Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) superecneB válasza PumpkinSeed (#6450) üzenetére


superecneB
őstag

"A mostani ad carry felhozatal sokkal erősebb annál hogy egy sima kis mezei ashe beleférjen."
Tévedsz.

"de ashe csak később lesz erős amit egy meccsen nem sok ad carry engedhet meg magának ugyanis mindenhova kellenek értsd ezt teamfight vagy baron."
Ugyan úgy erős lategame mint pl. egy Kog'Maw... Baron ölése sem az a kifejezetten early - mid game feladat...

"De én ezzel végkép befejeztem nem kívánom tovább tablalni az értetlenek számára."
Ne ragaszkodj már ennyire foggal körömmel a hülyeségedhez, vagy legalább akkor tartsd magadban és ne minket oltsál. - Ha a kacsa nem tud úszni ne a víz legyen már a hibás... :W

Nézz meg pár versenyt a közelmúltból.

A világ egyik legjobb AD carry-je szerint (ha nem a legjobb - Chaox):
"Ashe is a high utility/defensive AD carry. Volley punishes aggression in lane, it is also an incredibly strong kiting tool with Frost Shot. Hawkshot can prolong games by gaining crucial vision on Dragon and Baron, it also gives vision to set up for Enchanted Crystal Arrow, which is simply one of the best initiation in the game."

"I think Ashe is just a fantastic late-game champion that pretty much counters nearly all melee Champions. The problem is making it into late-game (being able to farm safely)."

[ Szerkesztve ]

(#6452) ChromeX válasza ClydeBeka2 (#6440) üzenetére


ChromeX
addikt

ez csak mák, veigar siman stunolhatott volna instantba és annyi, funolni tényleg jó de amugy szerintem nem ér semmit.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6453) PumpkinSeed válasza superecneB (#6451) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Olyan idegesnek tünsz:D :D :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6454) superecneB válasza PumpkinSeed (#6453) üzenetére


superecneB
őstag

Egyáltalán nem vagyok ideges. Épp ellenkezőleg! ;)
Szerintem vicces vagy, de semmi személyeskedés...
Felőlem nyugodtan onthatod magadból a baromságot, csak lehetőleg ne szemeteld össze vele ezt a fórumot, ha egy mód van rá.

[ Szerkesztve ]

(#6455) PumpkinSeed válasza superecneB (#6454) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Elnézést:(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6456) skitzoo


skitzoo
senior tag

EloHell-t szoktátok nézni? :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6457) zeli válasza skitzoo (#6456) üzenetére


zeli
aktív tag

Aha. :)

Ashe vita: Múltkor néztem meg 1-2 adatot, összehasonlítottam 1-2 championt:

Ashe:
Attack damage 46.3 (+2.85)
Attack speed 0.658 (+3.34%)

Graves:
Attack damage 51 (+3.1)
Attack speed 0.638 (+2.9%)

Varus:
Attack damage 46 (+3)
Attack speed 0.658 (+2.65%)

Draven:
Attack damage 46.5 (+3.5)
Attack speed 0.679 (+2.6%)

Autoattackban nem nagyon van különbség, Graves-é kicsit kiugrik. :D
Sőt, mivel Ashe-nek az első autoattackja critel, ezért lvl1en 1v1ben még meg is öl.

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#6458) skitzoo válasza zeli (#6457) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ez igy igaz ashe lvl 1. Volley+ crit és máris fél hp-ra üti a másikat. és akkor onnan már elnyom 1/2 potit és már előnybe is vagy.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6459) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez a vayne mekkora 1 fos champion. Nem hiába nem vettem meg régebben. :W

(#6460) skitzoo válasza BoneDragon (#6459) üzenetére


skitzoo
senior tag

Erős az csak kicsi a range :(

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6461) m4rk_ válasza BoneDragon (#6459) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Egyik legerősebb AD Carry, azért mert nem lehet nem fekszik neked, ne szarozd le... :)

(#6462) BoneDragon válasza m4rk_ (#6461) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem meg pont az, hogy gyenge a többihez képest, mert szarul skálázódik. Igen nem fekszik nekem. Régebben elég sokat probálkoztam vele, de ezzel a championnal valahogy nekem kurvára nem megy. :(

(#6463) n a x v i L válasza BoneDragon (#6462) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem tudom , hogy milyen gyengeségről beszélsz. 4 spelljéből 3 az aa-t erősiti (és hát ugye egy AD carry , aa-n kivül mást nem nagyon használ teamfightban , különben dmg-t veszit) , mégpedig nem is kicsit. Egy jó supporttal brutális lehet. Lehet , hogy csak szimplán rosszul buildeled , vagy valami .. Milyen sorrendben szoktad venni neki a dolgokat, és mit ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6464) skitzoo


skitzoo
senior tag

Ashe 16 min IE :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6465) n a x v i L válasza skitzoo (#6464) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

És akkor most mit :F :DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6466) skitzoo válasza n a x v i L (#6465) üzenetére


skitzoo
senior tag

Mi? :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6467) n a x v i L válasza skitzoo (#6466) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Arra céloztam , hogy ezt miért is irtad ide ? :DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6468) skitzoo válasza n a x v i L (#6467) üzenetére


skitzoo
senior tag

Olvasd vissza kicsit. Beszélgettünk Ashérol hogy kb 20. percnél megvan neki az IE. És mondom beirom hogy már 16. percnél meglehet. :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6469) superecneB válasza BoneDragon (#6459) üzenetére


superecneB
őstag

Igazad van, tényleg szar a true dmg, a stun és a tumble. :R

[ Szerkesztve ]

(#6470) kexksz


kexksz
addikt

Nézzetek bele, jó olvasmány: [link]

(#6471) Kanczy válasza skitzoo (#6468) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ashe = Es, nem Ase :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6472) skitzoo válasza Kanczy (#6471) üzenetére


skitzoo
senior tag

Elnézésed kérem :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6473) szepi79 válasza Kanczy (#6471) üzenetére


szepi79
őstag

asse tom, hogy kő leírni!!! :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6474) sagem válasza kexksz (#6470) üzenetére


sagem
addikt

Hát, ezt eddig is lehetett tudni, semmi újdonságról nem rántották le a leplet:) Mindazonáltal maradjunk annyiban, hogy amennyiben a Valve nem tol kemény pénzdíjakat a Dota 2 alá, a most fanyalgó profik nem fognak átmenni, hiába szajkózzák a jobb játékmechanizmust, ők már régen nem ezért, hanem a versenyek/díjak miatt játszanak adott játékkal..:)

Pénzben pedig nem szűkölködik a Riot (igaz a Valve sem, de míg a Riotnak a LoL az aranytojást tojó tyúk, addig a Dota2 csak egy név a sok közül a valve berkein belül). Plusz ne felejtsük el, hogy kvázi bármikor rászánhatják magukat új mapp/játékmód (akár kifejezetten versenyre fejlesztett, összetettebb játékmenettel felvértezve) fejlesztésére ami megint csak árnyalná a helyzetet. Szóval szerintem még mindig a Riot térfelén pattog a labda, a Dota2 rettentően későn jött, ha a Riot nem alszik be, akkor nem kell félniük..

edit: mindazonáltal örülök a Dota színre lépésének, így legalább végre igazi vetélytársa akadt a Riotnak, ez mindkét tábornak csak jó :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6475) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Ohhhh hy SUPPORT ASHE:$

http://www.youtube.com/watch?v=iTKuKgZFewo

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6476) Honzi válasza PumpkinSeed (#6475) üzenetére


Honzi
senior tag

Ez egy nagy büdös nulla nem tudom minek linkelted de ez egy vicc.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#6477) scream válasza PumpkinSeed (#6475) üzenetére


scream
veterán

Elég uselessnek tűnik ... :U

(#6478) BoneDragon válasza PumpkinSeed (#6475) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez ugye most vicc?

(#6479) superecneB


superecneB
őstag

Ez lehet az új meta. Ashe (support)+Lux boton :C

[ Szerkesztve ]

(#6480) skitzoo válasza superecneB (#6479) üzenetére


skitzoo
senior tag

Persze Lux az ad!

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6481) PumpkinSeed válasza skitzoo (#6480) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Amúgy már csak fanból is jó buildelni annak. Én pl full as zileannal nyertem meccset. Csak ti sírtok itt hogy ashe csak AD CARRY. Egy karakter az aminek buildeled. De ti csak a megrögzült papírformát követitek unalmas meccsek sorozata és semmi élvezet amire eredetileg tervezték a játékot. Fogadni mernék az összes meccset végiggörcsölitek, hogy jaj most lose megint, és nem élvezitek a játékot... :D Egyszerűen ti vagytok viccesek .. Phreak utánzatok. A papírformagamerek ha nincs jungeler akkor már egyből leave... :DDDDDDDD

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6482) kexksz válasza PumpkinSeed (#6481) üzenetére


kexksz
addikt

(#6483) skitzoo válasza kexksz (#6482) üzenetére


skitzoo
senior tag

:DDD :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6484) sunnymarcell válasza PumpkinSeed (#6450) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

AD ashe maximum olyan csapat mellé jó aki 0 stunt hoz. amúgy meg akármelyik ranged carry jobb DPS-t tol ugyanolyan itemekkel

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6485) PumpkinSeed válasza sunnymarcell (#6484) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Köszönöm, köszönöm végre valaki:DDDDDDDDDDDDDDD

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6486) sunnymarcell válasza PumpkinSeed (#6481) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

amúgy igen szerintem ez a LoL legnagyobb szépséghibája. a legtöbb játékos azt a megrögzült formát követik, hogy lent AD carry és support, fent off tank vagy tank, junglébe ellentétje ami top lanen van, és miden AP carry. ha már mást próbálsz ki, egyből anyáznak. de azonnal, amit én erősen szánalmasnak tartok. ugyan az a megrögzött forma 800 gamen át, és még mindig nem unják, hogy ugyanazzal a két karakterrel mennek, mert csak ahhoz vannak rúnáik.

persze ez a játékosok hibája, nem a játéké.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6487) kexksz válasza sunnymarcell (#6486) üzenetére


kexksz
addikt

A meta azért van, mert úgy a legjobb menni, 2 bot, nagyobb dragon controll, ad carrynek nem kell annyira az xp, ezért az nem megy solo lanere, többi meg szerintem evidens.

(#6488) PumpkinSeed válasza sunnymarcell (#6486) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Isten vagy :DDDDDD

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6489) skitzoo válasza PumpkinSeed (#6481) üzenetére


skitzoo
senior tag

Phreak alapbol minden karival jungle.ba megy akkor miért utánoznánk nemértem :W
(#6486) sunnymarcell: ha nézel steamet (amit kétlek azért irsz marhaságokat) akkor látnád miért.
nemhiszem hogy ha 2kelo-n valaki benyögne egy olyat hogy p support ashával megy vagy teszem azt ad ziggsel akkor nemreportolnák 9x trollkodásért. :W :W

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6490) sunnymarcell válasza sagem (#6474) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nem hiszem hogy amiatt mennek át játékosok egyik játékból a másikba, mert a versenyek több pénzt hoznak

még a profi játékosok sem. nagyon kevés csapat van, aki azért váltott játékot, mert kevés volt a pénz. a legtöbb azért váltott, mert sokkal több jövőt és lehetőséget látott a másikban (HoN-ból 2-3 profi csapat már átjött dota 2-be és LoL-ba is.)

amúgy erről írtam a dota fórumokon angol nyelven, aki ért angolul, az talán megérti a nézőpontomat.

http://www.playdota.com/forums/showthread.php?t=957982

nem teljesen erről van szó, de a lényege ugyan az.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6491) skitzoo


skitzoo
senior tag

tessék ittvan phreak és miért is utánoznánk?

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6492) kexksz válasza sunnymarcell (#6490) üzenetére


kexksz
addikt

Épp ezért nem fognak profi játékosok átmenni Dotába, mivel gyakorlatilag Riot pénzeli az egész ESLt, illetve LoL felhasználóbázisa jelenleg kb. 10szerese a Dotáéhoz hasonlítva, illetve maga a D2 egy olyan játék, amivel már mindenki játszott 7 éve, csak most kapott egy új grafikát.

A másik meg az, hogy a Dota sokkal bonyolultabb, részletesebb, nehezebb. Ez mind szép és jó, de ezek nem olyan dolgok, amik átvonzanak egy casual játékost.

Ez a Phreakes jungle vicc meg már olyan régi, hogy sírok ha látom... :O

[ Szerkesztve ]

(#6493) sunnymarcell válasza kexksz (#6487) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

a dota 2 (profi!!!) metában minden lehetséges. vannak olyan gamek is, ahol egy csapat nem hoz semmiféle carryt, az első 10 percben lebontják a külső hat tornyot, és a megnövekedett pénz és map control miatt 20-25 percben be is mennek. sokszor olyan is van, hogy 3v3 van egy trilanen belül, ami csakis killeken alapul. persze van a rendes is, amikor megy a support az "AD carryvel" egy lanere (nem feltétlen alulra!!).

ilyen LoL-ban miért nincs? miért nincs olyan, hogy öten összegyűlnek, fossá gankelik a másik AD carryjét, a towereket hamar leszedik, és az egész mapot kontrollálva +1000 golddal (tornyokból összejön) bemennek. semmi újat nem akarnak kipróbálni. olyan mintha nem is élveznék a játékot, csak kötelezően azt csinálják, ami le van írva.

amúgy meg mi a baj a trollkodással? ez egy játék, nem egy meccs amin milliókat buksz... rengeteg olyan eset volt velem hogy trollkodás közben találtam ki új stratégiákat különféle karakterekhez...

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6494) BoneDragon válasza PumpkinSeed (#6481) üzenetére


BoneDragon
veterán

fanból? ... :U

(#6495) skitzoo válasza sunnymarcell (#6493) üzenetére


skitzoo
senior tag

de megint a dota. ha dotárol akarsz beszélni menj dota forumba. egyszer már dota miatt volt takaritás. :W

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6496) sunnymarcell válasza skitzoo (#6495) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

szóval a konkurenciáról nem lehet beszélni? ha a riot nem foglalkozna a dota 2 üggyel, hamar kihalna a játék

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6497) skitzoo válasza sunnymarcell (#6496) üzenetére


skitzoo
senior tag

ha dotárol akarok beszélni átmegyek abba a forumba. nemitt kezdek el róla beszélni. konkurencia vagy sem akkor se idevaló.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6498) sunnymarcell válasza skitzoo (#6497) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ja csak a LoL-hoz kapcsolódóan beszéltem róla, mivel válaszolnom kellett valahogyan.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6499) kexksz válasza sunnymarcell (#6493) üzenetére


kexksz
addikt

"miért nincs olyan, hogy öten összegyűlnek, fossá gankelik a másik AD carryjét, a towereket hamar leszedik, és az egész mapot kontrollálva +1000 golddal (tornyokból összejön) bemennek."

Miért ne lenne ilyen? Attól, hogy 300 winen normal blind pickben nem látni ilyet, normálisabb szintű játékban ez teljesen normális (mondjuk olyan 1.6k elotól)

Illetve nem tudom, hogy Dotában hogy viszonyul egymáshoz a kill/creep arány, de itt gyakorlatilag ~18 creep egyenlő egy killel, ezért nincs olyan nagy hajtóerő, hogy egy topos elcsesszen 2 percet azzal, hogy lesétál, mert mire visszajön a másik topos több XPt és pénzt kap a creepekből kb.

[ Szerkesztve ]

(#6500) sunnymarcell válasza kexksz (#6499) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

dotában 5-6 creep egyenlő egy killel, csak az assistok megkapják a pénz felét, és rengeteg xp-t ad mindenkinek, és az ellenfél veszt pénzt mikor meghal (ez sok mindentől függ, amibe nem megyek bele, mert én se nagyon értem).

azt tudom, hogy LoL-ban nem veszítesz pénzt halálkor, de hogy mennyi creep killnek megfelelő XP-t ad egy hero kill, azt nem tudom.

a témától eltérően, mivel én sokszor nézek profi dotát, meglestem milyen a profi league of legends, és be kell valljam, nagyon unalmas. néha egy-egy gank jön junglertől, de tulajdonképpen 15 percig jó ha megesik 4 kill, vagy 1-2 torony. ez sem értem miért van.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.