Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) [Prolixus] válasza tiv83us (#600) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez ő volt? Nem nagyon ismerem a munkásságát. Amúgy nem az előadót magát bántom, hanem azt aki képes volt egy ilyen bemutatóhoz a szóban forgó zenét kiválasztani. Rakhattak volna Iron maiden-t alá vagy Cypress Hill-t, Mass Effect-hez azok is ugyananynira "passzoltak" volna, mint Johnny Cash. Értsd: Semennyire.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#602) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#603) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Már mennek a találgatások. :D

[ Szerkesztve ]

(#604) mrhitoshi válasza Ryder62 (#597) üzenetére


mrhitoshi
veterán

+1. Jó volt ez. Várós. :C

PS4

(#605) [Prolixus] válasza BoneDragon (#603) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jah, a főhős meg Master Chief lesz. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#606) Ryder62


Ryder62
őstag

Gondolom akkor a megismert fajokkal már nem sokat fogunk találkozni. Vagy a turianok, asarik, salarianok is jönnek át az új galaxisba?

(#607) BoneDragon válasza Ryder62 (#606) üzenetére


BoneDragon
veterán

1:26-nál a videóban egy Asari és egy Krogan harcol "mellettünk". :K

(#608) oriic válasza BoneDragon (#603) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, szép lenne. :D

Live-Die-Respawn

(#609) [Prolixus] válasza BoneDragon (#607) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Teljesen emberfejre való sisakja van az N7-es csávó melletti nőnek, szóval erősen kétlem, hogy az egy asari lenne. A másik batár fickó viszont éppenséggel tényleg simán lehet egy korgan. Próbáltam kikockázni, nem sikerült egyértelmű pillanatban megállítani a videót, de tényleg valami olyasmi, mint egy krogan.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#610) Televan74


Televan74
nagyúr

Végignéztem a trailert,és el voltam alélva.Nagyon jó. Végre nincs számozás,csak cím.Új galaxis,új csaptagok,új fő ellenség.Tökéletes recept egy új mass effekthez.N7 a páncélon azért ütött rendesen :K

(#609) [Prolixus] Púpja van,teve nem lehet,így inkább kroganra tippelnék.Női ruciban meg lehet földi és lehet assari is.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#611) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

(#612) Chabe89


Chabe89
addikt

Egyetlen pozitív dolgot tudok elmondani ezzel a trailerrel kapcsolatban. Így már nem is várom annyira, mint ezelőtt. Iszonyat melléfogás volt ez a trailer hangulat szempontjából. Na mnd1 majd jövőre.

[ Szerkesztve ]

(#613) BoneDragon válasza [Prolixus] (#609) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem olyasmi, hanem az. Teljesen jól kivehető.

Amúgy nagyon egyeznek a vélemények miszerint az enemy amiket láthattunk azok Protheanok.
Na meg ami kijön a földből torony azok a Collectoroknál volt.

A dal szövege:

"An old cowboy went ridin out one dark and windy day
Upon a ridge he rested as he went along his way
When all at once a mighty herd of red-eyed cows he saw
Plowin through the ragged skies and up a cloudy draw

Their brands were still on fire and their hooves were made of steel
Their horns were black and shiny and their hot breath he could feel
A bolt of fear went through him as they thundered through the sky
For he saw the riders comin hard and he heard their mournful cries"

Utalás a Reaperekre? Hm...

(#614) Gyula84


Gyula84
veterán

na úgy néz ki ezt is meg kell venni :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#615) [Prolixus] válasza Televan74 (#610) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem a ruci a perdöntő, ahogy írtam is, hanem a sisak. Nincs egyáltalán ilyen hátrafelé megnyúlt formája szerintem. Ergo ha az asarik továbbra is hasonlóan néznek ki, mint amilyennek ismerjük őket, akkor abba a sisakba elég nehezen megy bele egy asari feje. Ennyi. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#616) Tnil válasza BoneDragon (#613) üzenetére


Tnil
tag

Kétlem, hogy az enemyk Protheanok lennének. Most meg nem mondom a trailer melyik részénél, de látszik, ahogy a "főhősünk" fut feléjük és láthatóan "vádlitüskéjük" van mint a turiánoknak...

Szerk.: 1:30nál ha elkapjátok a pillanatot és lestoppoljátok a videót látszik, a lábuk formáján a hasonlóság.

[ Szerkesztve ]

(#617) Rossi


Rossi
addikt

Jó lesz ez!

Csak ne gyerekeknek csinálják faék irányítással...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#618) J.Hetfield válasza [Prolixus] (#615) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Szerintem az egy asari...nem az egész fejet takaró sisakja van, csak egy légzőmaszk. Ilyen:[link]

(#619) [Prolixus] válasza J.Hetfield (#618) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Kedves Hetfield! A legutóbbi Metallica koncentren súlyos látássérülést szenvedhettél, ha az szerinted "csak" egy légzőmaszk. :DDD

Az ugyanis jól láthatóan nem egy légzőmaszk, hanem egy komplett sisak. Ha alaposabban megnézed, nagyon hasonlít a standard Alliance sisakra akorábbi Mass Effect játékokból:

Úgyhogy erről ennyit. Az is jól látszik, hogy az általunk ismert asari fej nehezen menne bele ebbe a sisakba. Az a szereplő nagy valószínűséggel egy sima homo sapiens nő.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#620) J.Hetfield válasza [Prolixus] (#619) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Oké, meggyőztél :DDD

(#621) Ryder62 válasza [Prolixus] (#619) üzenetére


Ryder62
őstag

Liarára is rálehetett tenni a sisakot a ME1-ben.

Illetve az Eclipse zsoldosai között, a sisakot viselők lehetnek asarik vagy női ember.

Eclipse Heavy

[ Szerkesztve ]

(#622) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Nagyon messze van még a megjelenés,nem csoda,hogy egyelőre nem akarnak sokat mutatni belőle.Azért most nem lehet azt mondani,hogy nem kapnak elég időt a fejlesztésre,majdnem 5 év elteltével jelenik meg.

(#623) [Prolixus] válasza Ryder62 (#621) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na ez látod jogos. Hát akkor lehet asari is...felőlem. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#624) Ch0b


Ch0b
tag

A trailer elején azt hittem hirtelen, hogy az elkaszált Prey2 akar ez lenni vagy valami.

(#625) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

While we aren’t ready to go into too many details just yet, as you saw in the trailer and can tell by the name, this game is very much a new adventure, taking place far away from and long after the events of the original trilogy. You will play a human, male or female, though that’s actually not the character you saw in the trailer (more on that later). You’ll be exploring an all-new galaxy, Andromeda, and piloting the new and improved Mako you saw. And through it all, you will have a new team of adventurers to work with, learn from, fight alongside of, and fall in love with.

[link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#626) BoneDragon válasza [Prolixus] (#625) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jóreggelt, ez már a trailer után azonnal kint volt. :D

(#627) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Trailer analízis.
Vagy 20x megnéztem az enemys részt és úgy tűnik tényleg nem protheanok, viszont brutálisan nagy a hasonlóság, kivéve a kinövést a lábukon. Viszont azok a tornyok prothean technológia...

[ Szerkesztve ]

(#628) [Prolixus] válasza BoneDragon (#626) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Egen? :D Hát gyorsan átpörgettem a topic-ot, én nem láttam hogy idézve lett volna. De akkor bocsika.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#629) Chabe89


Chabe89
addikt

Nincs bajom Johnny Cash-el, de ha valami hasonló formátumban mutatják be, mint ez a videó most teljesen máshogy tekintenék a dologra. Egyszerűen jobban átjön. Persze kinek mi.

[ Szerkesztve ]

(#630) parkr válasza Chabe89 (#629) üzenetére


parkr
őstag

az a zene abszolút nem illik az egészhez, eleve a régi sorozaté, szóval felesleges volt idekeverni.

a Johnny Cash dalt nem véletlenül választották, nézd meg a szövegét, hogy miről szól.

(#631) #85552128 válasza parkr (#630) üzenetére


#85552128
törölt tag

Szerintem is a szöveg miatt nagyon jó választás egy ilyen trailerhez.
A relé kérdés is úgy tűnik megoldódott, bár várható volt, hogy ha a jövőben játszódik fejlődik a technika.
Azért reméltem, hogy 2016 első felében kijön de így sem bánom csak jó legyen.
Bár ugye ez sem biztos dátum, tovább is csúszhat...

[ Szerkesztve ]

(#632) Chabe89 válasza parkr (#630) üzenetére


Chabe89
addikt

Tisztába vagyok a szövegével, de pont ezért is félek, hogy egy innen onnan összeollózott játék lesz belőle valami egyedi helyett ami eddig volt.

(#633) BoneDragon válasza Chabe89 (#632) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kb semmi infó még, kár már most negativnak lenni.

(#634) Chabe89 válasza BoneDragon (#633) üzenetére


Chabe89
addikt

Ezzel egyetértek. Semmit sem tudunk még csak spekulálnak az emberek. Ennek ellenére én azt mondom, hogy inkább jövőre mutatták volna be, mert ez most így kb. "ja ilyen is lesz majd valamikor" kategória.

(#635) #85552128 válasza Chabe89 (#634) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nyilván örültünk volna ha többet mutatnak, de szerintem teljesen rendben volt ez a bejelentés, ha azt nézzük mennyire van még a megjelenés...
Eddigi infók alapján kb. jövő novemberben játszhatunk vele, a DA:I-nál is a megjelenés évében kezdtek el szállingózni az infók/gameplayek és ugye az még el is lett csúsztatva egy évet...

[ Szerkesztve ]

(#636) Chabe89 válasza #85552128 (#635) üzenetére


Chabe89
addikt

Mindenki tudta, hogy készül felesleges volt még bejelenteni. Bőven ráértek volna jövőre, mikor már mutatni is tudnak valamit belőle. Ez most csak arra volt jó, hogy ne mondják azt, hogy még csak ki sem vitték a játékot a bemutatóra.

[ Szerkesztve ]

(#637) #85552128 válasza Chabe89 (#636) üzenetére


#85552128
törölt tag

A nevét nem tudtuk, azt sem, hogy hol játszódik, mutatták, hogy (valószínűleg) féreglyukat használnak az utazásra a relék helyett. Azt is tudjuk, hogy valamilyen formában létezik az Alliance és még pár egyéb dolgot...
Annyit mutattak, amennyit jelenleg tudtak, ha nem lett volna semmi akkor meg az lenne a probléma.
Ha már demózható állapotban lenne akkor valószínűleg nem ~1.5 év múlva jelenne meg...
Ugye azt sem kell elfelejteni, hogy a korábbi játékokból szinte semmilyen assetet nem vihetnek át, új motor, a régi/új dolgokat is újra meg kell csinálniuk, a DA:I-val nyilván szereztek valamennyi tapasztalatot, de még mindig rengeteg dolguk van.

[ Szerkesztve ]

(#638) BoneDragon válasza Chabe89 (#636) üzenetére


BoneDragon
veterán

Már tavaly E3-on is volt videó, nem is értem mi ezzel a probléma...

(#639) Chabe89 válasza BoneDragon (#638) üzenetére


Chabe89
addikt

Ja és abba több "tartalom" volt, mint a mostaniban. Félreértés ne essék csinálják csak nyugodtan én nem bánom ha nem spoilerezik el az egészet mire megjelenik.

Szaby59 : Amit felsoroltál azt kb. már tudni lehetett csak nem volt hivatalosan megerősítve. Max az alcímet nem.

[ Szerkesztve ]

(#640) Tnil válasza #85552128 (#637) üzenetére


Tnil
tag

A videóban az nem féreglyuk, hanem egyszerűen egy FTL (Faster Than Light) ugrás, amihez nem kell relé. :)

(#641) #85552128 válasza Tnil (#640) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem az eléggé wormholenak néz ki, plusz ugye sima FTL-lel elég nehéz lenne bolygóra eljutniuk nagy távolságokból. És ez elég jó magyarázat arra is hogyan jutottak el egy másik galaxisba.
A relé amúgy nem pont FTL ugrást csinál csak egy másikhoz ?

(#639) Chabe89: Biztosra egyiket sem lehetett tudni egy sima bejelentésnek ez bőven elment...

[ Szerkesztve ]

(#642) parkr válasza #85552128 (#641) üzenetére


parkr
őstag

ott van az első képen is, amit beraktál:
Your location ---------- FTL destination

a Mass Relay máshogy működik:
"a mass relay can transport starships instantaneously to another relay within the network, allowing for journeys that would otherwise take years or even centuries with only FTL drives."

(#643) Tnil válasza parkr (#642) üzenetére


Tnil
tag

Ahogy az úr mondja. :DDD

(#644) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na mivel megint ráb*zultam a mass effectre, gondoltam a telomra is kéne valami jó kis háttérkép.
[link] Hátha valakit érdekel, szerintem nagyon durca. :B

[ Szerkesztve ]

(#645) tiv83us válasza #85552128 (#637) üzenetére


tiv83us
veterán

Az FTL volt, nem fereglyuk-utazas, ott van a starmap-en, hogy 'FTL Destination', miutan a pali kivalasztotta az uticelt.

szerk: ninja'd

ps: Ettol fuggetlenul valahogy el kellet jutni az Andromedaba, lehet hogy egy inaktiv Mass Relay odarepitett minket, ki tudja.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#646) parkr válasza BoneDragon (#644) üzenetére


parkr
őstag

hm. jó lenne, csak azok a reaperök olyan dögglött kutya szerűen hullanak a háttérben.
szerintem én inkább maradok egy hagyományos képnél

(#647) #85552128 válasza tiv83us (#645) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ja most már látom, de az animációról nekem egyből az ugrott be. :))

(#648) Ryder62 válasza parkr (#646) üzenetére


Ryder62
őstag

Mert ez a kép a destroy ending után van :D

(#649) BoneDragon válasza parkr (#646) üzenetére


BoneDragon
veterán

:C
Nekem teljesen megfelel így is. :))

(#650) BoneDragon


BoneDragon
veterán

"‏@bioware
We'll be landing at San Diego Comic-Con this year. Are you planning on visiting? Make sure you stop by. 👋 #SDCC @Comic_Con"

Hátha kapunk valami új infót majd.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.