Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Fkris válasza tiv83us (#400) üzenetére


Fkris
őstag

És megvan a 400 egy meg ki sem jott jateknal!

tiv83us
Pedig jo jatekot irtak...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#402) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No úgy tűnik a ME4 már tényleg csak PC-re, meg Xbox One-ra, PS4-re jelenik meg.

Live-Die-Respawn

(#403) Televan74 válasza oriic (#402) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem ez teljesen rendbe van.Elég lesz nekik PC -re portolni.Felesleges lenne másik két platformmal bíbelődniük. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#404) tiv83us válasza oriic (#402) üzenetére


tiv83us
veterán

"No úgy tűnik a ME4 már tényleg csak PC-re, meg Xbox One-ra, PS4-re jelenik meg."

A regi szep idok, mikor meg nem volt EA a kepben es konzol exkluziv volt a Mass Effect, a PC-sek meg csurgathattak a nyalukat ;] :))

Egyebkent makes sense, hogy csak next-genre meg PC-re adjak ki, mar a ME3 is megszenvedte az 360/PS3 hatarait...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#405) Chabe89


Chabe89
addikt

(#406) oriic válasza Chabe89 (#405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csini.

Live-Die-Respawn

(#407) Televan74 válasza Chabe89 (#405) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jó lett.Bár ez még kevés. :D

Ez a játék ha első körben konzol exkluzív lesz,akkor megyek konzolért a boltba. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#408) Fkris válasza Chabe89 (#405) üzenetére


Fkris
őstag

Egy szep kis piacter!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#409) Ryder62 válasza Fkris (#408) üzenetére


Ryder62
őstag

De csakis kioszkból lehet vásárolni, az eladó csak dísznek lesz ott nehogy 3 mondatnyit lehessen beszélni valakivel. ;]

(#410) Fkris válasza Ryder62 (#409) üzenetére


Fkris
őstag

Olyan gonosz vagy! ;]
Meg mindig bennem el a Citadella "piacnegyede", ahol a Thane-t megszerzo kuldit fel kellett venni az Asaritol, meg Liara a Shadowbroker ugynokekent tevenykedett.Volt vagy 10 kioszk, de ebbol 3volt hasznalhato, a tobbi csak disz volt az egesz szinten! :DD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#411) Chabe89 válasza Fkris (#410) üzenetére


Chabe89
addikt

Az inkább Illium volt. :)

(#412) Fkris válasza Chabe89 (#411) üzenetére


Fkris
őstag

:R

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#413) Televan74


Televan74
nagyúr

Mikor jöhet az új Mass Effect?

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#414) Apollyon válasza Televan74 (#413) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az én következtetésem:
A ME3 már három évvel ezelőtt megjelent. OK, idén tényleg nem valószínű már az új rész. Azonban nem látom logikusnak azt sem, hogy csak az előzőhöz képest 5 év múltán adjanak ki új ME-t, amikor akkora siker. Én inkább 2016-ra tippelek, de ugye már az is 4 év...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#415) Tnil


Tnil
tag

Nagyon vegyesek az érzelmeim ezzel a következő résszel kapcsolatban. Egyrészt elkapott most a hangulat és tűkön ülve várom, hogy kezdjenek jönni az infók, meg, hogy egyáltalán jelenjen már meg így a semmiből most rögtön ( :DDD ), másrészt pedig tényleg szeretném, ha tartalmas és jól sikerült játék lenne úgyhogy csiszolgassák csak.

Engem ez a játék, ez az univerzum nagyon be tud vonzani, a 3. rész végén napokig tudtam gondolkodni, mérlegelni, hogy melyik lenne a megfelelő döntés, stb. Ti is így voltatok vele, vagy ez egyéni dolog? :D

(#416) J.Hetfield válasza Tnil (#415) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Én a destroy endinget választottam, mert abban az esetben Shepard fellélegzik a romok alatt, és nem akartam, hogy kipurcanjon. Nekem egyik befejezés se tetszik igazán, happy endet szerettem volna, bár lehet ez nagyon nyálasan hangzik. Pl. Shepard a reaperek legyőzése után életben marad, leszerel és békésen tengeti nyugdíjas éveit. :DDD

(#417) AAtt1la válasza J.Hetfield (#416) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

A ME nem ilyen játék(szerencsére),ezt már az első részben is érezni lehetett.Én még ettől is több áldozatra számítottam a 3-ik rész végére.De nem vagyunk egyformák,megértem ha valaki azt szereti ha minden szép és jó a végén,de szerintem kellenek áldozatok.

(#418) Ryder62 válasza AAtt1la (#417) üzenetére


Ryder62
őstag

A ME3 végére is egy suicide mission féle küldi kellet volna. Akkor valahogy lett volna súlya az egésznek. De így...

(#419) AAtt1la válasza Ryder62 (#418) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Az öngyilkos küldetéssel a 2-ik részben az volt a baj,hogy csak a neve volt az,csak elsőre volt tétje,másodjára már valószínűleg tudta mindenki hol hibázott és onnantól meg teljes happy end.Az első részben viszont mikor Ashley/Kaidan közül kellett választani,na az kemény volt(pedig még alig ismerted őket)és nem volt olyan variáció ahol mind a ketten túlélik.Egy ilyen választás csak most nem 2 emberrel,hanem 2 csoporttal(ügyesen keverve,hogy meglegyen a balansz a népszerűséget nézve és azok haltak volna meg akik velünk jönnek,harcban,hogy ne legyen az az érzés mint az 1 részben,hogy otthagytuk meghalni őket),na az lett volna kemény döntés.De lehet,hogy túlzásokba esek :) .

(#420) Ryder62


Ryder62
őstag

Arra azért kíváncsi leszek hogy milyen lesz a játék grafikája.

A Dragon Age: Inquisition karakterei nagyon mesefiguráknak tűnnek számomra. A táj grafja is érdekes mert túlságosan pasztel színű.

Bár a színekkel nincs baj mert a ME1 is színes volt, nem volt semmi szépia meg szürke effekt a képernyőn. De mikor minden világít már amolyan Battleföldesen az már gáz.

Majd meglátjuk, de szvsz ez a Frostbite motor ugyan szép de nem minden játék lesz vele next gen kinézetű.

Kíváncsi vagyok mit tud majd nyújtani a motor az új ME alatt. A lövedékek nyomai megmaradnak? Rombolható, dinamikus környezet? A tárgyak árnyékot vetnek majd végre? stb.

(#421) alratar válasza Ryder62 (#420) üzenetére


alratar
addikt

Én csak jóra számítok.
Golyónyomok, árnyékok,rombolható környeztet... vagyis mindenre amit a Battlefieldben látni lehetett.

Az új Dragon Age-vel még nem játszottam, de videók alapján nem tűnnek mesefiguráknak.
De még, ha azok is, ott belefér, hisz a fantasy egyfajta mese.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#422) Fkris válasza Ryder62 (#420) üzenetére


Fkris
őstag

szvsz a BF3 szebb volt osszessegeben, mint a ME3, szoval remelem, hogy legalabb ugy fog kinezni, plusz a kornyezet daralasa.Esetleg ezt is 2db motorral oldjak meg, egy a MP, egy pedig a SP nek.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#423) BoneDragon válasza Fkris (#422) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem eléggé ütni fog a grafikája, biztos megpróbálják kihozni a maximumot a motorból. Mondjuk én nem számítok rá, hogy lesz rombolhatóság. Max a fedezékek lesznek azok, de ne legyen igazam...

(#424) Fkris válasza BoneDragon (#423) üzenetére


Fkris
őstag

Fedezek boven eleg, nem kell toronyhazakat osszedonteni.
Amugy van egy olyan erzesem, hogy mostmar lesz valami urcsata is.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#425) Ryder62 válasza Fkris (#422) üzenetére


Ryder62
őstag

ME3-nál bármi szebb :P

Én nem is tudom hogy egy ME2 után hogy tudták ilyen kinézetűre kreálni a 3. részt.

Helyszínekre leszek majd kíváncsi. A concept artokon van pár érdekes. Minden esetre nagyon hallgatnak még.

(#426) BoneDragon válasza Ryder62 (#425) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mi a baj a 3-al? Lehetett volna szebb igaz, de szerintem hozta az akkora szintet.

(#427) Fkris válasza BoneDragon (#426) üzenetére


Fkris
őstag

hasonlitsd ossze egy BF/FarCry3 al, aztan mondd, hogy pariban van.
ME 2 hoz kepest csiszoltak a texturakon, de kb ennyi, az effektek kb ugyan azok..

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#428) oriic válasza Fkris (#427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem alapbol csunyabb lett a 3.resz mint a 2.

Live-Die-Respawn

(#429) BoneDragon válasza Fkris (#427) üzenetére


BoneDragon
veterán

Minek? Teljesen más motort használnak. Ráadásul ha új motort raknak a 3. rész alá, sosem készül el.

(#428) orichalcos Ez meg nettó baromság.

(#430) Ryder62 válasza oriic (#428) üzenetére


Ryder62
őstag

Ott a pont.

BoneDragon Nem nettó baromság. Mutassak képeket? ME3-ban olyan lowpoly textúrák vannak hogy egyenesen undorító.

[ Szerkesztve ]

(#431) oriic válasza BoneDragon (#429) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért? PC-n maxon játszottam, de találtam olyan részeket, ahol konkrétan nincs textúra a modelleken, meg olyan low poly modellek vannak hogy ihaj. Tény, külsős progikkal, meg pakkokkal széppé lehet tenni.

Példák:

[link]
[link]
[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#432) Ryder62 válasza oriic (#431) üzenetére


Ryder62
őstag

Én smartek féle textúra pakkot használom. Azzal már elég szép.

(#433) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

A 3. elején Shepard ruhája majd kiverte a szemem olyan ocsmány volt, de aztán nem nagyon vettem észre különbséget a kettőhöz képest, lehet a nagy lövöldözés közepette elkerülte a figyelmem :B Ami engem igazán zavart az a karakterek mozgása, a felsőtestük teljesen merev, az első részben valamivel élethűbb volt a mozgás.

(#434) oriic válasza oriic (#431) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem találom most a képet, de Citadellen van egy rész, ahol ha lenézel a hídról konkrétan nincs textúrája a karaktereknek, és csak ott állnak.

Live-Die-Respawn

(#435) Ryder62 válasza oriic (#434) üzenetére


Ryder62
őstag

Jah a szobrok a Purgatory elött.

(#436) oriic válasza Ryder62 (#435) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet, most fejből nem tudom. Rég volt. :DDD

szerK:

Megvan.

Ez azért szánalmas szerintem. Még ha egy távoli pont lenne, de ott van ez az orrunk előtt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#437) BoneDragon válasza oriic (#436) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mit akarsz tök jól néz ki, mint egy festmény. :P

(#438) Chabe89 válasza oriic (#431) üzenetére


Chabe89
addikt

A szemem! :) 3. részt 1 napig moddoltam, de a mai játékokat is agyonütötte 4k-s textúrákkal.

(#439) oriic válasza Chabe89 (#438) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból normálisan kellett volna kiadni, nem alacsony felbontású textúrákkal. Emlékszem volt még balhé is, hogy bejelentették hogy HD textúrákkal jön a PC-s kiadás, aztán mégsem. :D

Live-Die-Respawn

(#440) Ryder62 válasza oriic (#439) üzenetére


Ryder62
őstag

Igen, eléggé átvertek minket.

Egy rajongónak kellett helyre ráznia az egészet.

(#441) Fkris válasza BoneDragon (#429) üzenetére


Fkris
őstag

Akkor minden eddigi Batman Arkham reszt nezz mezz meg, ott van kulonbseg, ugyan az az Unreal.

Remelhetoleg a 4et mar PS4 en tolom majd, es kepesek nativ1080p ben leprogramozni...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#442) tiv83us válasza oriic (#406) üzenetére


tiv83us
veterán

Nekem nem tetszik. Az egri piac csarnokra emlekeztet.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#443) Fkris


Fkris
őstag

Patcher találgat....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#444) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Kezd beindulni...

Már nagyon várom az E3-at, tuti lesz kiállított demo belőle!

Pont most fejeztem be fél órája a 2. végigjátszást... Megunhatatlan.

/Bárcsak Liara benne lenne a kövi részben is :P /

(#445) oriic válasza BoneDragon (#444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz gameplay az E3-on. :)

Live-Die-Respawn

(#446) Vistaboy válasza BoneDragon (#444) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én csak egyet kérek: ne legyen konzol-exkluzív. :N A Tomb Raider után nem kell még egy franchise, aminél az újabb részt egy évvel később adják ki PC-re (Ha kiadják). Kezdem unni. :(((

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#447) oriic válasza Vistaboy (#446) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos nem lesz, tul nagy a franchise, nagyobb szerintem mint egy Tomb Raider.

Live-Die-Respawn

(#448) Vistaboy válasza oriic (#447) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor már csak egy dolog marad - bár ezt az EA miatt már biztos hiába remélem: Ne legyen sok kivágott DLC benne. Ha adnak ki bővítményt, akkor olyat adjanak, ami tényleg bővítés, nem az eredeti játék csonkolása extra bevétel reményében.

A ME2 és ME3 mellé megvettem a DLC-ket, mert akkor még volt BW Pont, de mivel azóta ezt megszüntették, nem fogok - nem is tudnék - 10-15 eurókat fizetni Originen egy-egy bővítményért.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#449) Fkris válasza Vistaboy (#448) üzenetére


Fkris
őstag

Sajnos az EA spúr, nincs ezen mit szépíteni.ld.: From ashes.Undorito volt, ezen nics mit szepiteni.
tuti nem tiltanak majd egy, a jatekban mar benne levo kodot, ezt a blamat nem ismetlik meg, h majd a PR megoldja, hogy egy hettel arannya valas elott meg nem volt kesz(aha, ja).

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#450) oriic válasza Vistaboy (#448) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EA-rol beszelunk keremszepen. Boritekolhato az elso napos DLC meg a tobbi is.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.