Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) tiv83us válasza Televan74 (#350) üzenetére


tiv83us
veterán

Kb. Addigra mar megeri majd One-t venni :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#352) nanorambo válasza Televan74 (#350) üzenetére


nanorambo
őstag

Nem baj. Addigra lesz majd új PC-m is talán nextgen konzolom is. :D

[ Szerkesztve ]

(#353) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na valaki összegezne? :)

Live-Die-Respawn

(#354) tiv83us válasza oriic (#353) üzenetére


tiv83us
veterán

Itt linkeltek az osszes concept artot, egyebken semmi uj nem hangzott el, amit ne tudtunk volna; nehany uj faj, customization all over, nagy hangsuly az exploration-on, de abszolut semmi konkret...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#355) oriic válasza tiv83us (#354) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Látványosnak látványosak, de én a mai napig nem hiszem el hogy egy teaser videót nem tudtak adni nekünk...

Live-Die-Respawn

(#356) tiv83us válasza oriic (#355) üzenetére


tiv83us
veterán

Valszeg mert nincs meg mirol... :(

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#357) alratar


alratar
addikt

Kiderült ki fogja írni az Mass Effect 4 sztoriját

És akkor felteszem a nagy kérdést: Örülünk, Vincent?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#358) [Prolixus] válasza alratar (#357) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Örüljünk? Ezt leszámítva sok jót még nem hallottunk sajnos. Mondjuk ez tényleg bíztató. A Halo 4 egész jól meg volt írva.

Amúgy én anno még láttam az álláshirdetését a posztjának. Legalábbis a BW montreal keresett vezető írót egy nagy projecthez. Nem nehéz kitalálni, hogy a Mass Effect 4-ről volt szó. Később persze eltávolították a hirdetést, és azóta nem lehetett tudni ki lesz a vezető író. Ezek szerint a pali jelentkezett az állásra? :) Ez mondjuk egy kis extra plusz így látatlanban szerintem (feltéve ha így volt): Ha ő akart átnyargalni a Halo-tól a Mass Effect-hez, akkor tán tényleg írni akar ott valami maradandót. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#359) oriic válasza alratar (#357) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háttőőő... Sokkoló hír. :D

Live-Die-Respawn

(#360) tiv83us


tiv83us
veterán

Egy kis nesze semmi, fogd meg jol hir...

2012 vege ota fejlesztik, TPS lesz, es csak nextgen konzolokra jon (meg PC-re ofkorsz).

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#361) oriic válasza tiv83us (#360) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt kb mindenki tudta már bejelentéskor is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#362) tiv83us


tiv83us
veterán

DE!!! Legalabb visszater a Mako, az mar tuti!

:))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#363) oriic válasza tiv83us (#362) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol: :DDD

Live-Die-Respawn

(#364) tiv83us válasza oriic (#363) üzenetére


tiv83us
veterán

Es amiert meg imadjuk az oreg jarganyt:

:DDD

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#365) oriic válasza tiv83us (#364) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Doh. :DDD

Live-Die-Respawn

(#366) nanorambo válasza tiv83us (#364) üzenetére


nanorambo
őstag

Bammeg! :D

(#367) tiv83us


tiv83us
veterán

Megigertem magamnak, hogy nem offolok ide tobbet, de ezt nem tudom megallni.

Moar Mako!!!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#368) Apollyon válasza tiv83us (#367) üzenetére


Apollyon
Korrektor

ME1-ben Virmire-on úgy sikerült a Mako-t az egyik gethek által őrzött kapunál fejre állítanom, hogy újra kellett töltenem a mentést. Ilyen addig és azóta egyszer sem volt, pedig a Mako-s küldetéseket is mindig kimaxoltam :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#369) Fkris


Fkris
őstag

Alenko back in buisness!

;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#370) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pletykák

Live-Die-Respawn

(#371) Chabe89


Chabe89
addikt

Nem is tudtam, hogy már ennek is van külön topik.:)

Kis érdekesség.

Amint látom má' vót. :) sry

[ Szerkesztve ]

(#372) oriic válasza Chabe89 (#371) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tavasziiii. Látom van új hsz, rohanok mint őrült( na jó nem csak felcsillant a szemem) hátha van új infó, erre bumm.. :DDD

Live-Die-Respawn

(#373) Chabe89 válasza oriic (#372) üzenetére


Chabe89
addikt

Nekem új volt. :)

(#374) oriic válasza Chabe89 (#373) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#375) Kidus válasza oriic (#374) üzenetére


Kidus
őstag

Legutobb par napja olvastam uj morzsakat, miszerint 2016 tavasz, nem csak nextgen, es hogy massziv lesz.
Meg annyit, hogy miota kijott az inquisition, ratoltak meg haromszor annyi embert a fejlesztesre.
Szoval semmi, aminek hirerteke lenne :)

Assuming Control

(#376) Fkris válasza Kidus (#375) üzenetére


Fkris
őstag

Legyen is massziv, ha mar "mass".
Meglatjuk lehet e mentest atvinni, ha nem befolyasol semmi lenyegeset, vagy egy kis elotortenet megadas utan lehet vele jatszani, akkor PS4re veszem meg, egyebknet PCre vagyok kenytelen, mert ott jatszottam ki a 3jatekot osszesen 8*.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#377) tiv83us válasza Fkris (#376) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha ugy csinalnak meg, hogy minden dontes "atvivodik" a trilogiabol, akkor 2040-re sem lesz kesz, inkabb ne legyen mentes-atvivosdi, hanem legyen egy kulonallo jatek (vagy trilogia).

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#378) Ryder62 válasza Kidus (#375) üzenetére


Ryder62
őstag

Tálán újra tudom játszani a trilógiát megint mire kijön.

ME2 végigjátszásom másfél éve tart :DDD

(#379) Televan74 válasza tiv83us (#377) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ezt én is támogatom. Legyen egy különálló a mass effect univerzumába játszódó új játék.Ne legyen már összemixelés.Én már magamban lezártam a trilógiát,számomra az újrajátszás sem jelent semmit.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#380) tiv83us válasza Televan74 (#379) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha nagyjabol ugyanabban a korszakban jatszodik, az viszont fajin lenne ha osszefutnank egy-ket regi arccal. Garrus mint egy oreg Turian General, vagy Tali es a barlangja a sivatag kozepen a halott Reaper mellett ("beach front property" ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#381) Fkris válasza tiv83us (#380) üzenetére


Fkris
őstag

Na, de ezeket hogy hozzak egy kanonba?
Ha talit megolom, es Legioneknek segitek, akkor max Legion csapatja egy Talihulla melett!
Ha nem teljesen mas korszakban(egy ciklussal arrebb) jatszodik, akkor meg KELL h emlitsenek dolgokat a tortentekbol.Sztem.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#382) tiv83us válasza Fkris (#381) üzenetére


tiv83us
veterán

Mindenkepp kanonizalni kell(ene) egy csomo mindent, kizart, hogy a trilogia alatt hozott osszes dontest/tortenest bele tudnak epiteni az uj ME-be, ha csak nem nagyapa korunkig akarunk varni a kiadassal.
A ME3 utan olyan, hogy kovetkezo "ciklus", olyan nincsen, max ha a refusal endinget kanonizaljak, ami hatalmas hiba lenne.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#383) Kidus válasza Fkris (#381) üzenetére


Kidus
őstag

Szerintem siman lehet, hogy parhuzamosan jatszodik majd.
Vagy elotte, es felfedezot jatszunk valami szupi hajoval :)

Assuming Control

(#384) tiv83us válasza Kidus (#383) üzenetére


tiv83us
veterán

Inkabb jatsszunk felfedezosdit parhuzamosan, en mar olyat nem akarok felfedezni, ami a ME1-2-3-ban fel van fedezve :U
Meg igy is kevesebb, mint a Milky Way 1%-a van felfedezve a codex szerint, meg van egy csomo olyan Mass Relay, amit a 3 maki a Citadelen nem engedett aktivalni, mert fosnak, hogy hova vezet.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#385) oriic válasza tiv83us (#384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még valami olyasmit tudnék elképzelni hogy az egész játék a trilógia elején indulna, aztán valahogy a főszereplők véletlenül, vagy készakarva egy sok sok galaxissal odébb találnák magukat, és ott lenne felfedezősdi. Vagy egy párhuzamos világba kerülnek ahol nincsenek Reaperek.

Live-Die-Respawn

(#386) Kidus válasza oriic (#385) üzenetére


Kidus
őstag

En is ilyesmire gondoltam :K

Assuming Control

(#387) Ryder62


Ryder62
őstag

Remélem hogy az épp most zajló PAXon kiderül egy két infó. Főleg hogy a DA:I már kint van.

(#388) Chabe89 válasza Ryder62 (#387) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát pedig szinte csak a Dragon Age szerepel a programjukban.

(#389) tiv83us válasza oriic (#385) üzenetére


tiv83us
veterán

En meg valami olyasmire, hogy az Alliance megbiz minket, hogy keressunk az emberisegnek egy "Ilos"-t, mikor kiderul, hogy a Reaperek jonnek es ha ugy alakulna, hogy nem tudnank megallitani oket, akkor legalabbb az emberi faj el tudna magat prezervalni, mig a cycle veget er. Mi pedig elindulnank felfedezni a galaxison belul, szamtalan inaktiv Mass Relay van, meg millionyi felfedezetlen star system, szerintem ehhez nem kene total mas galaxisba menni, foleg, hogy ki tudja... Lehet, hogy ott is ugyanezt csinaljak a Reaperek...vagy valami hasonlo.

ps: PAXon lofaszt sem fogunk kapni szokas szerint... Meg mindig megy damage control a bughalmaz DA:I miatt.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#390) Rossi


Rossi
addikt

Egy dologtól félek csak a DAI-ből kiindulva, hogy bugos lesz...

A DA folyamatosan kidobál, az EA/BW fórumokon lincshangulat van hetek (hónapok) óta, kis túlzással játszhatatlan a játék...

Mellette pedig játékélményben visz (majdnem) mindent, tökéletes közeli RPG (nekem), csak maga a szoftver egy hulladék.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#391) tiv83us válasza Rossi (#390) üzenetére


tiv83us
veterán

Ejgen, erre celoztam az utolso bekezdesemmel, hogy hiaba a ketszaz ember a ME4-en, ha abbol 180 meg mindig a DAI-t foltozza.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#392) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

A felfedezésen lesz a hangsúly mintha ezt említették volna,ami nem rossz dolog,ki ne szeretne új világokat,fajokat keresni az ME univerzumon belül.Én viszont a sztori erősségétől félek kicsit.A reaperekkel megalkották a játéktörténelem legerősebb ellenfelét,talán pont attól volt jó az egész mert tudtad,hogy jönnek és nem tehetsz ellene semmit,már az első rész után éreztem,hogy ennek a játéknak biztos nem lesz sima happy end a vége,nálam már ez magában sokat dobott az amúgy sem gyenge történeten.Milyen fenyegetés lenne képes ezt megközelíteni?
Nehéz lesz felülmúlni a trilógiát.

(#393) Rossi válasza tiv83us (#391) üzenetére


Rossi
addikt

"There must be some way out of here"... ;)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#394) tiv83us válasza Rossi (#393) üzenetére


tiv83us
veterán

'"There must be some kinda way out of here"... ;)"

Eddig is szerettem, de a Battlestar Galactica binge-em ota nem tudom kiverni a fejembol :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#395) Rossi válasza tiv83us (#394) üzenetére


Rossi
addikt

Az egyik legjobb sorozat, az biztos.

Egyébként jogos, de a Bob Dylan féle változatban nincs benne a kinda. :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#396) tiv83us


tiv83us
veterán

[/IMG :)) ;]

:)) ;]

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#397) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No, az E3-on úgy néz ki lesz Mass Effect 4 bemutató. :)

Live-Die-Respawn

(#398) tiv83us válasza oriic (#397) üzenetére


tiv83us
veterán

Az meg 5 honap... :U Remelem nem 4-5 koncept artot kapunk...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#399) oriic válasza tiv83us (#398) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

shinobi602 néhány napja tett közzé egy bejegyzést, miszerint az E3 után elégedettek lesznek a Mass Effect fanok. ( ő is az)

Róla amúgy tudni kell, hogy évek óta leakel valós dolgokat a videojátékok világában, amik mindig be is jönnek, szóval érdemes hallgatni rá.

Live-Die-Respawn

(#400) tiv83us válasza oriic (#399) üzenetére


tiv83us
veterán

Remenykedjunk! En most kaptam ertesitest, hogy twitch-en streamel valami nagyon kiralyat a BioWare, fel is cuppantam, erre Dragon Age :B

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.