Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) sunnymarcell válasza skitzoo (#6850) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

és szerinted csak ranked létezik a világon?
ennyi erővel miért vannak még a játékban azok a hősök, amik nem jók rankedon? beszűkült elme.

amúgy meg tudsz úgy katával játszani hogy egy teamfightban simán eltolsz egy full ultit, csak nem úgy kell mint ahogy gondolom te csinálnád, hogy beugrasz öt közé, elultizol, és fél másodperc múlva meghalsz.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6852) ko9 válasza sunnymarcell (#6851) üzenetére


ko9
addikt

Ha már ilyen stílusnál tartunk, akkor én nem így játszok vele! Egyszerűen ki se pickelem, és kész. :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6853) sunnymarcell válasza ko9 (#6852) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nem is tudom ki kezdte ezt a stílust

"Mert miden te elnyomsz minden spell-t a creepekre ugye? Aztán 3. percnél már manád sincs"

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6854) nagyzoliph válasza sunnymarcell (#6851) üzenetére


nagyzoliph
csendes tag

Másképp fogalmazva: egy ember elég az ellenfélnél aki tud gondolkodni, és kata semmit nem ér... A rankedet azért mondja mert ott "papíron" már olyan embereknek kellene lennie akik tudnak valamit a játékról...beszűkült elme.

[ Szerkesztve ]

(#6855) skitzoo válasza nagyzoliph (#6854) üzenetére


skitzoo
senior tag

Köszönöm szépen hogy valaki felfogta. :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6856) zeli válasza kexksz (#6806) üzenetére


zeli
aktív tag

LOL
Ezen most olyan jót nevettem!:D

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#6857) n a x v i L válasza sunnymarcell (#6851) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Hát akkor te baromi tehetséges vagy , hogy lvl20on letudsz ownolni noobokat katával . Főleg , hogy 90%ban valószinűleg eszükbe sem jut lestunolni , mert nem tudnak róla , hogy ezzel lenulláznának téged . Mivel anélkül lósz*rt sem érnél.

skitzoo: +3 ELO az elég raj :DDD. Viszont ha kikaptatok volna akkor beszoptad volna a g*cis f*szt :DDD :DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6858) skitzoo válasza n a x v i L (#6857) üzenetére


skitzoo
senior tag

Tudom akkor asszem -20 vagy valahogy igy. De nemtudtam hogy haver 623 elon volt. :DDD :DDD Azmár elo hell alatti élet. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6859) szilva01 válasza skitzoo (#6858) üzenetére


szilva01
őstag

az nem semmi :Y :Y nekem 958 volt a bottom amikor már elkeseredésemben úgy álltam a rankedhoz hogy "és akkor mivan ha vesztek?!?!?! már most is a béka segge alatt avgyok!" :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6860) skitzoo válasza szilva01 (#6859) üzenetére


skitzoo
senior tag

Season 1 be volt 495 elo-n :DDD :DDD Ott volt jó játszani én mondom nektek :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6861) n a x v i L válasza skitzoo (#6860) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

A régi accomat leakartam vinni 100 ELO-ra , de amióta nincs soloQ dodge miatt ELO levonás , azóta nincs hozzá kedvem :DDD.

btw, mondjuk 100 ELO körül milyen bennszülötteket lehetne találni ... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6862) sasa311 válasza sunnymarcell (#6842) üzenetére


sasa311
veterán

Arra, hogy simán lehet ww-al gankelni lvl 6 előtt (én 2-3x is szoktam lvl 6 előtt).

Mellesleg nem törvényszerű, hogy a jungle legyen a disable. Pl. topon simán lehet más is (riven, jax, akármi).

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6863) skitzoo válasza n a x v i L (#6861) üzenetére


skitzoo
senior tag

Felvettelek LoL-ba. Tolunk egyet? :B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6864) n a x v i L válasza skitzoo (#6863) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem vagyok otthon , még 3 hétig. Addig nem fogok játszani. Ha véletlenül látsz fent akkor épp reflxx tolja nekem a napi wint (köszi érte<3 :D) :DDD.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6865) skitzoo válasza n a x v i L (#6864) üzenetére


skitzoo
senior tag

Na mindenki oda van. Csak ide jártok fel kockulni? :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6866) n a x v i L válasza skitzoo (#6865) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Pontosan .. :K Ha nem is játszunk , akkor legalább beszélgetünk róla :DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6867) skitzoo válasza n a x v i L (#6866) üzenetére


skitzoo
senior tag

Én holnap megyek szal én 1 hétig nemis leszek még ittse. Sokak örömére :U

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6868) ko9 válasza sasa311 (#6862) üzenetére


ko9
addikt

Lehetne még bőven sorolni azokat a junglereket, akinek nincs disable, de felesleges. WWnek épp elég, hogy ha az ellen low HP-n van, akkor nem tud elmenekülni előle. Ez is elég nagy húzóerő.

Igazából nem tudom miért neked címeztem :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6869) n a x v i L válasza skitzoo (#6867) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Néha van olyan , hogy egy napig nem nézek fel ide .. akkor 50-60 új hozzászólás körül jelez .. Ha visszajössz , lesz mit olvasnod :DD .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6870) skitzoo válasza n a x v i L (#6869) üzenetére


skitzoo
senior tag

Majd valakitöl kérek egy összegzést. :B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6871) sasa311 válasza skitzoo (#6870) üzenetére


sasa311
veterán

Általános összegzés a következő pár hétre:

köcsög trollok pfeh pfej pfej
Rohadt meccsméking, blöááááááááááááá
trol troll trolllll
AKALI CARRY TEH WORLDZ
Köcsög meccsméking, köcsög trollok
ELOHEEEEEEEEEEEEEEEL
0Wn3d nub

Köszönöm a figyelmet :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6872) n a x v i L válasza sasa311 (#6871) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

u mad bro ? :U :DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6873) skitzoo válasza sasa311 (#6871) üzenetére


skitzoo
senior tag

Köszönöm szépen az összefogalót. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6874) ko9 válasza sasa311 (#6871) üzenetére


ko9
addikt

Amúgy tökéletesen összefoglaltad az emúlt pár hónapot :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6875) sunnymarcell válasza nagyzoliph (#6854) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

bocsánat ha azt feltételeztem hogy rankeden kívül mindenki egy szarnoob.
hogy is mertem feltételezni, hogy csak rankedben lehetnek jó játékosok?

amúgy mennyi a kezdő ELO?

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6876) ko9 válasza sunnymarcell (#6875) üzenetére


ko9
addikt

1200 az alap, onnan van 10 meccsed. Ha mindet nyered ~1670 körül kezdesz.
Az első 10 meccs több elót számít mint a többi.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6877) sunnymarcell válasza ko9 (#6876) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

tehát speciel ha összegyűjtök 4 profi embert mellém és úgy nyerem a 10 gamet, egy sokkal jobb pozícióba kezdek?

vagy az 5man stackek kevesebbet számítanak?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6878) szilva01 válasza sunnymarcell (#6877) üzenetére


szilva01
őstag

Nem tudos ezt megcsinálni, mert rankeden vagy ranked team-el játszol, tehát öten vagytok, vagy pedig legfeljebb ketten játszhattok együtt.

(#6879) sunnymarcell válasza szilva01 (#6878) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ezt mondtam, hogy 4 profit összegyűjtök magam köré (tehát 4+1 = 5-en vagyunk)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6880) n a x v i L válasza sunnymarcell (#6877) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Most komolyan úgy osztod itt az észt , hogy nem is tudod , hogy solo , illetve duoQ van rankeden (meg persze 5v5,3v3etc) ? :DDD Vagy ez csak valami rossz vicc ? :U

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#6881) ChromeX


ChromeX
addikt

Akit érdekel curse vs sk ha minden igaz :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6882) szilva01 válasza sunnymarcell (#6879) üzenetére


szilva01
őstag

De ha 5-en mentek akkor a csapatotok elo-ja nő/csökken nem a tied. Ahhoz hogy a saját ELO-d szaporítsd egyedül kell játszanod vagy maximum ketten lehettek party-ban. Remélem így már megérted. Ha nem, akkor szerezz 4 profit akik felhúzzák neked az elod xdxd :U

(#6883) sasa311 válasza sunnymarcell (#6877) üzenetére


sasa311
veterán

Solo Q-ra max 2-en mehettek (tehát te + 1 ). Ha többen mentek 2-nél akkor már 5v5 team Q-nak számolja.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6884) sunnymarcell válasza n a x v i L (#6880) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hogyan is feltételezhetem, hogy nincs világ rankeden kívül. úristen, én kérek elnézést

tehát ha 5-en megyünk, akkor az nem ad semmit az egyéni elo-ra, csak annak a csapatnak az elojára?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6885) kexksz válasza sunnymarcell (#6884) üzenetére


kexksz
addikt

Igen, külön van a solo elo és a team elo.

(#6886) BoneDragon válasza n a x v i L (#6880) üzenetére


BoneDragon
veterán

:C

(#6887) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Ti mit ajánlotok hogy vegyek runát? Olyan szett kéne ami jó ap-hez és ad-hez is... mármint gondolom annyiban változnak hogy egyiknek abilitys rúna a másiknak ad-s de mit vegyek mellé ami esetleg általánosan mindennek jó?
Konkrét runák érdekelnének!
Köszi :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6888) kexksz válasza freelanced (#6887) üzenetére


kexksz
addikt

Max Flat MR kék az, amit mindkettő használ, vagy Flat Armor sárga, ha physical dmges ellen vagy APsként.

(#6889) skitzoo válasza sunnymarcell (#6884) üzenetére


skitzoo
senior tag

Olvass utána tessék.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6890) freelanced válasza kexksz (#6888) üzenetére


freelanced
addikt

Értem. Kb mennyiből jön ki szerinted az ap-s meg az ad-s kariknak való rúna szett?
Köszi

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6891) skitzoo válasza freelanced (#6890) üzenetére


skitzoo
senior tag

Együtt kb olyan ~ 20k IP

(#6892) sunnymarcell : hülyeséget neirj azért. :U a legdrágább 2050.

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6892) sunnymarcell válasza freelanced (#6890) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

a tier 3 rúnák elég drágák, de változóak

van olyan quint ami 4000 IP, de van olyan ami csak 1200

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#6893) freelanced válasza skitzoo (#6891) üzenetére


freelanced
addikt

Akkor remélem kijön annyim van kb. :D
És az többá kevésbé minden ap-s karihoz jó lesz? :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6894) skitzoo válasza freelanced (#6893) üzenetére


skitzoo
senior tag

Hát én egy rune page-t használok minden ap-s karihoz. (mondjuk ráférne az átalakitás) de most hogy alapszinten vagy ás nemakarsz 20 rune page-t igy elég lesz 1 ap-s is.

kexksz : mitszerettél volna hajnalban?

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#6895) freelanced válasza skitzoo (#6894) üzenetére


freelanced
addikt

Okés köszi :D :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6896) ko9


ko9
addikt

Szerintetek AP-s rúnaszettbe sárgába jobb a HP/lvl mint a ManaReg/5? Mert egyre több helyen látom ezt. Oké Kennennek tuti jobb, de úgy általánosságban kérdem :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6897) kexksz válasza ko9 (#6896) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem champtől függ, mindkettő jó választás, viszont AP/lv-t én nem szeretem.

(#6898) freelanced


freelanced
addikt

Általában a flat rúnák jobbak vagy a másik fajta?
Illetve Kennen milyen? Mert az eléggé bejön bár még Vladimiren gondolkozok. Mondjuk most megtetszett az új kari lehet megvárom! :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6899) kexksz válasza freelanced (#6898) üzenetére


kexksz
addikt

Nincs ilyen, hogy általában, rúna fajtától és színtől függ, hogy hova mi a jobb, illetve enemy lineupjától.

Kennen és Vlad is jó kari.

(#6900) Noddy válasza ChromeX (#6881) üzenetére


Noddy
senior tag

Tetszik a "carry only" póló és persze a harmadik meccsben szuperül teljesít az Ashe support.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.