Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Honzi


Honzi
senior tag

(#6152) sasa311 válasza Honzi (#6151) üzenetére


sasa311
veterán

Kicsit jobb lett de gyanítom így sem lesz top tier :P

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6153) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Csak szerintem nem fog jönni Zyra az új patchben?
Ezt a patch elnevezéséből gondolom, és abból, hogy Evelynn spotlightot csináltak.. :D

(#6154) Honzi válasza sasa311 (#6152) üzenetére


Honzi
senior tag

Engem nem igazán tudnak meggyőzni.
Az ilyen reworkoket úgyis azzal csinálják akik vagy szarok vagy elavultak.
Eddig se játszottam vele plusz majdnem megvan mind szóval maradok másiknál.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#6155) freelanced


freelanced
addikt

Nem lesz gyenge szerintetek ez a Zyra?
Mármint pbe-n próbáltam és jó kis kari de mondjuk a többihez képest? :F
Mert a turretek elég hamar eltünnek....
Ráadásul teamfightba nem tud sok mindent csinálni....(dmg szempontjából)
Ti hogy látjátok?
Amúgy szerintetek melyik champ-ek must buy-ok? :D

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6156) ClydeBeka2 válasza freelanced (#6155) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ugyanez a meglátásom nekem is, már vártam, hogy valaki felhozza. Botok ellen próbáltam ki, hát még ott is nehezen öltem, de lehet én vagyok a béna.

Utána kipróbáltam Jayce-t, vele már jobban ment, valami 35-5 lettem és velem vol 1 Zyra, 5-2 vagy ilyesmi botok ellen. Szóval nem tudom, gyenge nagyon szerintem is.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#6157) freelanced válasza ClydeBeka2 (#6156) üzenetére


freelanced
addikt

Én azt nem mondanám hogy gyenge mert lehet vele is rendesen osztani... de a többihez képest szerintem nem az igazi.... remélem nem igy lesz...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6158) freelanced


freelanced
addikt

Brand milyen szerintetek?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6159) n a x v i L válasza freelanced (#6158) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Szerintem nagyon jó , óriási aoe burstje van már level 6-7 körül is.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6160) freelanced válasza n a x v i L (#6159) üzenetére


freelanced
addikt

Hallottam h. könnyű counterelni...
Ahri milyen? Meg kassa?
Valami midre kéne...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6161) n a x v i L válasza freelanced (#6160) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Kassát állandóan bannolják , tehát ha alapból kevés a midesed akkor nem érdemes őt venni. Ahri is nagyon jó , mobilis , nagy dmg-el. Cassiot tudnám még ajánlani viszont ő egy kicsit nehezebb karakter. Szerintem pbe-n próbáld ki őket , és az alapján dönts.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6162) freelanced válasza n a x v i L (#6161) üzenetére


freelanced
addikt

Értem. AP-ből miket ajánlasz?
És AD?
Support?
Tankos dps?
Köszi :D
Hátha van valami ötleted!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6163) n a x v i L válasza freelanced (#6162) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

AD Carry : Graves , Corki , Ashe
Support: Taric , Janna , Soraka
Jungle/solo-ra: Riven , Malphite , Alistar(jungle) , Olaf(top)
Midre meg leirtam az előbb. Persze nem csak ezek közül válogathatsz , csak számomra ezek tűnnek "könnyű" hősöknek . Mert ugye pl egy Kogmaw , vagy egy Vayne több tudást igényel mint egy Graves. Ez csak a saját véleményem. Változó , hogy kinek mi a könnyű ..

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6164) kexksz válasza n a x v i L (#6161) üzenetére


kexksz
addikt

Kassa kb. sosincs bannolva ~1400 elo felett, mert egy ovodás is ki tudja counterelni, vagy lv6 előtt megszopatni,

[ Szerkesztve ]

(#6165) n a x v i L válasza kexksz (#6164) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Az lehet , hogy 1400 elo felett nincs bannolva , viszont normal draft pickben állandóan. És kétlem , hogy freelanced 1400 elo felett lenne , mert akkor gondolom nem kellene neki itt segitséget kérnie champion vásárlással kapcsolatban. Blindpickre meg teljesen mindegy , hogy mit vesz , csak később megbánná , hogy olyanra adott ki ip-t amit rankeden , vagy draft pickben szinte nem is használhat.

szerk.: Orianna nerf már megvolt , vagy csak a következő patchben fog jönni ?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6166) ClydeBeka2 válasza kexksz (#6164) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

De nem mindenki olyan pro, mint te :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#6167) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Valami errorral bezárult a lol és most csak a logót mutatja amikor be akarok jelentkezni .. ez mi a reket ? :W :W

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6168) kexksz válasza n a x v i L (#6165) üzenetére


kexksz
addikt

600 normal winem van és 590 lose-om, tehát normal ELOm nem valami nagy, mégis most mentem pár normalt, hogy olyan champeket/roleokat gyakoroljak amiben szar vagyok, és egyetlen egy darab Kassadin ban nem volt ezek alatt a játékok alatt, szal nem vágom, hogy most hol van Kassa bannolva, meg hol nem. :D Azt tudom, hogy mikor 1100on voltam ott mindig bannolva volt, Shacoval egyetemben.

@ClydeBeka2: Ne értsd félre, azért mondtam, mert hogyha tetszik Kassadin és hosszútávra tervezel, akkor fogsz tudni vele játszani később, de elo hellből nem azzal fogod kicarryzni magad, ha elkezdesz rankedezni. (Vagy ha már elkezdtél.)

[ Szerkesztve ]

(#6169) BoneDragon válasza freelanced (#6155) üzenetére


BoneDragon
veterán

Zyra gyenge? Ez még viccnek is rossz. :Y

(#6170) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Még pár hónapja valaki belinkelte nekem , hogy hogyan lehet relog nélkül visszamenni a játékba. Pár hete újra raktam a gépet , és ez a link elveszett , pedig most jól jött volna. Kerestem a régi hsz.-ok között , de nem találtam. Ha valaki véletlenül elmentette , az elküldhetné nekem. Azt hiszem reddites , vagy elohelles link volt.

Szerk.: Közben megtaláltam youtube-on [How to Reconnect to a Match Without Logging In]

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6171) Honzi


Honzi
senior tag

Megjött a szép szál patkány is Champion Spotlight: Twitch, the Plague Rat

És yeah sikerült.Kicsit több mint 1 évig tartott de sikerült megcsinálni ezeket a változtatásokat.
GJ Riot.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#6172) Pedro78 válasza freelanced (#6162) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nem tudom hanyas szinten vagy de ha lvl20 vagy elotte vagy meg akkor amit en ajanlok:

Probald a heti freeket es ha tetszik valamelyik es ugy erzed megy a jatek vele, akkor beruhazhatsz ra. amugy sem erdemes megvenni valamelyiket csak azert mert azt mondjak ra, hogy jo.Attol meg nem biztos, hogy fekszik neked is es menni fog vele a game.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#6173) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Probálgatom ezrealt, mivel ingyenes. Teemo előbb lenoobozott, mert ap ez-t építettem. Próbáltam ad ez-t az nem feküdt annyira, meg tetszik, hogy ekkorát tudok csapkodni az ultimmal. Előbb nem értem oda teamfight-ba de útközbe eltudtam nyomni az ultimat és leszedett mindenkit fél hp-ra. Így lettem 2-0-9. Wu simán belopott tőlem 4killt. Beállt bokorba és megvárta, mig karthust leszedem kb 100 hp-ra és akkor beugrott. Ezért lettem teemo szemébe noob, mert csak 2 killem lett. Imádom az ilyen állatfajokat. Korán reggel felbasznak. :)

(#6174) ko9 válasza Honzi (#6171) üzenetére


ko9
addikt

Szvsz engem az Evelynn spotlight valahogy jobban meggyőzött, bár lehet azért is mert nem vagyok nagy AD Carry hívő hírébe. Szerintem be is ruházok rá még a mai nap folyamán.

Érzem, hogy elérjük még azt az időt, hogy Evelynnt kell bannolni ;]

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6175) Solad


Solad
őstag

megvettem ezt a patkányt hogy kipróbáljam még a régi verzióját. Hát nagyon vicces. :D

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6176) zeli válasza freelanced (#6155) üzenetére


zeli
aktív tag

Nekem elsőre PBE-n egy 12/2/7-est sikerült összehozni vele. Igaz botok ellen, ami mondjuk nem annyira mutatja a valóságot, de szerintem elég nagy dmg-je van, és a Q-ja meg az ultija AOE, tehát teamfightokban is használható. Amire ahogy néztem figyelni kell, hogy kombózni kell a spelleket a maggal, tehát az ellenfél arcába kell pakolni. :D
Játszogatok vele még 1-2t, aztán lehet megveszem, nekem bejövős lett.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#6177) Honzi válasza Solad (#6175) üzenetére


Honzi
senior tag

Az ez előtti patkány jobb volt.
Ez lesz a 3-4. rework.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#6178) ko9 válasza zeli (#6176) üzenetére


ko9
addikt

Én Evet kipróbáltam PBE-n, hát jungleből eszméletlen gankpotenciál van benne. Meg is vettem Live szerón is, már csak a patchet várom :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6179) superecneB válasza freelanced (#6162) üzenetére


superecneB
őstag

AP: Annie, Kennen
AD: Graves, Kog'maw, Ezreal
Support: Soraka, Janna
Tanky DPS: Shen

Brand is jó, Ahri is, Cassie is, de elég mana éhesek. Esetleg még Leblanc, Galio, Morgana jó választások.

De inkább próbálgasd mik jönnek be, inkább a dmg overtimeot szereted, vagy a burstereket stb. mana vagy mana nélküli champeket preferálod...

(#6180) Stormcharger


Stormcharger
csendes tag

AP-ból Én Katarina-t ajánlom , később nem lesz már egy nagy champion, de blind pickre 30 alatt tökéletes.

No pain, no gain.

(#6181) kexksz


kexksz
addikt

Ilyennel se találkoztam még... A legszebb a dologban az, hogy ha jól emlékszem a csávó PHról vett fel. Szomorú történet. :D

[link]
[link]
[link]

(#6182) kexksz válasza superecneB (#6179) üzenetére


kexksz
addikt

Annie, Master Yi, LeBlanc. Ezek tipikusan olyan championök, amik kis szintre nagyon jók, lesz vele sikerélmény, mert ölsz, azt pedig ki ne szeretné. :)

Bocsi, kimentem az 5 percből. :(

(#6183) freelanced válasza kexksz (#6182) üzenetére


freelanced
addikt

Jó arc... :D :Y
Először akar segitséget, hogy vihesse az ELO-ját aztán meg azt mondja hogy az nem jelent semmit :D csupa értelem :D :W

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6184) sasa311 válasza kexksz (#6181) üzenetére


sasa311
veterán

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6185) m4rk_ válasza freelanced (#6183) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Ez se lehet több 12-nél... Ilyen gyökereket... :D

[ Szerkesztve ]

(#6186) BoneDragon válasza m4rk_ (#6185) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ahogy olvastam van több is és ez a szomorú...

(#6187) freelanced


freelanced
addikt

Épp dotát próbálom ki de nekem kinai :O :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6188) kexksz válasza freelanced (#6187) üzenetére


kexksz
addikt

Dota sokkal bonyolultabb és összetettebb, mint a LoL, szóval ne lepődj meg, másnak is az. :))

(#6189) Fail3D! válasza kexksz (#6188) üzenetére


Fail3D!
addikt

ti az uj dotarol beszeltek v a regirol?:)

(#6190) freelanced válasza Fail3D! (#6189) üzenetére


freelanced
addikt

Én az újról.
És szerintem nagyon durva... nem mondanám hogy jó :D persze tuti az de az első menet jelenleg sokkolt... olyan mint a lol és mégis nagyon más :D
Most kicsit pihizek mert ez kajak fájt :D
Kicsit másra számitottam.... huh :D
Gyorsan nyomok egy lol meccset :D :C :DDD

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6191) sasa311 válasza kexksz (#6188) üzenetére


sasa311
veterán

Ne izélj már tesó, há' nem igaz, hogy egy meccset nem akarol lenyomni velem-e?!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6192) kexksz válasza sasa311 (#6191) üzenetére


kexksz
addikt

:DDD

Mit szólnátok, hogyha azt mondanám, hogy az új Evelynn olyan gyorsan szedi ki a jungle-t mint Udyr? :Y Emellé, át tud sétálni a wardokon, úgy lanegankel ahogy akar, mert nem látják a minionok sem... Nem lesz rossz.

(#6193) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Bloodline Champions-t jatszott valaki kozuletek? Ha igen milyen a LoL-hoz kepest?

Fortune doesn't favor fools.

(#6194) Fail3D! válasza freelanced (#6190) üzenetére


Fail3D!
addikt

megjelnt amr a dota 2? vagy meg midnig ilyen zart beta szeru?

(#6195) kexksz válasza Fail3D! (#6194) üzenetére


kexksz
addikt

Még mindig az.

(#6196) mandin válasza kexksz (#6181) üzenetére


mandin
senior tag

Nyomorult...

(#6197) freelanced válasza kexksz (#6195) üzenetére


freelanced
addikt

Te mit mondasz Kexkesz érdemes megvennem ha kijön az új patch evelynt? Mert eddig kb. Worst kari volt...
Játszható lett most? Szóval versenybe száll a többivel, érdemes megvenni?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6198) kexksz válasza freelanced (#6197) üzenetére


kexksz
addikt

Nem néz ki rossznak, de majd úgyis kiderül ha berakják a patchet.

Amúgy kexksz

(#6199) Solad


Solad
őstag

Soha nem szoktam mást hibáztatni ha kikapok, de ez már több a soknál...
Pickelem gravest, kérek magam mellé egy sorakát. Reakció: Kussoljak majd ő tudja milyen support kell, instalock lux.
Első pillanattól kezdve AOE-zza a minionokat és kevesebb mint öt perc alatt megvalósítja hogy az ellenben caitlynnek legyen 4 killje és egy BFswordje. Innentől kezdve meg GL csináljak valamit a lanen...

Nem is értem igazából.. szvsz direkt is nehéz öt perc alatt négyszer meghalni, nemhogy úgy hogy rendesen próbál játszani az ember :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6200) kexksz válasza Solad (#6199) üzenetére


kexksz
addikt

Ne aggódj, nekem is jó játékom volt most. 7/0 voltam Jax-el, majd midgameben 8/3 és végül betörtek. 4-es német premade-el voltam... 1/11 Fiddle support, aki elmegy afkolni, a többi "csak" ilyen 2/7 körül volt, de abból állt a játékuk, hogy beugrottam, 5 embert tankoltam, levettem őket kb fél hpra, ők meg nyomták a tauntot a mögöttem lévő bushban, majd elsétáltak. :U Mondjuk ez csak normal game volt, tehát nem nagyon érdekel, de többször volt már ilyen rankedben is. :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.