Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) kexksz válasza PumpkinSeed (#6400) üzenetére


kexksz
addikt

Ashe-nak dmg helyett utility spelljei vannak. AoE slow, minden auto attackkal slow, AoE akár 5 seces (!!!) stun, ingyen CV, plussz gold minden creep után. Teljesen viable.

(#6402) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Én ashe mellé inkább egy erősebb ad carryt pickelnek hogy slowoljon neki. Főleg ha vannak olyan profik akik infinityvel kezdenek és mire kirakják neki vége a meccsnek és mint ad carry szart se érnek.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6403) kexksz válasza PumpkinSeed (#6402) üzenetére


kexksz
addikt

Infedge kb. 20 percnél kint van, ha legalább egy kis köze van az embernek a játékhoz. :F

(#6404) skitzoo válasza kexksz (#6403) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ha van 1-2 killje meg farmol normálisan ashéval hamarabb ugye az E miatt.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6405) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Halott mar itt valaki az ap yiről?:DDD

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6406) skitzoo válasza PumpkinSeed (#6405) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ja. aramba jó. ;]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6407) PumpkinSeed válasza skitzoo (#6406) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Én mar párszor molekulákra vertem a bill.t a csapatokba levő miatt. Oda megy rá ugrik heal és elszalad. Semmit nem ér.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6408) PumpkinSeed válasza skitzoo (#6406) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Én mar párszor molekulákra vertem a bill.t a csapatokba levő miatt. Oda megy rá ugrik heal és elszalad. Semmit nem ér.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6409) sasa311 válasza PumpkinSeed (#6405) üzenetére


sasa311
veterán

Ja, AP yi inkább viable, mint AD, dominiumban főleg....

Ashe meg az egyik legerősebb AD carry, az ultija gamechanger. Nem véletlen játszák bajnokságokon olyan sokat.

Ekkora hülyeségek mellett, mint amiket leírsz én nem hangoztatnám, hogy béta óta játszol. :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6410) skitzoo válasza sasa311 (#6409) üzenetére


skitzoo
senior tag

Annyiba igaz hogy bétába sokkal erősebb volt. E spell toxic volt. Ha jól tudom.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6411) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Nem értem a mai gamereket. Nem játszottam fél éve de olyanokat mondok hogy XD. Biztos phreak hibája hogy mindenki öt követi vagy nem tudom de el rontják a játékot azzal hogy mindenből ap lesz. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6412) PumpkinSeed válasza skitzoo (#6410) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem volt sokkal erősebb csak nem voltak ezek az uber ad carryk amik most vannak. Most vicc hogy nehány char képes 3 hitből ölni. Bétaba a 200+ dmg mar nagyon sok volt és a max ap 250 volt:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6413) PumpkinSeed válasza skitzoo (#6410) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem volt sokkal erősebb csak nem voltak ezek az uber ad carryk amik most vannak. Most vicc hogy nehány char képes 3 hitből ölni. Bétaba a 200+ dmg mar nagyon sok volt és a max ap 250 volt:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6414) zeli


zeli
aktív tag

Annie
Fiddlesticks
Gangplank
Lulu
Jayce
Malphite
Nocturne
Skarner
Urgot
Vayne

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#6415) mandin válasza zeli (#6414) üzenetére


mandin
senior tag

Lulu.. csak én nem tudok vele, vagy tényleg ennyire rossz?

(#6416) kexksz válasza PumpkinSeed (#6411) üzenetére


kexksz
addikt

Tényleg ne haragudj, de olyan jól szórakozom azon amit írsz, hogy megkérdnélek a folytatásra. :D

(#6417) PumpkinSeed válasza kexksz (#6416) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

S2 játékosként jót mulatsz:DD én meg azon hogy szar lett a lol a régi jobb volt :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6418) skitzoo válasza kexksz (#6416) üzenetére


skitzoo
senior tag

Van valami abban amit ir hogy réggeben jobbvolt. Szerintem. Igaz mostis ugyanugy kockulok vele mint réggebben. Réggeben azért nem idegeskedtem rajta mert még namvoltam annyira "jó".
Valaki emlékszik még arra hogy lvl20-tól volt ranked. Régi szépidők. :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6419) PumpkinSeed válasza skitzoo (#6418) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Valaki emlékszik mikor ranked se volt?:D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6420) skitzoo válasza PumpkinSeed (#6419) üzenetére


skitzoo
senior tag

Igen. :U
(#6421) superecneB: :DDD :DDD
htibike (#6415) : valaki tud vele valaki nem. Én pl sz*r vagyok supportal valaki meg jó. Ember függő. De lulu jólehet team fight ba mintazt irták is. Egy jó ulti jókor és nyert teamfight.
Télleg valaki próbálta már?: Cho lvl 3as ulti max nagyság+surge+lulu ulti? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6421) superecneB válasza PumpkinSeed (#6400) üzenetére


superecneB
őstag

Te Cyberbeni vagy másik accounttal?

(#6422) ChromeX válasza mandin (#6415) üzenetére


ChromeX
addikt

Semmi rossz nincs benne :) az ultija marha jó szerintem teamfightot lehet vele nyerni ha jó emberre rakod

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6423) Honzi válasza superecneB (#6421) üzenetére


Honzi
senior tag

:DDD
Félelmetes.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#6424) PumpkinSeed válasza superecneB (#6421) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6425) kexksz válasza PumpkinSeed (#6417) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, nyilván azért beszélsz olyan hülyeségeket, hogy Ashe supportnak jó, mert én S2-ben is játszottam, te meg nem. Értem. :D

@superecneB: Basszus. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6426) superecneB válasza PumpkinSeed (#6424) üzenetére


superecneB
őstag

Mi a véleményed Akaliról? - Biztos ami biztos megkérdezem :)

[ Szerkesztve ]

(#6427) kexksz válasza superecneB (#6426) üzenetére


kexksz
addikt

Ne kezdjük. :D

(#6428) skitzoo válasza superecneB (#6426) üzenetére


skitzoo
senior tag

Bocsánat hogy beleszólok de szerintem elrontották. Nagyvolt neki a nerf.Ha zavar hogy beleszoltam akkor átirom valamire. :)

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6429) kexksz válasza skitzoo (#6428) üzenetére


kexksz
addikt

Áh, te még nem tudsz a PHs Akali körül forgó legendákról. :DDD

(#6430) skitzoo válasza kexksz (#6429) üzenetére


skitzoo
senior tag

Irdmár le lolba miröl maradtam le :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6431) reflxx válasza skitzoo (#6398) üzenetére


reflxx
aktív tag

reddit.com/r/leagueoflegends v koreai honlap

már megvan :)

(#6432) skitzoo válasza reflxx (#6431) üzenetére


skitzoo
senior tag

Köszi. :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6433) sasa311 válasza skitzoo (#6430) üzenetére


sasa311
veterán

Arról, hogy egy AKALI az PENTAKILLEZIK top lanen az első 3 percben. Ezt CYBERDENI megmondta. Akinek ez nem megy az nub!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6434) skitzoo válasza sasa311 (#6433) üzenetére


skitzoo
senior tag

Időközbe megkaptama választ. Nekem csak 2. percig egy tripple ment premadbe. De azis más. :DDD
Akkor énis noobvagyok mert már nemtudok akalival játszani. Letörlöm a játékot. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6435) sasa311 válasza skitzoo (#6434) üzenetére


sasa311
veterán

NAGYON HELYESSS!!!!!4444 ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6436) skitzoo válasza sasa311 (#6435) üzenetére


skitzoo
senior tag

Én kérek elnézést.
Most olvastam végig. Hát hallod ez a gyerek. Biztos szófosása volt. És mellé komolyan sz*r szavakat f*sott. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6437) skitzoo


skitzoo
senior tag

Hát van ilyen? :DDD :DDD :DDD (ranked game)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6438) skitzoo válasza skitzoo (#6437) üzenetére


skitzoo
senior tag

Na fasza :DDD :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6439) ko9 válasza PumpkinSeed (#6400) üzenetére


ko9
addikt

Fúú én GW2 Bétáztam a hétvégén, akkor mostmár mindent tudok mindenről! Ja meg Dota2 bétázok is, és kegyeten fúúúdeOP vagyok...
De most komolyan, attól mert valaki régóta játszik az nem egyenlő azzal, hogy mindent tud a játékról... Valaki lassabban jön bele, valaki gyorsabban. Láttam már olyan játékost (nem LoL-ba), aki az adott gameet 5 éve tolja, és még mindig nem sok köze van a játékhoz. De szerintem ilyet mindenki ismer. - No offense
Mellesleg Ashe most is tud olyan damageet tolni mint egy Draven, csak nem early game hős. Szerintem a spelljei mindent megadnak neki, hogy jó carry legyen, a slowja miatt nem fogsz tudni elszaladni előle.
Az hogy hozok neki egy olyan supportot ami tud slowolni (mellesleg ez kimerül egy Lulu vagy Nunu variációban, a mostanában divatos supportok közül), egyszerűen nem megoldás, főleg hogy ált Taricot hoznak mellé.

Hogy milyen volt a bétában az egy dolog, sajnos most nem tudunk vele játszani, és hogy ilyen-olyan volt, az nem lesz hatással arra, hogy holnap milyen statom lesz vele...

htibike:
Lulu egyszerűen broken volt, vialable AD Carryként, solotop/midesként, supportként és junglerként is! Ezért a földbe lett nerfelve, ezáltal szvsz nagyon visszaesett... Mai napig szerintem vele a legjobb supportként játszani, játékélmény szempontjából, de koránt se a régi.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6440) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ez a véleményem az Ap yi-ről:

[link]
:))

Persze, ha kap 1 stunt... De funolni azért jó :D

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#6441) zeli válasza ClydeBeka2 (#6440) üzenetére


zeli
aktív tag

De a legjobb PhantomLord és a versenyautó. :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#6442) sasa311


sasa311
veterán

2x nem tudtam elcarryzni jungelerként a teamem ( 0-10 varus + nunu illetve blitz+ali bot lane)

Természetesen a jungle a hibás ( 6-1 voltam épp, topon 2x countergank doublekill és 2 mid gank)
Bot lane-t enemy sem gankelte.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6443) skitzoo válasza sasa311 (#6442) üzenetére


skitzoo
senior tag

Nemfigyelted a képet? :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6444) sasa311 válasza skitzoo (#6443) üzenetére


sasa311
veterán

???

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6445) skitzoo válasza sasa311 (#6444) üzenetére


skitzoo
senior tag

Kicsivel fentebb. :DDD
Hogy pont akalirol volt szó. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6446) n a x v i L válasza superecneB (#6421) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem lehet ő , mert akkor már elmegyarázta volna , hogy hogyan feedeld fel magadat Ashevel is , az első 5 percben :DDD .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6447) PumpkinSeed válasza ko9 (#6439) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem kívánok vitatkozni de 5 evet dotaztam béta óta hon és lol és dota2 béta amikor kiadtak béta használatra szóval szarra játszottam magAm ilyen tipusú játékokban. Most nem kívánok senkivel vitatkozni nem azt mondtam hogy mindent tudok a játékról és elhiszem hogy te vagy az a Uber pró állat aki a championship meccseket fordítja meg De én az ÉN véleményem az hogy ashe nem alkalmas a mai op ad carryk között az op ad carry címre, és ismétlem ez az én véleményem. És amióta teemot ap asre buildelik azóta ő sem érdemli ezt a címet (háber én még ma is ad carrynek buildelem) remelem megerteted hogy ez az én véleményem és tudtommal nem akartam rad erőltetni mint egy hittérítő pap, de ha így is volt akkor elnézést és remelem meg férünk egymás mellett a fórumon:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6448) kexksz válasza PumpkinSeed (#6447) üzenetére


kexksz
addikt

Teemo inkább offtankra jó, mert főleg az ultija és a meele elleni OP zone képessége miatt topra alkalmasabb vinni, ahol pedig általában tankok vannak, így nem lehet full AD carryre építeni, meg amúgy sem profitál annyit a bónusz ADból, mivel semmilyen skillje nem skálázódik belőle.

(#6449) n a x v i L válasza PumpkinSeed (#6447) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Az is jó lenne , ha megmondanád , hogy SZERINTED miért nem alkalmas.. mert ugye az előbb már leirták , hogy miért is teljesen viable.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6450) PumpkinSeed válasza n a x v i L (#6449) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szerintem már 220x leírtam de a te kedvedért még1x. A mostani ad carry felhozatal sokkal erősebb annál hogy egy sima kis mezei ashe beleférjen. A legtöbb ad carry már az elején ki teljesedik legtöbb esetben és sokkal nagyobbat dpsel:) de ashe csak később lesz erős amit egy meccsen nem sok ad carry engedhet meg magának ugyanis mindenhova kellenek értsd ezt teamfight vagy baron. De én ezzel végkép befejeztem nem kívánom tovább tablalni az értetlenek számára. Ez az én véleményem és nem érdekel másé.:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.