Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) [Prolixus] válasza GypsFulvus2 (#700) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hádde FTL gyorsabb, mint a fény a fáma szerint. Kérdés, hogy mennyivel...persze ez az egész csak ötlet volt, nem számoltam utána mennyire hülyeség kapásból már a számok alapján. :DDD

Monnyuk ha ilyen messze van az Androméda, akkor még inkább érdekes kérdés,hogyan jutottak el odáig...még a végén tényleg valami féreglyukas hülyeség lesz...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#702) GypsFulvus2 válasza [Prolixus] (#701) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nyugi, van már Elképzelhetetlen Sebesség :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#703) #58450688 válasza [Prolixus] (#701) üzenetére


#58450688
törölt tag

Az lesz sajna. Féregseglyuk:) Máshogy nem lehet logikusan áthidalni ekkora tér/időt. Mert csak nem utazgatnak 50k évig :)

(#704) #85552128


#85552128
törölt tag

Az is lehet, hogy mikor túlterhelődtek a relék a 3 végén valami mentőhajó, kisebb flotta épp használta/közelben volt és átlökte őket egy másik galaxisba :DDD
Bár mivel állítólag nem lesz kapcsolat így ez nem valószínű :))

Amúgy az sem biztos, hogy megmagyarázzák hogyan kerültek oda, a játék jellegétől függ, ha csak egy reboot/alternatív univerzum lesz akkor nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#705) [Prolixus] válasza GypsFulvus2 (#702) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Bazz, már amikor megláttam a posztot, már akkor hangosan röhögtem. :D :C De még a végén belőlük is skótkockás pléd lesz. :))

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#706) tiv83us válasza [Prolixus] (#699) üzenetére


tiv83us
veterán

Mass Effect: Andromeda

Discover & Reproduce

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#707) GypsFulvus2 válasza tiv83us (#706) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Powered by Azure. :DDD

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#708) Ryder62 válasza [Prolixus] (#705) üzenetére


Ryder62
őstag

Fénysebesség -> állati nagy sebesség -> elképzelhetetlen sebesség :))

[ Szerkesztve ]

(#709) AAtt1la válasza BoneDragon (#694) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ősszel lesz az N7 nap,akkor talán kapunk még pár infót.

(#710) Apollyon válasza [Prolixus] (#701) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A féreglyuk annyira nem hülyeség, a kozmológiában egy lehetséges elmélet.
Egyébként nem rossz választás az M31, körülbelül 4 milliárd év múlva amúgy is összeütközik a mi galaxisunkkal.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#711) parkr


parkr
őstag

Alig várom hogy újrajátszam a trilógiát
már megint a soundtracket hallgatom és néhol a sírás kerülget, annyira gyönyörű. :O

Remélem hogy ebben is hasonló színvonalú lesz a zene.

(#712) AAtt1la válasza Apollyon (#710) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Akkor azt még megvárjuk.:D
Egyes oldalakon már elő lehet rendelni 40 euróért.Nem is siették el nagyon.

(#713) #58450688 válasza parkr (#711) üzenetére


#58450688
törölt tag

Hallgasd meg ezt, ez nem hivatalos, de baromi érzelmes, simán el tudom képzelni a trilógiában, vagy az Andromeda-ban :K

(#714) #58450688


#58450688
törölt tag

(#715) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megnéztem még párszor a trailert. [link]

És most beletették a fejembe hogy 1:19-nél egy Reaper hangja hallható, pedig tuti, hogy csak egy sima effect a trailerhez. :DDD

Live-Die-Respawn

(#716) Televan74 válasza oriic (#715) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem reaper,de hasonló.Kell fő a ellenség, aki felett hősies csatában lehet győzni.Klasszikus recept. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#717) tiv83us válasza Televan74 (#716) üzenetére


tiv83us
veterán

Vegulis szolhatna az uj ME arrol is, hogy Muskatlit nevelunk 20 oran keresztul, de nem lenne tul izgi :N

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#718) oriic válasza tiv83us (#717) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kivéve, ha az egy ősi faj által genetikusan módosított hyper-AI-mutáns keverék hibrid muskátli, aki öntudatra ébred és a ház elpusztítása után szisztematikusan nekiáll terraformálni az egész galaxist, a hódító útját pedig egy galaxis szerte sugárzott adással kezdi:

"I will show you true power!"

;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#719) tiv83us válasza oriic (#718) üzenetére


tiv83us
veterán

Direkt foldcsere is necessary.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#720) k-adi válasza #58450688 (#714) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó ez az új remix, csak a közepén ne lenne ez a szirénázó rész :U

nagyon off:
amúgy egyéni arckép bizonyos rang felett lehetséges? (pl. tiv83us-nek a jokerface)

(#721) oriic válasza k-adi (#720) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arckép igénylés

Live-Die-Respawn

(#722) parkr válasza tiv83us (#717) üzenetére


parkr
őstag

ha bolygókat kellene felfedezni és ott lennének a muskátlik az jobb lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#723) k-adi válasza oriic (#721) üzenetére


k-adi
nagyúr

köszi.

(#724) #58450688 válasza k-adi (#720) üzenetére


#58450688
törölt tag

Köszike! :) Nem az én munkám a zene, csak a videó. Szeretném összegyűjteni az összes hallgatható Mass Effect remixet. Gondolkoztam, hogy a közepét kivágom:) Akit érdekelnek, ide linkelem amik eddig elkészültek listába! Van köztük pár gyári is. Channel1 Channel 2 :R

[ Szerkesztve ]

(#725) #58450688


#58450688
törölt tag

Szörnyen messze van a megjelenés! :O Kutatgatom a netet, de most persze senki nem akar kilopni semmilyen titkos infót :D Azért hoztam egy Fanmade concept képet nektek :) ([link])

[ Szerkesztve ]

(#726) parkr válasza #58450688 (#725) üzenetére


parkr
őstag

én addig még elolvasom a könyveket, megnézem az animét (még ha utálom is a stílust), aztán újrajátszom az egész trilógiát :)

(#727) #58450688 válasza parkr (#726) üzenetére


#58450688
törölt tag

Igen az anime gáz kicsit :) Én is ezen gondolkodom, hogy újra előröl az egészet :) Van már esetleg magyar sub a Mass Effect 3 DLC-khez? Egyébként erős bennem az érzés, hogy ez az új trilógia nem fogja megközelíteni a trilógia hangulatát, és tartalmilag is hagy majd kivetnivalót maga után. Egyszerűen lehetetlen 2016 végéig ezt összehozni, ha most még egy vállalható gameplay sem állt rendelkezésre az e3-ra. A 3. rész egyszerűen megismételhetetlen. Vagy úgy az egészében a trilógia. Eszelős munka, talán a világ valaha készült legjobb játék sorozata!

[ Szerkesztve ]

(#728) parkr válasza #58450688 (#727) üzenetére


parkr
őstag

Nekem úgy rémlék már lefordították, legalábbis a Citadelt biztos

Én azért bízok a kanadaiakban, hogy nem rontják el.

[ Szerkesztve ]

(#729) [Prolixus] válasza #58450688 (#727) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Le van már fordítva teljesen a játék.

A Paragon lost meg merő időpocsékolás, szerintem rémesen butára sikerült, és még a rajz is gyenge egy vizuálisan tökátlag animéhez képest is.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#730) #58450688 válasza parkr (#728) üzenetére


#58450688
törölt tag

[Prolixus]
Köszi szépen! :) Király :R

(#731) k-adi válasza #58450688 (#725) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez a fanart kicsit olyan crysis-os már

(#732) tiv83us válasza #58450688 (#727) üzenetére


tiv83us
veterán

Azt hol olvastad, hogy az Andromedaval uj trilogiat inditanak?

(Sehol :N)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#733) parkr válasza tiv83us (#732) üzenetére


parkr
őstag

biztos lesz folytatás, meg EA ugye..

amúgy én már szívesen olvasnék valami friss infót a mozifilmről is, nagyon csendben vannak. :(((

[ Szerkesztve ]

(#734) tiv83us válasza parkr (#733) üzenetére


tiv83us
veterán

Folytatas =/= trilogia.

Jah, hat a filmmel meg varni kell egy 'kicsit', BioWare a film producer legutoljara 2018/19-re mondta :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#735) oriic válasza tiv83us (#734) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagyis nem lesz belőle semmi. Ami valljuk be nem is baj. Mert miből csinálnák. Trilógiából kivesznek valamit és azt csinálják meg? Vagy az Andromédából csinálnak egy filmet? Mindkét lehetőség rossz szerintem.

Live-Die-Respawn

(#736) parkr válasza oriic (#735) üzenetére


parkr
őstag

a trilógia miért ne lenne jó? más szemszögéből nézve simán megoldható, közben feltűnnének ismerős szereplők is

(#737) oriic válasza parkr (#736) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konkrétan azért mert egy részben nem lehetne rendesen elmesélni dolgokat. És arra meg semmi garancia hogy sikeres lesz a film és jöhet a folytatás.

Korábban az első kapcsolatfelvételről szóltak a pletykák, hogy azt filmesítik meg, az talán még jó ötlet lenne, de a reaper témát egy két-három órás mozifilmbe nem valószínű hogy bele lehet sűriteni.

Live-Die-Respawn

(#738) k-adi


k-adi
nagyúr

Hát igen, egy filmbe nehéz lenne besűríteni mindezt.... Max ha olyan GYU féle lenne, 3x3 órás :D

(#739) #58450688 válasza tiv83us (#732) üzenetére


#58450688
törölt tag

Ja!..:D lehet sehol!, esetleg Halo-val kevertem..de valahogy adta magát:) Nehogymá ne trilógia legyen!
k-adi
Meg kicsit rajzos, bár photoshoppal egy mozdulat, bármilyen képből :) Ez pl in-game és most lőttem :)

[ Szerkesztve ]

(#740) #58450688 válasza oriic (#737) üzenetére


#58450688
törölt tag

Nekem elég lenne egy sorozat is, mint a Halo: Infinity. De lehet élőszereplős, vagy animáció is :)

(#741) parkr válasza #58450688 (#740) üzenetére


parkr
őstag

élőszereplős sorozat frankó lenne, csak kicsit sokba lenne, így egy hamar biztos nem lesz.

(#742) k-adi


k-adi
nagyúr

egy élőszereplős sorozat frankó lenne valóban :K

(#743) Chabe89 válasza oriic (#718) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem tudom mit szedsz mostanában, de állj le vele. ;]

(#744) #58450688


#58450688
törölt tag

(#745) tiv83us


tiv83us
veterán

Korbe fotozta a NASA szondaja a Plutot. A kepek nagyon jok, de nem volt ott a befagyott Mass Relay :O :O

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#746) Televan74 válasza tiv83us (#745) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ne álmodozz Az emberiség még a világűrbe is nehezen jut ki.Nagyon földhöz dagadt! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#747) Apollyon válasza tiv83us (#745) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk erre volt egy halovány esély ;]

Esetleg még lehet van valahol a Szaturnusz mellett egy féreglyuk :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#748) tiv83us válasza Apollyon (#747) üzenetére


tiv83us
veterán

One can always dream! :B

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#749) Apollyon válasza tiv83us (#748) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem azért van elképzelésem, kicsit off, de ez a téma erre kissé nyitott :D

Mármint, a nagy távolságok miatt a jelenlegi tudásunk szerint az UFO-k meg barátaik nem igazán valószínűek (tehát kamuk) a Föld körül, égen stb.

Viszont az is elgondolkodtató, hogy vajon miért az ember az egyetlen intelligens lény a Földön (azt most tegyük félre hol és merre tart manapság a társadalom).

Előttünk ugye nem lehetett, vagy ha volt, valamilyen nyomnak kellett volna fennmaradnia. Így én arra mernék tippelni, hogy valahonnan, valahogy idekerültünk. Szóval szerintem vagy a féreglyukak lehetne a megoldás, vagy valami egyéb téridő guberálás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#750) [Prolixus] válasza Apollyon (#749) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Evolúció ezek szerint nem játszik nálad?

Nem mi vagyunk csak intelligens lények a Földön. Ez nem van/nincs alapon működik, hanem egy spektrumot fed le. Mi vagyunk a legintelligensebbek, ez kétségtelen. De közismert, hogy a hollók, delfinek stb. is nagyon okos állatok. A főemlősökről akkor ne is beszéljünk...

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.