Bioware Confirms

"not a prequel, not necessarily a sequel either." - ezzel okosabbak lettünk :DD

[ Szerkesztve ]

(#572) Fkris válasza #85552128 (#571) üzenetére


Fkris
őstag

Utana jatszodik, ez hotziher, az elotte levo dolgaokat 1627382 konyv feldolgozta.
Max azert lehet a "not necessarily sequel", mert nem szorosan kapcsolodik.Hanem pl egy teljes ciklussal kesobb.
Sztem ez lenne a legokosabb.

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#573) oriic válasza #85552128 (#571) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, vagyis akkor reboot. :(

Live-Die-Respawn

(#574) mlinus válasza oriic (#573) üzenetére


mlinus
őstag

szerintem kizárt, csak semmilyen módon nem fog kapcsolódni az első 3 játékhoz, meg lesz említve easter eggként, de kb ennyi.

(#575) oriic válasza mlinus (#574) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy akkor bejön a múltkori leak, miszerint másik galaxisban leszünk...

Live-Die-Respawn

(#576) tiv83us válasza oriic (#575) üzenetére


tiv83us
veterán

Igy lenne a legjobb, mert elozetest semmi kepp nem akarnek, kanon endinget pedig meg annyira sem.
A reboot szerintem kizart, nem lohetnek akkora bakot.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#577) [Prolixus] válasza oriic (#573) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Eléggé durva reboot lene, ha nemcsak Shepard nem lenne benne, de még a többi fontos szereplő sem. Mert ha jól rémlik valami ilyesmiről is szóltak a hírek, hogy régi ismerősökkel sem nagyon fogunk összefutni.

Logikailag kb. 3 lehetőség van: Vagy sokkal később játszódik, vagy nagyjából ugyanakkor de teljesen más helyszíneken, vagy valami alternatív világban.

Arra már nem emlékszem, hogy a fáma szerint hogy volt, több galaxisban is vannak relék, vagy csak a tejútrendszerben?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#578) tiv83us válasza [Prolixus] (#577) üzenetére


tiv83us
veterán

A tobbi galaxisrol csak elmeletek vannak, de az ME4 Bioware-es concept artokon (korabban mar linkeltem) latszanak a relek, csak lathatoan nem Reaper-altal tervezettek.
Nekem Shep egyaltalan nem fog hianyozni, eleg volt belole egy trilogia, sot akkor sem dolok a kardomba, ha a tobbiek sem tunnek fel, eleg ha 'hirbol' hallok valamit feloluk, vagy valahogy megemlitodnek.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#579) [Prolixus] válasza tiv83us (#578) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Akkor viszont ha tartják magukat a "rendes" ME univerzumhoz, akkor szerintem jóval később fog játszódni a sztori. Ezzel indokolható az is, hogy miért kolbászolnak emberek jó messze a tejúttól, meg miért vannak már nem Kaszás gyártotta relék.

"sot akkor sem dolok a kardomba, ha a tobbiek sem tunnek fel, eleg ha 'hirbol' hallok valamit feloluk, vagy valahogy megemlitodnek."

Én itt végletesebb vagyok, ha említésre keürlnek akkor lehessen is velük összefutni, beszélgetni, vagy akkor inkább ne is legyenek említve sem szvsz. Arany középút nincs, ha megemlítik őket de nem lehet velük összefutni/beszélni, az csak idegesítene. :)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#580) tiv83us válasza [Prolixus] (#579) üzenetére


tiv83us
veterán

A Reaper-haboru alatt nem volt meg tekkkknologiank arra, hogy ket galaxis kozott utazgassunk (ha csak nem valami szuper szikret cucc volt, amirol senki nem tudott - ezt ketlem), ugyhogy mindenkepp a jovoben fog jatszodni szvsz.

De kevesebb, mint ket het es tobb kiderul :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#581) [Prolixus] válasza tiv83us (#580) üzenetére


[Prolixus]
addikt

...vagy nem. :) Szerintem a lehető legtovább titokban akarják majd tartani az ilyen dolgokat, hogy ki lesz a főszereplő, mikor játszódik a sztori stb. SZerintem nem sokat fogunk megtudni ezekről, hiába lesz játékmenet vidi. Szóval én nem várom túlzottan ezt az E3-as eseményt ilyen szempontból. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#582) tiv83us válasza [Prolixus] (#581) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, persze nem fogjak az egesz sztorit felfedni, de in-game videokbol siman lehet kovetkeztetni, hogy a jovoben lesz-e vagy sem (fegyverek, pancel...stb).
Most, hogy milyen arca lesz a fohosnek, meg milyen hangja, az tulzottan nem izgat.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#583) oriic válasza tiv83us (#580) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

9 nap. :) Ha addig valamit megtudok, és publikálhatom, azt úgyis leírom majd. :)

Egyébként én úgy tudom elképzelni a sztorit, mint ahogy kb a Nexus - Jupiter incidensben. Azt hiszem ott volt az, hogy valami baleset, vagy hiba miatt egy másik galaxisban maradtak sokan, és ott építettek ki egy civilizációt.

Lehet hogy itt is valami hasonló lesz, már ha a múltkori leakre gondolunk. Hibás relé egy felfedező csapatot pár száz éve elvitt egy másik galaxisba, azóta ott fejlődtek. :D

Live-Die-Respawn

(#584) [Prolixus] válasza tiv83us (#582) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem az arca meg a hangja, hanem hogy kicsoda, micsoda, kifiaborja stb. Nem mindegy, hogy csak emberi főhös lehet-e majd, hogy milyen elősztorijai lehetnek, ha lehetnek egyáltalán választható szinten stb.

Gameplay szempontjából meg lehet következtetni, ha biztosan tudjuk, hogy ugyanarról a világról van szó, nem egy alterverzumról. Ha kommentárba megint annyi szajkóznak majd, hogy nem előzmény, de nem is feltétlen folytatás, akkor továbbra sem fogod tudni kizárni azt, hogy egy alternatív világban játzósdik a sztori. Nem tartom ezt a verziót valószínűnek én sem, de a lehetőség ettől még adott.

"Lehet hogy itt is valami hasonló lesz, már ha a múltkori leakre gondolunk. Hibás relé egy felfedező csapatot pár száz éve elvitt egy másik galaxisba, azóta ott fejlődtek."

És a Kroganok hogy jutottak oda? Éppen vittek egy párat a bőröndben? :) Nem mondom, nem kimagyarázhatatlan vagyilyesmi, de szerintem akkor már sokkal egyszerűbb elrakni a sztorit jópár ezer évvel előrébb egy másik galaxisba, akkor kb. a legkevésbé sem tudnak "szembemenni" a korábbi trilógiával, mert tök más helyszín, jó messze a korábbiaktól, tök més idő stb.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#585) oriic válasza [Prolixus] (#584) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak találgatunk egyelőre. :) Az is lehet hogy egy felfedező csapat az összes eddig ismert fajjal együttműködve vágtak neki az ismeretlennek ( Geth-ek is mondjuk . :D ) És kit tudja, talán még kapunk easter eggként említést a Reaperekről, vagy a Leviathánokról is.

Live-Die-Respawn

(#586) tiv83us válasza [Prolixus] (#584) üzenetére


tiv83us
veterán

Jaaa, hat ilyenekre gondolni sem mertem, en csak szeretnem latni mar a cuccot mozgasban, a tobbi raer megjelenesig is.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#587) tiv83us válasza [Prolixus] (#584) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja egyebkent valami ilyesmire gondoltam, kicsit megcsillogtatjak a jatekot, szinte 0 konkretummal. De majd kiderul.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#588) Ryder62


Ryder62
őstag

E3 alatt igazán jöhetne egy trailer. Vagy legalább pár infó, screenshot.

(#589) oriic válasza Ryder62 (#588) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz trailer, infó is, screenshot is, ahogy korábban írtam. :)

Live-Die-Respawn

(#590) tiv83us


tiv83us
veterán

Andromeda!!!! :)) :DD

TRELER

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#591) alratar válasza tiv83us (#590) üzenetére


alratar
addikt

Megelőztél

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#592) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mass Effect Andromeda

Live-Die-Respawn

(#593) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Szuper, de csak ennyi? Valami infó nem ártott volna.

(#594) #85552128 válasza J.Hetfield (#593) üzenetére


#85552128
törölt tag

Majd jövőre :DDD
Sokára jelenik még meg, talán decemberben a VGA-n lesz gamplay.

(#595) Fkris


Fkris
őstag

Parádés ez a trailer.Nekem nagyon bejött!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#596) tiv83us


tiv83us
veterán

A trailer az faja, de ennyit produkalni tobb, mint 3 ev alatt edes keves!! :O

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#597) Ryder62 válasza Fkris (#595) üzenetére


Ryder62
őstag

Nekem is. És nem kell már rögtön gameplay videókat várni. Majd jönnek screenshotok, infók, és persze vidik is. Még másfél év a megjelenésig.

Addig elleszek Fallout 4-el. :))

(#598) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Pocsék zeneválasztás, nudli trailer. Nem számítottam sokra, de ez még ahhoz képest is nagyon harmatos volt.

Hol van a beígért infó meg screenshot? :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#599) BoneDragon válasza [Prolixus] (#598) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem volt az olyan rossz, sőt szerintem egész jó lett, bár én is jóval többet vártam. Igaz, mikor a végén felcsendült a tipikus mass effect dallam, ott elcsöppentem. :D

(#600) tiv83us válasza [Prolixus] (#598) üzenetére


tiv83us
veterán

Meg gameplay ;]

ps: Johhny Casht meg ne bantsd! :O

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.