Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) skitzoo válasza kexksz (#6750) üzenetére


skitzoo
senior tag

Az a Humiliation nagyon ismerős. Szerintem tutorial meg a goldos is.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6752) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Az remélem mindenkinek feltűnt, hogy mindig akkor jönnek elő az új megaszondók, mikor az előzőt jól szétsavaztuk. Lásd cyberbeni -> pumpkinseed -> sunnymarcell :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6753) kexksz válasza sunnymarcell (#6743) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, végülis a Malphite ult szerintem se initiationre van, sőt, teljesen alkalmatlan rá. :D

[ Szerkesztve ]

(#6754) skitzoo válasza Kanczy (#6752) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ő is elmegy majd. Mert nemtudja felcarryzni a gamet akalival. :( :( :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6755) ko9 válasza Kanczy (#6752) üzenetére


ko9
addikt

Cyberbeni után volt egy nyugalmi időszak mondjuk....

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6756) sasa311 válasza ko9 (#6755) üzenetére


sasa311
veterán

Mert épp minden troll akalival carryzte fel megát 3K elora.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6757) m4rk_ válasza Kanczy (#6752) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Jöhetnek, mindig lehet rajtuk jókat nevetni.. :D

(#6758) ko9 válasza sasa311 (#6756) üzenetére


ko9
addikt

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6759) skitzoo válasza ko9 (#6758) üzenetére


skitzoo
senior tag

Na ne most rosszat fogok álmodni. :( :(

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6760) sunnymarcell válasza kexksz (#6753) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát ha te szeretsz meghalni mielőtt a csata elkezdődik, akkor csak tessék. retardált csapattársakkal biztos nem megyek be 5 közé ultival.

amúgy ezt nem szeretem, mindegyik ranked játékosnak meg van mondva milyen hőssel mit kell csinálni, ha mást csinálsz, szar vagy.

kb. ugyan ez megy itt is. képtelenek vagytok más nézőpontból vizsgálni a helyzeteket.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6761) nagyzoliph válasza sunnymarcell (#6760) üzenetére


nagyzoliph
csendes tag

vagy csak egyszerűen te írsz hülyeségeket...

(#6762) sagem válasza sunnymarcell (#6760) üzenetére


sagem
addikt

Nos, ha meghalok tankkal miközben a csapatom leírtja a többit akkor igen, szeretek meghalni, néha még az is eszembe jut közben, hogy talán jól csináltam valamit..:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6763) ClydeBeka2 válasza ko9 (#6734) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Azt tudom én ki vagyok, de te ki vagy? :D

Amúgy Humiliation régebben volt, ha megölt a Neutral monster vagy a torony. Csak ezt kivették és helyette jött az Executed. Legalábbis én igy tudom, sajnos akkor még nem játszottam a Lol-t szóval a régi játékosok erősítsenek meg :P

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#6764) skitzoo válasza sunnymarcell (#6760) üzenetére


skitzoo
senior tag

Inkább meghalok a csapatért mintsem bukjak egy mecset. ;)

(#6763) ClydeBeka2 : télleg onann van. derég is volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6765) Kanczy válasza sunnymarcell (#6760) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Na akkor tisztázzuk - a tank arra van, hogy őt focusolják. Ha benyomod a w-t, beugrasz 5 ember közé, rácsapsz az e-re és közben neadjisten q betűzöl, majd leszednek, megtetted a dolgod és tapsolni fogok, miközben elolvadnak a carryjeik. Ellenben ha a frontvonal mögött settenkedsz, és nézelődsz, miközben leszedik a mi carryjeinket, mivel nem voltál képes beultizni, csuklóból fogom rádrakni a reportot ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6766) sunnymarcell válasza Kanczy (#6765) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

látom te sem érted, hogy miről beszélek. nem azt mondom hogy hátul ne csinálj semmit, hanem ne te kezdd a csatát, mert a sok hülye nem fog utánad menni 5 közé, akármilyen bátor vagy

de ha értelmes csapattársaid vannak akkor persze be lehet menni, még ha meghalsz és viszitek a teamfightot, akkor is

amúgy ki ütne egy malphiteot miután beultizott? ez olyan mintha elkezdeném a mundót ütni mert van 25% hpja. persze az a 25% hp 1500 hp és mellé jár 350 hpreg.

amúgy csak elmondom hogy a report rendszer a riotnál ritkaszar. haverom egyszer csinált egy zsír új accountot, és minden game-be amibe játszott, megkérte a társait, hogy reportolja őt mindenféle ok miatt, holott teljesen jól játszott, nem flamelt. 1 hét múlva bannolták is pár napra. plusz aztán a reportok nagy részét nagyívből leszarják. most gondolj bele. naponta minimum 20-25ezer report érkezik be hozzájuk. minden egyes gamet végignéznek, hogy jogos volt e a report? ja persze.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6767) nagyzoliph válasza sunnymarcell (#6766) üzenetére


nagyzoliph
csendes tag

még jó, hogy nem így működik a rendszerük..Amúgy meg beultizol elkezded kergetni a carryt, ő nem tud senkit focusolni max téged, az ellen máris elvesztette a legtöbbet dmg-ő emberét... nem bonyolult

[ Szerkesztve ]

(#6768) sagem válasza sunnymarcell (#6766) üzenetére


sagem
addikt

Izééé, azt vágod, hogy a jelentések nagy részét a közösség bírálja el a "bírósági" rendszer keretein belül? Én szoktam nyomkodni és kapom is a leveleket, hogy ennyi és ennyi ügyben ítélet született, köszönik a közreműködést..szóval hidd el, nem vesznek el azok a reportok.. :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6769) sunnymarcell válasza nagyzoliph (#6767) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

már miért ne tudna mást focusolni? hacsak nem AP malphitéra gyúrsz, akkor maximum leviszed a harmad HP-ját amit vissza is fog lopni hacsak nem olyan hülye hogy elkezd egy malphitét ütni akinek az ég világon semmi attack dmg-je sincs, 300 armorja és passzivja.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6770) kexksz válasza sunnymarcell (#6769) üzenetére


kexksz
addikt

"melfájt" nem "malfité"

(#6771) Honzi


Honzi
senior tag

(#6772) sasa311 válasza sunnymarcell (#6769) üzenetére


sasa311
veterán

FULL tank malphite dmg-e:

Q = 270
E = ~350
R = 400

Összesen 1020, ami egy AD carry életének majdnem a fele.

Továbbá elárulom, hogy Malph lvl 18 autoattackjai ütésenként kb. 117, illetve +20% ( ~140).

Illetve -50% attack speed ha E-vel hókoncsapod az AD carry-t és -20% attack speed, mert frozen heart alap item Malphiteon. Q-val meg majdhogynem permaslow a carry-t.

Malphite egyik legjobb anti AD carry. kb. szart nem tudsz csinálni ha rádmegy.

Cyberdni 2, akár mi mellett kardoskodsz mind baromság... Játszani kéne, nem lvl 20-on felületes tudással osztani az észt.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6773) skitzoo válasza sasa311 (#6772) üzenetére


skitzoo
senior tag

Igy ahogy Anti carry champ Malp mivel ultival beugrik e+ frozen és máris csak rosszab esetbe 0.8-0.9 es AS ami már nem annyira veszélyes. Mi is Premadbe nem egyszer volt úgy hogy Malp miatt nyertünk mert az AD carry nemtud mitcsinálni

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6774) BoneDragon válasza sunnymarcell (#6766) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor ki kezdje a csatát? Esetleg sona? Jaj ember, inkább ne írj légyszives. Akkora butaságokat írsz, hogy már fáj.

(#6775) skitzoo válasza BoneDragon (#6774) üzenetére


skitzoo
senior tag

Sona csak akkor jó ha kezdi Ha bokorba Baiteltek és eltudja elsőnek nyomni az ultiját. Bár mondjuk akkor se ő ugrik be. De egy jó Sona ulti+ Malphite végzetes. Cassio+ Malp is Meg még van egy pár combo.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6776) BoneDragon válasza skitzoo (#6775) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem még akkor is malph kezd egy jólirányzott ultival. :U

[ Szerkesztve ]

(#6777) skitzoo válasza BoneDragon (#6776) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ha bokorba vannak És feléjük szaladnak szerintem már teljesen mind1 ki kezdi el. Ha nem nooboskodják el akkor az ott egy nyert tf :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6778) BoneDragon válasza skitzoo (#6777) üzenetére


BoneDragon
veterán

Teljesen mindegy? Oké akkor legközelebb beküldöm az ad carry-t. :D

(#6779) skitzoo válasza BoneDragon (#6778) üzenetére


skitzoo
senior tag

Neforgasd ki a szavaimat :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6780) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Diana
Elvileg már fent van PBE-n, de nem tudok belépni kipróbálni.

(#6781) ChromeX válasza BoneDragon (#6780) üzenetére


ChromeX
addikt

nekem se indul el rányomok a playre de semmi nem történik az akkor nem csak nálam rosz?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6782) skitzoo válasza ChromeX (#6781) üzenetére


skitzoo
senior tag

Mindjárt fel updatel azt megnézem. :R

Szerk : Ittis rányomok a playre eltűnik a kép és semmit nemcsinál. Majd később jólesz talán.

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6783) zeli


zeli
aktív tag

Nekem is bebugolt, ha ezt követitek, megjavul:

- Go to this folder in your PBE directory: LOLPBE\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.0 .142\
- Delete releasemanifest and S_OK
- Go into the deploy folder in that same directory
- In there, delete the lib, logs, META-INF, and mod folders
- Also delete LolClient.exe, LolClient.swf, and locale.properties
- Repatch

Nekem ezután elindult szépen. :)

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#6784) BoneDragon válasza zeli (#6783) üzenetére


BoneDragon
veterán

Áhh nem ég a ház megvárom a hivatalos fixet. :)

(#6785) ChromeX válasza BoneDragon (#6784) üzenetére


ChromeX
addikt

én kiprobáltam működött, uj cassio ryze, meg ezreal artok vannak, a cassio elég gagyi, meg az ezreal is nagyon eh. ja meg a morde is uj de az jó.

dianat nem tudtam kiprobálni mer mindig kipickelték és nem lépett kis senki majd késöbb :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6786) sasa311 válasza skitzoo (#6775) üzenetére


sasa311
veterán

Én már kitaláltam a "legütősebb" teamet ;]

Wukong / Malphite top
Galio / Morgana mid
Amumu / Alistar jungle
Sona / Janna support
Ashe / esetleg MF AD carry

Ezt egyszer kipróbálnám egy épkézláb csapattal :)

szerk:

Valami ilyesmi lesz belőle :P
http://www.youtube.com/watch?v=H7oc_vUmq4w

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6787) Kanczy válasza sasa311 (#6786) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én már játszottam ilyen setuppal, és amíg nyomtuk, esélye nem volt az ellennek (5-0 volt a build) - GP, Galio, Amumu, Sona, MF. Tényleg úgy néztek ki a teamfightok, hogy 3 ember folyamat CC-ben volt, a másik kettőt pedig leszartuk, és nulla veszteségekkel lenyomtuk a fightokat :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6788) skitzoo válasza zeli (#6783) üzenetére


skitzoo
senior tag

Köszi jólett.

Sasa te meiken vagy? ;]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6789) sasa311 válasza skitzoo (#6788) üzenetére


sasa311
veterán

westen vagyok TAHOPARASZT néven ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6790) skitzoo


skitzoo
senior tag

Ez a cho skin insta buy :Y :Y

Majd felveszlek ;]

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6791) kexksz


kexksz
addikt

Hallgassátok ezt a zenét solo queue közben, megemeli a nyerési esélyeket 30-35%-al!!!4444 :DDD

(#6792) skitzoo


skitzoo
senior tag

Am valaki nézte hogy aram mapon márcsak 1 turret védi a nexust?

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6793) Pedro78 válasza sasa311 (#6786) üzenetére


Pedro78
senior tag

Errol jut eszembe...Nemtom ismeritek-e:

Combinasion

Where amazing happens

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#6794) kexksz válasza sasa311 (#6786) üzenetére


kexksz
addikt

Vagy az, hogy az enemy visz egy Maokait és kiszoptok . :D

(#6795) skitzoo válasza kexksz (#6794) üzenetére


skitzoo
senior tag

Esetleg QSS mindenkine? :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6796) sasa311 válasza kexksz (#6794) üzenetére


sasa311
veterán

20% nem elég

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6797) sunnymarcell válasza kexksz (#6791) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nem tudom miért de sírtam a röhögéstől miközben néztem a videót

ez amúgy komoly, vagy csak valami hülyeség?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6798) ko9 válasza sunnymarcell (#6797) üzenetére


ko9
addikt

Igen, komolyan növeli 30-35%al a nyerési esélyt :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6799) sasa311 válasza ko9 (#6798) üzenetére


sasa311
veterán

Sőt, ha az ellenfél hallgatja akkor 50%-al növeli a nyerési esélyt!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6800) skitzoo válasza ko9 (#6798) üzenetére


skitzoo
senior tag

Persze csak akkor ha sikerül igy eltolni mint nekük. :)

Te TAHOPARASZT nemhogy elfogadnád a friend requstet. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.