Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) ClydeBeka2 válasza Pedro78 (#6793) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez jó, ezt a felállást mi is megcsináltuK: Galio mid, Nunu-Kennen bot, Amumu Top, Fiddle Jungle :D

Jól szórakoztunk, de nagyon összekellett rakni az ultikat :D Mondjuk Fiddle-lel 7-0ban kezdtem :P

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#6802) ClydeBeka2 válasza Pedro78 (#6793) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

[link]

:DD

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#6803) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Úristen ez a Diana nagyon király, instant buy!!!

(#6804) sasa311 válasza skitzoo (#6800) üzenetére


sasa311
veterán

Nem voltam online, nem vagyok otthon :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6805) skitzoo válasza sasa311 (#6804) üzenetére


skitzoo
senior tag

Bocsánatodért esedezek. :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6806) kexksz


kexksz
addikt

Reverse Sejuani skin: [link]

(#6807) sasa311 válasza skitzoo (#6805) üzenetére


sasa311
veterán

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6808) skitzoo válasza sasa311 (#6807) üzenetére


skitzoo
senior tag

Te is nyaralni vagy? :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6809) sunnymarcell válasza ko9 (#6798) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

a videóra gondoltam, mert egy vicc az egész :DDD

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6810) skitzoo válasza sunnymarcell (#6809) üzenetére


skitzoo
senior tag

Miért lenne vicc? :U

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6811) ClydeBeka2 válasza BoneDragon (#6803) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Mégegy olyan champ aminek lemegy a cd az ultiján. REMEK! -.-

Mivel érdemes a lolrecorderes replay-ből felvenni gameket? Ezt az 5 greatest ultis cuccot akarom felrakni, amit mi csináltunk. Kb. 35 perces game volt.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#6812) sasa311 válasza skitzoo (#6808) üzenetére


sasa311
veterán

Csak egy hétvégét lazulunk :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6813) kexksz válasza ClydeBeka2 (#6811) üzenetére


kexksz
addikt

Fraps, Action, MSI Afterburner, etc.

(#6814) skitzoo válasza sasa311 (#6812) üzenetére


skitzoo
senior tag

Jó lazulást :))

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6815) ChromeX válasza BoneDragon (#6803) üzenetére


ChromeX
addikt

Nekem is nagyon tetszik, de ez egy tök jó ap carry kicsit kassadinos az ultija miatt, van egy elég hard cc-je ami kb az orianna ultija csak dmg nélkül. ha meglösz valakit a q-val és ráultizol utána mehet rá kb még kettő ulti mert nincs cd-ja és még pajzsa is van

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6816) kexksz


kexksz
addikt

Kipróbáltam ezt a Dianát, nem rossz jungler, talán az első viable AP jungle, a Qjának vicces a kijelölése (ívesen megy).

(#6817) skitzoo válasza kexksz (#6816) üzenetére


skitzoo
senior tag

És normálisan tudtad használi jungléba?
Cho skint láttátok már? :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6818) kexksz válasza skitzoo (#6817) üzenetére


kexksz
addikt

Gyorsan kiszedi, cipő 3 potival mire végigmentem 1 potim maradt.

(#6819) skitzoo válasza kexksz (#6818) üzenetére


skitzoo
senior tag

Fiddle feelingbe lehet vele tolni akkor nem?

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6820) BoneDragon válasza ChromeX (#6815) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az ultija miatt inkább akali csak sokkal tápabb, mert van shieldje+lassítás. Iszonyat dmg-t tol. Kíváncsi vagyok, hogy 2 vagy 3 héten belül jön a nerf miután live-on lesz. :D

(#6821) ClydeBeka2 válasza skitzoo (#6817) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Láttam, nagyon bejövős :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#6822) skitzoo válasza ClydeBeka2 (#6821) üzenetére


skitzoo
senior tag

Instába veszem. Ekkora állatokat. De am az egyik legjobban sikerült skin eddig.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6823) BoneDragon válasza skitzoo (#6822) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem meg elég béna, minek rá az a hangfal? :))

[ Szerkesztve ]

(#6824) skitzoo válasza BoneDragon (#6823) üzenetére


skitzoo
senior tag

Nekem tetszik. Lehet azért mert mindig zenét halgatok non-stop. Ugyalszok hogy megy a zene Suliba mindig megy a zene. Sok tanár szól is érte :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6825) kexksz válasza BoneDragon (#6820) üzenetére


kexksz
addikt

Azért akkora burstje nincs, mint Akalinak.

(#6826) skitzoo válasza kexksz (#6825) üzenetére


skitzoo
senior tag

De lategambe használhatóbb lesz.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6827) skitzoo


skitzoo
senior tag


jungler ashe. a graves nemirt semmit bepickelte mondom akkor k*rva *nyád megyünk botra jön őis topon sirt renekton hoghy menjek el onnan igy maradt a jungle. de nem bántam meg. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6828) szepi79


szepi79
őstag

lenne még pár kérdésem, ha még nem untok :DDD (de hétfőn megyek nyaralni, és akkor lesz 1 hét nyugi :D )

1. pontosan mi a dolga a junglernek? kipróbáltam a skorpiót, egész bejött, csak fogalmam sem volt, mit kéne csináljak, össze-vissza kóboroltam a térképen.

2. ti vesztek RPt? ha igen, havi szinten mennyit? (nem akarok pénztárcákban turkálni, szóval bocs, ha bunkó a kérdés, akkor ne válaszoljatok. )

3. mitől függ, hogy egy adott meccs mennyi IPt ér? mert ahogy én látom, teljesen független a teljesítményemtől, össze-vissza kapom az IPt függetlenül attól, mennyire voltam ügyes, mennyi killem volt, mennyi aranyat szedtem, mennyi tornyot lőttem, stb.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6829) kexksz válasza szepi79 (#6828) üzenetére


kexksz
addikt

1. Az, hogy összevissza szaladgáljon. Gank, vagy kilopja az enemy jungleét.
2. Ritkán.
3. Attól, hogy nyersz vagy vesztesz, illetve a meccs hosszától.

(#6830) sunnymarcell válasza szepi79 (#6828) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

1. az erdőben fejlődsz, és néha meglátogatod a laneket gankre (ha kell nekik), attól függ hogy mikor, hogy hanyas vagy. nunuval vagy malphitéval level 6 alatt is akár, mert nekik van slowjuk. de mondjuk egy warwickal, akinek csak az ultija disable, azzal nem igazán tudsz gankelni lvl 6 előtt. viszont azzal vigyázni kell hogy ne gankelj túl sokat, mert ha mondjuk nem sikeres a gank, akkor semmi goldot és xp-t nem kapsz. erre nemrég jöttem rá mikor én voltam lvl 3 és az ellenfeleim lvl 8asok, mert sok fail gank volt.

2. eddig nem vettem, és nagyon valószínű hogy nem is fogok.

3. szerintem a csapattársaid és az ellenfeleid játékbeli teljesítményét összevetve kapsz IP-t (tehát ha csupa próval nyersz noobok ellen, akkor nem kapsz sokat, fordítva viszont igen)

amúgy szerintetek mundo mennyire használható rankedben? haver accountján kipróbáltam két gamet, most megvettem és nyomtam vele egyet, és meg kell mondanom hogy rohadt jó. viszonylag egyszerű használni (oké a cleavet nem, de azt meg lehet tanulni), és lategame kb. halhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6831) kexksz válasza sunnymarcell (#6830) üzenetére


kexksz
addikt

Mundo az egyik legjobb jungler.

(#6832) sunnymarcell válasza kexksz (#6831) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

előző gameben malphite ellen soloztam, igaz malphite solo top nagyjából a legjobb solo top, de egész jól elvoltam (40 HP-s fb-t is nyomtam :D)

hogy junglézol mundóval? cloth armor 5 poti, és red buffal kezdesz? gondolom először maxolod a tűzgolyókat

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6833) kexksz válasza sunnymarcell (#6832) üzenetére


kexksz
addikt

Ahogy mondod.

(#6834) ClydeBeka2 válasza skitzoo (#6827) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Jól látom? +3 elo? Kikkel játszottál te? :P

Rp-t csak akkor szoktam venni, ha valami nagyon jó skin kell és elfogyott az ingyen RP. Mert évente 1-2 alkalommal szokott adni a Riot RP-t(karácsonykor +1-2 alkalom). Meg ugye ott a kezdő RP. Szerintem másra nem éri meg RP-t költeni.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#6835) ko9 válasza ClydeBeka2 (#6834) üzenetére


ko9
addikt

Én most gondolkodtam azon, hogy ez az új Cho'Gath skin megérné fizetni kicsit. Remélem nem legendary lesz, neki már van egy - bár a spellek kinézetét és a szövegét is megváltoztatja, de bitangjó lett. :C - Nekem jobban tetszik mint a PulsEz.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6836) kexksz


kexksz
addikt

Ilyen szomorú játékot szerintem még nem játszottam. 0/10 Vlad, aki végig flamel, mert én feedeltem fel a lanejét és azért vesztünk, 0/6 soraka és 3/12 Urgot AD Carry (akinek 35. percben az egyetlen dmg iteme egy Brutalizer) és mind a hárman egész meccs alatt engem oltottak, hogy felfeedeltem a lanejüket és azért kapunk ki!!! (Miden egyszer nem öltek meg, boton sem. :DDD :DDD :DDD ) A Vlad még azért is leoltott, mert low elotrash vagyok, miután én 1.5 vagyok, ő pedig 1.6!!!! (Amúgy 1.3 volt, de ez mellékes.)

[ Szerkesztve ]

(#6837) sasa311 válasza sunnymarcell (#6830) üzenetére


sasa311
veterán

A piros buff permaslow, csak szólok. :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6838) ChromeX válasza szepi79 (#6828) üzenetére


ChromeX
addikt

ez hogy mennyi ip jár az adot mapon egy percért nyert és vesztett game esetében, ezen felül kapsz egy matched game bonust ami winért 18IP loseért 16IP.

2.312 per minute IP summoners rift és twisted treeline a winért
1.405 per minute IP summoners rift és twisted treeline defeatért
2 illetve 1 IP mer minute a dominionon a win illetve defeatért

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6839) ChromeX válasza ko9 (#6835) üzenetére


ChromeX
addikt

nem legendary, a nevéből itélve olyan battlecast skin mint az urgot a xearth, mostmár az összes skint ugy csinálják hogy saját effectek stb.

bocs hogy uj post csak lejárt a szerk az előzőbe

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6840) ko9 válasza ChromeX (#6839) üzenetére


ko9
addikt

Én a Battlecast Skarnert várom :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6841) skitzoo válasza ClydeBeka2 (#6834) üzenetére


skitzoo
senior tag

Haverommal toltam egyet ő 636 os elo-n van. Mikor elmentem nemtudtam ezt. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6842) sunnymarcell válasza sasa311 (#6837) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ezt mire mondod?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6843) Pedro78 válasza sunnymarcell (#6842) üzenetére


Pedro78
senior tag

"mondjuk egy warwickal, akinek csak az ultija disable, azzal nem igazán tudsz gankelni lvl 6 előtt."

Szvsz erre, legtobb winem jungle ww-vel van rankeden, 65%korul es nem lvl6 utan megy csak a gank, hanem farkasok, kek, whraits, piros es gank.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#6844) sunnymarcell válasza Pedro78 (#6843) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

végülis, igazad van, de szerintem így erősen helyzetfüggő. talán ha kicsit megtolja tower felé így hátba tudod támadni, és flashel sem tud elmenni. de azért lvl 6tól garantált a gank, mert mondjuk egy mundót vagy malphitét piros buffal sem fogod utolérni

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6845) Pedro78 válasza sunnymarcell (#6844) üzenetére


Pedro78
senior tag

Csapattarsaktol fugg az egesz, ha nem toljak a lanet akkor sikeres lehet a gank, viszontha hiaba tepem a pofam, hogy ne pusholjon es megis tower ala tolja az enemy-t akkor baszhatom...ot viszont legankelik es mit fog irni? noob jungler...ofc, gg,gz

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#6846) skitzoo válasza Pedro78 (#6845) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ez igyvan ha turret alat meghal mertgankot kap akkor a jungler a noob mert miért nem megy gankolni turret alá. :W

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6847) sunnymarcell válasza Pedro78 (#6845) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nekem egyértelmű lenne hogy a solos ne autoattackolja a creepeket, mert 0 lasthitje lesz, és még tolja is előre.

de ennek ellenére a legtöbb mides csak autoattackol. ezért szoktam én midre menni.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6848) skitzoo válasza sunnymarcell (#6847) üzenetére


skitzoo
senior tag

Mert miden te elnyomsz minden spell-t a creepekre ugye? Aztán 3. percnél már manád sincs. :U

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6849) sunnymarcell válasza skitzoo (#6848) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ha midelek, akkor nagy valószínűséggel katával megyek, de igazad van, azzal a különbséggel, hogy mikor már elkezdem a játékot, már akkor sincs manám.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6850) skitzoo válasza sunnymarcell (#6849) üzenetére


skitzoo
senior tag

És szerinted nekem ezt tudnom kellet volna? :U
Kata meg nemjó rankedon egy stun és kifujt

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.