Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Ezt ajánlanám nektek: [link]
Szerintem nagyon beteg :D
Bár amilyen hangokat kiad Yi-vel néha :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#7302) n a x v i L válasza BoneDragon (#7300) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ha jól tudom, az USA-ban él.. rémlik mintha említette volna valamikor, vagy olvastam volna, de nem biztos.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7303) BoneDragon válasza n a x v i L (#7302) üzenetére


BoneDragon
veterán

De USA-ba meg 200-as pingje van, azt hogy?

(#7304) n a x v i L válasza BoneDragon (#7303) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Talán mert mostanában ELO-t húz pénzért EUW szerveren és ezért nagy a pingje..

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7305) BoneDragon válasza n a x v i L (#7304) üzenetére


BoneDragon
veterán

Lehet én nem értem, de lehet te nem. Szóval usa szerveren van 200-as pingje nem westen. Na de nem fontos. :)

(#7306) n a x v i L válasza BoneDragon (#7305) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Szar net ? :DDD

Meg logikus, hogy miért érné meg neki NA-n játszani, ha európai lenne? Semmi értelme..

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7307) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Várom még az ötleteket :P

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#7308) ko9 válasza n a x v i L (#7304) üzenetére


ko9
addikt

EUW-n van 200as pingje, NA-n meg 10es vagy mennyi. Amerikában él tuti.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7309) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

revive-t nem szoktak választani summoner spellnek? mert mondjuk a late-game valamelyik jelentős hőst legankelik, utána azonnal elkezdik tolni a lanet, és van 50-55 mp amíg visszajön, az elég GG gyanús.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7310) sagem válasza sunnymarcell (#7309) üzenetére


sagem
addikt

de, szoktak, úgy 700 elon és normálban ..:) Ha agyonverik a csapatot és egyvalaki feltámad a revive segítségével nem fogja megállítani a 2-3-4 ellenfelet. Arról nem is beszélve, hogy a harcokban állandó hátrányban lesz a -1 spell miatt, szóval nem éri meg.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#7311) n a x v i L válasza sunnymarcell (#7309) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem, mivel a flash fontosabb és egy revive teleport nélkül semmit sem ér. Bár nekem most tervbe van véve, hogy kipróbálom a teleport+revive-os tristanát/corkit, mert mindkettőjüknek van akár egy flash-sel felérő menekülő spellje,

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7312) kexksz válasza sunnymarcell (#7309) üzenetére


kexksz
addikt

Nem, de nem azért, amit fentebb írtak a többiek, hanem mert szimplán túl nagy CDje van.

(#7313) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

A blind es a silence kozott mi a kulonbseg? Ugy ertem mit csinal pontosan?

Teemo-ra erdemes gyruni?

Fortune doesn't favor fools.

(#7314) n a x v i L válasza kexksz (#7312) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Levan starva a nagy cd, ha a teamfight vége fele lategameben visszteleportál az ad carry és letol egy pentát, egy alapesetben vesztett teamfight után, majd betolja a nexus towerig a lanet,

Silence: Nem tudod elnyomni a spelljeid.
Blind: Ha aa-val támadsz, akkor egy bizonyos ideig nem számol fel semennyi sebzést(kb. mintha teemoval mellé lőttél volna vagy ilyesmi :DDD).

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7315) kexksz válasza 1NST1G8R (#7313) üzenetére


kexksz
addikt

Blindal misselnek az enemy autattackjai, silence közben pedig nem tud skillt castolni.

Nem.

(#7316) 1NST1G8R válasza kexksz (#7315) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Miert nem? :D Most ragtam at magam a guide-jan. :(((

Amugy o mikor latlatatlan akkor teljesen az vagy csak felig?

Fortune doesn't favor fools.

(#7317) n a x v i L válasza 1NST1G8R (#7316) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Teljesen láthatatlan. Viszont ha megmozdulsz, akkor láthatóvá válsz.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7318) kexksz válasza 1NST1G8R (#7316) üzenetére


kexksz
addikt

Mert elég gagyi lategamere.

Mi értelme lenne, ha félig lenne láthatatlan? :DDD

Egy nap alatt 2db 3v5öt és 1db 2v5-öt toltam. Wtf? :F

(#7319) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Diananak mit vegyek kezdésnek junglebe?!majd folytatásnak?

--- too weird to live too rare to die ---

(#7320) n a x v i L válasza aNorganiK_ (#7319) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

A szokásosat. Cipőt + 3 potit.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7321) 1NST1G8R válasza kexksz (#7318) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Hat f@sz tudja, gondoltam nehezebb eszrevenni vagy valami. :DDD

Melyik szerveren nyomod? Csak nem EUNE? En tegnap mar attertem botozasra, elotte az uccso 10 meccsem vegig minimum egy afk, de inkabb ketto, csak hogy biztos buko legyen...

Fortune doesn't favor fools.

(#7322) Solad


Solad
őstag

MI EZ? Idióták éjszakája van vagy mi?

Kezdődött azzal hogy valami magyar kölök jött hogy duózzak vele mert valaki mindig eltolja neki es nem tud nyerni.
Kérdezem: a meccsek kb hány százalékát tolja el ő? Válasz cirka 20. Köszi.

Aztán csak a szokásos 1-13 fizz, 2-11 ahri (ugyanabban a gameben) _D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7323) n a x v i L válasza Solad (#7322) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Fizz és Ahri hogyan került ugyan abba a game-be ? :DDD AD Ahri , Fizz jungle , vagy Fizz top volt ? :DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7324) Solad válasza n a x v i L (#7323) üzenetére


Solad
őstag

Igazabol fizz megmagyarázta hogy Ahrival és WW-vel a csapatban semmi magic damage-ünk nincs így jó lesz ő Fizzel topra :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7325) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

és persze hogy a 30-as akalinak van két lvl 8as haverja, egyik rammus aki semmit nem csinált végig (arra várt hogy én csússzak be ultimmal - malphite voltam, mikor eltoltam kb. 10 másodperce :DD, ja és a powerballját egyszer nem tudta nem a minionokra eltolni), és egy jax, aki solozott xin ellen topon, és úgy elfeedelte, hogy phantom dancer + bloodthirsterje lett 23 percnél.

na és mondják hogy miért nem gankeltem én fasz lvl 3-ason, mikor még a Q-ra sem tettem.

az ilyeneket de imádom. értem, hogy a haverjával tanul játszani, de kurvára 4v6, jobb esetben 4v5 lesz a game. a botokat már fejlesztették annyira, hogy a kezdőknek elég nagy kihívás legyen.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7326) n a x v i L válasza sunnymarcell (#7325) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

F*szért szidod az olyant , aki két napja játszik és a haverjával tanul .. bot gameben meg nem fog megtanulni játszani. Az sokkal rosszabb, ha egy lvl30-as bassza el az egész játékot olyan aprósággal, hogy egyszerűen nem birt megtanulni lasthitelni 400 win alatt.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7327) skitzoo válasza sunnymarcell (#7325) üzenetére


skitzoo
senior tag

Mert neked aztán sok közöd van a játékhoz amúgy. :U

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#7328) n a x v i L válasza skitzoo (#7327) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Én egy Cyberbeni növendéket látok benne, aki Akalival 2 nap alatt felcarryzzi magát 2000 ELO-ra, amint eléri a level30-at :DDD.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7329) kexksz válasza Solad (#7322) üzenetére


kexksz
addikt

Hallod, esküszöm az van. Ma játszottam párat:
1db 4v5
2db 3v5
1db 2v5
1db olyan, hogy 20 perc előtt beverték a nexust
[link]
Kb. ilyen szintű volt ma az összes játékom.

[ Szerkesztve ]

(#7330) freelanced


freelanced
addikt

Singed nem jó kari amúgy? Elég ritkán látom de amikor láttam akkor nem volt rossz... elég tankos volt és a dmg se volt rossz meg a farm...

Ui.: Diana szerintem túl erős lett, hihetetlen ha kap pár killt az elején mit művel -.-

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#7331) ko9 válasza freelanced (#7330) üzenetére


ko9
addikt

Ennyi erővel bármelyik jó kari, ha kap pár killt az elején :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7332) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Megjött a Zyra nerf! Végre! [link] :C

(#7333) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Diananak írjatok már jungle buildet plz! thx

--- too weird to live too rare to die ---

(#7334) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Hoppá! Magyar a Tribunalban! :C :D [link]

(#7335) sunnymarcell válasza n a x v i L (#7326) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát ha te szereted hogy minden második játékodat elbasszák az ilyenek, akkor melegen ajánlom neked a kezdő+30-as kombót, akik ráadásul együtt lanelnek, akárhogy master yi+miss fortune lane, nekik együtt kell lenniük.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7336) n a x v i L válasza sunnymarcell (#7335) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Húzz draft pickbe és ne sírj itt, hogy lvl22 blind pickben nem meta szerint játszanak.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7337) Solad válasza sunnymarcell (#7335) üzenetére


Solad
őstag

MF + Yi Roocks! :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7338) sunnymarcell válasza n a x v i L (#7336) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

leszarom ha nem metában játszanak, ha tudnak master yi miss fortune lanet úgy játszani, hogy nem feedelik el istentelenül a másikat, és mondjuk van egy középszintű farmjuk, akkor azt mondom hogy oké

azt is leszarom ha trynda megy erdőzni, vagy AP ashe midel, csak ne feedeljenek, és legyenek ott teamfightbe.. ha már ezt sikerül megcsinálniuk, a gamek 80%-át le tudom hozni.

csak azt képtelenek megcsinálni, hogy ha a 8. percben már harmadszorra öli meg 1v1-ben a jaxunkat xin zhao, akkor miért nem játszik ultra passzívan, vagy megy el topról, és próbál gankelni miden vagy boton?

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7339) skitzoo válasza sunnymarcell (#7338) üzenetére


skitzoo
senior tag

Amugy nemvetted még észre hogy senki nemkiváncsi rád? :U

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#7340) sunnymarcell válasza skitzoo (#7339) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát ezt csak te gondolod így :U

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7341) n a x v i L válasza skitzoo (#7339) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Hát engem ez a gyerek nagyon lefáraszt, már válaszolni sincs kedvem neki :DDD.

Sunnymarcell: Nincs egyedül.. és kettőnkön kívül szerintem vannak itt még páran ezen a véleményen.
Légyszíves áruld már el, hogy hány éves vagy. :R

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7342) Steel_Hammer válasza skitzoo (#7339) üzenetére


Steel_Hammer
tag

ha nem válaszolunk neki, egy idő után feladja :D

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#7344) Talisman válasza skitzoo (#7339) üzenetére


Talisman
csendes tag

Még én a nagyáltalában read-only is, unom nem kicsit, még az áhított 4k quin-t is megcsináltam neki :DDD

Adelante tormenta!

(#7345) BoneDragon válasza scream (#7343) üzenetére


BoneDragon
veterán

És ezt miért kellett? Attól hogy idegesítő, ez még nem volt túl kedves húzás... :(

(#7346) skitzoo válasza sunnymarcell (#7340) üzenetére


skitzoo
senior tag

Olvasd végig mitirtak rá. :U

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#7347) reflxx


reflxx
aktív tag

Mi a #$&% történt éjszaka???! 0 ismerősöm van WTF?!

(#7348) Solad válasza reflxx (#7347) üzenetére


Solad
őstag

Berúgtál és kijött az virtuális antiszoc éned :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7349) n a x v i L válasza reflxx (#7347) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Amíg te a sarki kocsmában partyztál, addig én feltörtem az accod és kitöröltem az összeset ;] :P .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7350) kexksz válasza m4rk_ (#7334) üzenetére


kexksz
addikt

Ezen besírtam. :D Ha már Tribunal: [link] Tragikus videó. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.