Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) [Prolixus] válasza #58450688 (#500) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nyilván, bár a SW fanok harapnának, hogy a Star Wars nem sci-fi, hanem űropera, no meg a "műfajban" nomen est omen lennie kell minimum egy csipetnyi tudománynak. A ME általánosságban tényleg annyit csinál "jobban", hogy létező, aktuális tudmányos problémákra reflektál, vagy reális dolgokat gondol nagyon erősen tovább.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#502) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#503) #85552128 válasza BoneDragon (#502) üzenetére


#85552128
törölt tag

Lesz mit scannelni :DD

(#504) BoneDragon válasza #85552128 (#503) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát ha hasonló lesz a ME2-ben lévőhöz, akkor felkötöm magam. :DDD

(#505) J.Hetfield válasza BoneDragon (#504) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nekem tetszett, szerettem gyűjtögetni a nyersanyagokat :K

(#506) oriic válasza #85552128 (#503) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fenéket. Inkább megveszem a scanellő DLC-t majd...

Live-Die-Respawn

(#507) Apollyon válasza #85552128 (#503) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Elvileg visszatér a Mako, szóval majd megint lehet szenvedni az elérhetetlen pontokkal ;]

(#482) mrhitoshi:
"Ja igen, az is érdekes, hogy eddig a történelem során, senki (vagy én nem tudok róla) nem állt elő intergalaktikus utazással. Jelen pillanatban nekem sincs ötletem, hogy ez hogyan lenne lehetséges."

Ez nagyjából annak is köszönhető hogy az emberek túlnyomó többségének fogalma sincs az őt körülvevő világról, szinte mindenki abszolút Földhözragadt gondolkodású.

Egy galaxis ugye több százezer fényév kiterjedésű. Már önmagában ez is túlmutat a legtöbb ember képzelőerején, hát még az, hogy ilyen galaxisokból több százmilliárd van az Univerzumban.

Bár ha a méreteket nézzük ez egy nagyságrenddel nagyobb, de képzelőerőben mégis kisebb, amikor párhuzamos Univerzumokról beszélnek. Ugye több film és/vagy sorozat is van ebben a témában. Galaxisok közötti utazásokról meg valóban nincs, feltételezem nem is tudja az átlagember hogy olyan mint galaxis egyáltalán van, hát még hogy mennyi.

Még az Interstellar is sokkolta az embereket, annak ellenére hogy egy szar film, azért valóban vannak tudományos alapjai. Kissé eltúlzottak, kapott egy csontot a nép, amit valszeg betudnak majd sci-fi handabandának azt pá, de legalább már hallottak ilyenről.

A féreglyukakkal kapcsolatban meg elég kevés a tudományunk, kb csak elméletek vannak. Így azt sem zárhatjuk ki, hogy esetleg pont egy másik galaxisban lyukadna ki a másik vége, ha van ilyen egyáltalán.
Ha tényleg a mai ismereteinket nézzük, akkor a ME sztorik lehetőségei még csak a józan ész határain belül is, gyakorlatilag végtelen.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#508) mrhitoshi válasza Apollyon (#507) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Így valahogy. Beletrafáltál. :C :R

PS4

(#509) Chabe89 válasza Apollyon (#507) üzenetére


Chabe89
addikt

1000x inább a Mako, mint a 2. részben olyan izgalmasra sikeredett bolygószkennelés.

(#510) #85552128 válasza Chabe89 (#509) üzenetére


#85552128
törölt tag

Pedig milyen izgi volt amikor valamilyen anomáliát észleltél :DDD

A 3-ban használt kereső szerintem már jó volt most meg majd kombinálhatják a Mako-val, bár a Hammerhead jobban tetszett.
Amúgy az, hogy benne a Mako akár azt is jelentheti, hogy a múltban játszódik, a második részben a Hammerheadet említik a Mako egyfajta továbbfejlesztett utódjának.

[ Szerkesztve ]

(#511) BoneDragon válasza BoneDragon (#502) üzenetére


BoneDragon
veterán

"Update: It seems that the game will have over 200 planets according to this update by the industry insider."

(#512) J.Hetfield válasza BoneDragon (#511) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Váááá oké, hogy legyen nagy a játék, de ez már túlzás. :(

(#513) #85552128 válasza J.Hetfield (#512) üzenetére


#85552128
törölt tag

Azt mondjuk nem mondták, hogy mindre el lehet majd látogatni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#514) J.Hetfield válasza #85552128 (#513) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Akkor csak dísznek vannak, hogy ne legyen olyan kihalt az űr :DDD

(#515) Ryder62 válasza BoneDragon (#502) üzenetére


Ryder62
őstag

ME2-ben mennyi volt?

Iscariah

Alapvető probléma hogy sokan a galaxist is összekeverik az univerzummal. Nem mindegy hogy a hal van akváriumban, vagy a halban van az akvárium.

[ Szerkesztve ]

(#516) BoneDragon válasza Ryder62 (#515) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez alapján 196, de lehet nincs itt az összes. Áh, nincs kedvem gúglizni. :D

[ Szerkesztve ]

(#517) mrhitoshi válasza Ryder62 (#515) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Arról nem is beszélve, hogy a galaxisok klaszterekbe, és szuperklaszterekbe rendeződnek. ;]

PS4

(#518) #58450688


#58450688
törölt tag

Baromira nem volt jobb dolgom, és hát álmodoztam picit....:)

(#519) #58450688


#58450688
törölt tag

Új hír!
[link]
A képen picit módosítottam :)

Ja ezt is Újra gondoltam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#520) BoneDragon válasza #58450688 (#519) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez minden csak nem hír.
Amúgy bocsi, de az a kép sehogyan sem jó... :U

(#521) tiv83us válasza #58450688 (#519) üzenetére


tiv83us
veterán

Hol a hir es ki ez a szilikon szaju?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#522) #58450688 válasza BoneDragon (#520) üzenetére


#58450688
törölt tag

Az a kép csak poén, az igazi proof képeim itt vannak:) [link]
Az elsö sorban lévőn, a stukker sem igazi, sőt én sem :) csak egy kép a netről :) az elég jó?

[ Szerkesztve ]

(#523) #58450688 válasza tiv83us (#521) üzenetére


#58450688
törölt tag

Meglep, hogy nem ismered, bár inkább az én korosztályom. Nagy Sci-fi fan, játszott a Starship Troopersben, és a start trek-ben is 5 évadon keresztül. Bombázó volt benne:) [link]
ÁÁ nem érdekes csak jó lenne egy Mass Effect film, vagy legalább egy élőszereplős sorozat mint a Halo, vagy a Nightfall. :)

[ Szerkesztve ]

(#524) #58450688 válasza tiv83us (#521) üzenetére


#58450688
törölt tag

Jó igaz nem hír, ne legyetek már ilyen szőrős szívűek :D Okés a kép is béna, sajna nem tudlak most boldoggá tenni benneteket, :) de egy másik oldalon, ezt Írták a fenti Twitter bejegyzés alá:

"Rutinos rajongók azonnal tudják, hogy ez bizony a Mass Effect-játékokra jellemző napnyugta motívum, ami a címek kiírásakor szokott megjelenni. A kékes ív az első részre volt jellemző, a két folytatásban a sötét hangulatot erősítve a vöröses-narancssárgás árnyalatot vette a lenyugvó nap. A kék szín visszatérése egészen jól passzolna a készítők szerint a Mass Effect első részére jobban hasonlító epizódhoz. Sokan talán éppen ezért vélik úgy, hogy ez a kép már valami nagyobb előfutára, ami a Mass Effect 4-hez kapcsolódik"

[ Szerkesztve ]

(#525) tiv83us válasza #58450688 (#524) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem az, csak azt hittem, hogy en nem latom a hirt. Jah, a kep egyertelmu ME, csak mar jo lenne latni valami mozgokepet is, esetleg kis in-game action.

A duckface csajt nem ismertem, nem neztem azokat a sorozatokat :N

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#526) #58450688 válasza tiv83us (#525) üzenetére


#58450688
törölt tag

Pik-pak itt van az E3 :) Azt hiszem utána nem térünk majd magunkhoz a sok infótól, meg videótól :)
Izgamas dolog várni, engem ezen a játékon kívül nem sok másik érdekel, nagyon ráuntam az egy kaptafa játékokra, max Halo még a történet miatt. D ha az is cső játék lesz mint a 4. rész, akkor az sem :)

Nekem sem ő a kedvenc szinésznőm, bárki mást betehettem volna helyette, tinik kivételével, nálam a badass-ság 30 felett hihető csak :D

[ Szerkesztve ]

(#527) tiv83us válasza #58450688 (#526) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, pikk-pakk, csak ahogy a BioWare-t ismerem, szerintem az tulzas, hogy uszni fogunk a videokban, meg ilyesmi sajnos... Ha ennyi cuccuk lenne, szerintem mar valami kis sneak-peeket lattunk volna tavaly nyar ota, de nagy 0. Akkor is csak par elorendelt koncept art egy ordito krogannal, oszt' ennyi.
Szvsz meg kell neki egy masfel ev, meg jatszunk vele.

ps: Lehet, bad-ass a csaj, csak en kicsit 'allergias' vagyok hus-ver szineszeket mixelni a jatekkal, nem tudom miert... Valahogy nem illik ossze. Az egyeduli ember akit el tudnek fogadni hogy ott pozol, az mondjuk Yvonne Strahovski... :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#528) oriic válasza tiv83us (#527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" Yvonne Strahovski."

Oh, ne is mondd. :B

BTW, E3-on egy videó lesz, gameplay az nem biztos. Sőt...

Live-Die-Respawn

(#529) tiv83us válasza oriic (#528) üzenetére


tiv83us
veterán

Erre emlekszel meg?
En valami ilyesmire szamitok, ME4 verzioban. (Ez a teaser meg mindig odabasz, mikor meg ez megjelent, nem gondoltuk, hogy starchild lesz a vege :O :O :O )

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#530) BoneDragon válasza tiv83us (#529) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ne kezd itt is, elég volt a másik topicban a flame.
Amúgy én se számítok többre sajnos. Ha jövőre jelenik meg akkor november - december körül fog megindulni a gameplay áradat. Gondolom úgy lesz mint DAI-nél, twitchen lehet nézni.

(#531) oriic válasza tiv83us (#529) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen. :(

Live-Die-Respawn

(#532) #58450688 válasza tiv83us (#529) üzenetére


#58450688
törölt tag

[link] Nekem ez a kedvenc cinematic videóm.
Yvonne Strahovski is jó lenne jah :D Sajna igazad lehet az E3-mal kapcsolatban :O

(#533) Fkris válasza tiv83us (#529) üzenetére


Fkris
őstag

Uram isten, a hatam kozepe is libaboros lett!
Ezzel keltem, ezzel fekudtem!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#534) alratar


alratar
addikt

[link]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#535) alratar válasza #58450688 (#532) üzenetére


alratar
addikt

Érdekes, hogy Ashley haja lobog, míg as főszereplőé olyan, mintha gyurmából volna. :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#536) #58450688 válasza alratar (#535) üzenetére


#58450688
törölt tag

Igen:) és azt sem értem miért más az arca mint a játékban de attól még jó lenne ilyen grafika az új részben:)

(#537) tiv83us válasza alratar (#534) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat en azert nem akarok SIMS-et csinalni a ME-bol, dating szimulator, meg ilyenek. Rakjanak ra egy 18+ karikat es ne legyen melltartoban valo zuhanyzas, meg ilyen n00bsagok, de azert nem kell tulzasba vinni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#538) Fkris


Fkris
őstag

FireCobraClaw

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#539) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Legújabb pletykák szerint csak 2017-ben jöhet az új rész... Most már igazán jöhetne az E3, kezdek ideges lenni. :(( :P

(#540) Chabe89 válasza BoneDragon (#539) üzenetére


Chabe89
addikt

Inkább dolgozzanak vele, minthogy kihánynak valamit és utána megy a sírás, mint a 3. résznél.

(#541) oriic válasza BoneDragon (#539) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem pletyka, EA uzleti jelenteseben ami most jott ki nincs rola szo a tervezett cimek kozott. Vagyis tuti hogy a 2016-os uzleti evben jon.

Live-Die-Respawn

(#542) BoneDragon válasza oriic (#541) üzenetére


BoneDragon
veterán

(#543) oriic válasza BoneDragon (#542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen errol beszeltem en is.

Live-Die-Respawn

(#544) #58450688 válasza oriic (#543) üzenetére


#58450688
törölt tag

Furcsa is lenne ha ilyen "korán" megjelenne :) Olyan játék legyen amivel évekig lehet játszani, ehhez pedig sajna ídő kell. Csak a magyar fordítás évekig készült, annyi duma volt benne:) Persze tudom, hogy azt fanok csinálták:)

(#545) #58450688


#58450688
törölt tag

Ma ezt a dalt hoztam. Fan made ambient Mass Effect 4 music: [link]
Basszus kell hozzá!:)

(#546) #58450688


#58450688
törölt tag

Ez bámulatos!!! Elképesztő, el tudnék képzelni egy ilyen kiállítást, Mass Effect-ből is! [link]

(#548) tiv83us válasza oriic (#547) üzenetére


tiv83us
veterán

Johetne mar az E3!!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#549) oriic válasza tiv83us (#548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Két hét. Már féllábon is. :)

Live-Die-Respawn

(#550) BoneDragon válasza oriic (#549) üzenetére


BoneDragon
veterán

:K
Nagyon rég nem vártam már így E3-at. Remélem az állunkat nem fogjuk megtalálni. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.