Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Newyorker válasza NandorHUN (#4199) üzenetére


Newyorker
addikt

Sebesség korlátozás limit! Újonnan vetted, vagy használt? Mennyi volt?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4202) m4rk.89 válasza NandorHUN (#4199) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Leírásban minden benne van. Elkuldjem a lényegi részt?

(#4203) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#4199) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat, pálcika rollerek kategóriába nincs jobb nála. ;)

(#4204) gergo7311 válasza B-L-A-C-K (#4194) üzenetére


gergo7311
csendes tag

A'la Városliget? Mennyire van széttúrva a Liget?

Gergő-Budapest

(#4205) B-L-A-C-K válasza gergo7311 (#4204) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem nem, ez csak egy III. kerület Filatorigát. :)

(#4206) NandorHUN válasza m4rk.89 (#4202) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azt megköszönném.
Leírást nem találtam, csak V-hez meg korábbi típusokhoz.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4207) NandorHUN válasza Newyorker (#4201) üzenetére


NandorHUN
addikt

Használtan. 30 km volt benne. Limit nincs.
Most is max olyan 36-al tudtam menni (bár huzamosabb szakaszon nem tudtam menni vele, szóval max pár mp-re értem el a max sebességet, mert aztán jött kereszteződés stb..).

Futurer azt mondta, hogy kb 100 km a bejáratás, azaz addig az aksi cellák nem működnek rendesen. Ez tényleg így van?

Amúgy ha üresben megy a kerék (csak fut), akkor az 48.8 km/h-n pörög.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4208) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#4207) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Arra kíváncsi lennék hogy az órája csal e, mert Booster V-nek sokat csalt, max sebességből le lehetett venni 5-6km/h-t.

(#4209) DigitXT válasza NandorHUN (#4207) üzenetére


DigitXT
félisten

Li-ion akksinál nem tudok ilyen dolgokról, ami régen esetleg kellett,
más akku technológia esetén ("formázás" meg ilyenek). A 48 km/h
érdekes, ez nem ugyanolyan, mint a Kugoo? Vagy nagyobb kerék ill.
az 500W (=más) motor ennyit tesz? 36V-os ez is, nem? (~42V max)

(#4210) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#4208) üzenetére


NandorHUN
addikt

Tehát a V effektvie valójában olyan 30km/h-vel ment maxon?

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4211) NandorHUN válasza DigitXT (#4209) üzenetére


NandorHUN
addikt

48V , 10,5 Ah Lithium Ion Samsung aksija van elvileg.

Futurerrel beszéltem ők mondták, hogy 100 km / és pár töltés amíg az aksi bejáratódik és akkor tudja majd a maxot.
Addig elvileg akksi se tudja a 45km-t.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4212) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#4210) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen 30-32km/h.

(#4213) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#4212) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk max sebesség is gondolom 70 kg-os emberre van kalkulálva. Mind1, 100km lemegy aztán meglátjuk, max beviszem futurerhez :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4214) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#4213) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, de ha valósan tud már 37-et akkor szerintem reális. Ezt telefonnal egy GPS mérővel tudod ellenőrizni.

(#4215) DigitXT válasza NandorHUN (#4211) üzenetére


DigitXT
félisten

48V
Ja, akkor az sok mindent megmagyaráz.:DDD Ugyanazon motort ha nagyobb
fesszel hajtod, nagyobb fordulatszámra képes. Más kérdés, hogy mekkora
ereje marad olyan fordulatszámon, azaz megfutja-e terhelés mellett. (Nem).

(#4216) zoltanz válasza B-L-A-C-K (#4194) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Király. :K
Nekem a felfügesztése tetszik többek között. Fékezéskor mechanikus bolintás csillapítású, ha jó össze van hangolva a vassal (vázzal).
Fékezéskor felfelé csavarja a telót, megtartja az elejét.
Az utánfutást javítja, fékezéskor, iránytartás jobb lesz, nem annyira szitál a hátulja, ha olyanok a körülmények.
Kell mivel magasan van a súlypont,
[link]

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#4217) B-L-A-C-K válasza zoltanz (#4216) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen elég jó, bár csak egy kar van 1-1 oldalt, ha kettő lenne még stabilabb lenne, de így is bőven jó. Na meg egy jobban néz ki:

(#4218) NandorHUN válasza DigitXT (#4215) üzenetére


NandorHUN
addikt

?
De nem ugyanaz a motorja mint a V-nek.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4219) NandorHUN válasza DigitXT (#4215) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, de nekem az tűnt fel hogy Futurer kp-ban a probaroller kereke üresben" gyorsabban futott (50 fölött) ez meg "csak" 48.8-al.
De majd 100km felett ha bejaratódott meglátom hogy milyen....

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4221) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#4220) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt se nagyon értem, főleg hogy kapcsolódik a linkhez.

(#4222) Ezekiel Ston válasza NandorHUN (#4219) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Nem tudom...nekem nem mondták h bejáratós lenne a gépem...booster v. Nálam az órája 84kb plusz 5-9kg hátizsákkal fix 36km/h a sebesség ami kb 30km/h.

(#4223) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#4221) üzenetére


#07746304
törölt tag

A link az külön van, csak nem akartam két külön hozzászólást.

A pálcika roller mindegyik olyan roller, amin állsz, és egy vékony rúd mögött teszed ezt...
A NEM pálcika rollerek ezek:


Teljesen mindegy, hogy milyen vastag az OXO fellépője, nem az dönti el, hogy pálcika e, hanem az, hogy 1. állsz e rajta 2. ha igen, akkor vékony rúd mellett teszed e. A rollerek 9x százaléka pálcika, a fenti képekről meg előbb jut az embernek eszébe, hogy egy robogó, de egyelőre mindenhol rollernek hívják őket Magyarországon, holott én is úgy látom, hogy inkább nem fér be egyik kategóriába sem, de főleg nem a pálcika rollerekébe.

(#4224) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#4223) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A pálcika rollert minden csoportban és fóromon a "kisebb" rollerekre értik/értjük, ha még így nem hallottad sajnálom.

(#4225) NandorHUN válasza Ezekiel Ston (#4222) üzenetére


NandorHUN
addikt

Meglátom hogy alakul.
Tegnap 90%-nál ment 46-al,ma 100% - on 48.8.
Csak most eső miatt járatni se tudom.

Talán hétfőig meg lesz a 100 és 3 ciklus....és felmegy 50 fölé.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4226) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#4225) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tegnap azt írtad 36-tal mentél, ma 46-tal. Most akkor mennyivel? Amúgy ez 40-nel tud menni max hivatalosan nem? Az viszont engem is érdekelne mennyi a valós GPS-sel mért.

(#4227) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#4226) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem.
36-al mentem ha rajta vagyok, 48-al pörög a kerék ha felemelem (ezt is írtam tegnap) :)

Ugye sima sebességet összehasonlítás esetén valahogy standardizálni kell pl leveszem a súlyt ( azaz kereket felemelem).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4228) Newyorker válasza NandorHUN (#4225) üzenetére


Newyorker
addikt

Illetve pl ha az ember max 20-25 km/h val megy, akkor mennyi a max hatótávja a Gt-nek?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4229) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#4227) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jogos, szerintem 38-at ha tudni fogja valósan az már jó lesz.

Newyorker: Ezt pontosan nem fogja megmondani senki se szerintem, sokat számít hány kiló vagy.

[ Szerkesztve ]

(#4230) Newyorker válasza B-L-A-C-K (#4229) üzenetére


Newyorker
addikt

73 kg

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4231) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#4229) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen :)
Nem is ez zavart be, hanem hogy teszt roller pár km/h-vel gyorsabban ment.

Newyorker:
Elvileg 45 km.
De majd tesztelem, elvileg hatótáv is 100km után áll be rendesen. Futurer úgy fogalmazott, hogy kell idő mire "felébred" az aksi.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4232) Newyorker válasza NandorHUN (#4231) üzenetére


Newyorker
addikt

Én a hatótávra leszek kivi :) hisz nem száguldozni akarok :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4233) DigitXT válasza NandorHUN (#4218) üzenetére


DigitXT
félisten

Bocs, nem néztem, hogy ez a GT, és 700W 48V, azért az már hasíthat.:R

(#4234) gergo7311 válasza #07746304 (#4223) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Ilyen is van :)

:))

Gergő-Budapest

(#4235) Wine válasza gergo7311 (#4234) üzenetére


Wine
csendes tag

Gyakran lehet találkozni az efféle közvetlen vagy sunyi utalással, miszerint a roller nem férfias, buzis stb, ezeknek a véleményeknek a megfogalmazóit Sikratman az emlékezetes számában kikarikirozta. Ez a kép is pl teljesen más célú, helyű közlekedési eszközök összehasonlításával manipulál. A roller eleve városi közlekedésben, utolsó mérföld típusú mikromobilitás terén használt többnyire, kompaktsága, helyigénye, szállíthatósága miatt, abszolút céleszköz, és ennek megfelelően van kialakítva, hogy ezt sokan nem értik, vagy tudatlanok, és megpróbálnak vmiféle általuk vélt negatív skatulyába belegyömöszölni, hát lelkük rajta. Nyilván városi közlekedésre legmegfelelőbb és férfias a városi terepjáró, 6000 es motorral, egyedül utazva kopaszon, hármas tarkóredővel.
Esetemben pl. szempontok: Kis helyen elfér, könnyebb elővenni, fel tudom vinni a lakásba, ügyintézéses futkosásban verhetetlen, parkolási anomáliák megoldva, plusz még élvezem is. Senki se gondolhatja hogy azért mert párt tahónak nem tetszik, majd nem fogom használni :-)

[ Szerkesztve ]

(#4236) B-L-A-C-K válasza gergo7311 (#4234) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

;]

(#4237) Wine


Wine
csendes tag

A pálcika forma / itthon a rollerek zöme/ leginkább súlyelőnyben, szállíthatóság, tárolhatóság, és mondjuk ha nagyon kell, járdán közlekedésben tolerálhatóbb mivolta miatti előnyben mutatkozhat meg, nyilván a robosztusabb forma meg másban, útbiztonság, nagyobb biztonságérzet, esetleges nagyobb teljesítmény, csak sajnos itt nálunk útra nemigen lehet menni vele. /ezekkel a chopper fazonokkal / amúgy tetszenek.

[ Szerkesztve ]

(#4238) NandorHUN válasza Wine (#4237) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, szerintem nagyobb rollereknek rendes városokban nagyon nincs is létjogosultsága:
cipelni nem fogsz egy 30 kilós rollert, boltba bemenni nem tudsz vele, útón kétséges, hogy engedik e hogy menj (már autósok). Akkor már több értelme van egy motornak, azt ha lerakod se viszik el - 30 kilós rollerrel szemben.

Pálcika roller főleg ha erős akkor jó, fel tudod kapni, boltba bevinni kicsit nagy, de még elmegy. 3-ra se nagy munka feltornázni egy 10 kilós rollert.

Én ma mentem egy nagyobb kört GT-vel. Belvárosból indultam is kimentem Ázsia Centerbe (Ez kb. 12 km oda, 12 km vissza). De sok helyen nem mertem rendes autóuton menni az eső miatt az úton. Ha megcsúszok vége a dalnak. Meg autósok se túl toleránsak itthon, ami vicces, mert roller kb. ugyanolyan mint ha biciklivel menne az ember.

Eddigi tapasztalatom alapján, én ennél nagyobb rollert nem vennék: magammal cipelni már ez a 11 kg is van hogy kényelmetlen. A nagyobb roller meg semmi +-t nem jelentene, amit ki tudok használni.

Nagy rollernek egyedül faluhelyen látom értelmét, mert ott átmegy a földúton is, és ha 1 szintes kisbolt előtt lerakja az illető se viszik el és emeletre se kell cipelni. De akkor meg miért nem vesz valaki motort?

Roller legnagyobb előnye szvsz a mobilitás, ezekkel a 30 kg-os példányokkal meg pont ez az ami elvész.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4239) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Egy kérdésem is lenne:

Valami lakatot tudnátok ajánlani?
Mikor megyek mondjuk Plázába, akkor kicsit zavar, hogy 11 kg-os rollert cipelem magammal (meg szerntem boltosok se nézik jó szemmel).
Gondoltam ha jó az idő és még világos van akkor ha kilakatolom biciklik mellé csak nem viszik el . - szerintetek?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4240) Memmaao válasza NandorHUN (#4238) üzenetére


Memmaao
addikt

Én azon csodálkozom, hogy mindenki az elektromosat preferálja?! Az a táv, amire értelme van rollert venni, labhajtással tökéletes napi minimum kardió edzés.

My name is Bond, James... Dean.

(#4241) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#4238) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért vesz valaki nagy rollert?

Én már sokszor leírtam ezt, se garázsom se tárolom, viszont van egy gardróbom, és oda csak ez fér be normálisan, de bicikli se motor. Illetve melóba járás mellett nekem hobbi is, egy kicsit nem tudnék már annyira élvezni mint egy nagyot, illetve nekem szerencsém van, mert nem kell sehol sem cipelnem.

Memmaao: Nekem napi 12km lenne, és én szeretek megizzadva járni dolgozni.

(#4239) NandorHUN: Nekem sima bicikli lakat van, de ugye ez nem nagyon biztonságos, de én max 2-3 percre hagyom kint.

[ Szerkesztve ]

(#4242) NandorHUN válasza Memmaao (#4240) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mert azzal max 2x olyan gyorsan mész mint egy gyalogos.
Egy GT meg pl. tud 40-el is menni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4243) Memmaao válasza NandorHUN (#4242) üzenetére


Memmaao
addikt

Az a 2x inkább 3-4x, és akkor még a kényelmes tempóban halad az ember. Ahová meg 40nel kell mennem, oda autóval megyek. Még bukoval is rettegnék 40nel egy rolleren

My name is Bond, James... Dean.

(#4244) Wine válasza NandorHUN (#4239) üzenetére


Wine
csendes tag

U lakatot szoktak ajánlani, azt erővágóval nem vágják le, max flex viszi, nekem sima 300 ft os biciklilakat van, az eltolás ellen véd max...pszichológiai védelem. A tolvajkergetőkben láttam ahogy tomcaték különféle lakatokat vágtak le. Volt amelyiket leöntötték folyékony nitrogénnel és simán leverték.

(#4245) B-L-A-C-K válasza Wine (#4244) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

U lakat tényleg jó, de azt cipelni...

(#4246) NandorHUN válasza Wine (#4244) üzenetére


NandorHUN
addikt

Éjszaka nyilván nem hagynám kint...
De pl. megyek Plzázába akkor jó lenne kikötni bicilik mellé.
Cig. csak nem áll neki kalapálni fényes nappal Corvin negyed közepén :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4247) zoltanz válasza NandorHUN (#4246) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Van csomagmegőrző automata is némely bevásárlóközpontban, amiben elfér összecsukva. Mondjuk sokkal több kellene, kevesebb autó lenne az utakon is, mert csomagmegőrzőnek viszik a kocsit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#4248) S.J.


S.J.
tag

sziasztok!

KUGOO S1 Pro roller akcios most 80e kornyeken van. Meloba kb. 6-7 szazalekos emelkedo visz, 2km, es 100kg vagyok.

elbirhat a masina?

[ Szerkesztve ]

(#4249) B-L-A-C-K válasza S.J. (#4248) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem akarsz szívni vele én nem ajánlom, vegyél egy M365Pro-t, igaz közel 2x annyi, de meg is éri.

(#4250) S.J. válasza B-L-A-C-K (#4249) üzenetére


S.J.
tag

az a baj 2 honap mulva valtoknmelohelyet es nagyon beruhazni sem szeretnem😁 atgondolom meg akkor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.