Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) sunnymarcell válasza kexksz (#7900) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

mit kéne ezen a videón nézni? nem értem

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7902) kexksz


kexksz
addikt

Én így supportolok, bitchez. :D

(#7903) reflxx


reflxx
aktív tag

szerintem teljesen normális hogy pityereg a végén :D Szerintem én össze is szarnám a bokám ha lolozásért kapnék 40000 eurót + ajándékokat :D

(#7904) ChromeX válasza kexksz (#7902) üzenetére


ChromeX
addikt

ap temo 20/2, az igen gragas ellen. pro enemy :D

graves "i get carryed by a sona" az lol, mik derülnek ki a sonarol, te is a q-t maxoltad?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7905) sasa311 válasza kexksz (#7902) üzenetére


sasa311
veterán

AP teemo 1500 ELO-n lol :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7906) kexksz válasza sasa311 (#7905) üzenetére


kexksz
addikt

Teemo egy 2400 elos gyerek smurfje volt, abból állt az egész játék, hogy az egész team full useless volt, mi meg Teemo speed buff + Sona speed buff + Shurelyaval szaladgáltunk ketten körbe a pályán a gombák meg megölték az egész enemy teamet. :DDD

(#7907) reflxx


reflxx
aktív tag

Most komolyan :D már blind pickben is ostoba n00b-ok vannak... 20 perc alatt lett enemy cait-nek 30 killje.. mi botlane-ünk 1perc 1 halál átlaggal volt :DDD szerintem hanyagolom solozást 2030ig. Mostantól solo-zni max aram/coop vs ai/ custom-ben fogok :W

[ Szerkesztve ]

(#7908) szilva01 válasza reflxx (#7907) üzenetére


szilva01
őstag

már blind pickben is ostoba n00b-ok vannak...

blind pickben persze, hogy ostoba noobok vannak... :U próbálkozz a draft pickkel. (vagy dominionnal :DDD )

(#7909) BoneDragon válasza reflxx (#7907) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mindenhol ostobák vannak, mert nyári szünet van, meg eléggé nagy a játékos adatbázis és 90%-a tuti retardált.

(#7910) kenwood


kenwood
veterán

behiv,beirom,h olaf top.
first pickes azzal a lendulettel beirja,h top es banolja olafot.
masosdik es harmadik beirja h mid-mid.
otodik beirja,h mid or troll
kipickeli yi-t es :
http://kepfeltoltes.hu/120820/midortroll_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7911) kexksz válasza kenwood (#7910) üzenetére


kexksz
addikt

Welcome to League of Legends, please enjoy your stay. :D

(#7912) superecneB válasza kenwood (#7910) üzenetére


superecneB
őstag

Ki tudsz lépni még mielőtt elkezdődik a játszma, az ilyenre teljesen felesleges 20 percet elbsznod az életedből...

(#7913) reflxx válasza szilva01 (#7908) üzenetére


reflxx
aktív tag

draft? ha nem első v második pick vagyok akkor 100%supportolnom kel (amit nem fogok) :)

(#7914) kenwood válasza superecneB (#7912) üzenetére


kenwood
veterán

az a baj,h olyan alacsony elon vok,h be se merem irni es itt minden game igy kezdodik.
tankot ,supportot,junglert senki nem hajlando pickelni,kizarolag ap es ad carryket.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7915) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valaki húz smurfot westen? Mert akkor mehetnénk együtt.

(#7916) superecneB válasza kenwood (#7914) üzenetére


superecneB
őstag

Akkor is lépj ki még mindig nagyobb esélyed van a következő meccsen normálisabb társakat kapni, illetve érdemes megtanulni valami tanky junglert, vagy esetleg supportot, és megoldani ezt a problémát.
Alapvetően én is carryk-kel tudok a legjobban játszani, de azt hozom ami kell a csapatnak bár főleg supportot, junglernek csapnivaló vagyok (hacsaknem shent nem bannolják és pickelik ki solotopra)

(#7917) ChromeX


ChromeX
addikt

és az mér van hogy most nyertem rengeteg normalt talan egyet kettőt vesztettem draft picket, mondom oké ezeket siman nyerem viszonylag megyek rankedezni, és persze hogy ott jönnek az idioták de tényleg csak azt nem értem hogy elötte ott jatszottam egy rakat draft picket és szinte mindent megnyertem egész normalis teamekkel, erre rankeden meg csak a balfaszkodás megy de méér,

meg mondtak hogy hadjam a lastpicket solozni najo mondom akkor kipickelek egy support dariust abbol olyan nagy baj nem lehet mindenki elég magabiztos...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7918) ChromeX válasza ChromeX (#7917) üzenetére


ChromeX
addikt

ha nem fizettem volna az rp-t már rég letöröltem volna. megint ugyanaz

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7919) Kanczy válasza sasa311 (#7887) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Blitz viable és Udyr nem? Te most trollkodsz? :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7920) sunnymarcell válasza ChromeX (#7918) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

a haverjaim nagyrésze csak azért van még LoL-nál mert túl sok pénzt ölt már bele :D

amumu-val játszott valaki mostanság komolyabban? jungle-be vagy solo topra jobb?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7921) m4rk_ válasza sunnymarcell (#7920) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Amumu CSAK junglebe jó. Sehova máshova!!!!!44

(#7922) BoneDragon válasza sunnymarcell (#7920) üzenetére


BoneDragon
veterán

AD mid

(#7923) szilva01 válasza BoneDragon (#7922) üzenetére


szilva01
őstag

well played ;]

(#7924) sunnymarcell válasza BoneDragon (#7922) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

AP rúnákkal ugye?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7925) sasa311 válasza Kanczy (#7919) üzenetére


sasa311
veterán

Igen

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7926) kexksz válasza BoneDragon (#7915) üzenetére


kexksz
addikt

Mekkora elo számít smurfnek?

(#7927) n a x v i L válasza kenwood (#7910) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ha már úgy kezded, hogy Olaf top, akkor nem nagyon leszel magasabb szintem, az biztos.. :U Próbálj inkább counter pickelni, ahelyett, hogy előre eldöntenéd, hogy mivel mész. Így sokkal jobban járnál. Meg már az, hogy meg sem kéred őket, hogy engedjék át neked a toplanet, már az is elég nagy bunkóság. Ezek után meg már ne várd el, hogy engedjenek topra. Csak remélni tudom, hogy ez nem ranked volt, mert akkor részvétem :B.

kexksz: szvsz lvl10-zes acc húzásra gondolt, de nem biztos :D.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7928) kexksz válasza n a x v i L (#7927) üzenetére


kexksz
addikt

Ha normalról van szó semmi gond nincs vele, hogy ígyis-úgyis egy champpel akar menni, így legalább counterek ellen is megtanul játszani, az más kérdés hogy én is hülyének nézem aki úgy kezdi champ selectben, hogy "hi im olaf top". :D

(#7929) szilva01 válasza kexksz (#7928) üzenetére


szilva01
őstag

hi, i'm ap yi mid

(#7930) sasa311 válasza szilva01 (#7929) üzenetére


sasa311
veterán

Helyesen:

ME MID OR FED!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7931) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Jézusom Kassadin free, ma se megyek blind picket. :D

(#7932) ko9 válasza sasa311 (#7930) üzenetére


ko9
addikt

És a legjobb, hogy midezik ÉS feedel... Sajnos ebből van a sok...

BoneDragon
Pont most a jó, mert minden idióta azzal fog jönni... Simán lehet rajtuk feedelődni :D Ilyenkor direkt nem szoktam bannolni...
Múlt héten pl ha Lee-t láttam enemybe akkor az free win volt...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7933) Solad válasza ko9 (#7932) üzenetére


Solad
őstag

Ez miért lenne így? Tegnap én is kaptam a free lee alkalmon és kipróbáltam. 13/4/10 lett a vége. Most akkor free win az enemynek vagy mi?

Attól hogy valami free, még nem kell azt gondolni hogy vérpisti próbálkozik. sőt az is lehet hogy vérpistinek bejön a próbálkozás

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7934) ko9 válasza Solad (#7933) üzenetére


ko9
addikt

A kivétel csak erősíti a szabályt :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7935) sunnymarcell válasza Solad (#7933) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

akármennyi lee-t láttam múlt héten ellenbe, mind kiszopott. azt hiszik hogy lvl 3-ason red buffal, cipővel és cloth armorral ők a királyok, és bejönnek tower alá mikor 200 hp-m van, meg ők mennek be először, és azonnal meghalnak, stb.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7936) Kanczy válasza ko9 (#7934) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ez a legnagyobb f*szság "közmondás", amit életemben hallottam... :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7937) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Trynda-n kivul van olyan hos akivel 1000 koruli AA-t es 1500-as critet lehet csinalni? Amugy solomiden talaltam ezt a gyongyszemet, ajanlom figyelmetekbe ha egy jot akartok rohogni. Ilyen kommentek vannak ra hogy "I instantly lost 300 elo reading this guide". :DDD

Fortune doesn't favor fools.

(#7938) superecneB válasza 1NST1G8R (#7937) üzenetére


superecneB
őstag

Bármelyik AD carryvel, de amúgy Caitlyn.

[ Szerkesztve ]

(#7939) Solad válasza 1NST1G8R (#7937) üzenetére


Solad
őstag

Ha 1000 körüli az autoattackod akkor hogy lesz 1500-as a crit? :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7940) szilva01 válasza 1NST1G8R (#7937) üzenetére


szilva01
őstag

Az a teamfight-flowchart mindent visz xD

(#7941) 1NST1G8R válasza Solad (#7939) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Hat ahogy neztem feltapolva alapbol olyan 1000korul sebez, neha meg suhint 1300-1500-akat, gondolom az a critical nem?

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#7942) Solad válasza 1NST1G8R (#7941) üzenetére


Solad
őstag

A crit duplát sebez, ha van Infinity Edge-ed akkor 2.5 a szorzó. Az az ezer valszeg már a crit dmg

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7943) Talisman válasza 1NST1G8R (#7941) üzenetére


Talisman
csendes tag

[link] ez alapján nem mindegyik carry tud 1000+ dmg-t összehozni, tryndat meg nemigazán szokás carry-nek buildelni

Adelante tormenta!

(#7944) 1NST1G8R válasza Solad (#7942) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Hm, erdekes. Van Infinity a buildbe, lehet a Last Whisper armor pen. miatt kuszik fel akkor, vagy nemtom. Amugy ha pl. tobb Infinity-t veszek akkor lehet meg brutalabb damaget elerni vagy egy pont utan "leszabalyoz"? Nem mintha nem lenne eleg, de kivancsi vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#7945) Solad válasza 1NST1G8R (#7944) üzenetére


Solad
őstag

A last whisper minden talalatra hatassal van, IE-nek a crit dmg novelő passivja pedig unique, szoval csak egyszer kapod meg

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7946) ChromeX válasza 1NST1G8R (#7944) üzenetére


ChromeX
addikt

Nem stackelödik az infinity felesleges 2.

ez tök jo :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7947) 1NST1G8R válasza ChromeX (#7946) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Erdekes, volt mar hogy lattam tobbet masnal, de lehet phantom dancer vagy bloodthirster volt, nem emlekszem pontosan. Akkor ezekbol egy se stackel? Van olyan dmg item egyaltalan ami igen, es nem alap item?

Fortune doesn't favor fools.

(#7948) superecneB válasza 1NST1G8R (#7947) üzenetére


superecneB
őstag

Bloodthirster és a phantom dancer stackelődik. A unique passive-val rendelkező cuccok nem stackelődnek.

(#7949) ko9 válasza 1NST1G8R (#7947) üzenetére


ko9
addikt

Tudtommal a Legendary itemek között tán csak a Rod of Agesnek meg a AA Staffnak a 3%os passzívja nem Unique. Advanced itemek között pl a Tiamat passzívja stackel, de igazából nem sok van.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7950) ChromeX válasza 1NST1G8R (#7947) üzenetére


ChromeX
addikt

láthattál de azok valószínüleg nem voltak tisztában ezzel amikor kis accot huztam én is láttam két IE-t :)

toltam egy rankedet és else hittem de ez a team képes volt focusolni enemy carryk nem éltek sokáig team fightban: [link] annyira jo a nau csak kéne movementes quint mer olyan lassu :( btw a bot laneünk sok jóval nem kecsegetett az elején :D

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.