Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) #07746304 válasza NandorHUN (#4050) üzenetére


#07746304
törölt tag

Beázott, mert a gyártó az IP54 védelmet is érdekesen értelmezte (a fröccsenő víz). Aztán itt mindenki azt mondta, hogy egyben adná el, mert alkatrészenként jó ha 70-et kapok érte :D Aztán áll most 86-nál és még van egy új motor, két kijelző, trepni, sárhányó.. :D

(#4052) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#4051) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fogalmazzunk úgy hogy szarrá áztattad, amire nem vonatkozna a garancia, nem tudtad megcsinálni, mert abszolút nem értesz hozzá, cserébe inkább kikunyiztad az összes alkatrészt tőlük pluszba.

A másik meg nem 70 ezerről volt szó.

(#4053) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#4052) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nem kell irigykedni :D Ellenben te a szakértő vártál 2 hónapot, hogy a félmillás rollered kiléphessen a rokkantság státuszából :D

(#4054) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#4052) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ja és DigiXT is szarrá áztatta...

(#4055) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#4053) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem értem ismét miért hozod fel a rollerem, hogy jön ez ide :F

(#4056) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#4055) üzenetére


#07746304
törölt tag

Csak eszembe jutott a friss hírek szerint jó esélyed van, hogy a teljesítmény és a sebesség miatt mindenhonnan ki lesz tiltva jövőre :D Járdáról és kerékpárútról alap... útra meg nem lehet majd legálisan felmenni vele, mert oda a felépítéséből fakadóan az autósok kapnának szívbajt ilyen pálcika izén álló csóka repeszt 70+szal :D Szóval lassan lehet hirdetni :D Nem kap típusengedélyt, és nincs az a jogsi amit rá tudnál húzni, hogy birtokában vagy :)

[ Szerkesztve ]

(#4057) Tin válasza #07746304 (#4056) üzenetére


Tin
veterán

Vegyél vissza kérlek.

(#4058) NandorHUN válasza #07746304 (#4051) üzenetére


NandorHUN
addikt

Magyarországon ekkora igény van az alkatrészekre?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4059) NandorHUN válasza #07746304 (#4056) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azért legtöbb autóval is lehet menni jóval többel, mint amivel mennek :) mégse teszik, illetve szabályozva vannak. Ahogy biciklik is, szóval elég ha kap egy jármű minősítést és úgy kezelik mintha bicikli lenne. Nem hiszem hogy betiltanák.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4060) gergo7311 válasza B-L-A-C-K (#4047) üzenetére


gergo7311
csendes tag

BLACK a kínaiaknak még így is lazán megérte, mert egy 100.000 Ft-os játékroller előállítása kb. 15.000 forintból megvan nekik és még így is nyertek rajta. Nem véletlenűl húzta be Kína mára már a fél világot :)) :DD

Gergő-Budapest

(#4061) #07746304 válasza NandorHUN (#4059) üzenetére


#07746304
törölt tag

Egy biciklis a KRESZ szerint
A kerékpáros megengedett legnagyobb sebessége az alábbiak szerint változik:
50 km/h lakott területen kívül, ha bukósisakot visel a bringás;
40 km/h lakott területen kívül, ha nem vesz fel bukósisakot;
40 km/h lakott területen az úttesten;
30 km/h kerékpárúton;
20 km/h gyalogos-kerékpáros zónában;
10 km/h bárhol máshol, például járdán. Járdát viszont csak akkor közlekedhet kerékpáros, ha a mellette haladó út közlekedésre alkalmatlan (a zsúfolt, forgalmas út önmagában még nem számít közlekedésre alkalmatlannak).

Jó hát lehet majd csak nem hajthatja ki a sebességet, és akkor olcsón megússza... :D

https://magyarnemzet.hu/archivum/kullonelo/osszeallitas-hol-mennyi-a-biciklis-sebesseghatar-4127413/

(#4062) #07746304 válasza NandorHUN (#4058) üzenetére


#07746304
törölt tag

Igen. Időigényes, de ha van időd, elmennek az alkatrészek, méghozzá relatíve jó áron! Ennek oka, hogy Aliról 5 hét mire megjön, meg sokan nem mernek Interneten vásárolni, esetleg nyelvi akadályok nehezítik a dolgot :)

(#4063) NandorHUN válasza #07746304 (#4061) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez így oké, de már évek óta ezek a szabályok vonatkoznak a bringásokra és nézd meg mennyire tartják be. Lecsengetik a járdáról a gyalogosokat, ha épp olyan szakasz jön akkor felmennek a járdára stb...
Ennyi erővel bicikli is be lesz tiltva.

Aki rossz fényt vet rolleresekre az nem az lesz aki ilyen 3000W-os gépet vesz, hanem azok a (főleg külföldiek) akik Lime-ot mindenhol széthagyják.

Sebességet meg ennyi erővel az autósok se "hajtják ki". Legtöbb autó tudna menni jóval 120 felett aztán gondolj bele ezt hány%-ok használja ki, autót meg mégis megveszik :)
Itt a + teljesítmény pedig nem csak a sebességről szól, hanem hogy nem kell tolni mint részeg a biciklijét kocsma után ha mondjuk 20%-nál nagyobb emelkedő jön.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4064) #07746304 válasza NandorHUN (#4063) üzenetére


#07746304
törölt tag

Lehet rosszul tudom, de nem volt olyan a 80'-as évek Amerikájában,hogy a gyártók leszabályozták a kocsik végsebességét?
Egyébként én is roller vásárlás előtt állok, de a Xiamoni-hoz oda van írva, hogy 0-45 fok között, már megvárom az új évadot tőlük... idén már arra a pár napra felesleges venni. Na meg, ha kijönnek egy új sokkal jobb rollerrel, ugyanazon az áron jövőre, vagy egy kicsit drágábban, akkor megint savanyú a szőlő. Persze a legjobb ha az elején veszi az ember a szezonnak frissében, csak akkor meg még kevés velük a tapasztalat, mint itt a már hónapok óta kint lévő új Kugookkal.

(#4065) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#4056) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kezdjük ott a te rollered volt a téma, erre most jössz azzal én honnan leszek kitiltva...

A másik még semmit nem tudni az egészről (a cikkek amiket írnak semmi más csak találgatás) de te már tudod én ki leszek tiltva...De tegyük fel így lesz, te látom mint jóindulatú magyar ennek örülsz. ;) Taps.

Imádom az ilyen jóindulatú tagokat, és még az előbb te nyögöd be hogy irigy vagyok...Már sajnálni tudnak csak, tényleg. :/

[ Szerkesztve ]

(#4066) NandorHUN válasza #07746304 (#4064) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem max az áruk fog csökkenni, meg kicsit jobbak lesznek, de nem sokkal.

A Mi365 pl. 2016-os modell, a Pro meg most jött ki 3 évvel később és 3 év alatt annyit fejlődött amennyit, ami azért nem olyan sok.
Ez is olyan mint a telefonoknál, először gyorsan fejlődik, aztán lassabban.

Ha rollereken annyit fejlesztettek 3 év alatt, akkor szerintem nem érdemes várni a jövőre, mert ennyivel nem esz jobb, több modell lesz és ici picit jobb árak.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4067) Wine válasza B-L-A-C-K (#4065) üzenetére


Wine
csendes tag

Semmit sem lehet tudni a szabályozásról, én sem értem, minek ezzel riogatni. Amúgy a nagyobb teljesítményű roller is nyilván be lesz sorolva, és aszerint lehet majd használni.

(#4068) B-L-A-C-K válasza Wine (#4067) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Engem nem riogat senki...:D Ebben a csoportban rettegnek ettől 1 éve. Ha a legkeményebb szigor lesz, engem az sem érdekel, mert eladom a rollerem külföldre bármikor, és veszek egy másikat. De itt páran úgy vannak vele, mintha börtön járna érte lassan... :N

[ Szerkesztve ]

(#4069) #07746304 válasza NandorHUN (#4066) üzenetére


#07746304
törölt tag

A sima M365-ből is több verzió létezik, folyamatosan fejlesztik szerencsére, csak amikor a webshopban megrendeled, nem tudod, hogy V1.1, V1.2 vagy V1.3-at kapsz.

(#4070) #07746304 válasza Wine (#4067) üzenetére


#07746304
törölt tag

"Amúgy a nagyobb teljesítményű roller is nyilván be lesz sorolva, és aszerint lehet majd használni."

Németországban sem lett besorolva, hanem kisorolva lett, de még az is amelyik túllépi a 25 km/h-t, szóval erről ennyit.

(#4071) NandorHUN válasza #07746304 (#4070) üzenetére


NandorHUN
addikt

Erre gondolsz?
https://www.euronews.com/2019/05/17/germany-legalises-e-scooters-but-bans-them-from-the-pavement

Mert kb. ugyanez érvényes a biciklikre, ők se közlekedhetnének járdán, aztán nézd meg mi van itthon.
Amúgy nem értem miért kell trollkodni és ilyen baljós - nem túl reális - jóslatokat adni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4072) #07746304 válasza NandorHUN (#4071) üzenetére


#07746304
törölt tag

Itt volt egy srác, aki Németországban nem tud venni eleve nagyobb teljesítményű rollert, de vitt magával, és elkapta a rendőr, sok € bírság lett belőle...

(#4073) NandorHUN válasza #07746304 (#4072) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lehet, de Németországban a torrentezésért is hatalmas bírságokat kapnak a népek. Itt nézd meg mi van.
Mire Mo-n lesz bármi változás addigra valoszeg ezek a rollerek már gurulni nem fognak tudni :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4074) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#4068) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Szerintem meg simán ha nagyon akarod bemész a kékekhez és mondod hogy van egy járműved ami nincs besorolva sehova, és mondják meg mittegyél hogy forgalomba használhasd...és csókolom. Szerintem ez is egy jól járható út, ha "tiltogatni" akarnak majd. Ha szerzel valamilyen engedélyt -és miért ne állítanának ki róla- akkor szerintem simán használható tiltás alatt is a "jármű".

(#4075) Darellus92 válasza Ezekiel Ston (#4074) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Szerintem meg meg kb. úgy fognak büntetni ilyen kihágásokat mint pl. bicaj lámpa hiányát. Elvileg mindenkit meg kéne büntetni akinek nincs rajta, mégis egy csomóan használják életvitelszerűen a bringájukat lámpa nélkül.

HTC = Help This Company

(#4076) NandorHUN válasza Darellus92 (#4075) üzenetére


NandorHUN
addikt

+1
Meg járdán, meg szabálytalanul.
Rendőrségnek nincs ilyenekre kapacitása.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4077) Wine válasza #07746304 (#4070) üzenetére


Wine
csendes tag

Az németeknél van, itt meg lesz valami, amit még nem tudunk. A német egyébként a legszigorúbb, annál csak liberálisabb szabályozások vannak az uniós országokban.

[ Szerkesztve ]

(#4078) DigitXT válasza #07746304 (#4054) üzenetére


DigitXT
félisten

DigitXT is megázott vele, be is szart a kontroller, így azt kapott gariban!
Viszont nem kért hasraütve gariban motort is, hanem vett egyet innen...

Továbbá, akkut se kért eladásra "brahiból", hanem konkrét dokumentált
hibajelenség miatt, amit (mint utólag kiderült) anyagfáradás miatti törés
(ugyanis nem a ponthegesztés adta fel a harcot!) okozott. Nyilván én is
számolgathatnám, hogy mennyivel beljebb vagyok, mert végül az akkut
meg fogom tudni javítani... igaz, hogy ponthegesztőm nincs, forrasztani
meg nem akarom, viszont át tudom építeni "olcsó" Vruzend V2.1-gyel...

Csakhogy, amíg nem vágtam szét a tokot, nem tudhattam, mi baja van:
arra tippeltem, valamely cellák "fáradhattak el", de azon csodálkoztam,
hogy ilyen hirtelenséggel: a törés sokkal logikusabb magyarázat volt.:D
(Így nem kell laptop akkuból bontott cellával bohóckodnom, pótlásként.)

Ui: igen, tervezem, hogy a kontrollert is megjavítom. Ha és amennyiben
"csak" annyi a baja, hogy a MOSFET-ek lábain a víz rövidzárat okozott,
van az a mázli, hogy egy pucolás után helyre áll a rend: ez a sajátomra
igaz, a tőled vett, miután majdnem a kezemben robbantotta fel a motort
(költői túlzás, de tényleg volt tűzijáték!) már neccesebb. Még ha lesz is
belőle valaha valami, a csatlakozója tuti kuka, mivel az a fele is leolvadt.
(Persze eleve úgy vettem, hogy valószínűleg szar, ezzel nincs is baj.:N)

[ Szerkesztve ]

(#4079) DigitXT válasza #07746304 (#4046) üzenetére


DigitXT
félisten

A táblában lévő töltő még 5 napig fent van a Vaterán: azért licitáltam rá, mert
a két akkus, két motoros megoldáshoz célszerűen két töltő fog kelleni, s bár
már van tartalék, azt pont a cégnél tartom (hogy ne kelljen folyamat hurcolni).

Az amúgy mázli, hogy nem reklamált senki a motorok miatt, mert az eléggé
misztikus kategória, hogy mindent kicseréltél (mindent is:D), ennek ellenére
többet már nem láttad működni a ketyerét: engem a lerohadás(ok) után még
azért hazahozott... A kontroller is magához tért az utolsó 500 méterre.:R
Ezért gondoltam, hogy ha kiszárad, még jó lesz, vagy ha nem, nos: pucolás.

Amúgy vicc, ami az aprón megy, ami külföldről postázva 7K, itt 10-12K-ért is
akarják adni. (Értem én, hogy rögtön megvan, vagy várni kell, blabla. Azért a
közel dupla árat már pofátlanságnak tartom. Úgyhogy azt el is engedtem.:K)

(#4080) DigitXT válasza gergo7311 (#4060) üzenetére


DigitXT
félisten

Abban a játékrollerben van egy 30 db 18650-ből álló 10S3P akkupakk. Ha csak
500 Ft/db áron számolom a cellákat, önmagában csak ennek az értéke 15K.:)
Értem én, hogy menő dolog demagóg módon fikázni a kínai gyártású cuccokat,
de azért tudni kell, hogy tudnak ők jót is gyártani (ha akarnak és ha megfizetik).

Most az jó kérdés, hogy ez a Kugoo melyik kategória... Valószínűleg az olcsó,
ipari hulladék kategória, főleg a szigetelés hiánya miatt: ellenberger az akku pl.
hiába ázott szarrá, nem amiatt ment tönkre... A beszúrt képen is látszik, hogy
csak jelentős roncsolással tudtam szétszedni, elég komolyan ki volt nyomva...

(#4082) DigitXT válasza #07746304 (#4081) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem semmi nem jön be a linken, csak hogy lépjek be.:Y
Esetleg nem ezt a videót akartad linkelni?:D Index címlapról.

Szerk: akkor nem, mert belépve meg ezt írja, nem elérhető...
"az oldal olyan célközönség számára látható csak, amelybe nem tartozol bele."

Az indexes videóban meg egy Kugoo S1 Proval csapat az autók közt, a rendőrség útmutatása alapján. Hát annyira nem jó ötlet, de hát 350W az több, mint 300W.:F De akkor már lenne inkább 700W...;]

[ Szerkesztve ]

(#4083) #07746304 válasza DigitXT (#4082) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nem, itt egy rollerest kapott el a magyar rendőr, és vitatkoznak vagy 7 percen keresztül, abban egyetértenek, hogy nincs szabályozva, viszont a rendőr azt mondja mindig, hogy mivel nincs szabályozva, nincs típusengedélye, ezért még nem is tolhatja az úton, járdán, sehol, majd azon vitáznak, hogy a rendőr csak figyelmeztetni akarta, de kilátásba helyezte a feljelentést is.

(#4084) DigitXT válasza #07746304 (#4083) üzenetére


DigitXT
félisten

Gondolom azért arcoskodik a rendőrnek, amiért fel akarja jelenteni.:DDD Ilyenkor
páran azt felejtik el, hogy a rendőr is ember, és aszerint illene vele beszélni.:)

(#4085) gergo7311 válasza DigitXT (#4080) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Persze tud a kínai jót is gyártani, de sajnos ide keletre csak a sz@.rabb jön mindenből. Az 500 forintra taksált cella, kb. 40 forintnak megfelelő áron ömlik be a gyárakba bizony ám, indiából, bármily fura. Olyan cellát nem is fogsz a pakkban találni, ami 3-5 évet kibír. A legalja minőség van bepakolva, áthúzva, átszitázva. különben 30 éve foglalkozom műszerészettel, igaz híradástechnikai műszerész vagyok, de évekig dolgoztam be egy fehérvári cégnek aki konténerszámra hozatta be az elektromos "robogókat" stb. "járműveket" közvetlenül kínából, amit ott a fehérvári műhelyben "márkásítottak" fel... Többszáz töltő állt hegyekben, mert alultervezett fosch volt, robbanni jól tudtak, rengeteg vezérlőhiba, egyéb elektronikai finomságok, mint a fóliaszakadás, amit rendes kapcs.rajz hiányában kimérni is lassú volt, sőt ugyanazon rev.szám alatt teljesen más, módosított kapcsolás. Stb. Akkupakk? a 90% -a gagyi. Szóval, többszáz kínai elektromos járgányt, cuccot, akkupakkot javítottam, annyit amennyit te sosem fogsz. Igaz, nem is veszítesz vele semmit. Szó sincs itt demagógiáról, arról van szó, hogy mire a gyártótól eljut hozzzád a motyó, addig kb. 10 X-es lesz az ára, mert mindenki rápakolja a maga irreális hasznát, A-Z -ig. Ráadásul a cucc sem NB-I -es. mert a legolcsóbb gagyikat rendelik be, főleg itt a vadkeleten.

Gergő-Budapest

(#4086) DigitXT válasza gergo7311 (#4085) üzenetére


DigitXT
félisten

Azért kíváncsi lennék, hogy akkor a (tonnaszám eladott) Xiaomi mennyivel jobb?
Mert végfelhasználói árban eléggé hasonlóak... Az utakon körülnézve viszont kb.
az a de facto szabvány e-roller kis hazánkban (noha az Indexnek a Kugoo jutott),
ám közel nem hallani ennyi elektromos problémáról/beázásról vele kapcsolatban.

Ez csak véletlen lenne, vagy talán nem mindig igaz ez a 10x-es árazás dolog?:)

Ui: valóban soha nem fogok többszáz kínai elektromos "szart" javítani, ha ezt az
egyet sikerül, már örülök: nem vagyok műszerész, soha nem állítottam ilyet...:N

(#4087) gergo7311 válasza DigitXT (#4086) üzenetére


gergo7311
csendes tag

A Xiaomi termékei "nyomottárasak" kínai elvtársak állami szinten alacsonyan tartják az árát (mint anno pl. Hajdúsági Iparművek, Hajdu-Energomat mosógépek árát mesterségesen tartották alacsonyabban, hogy jobban vigyék az emberek) azon nem húznak annyit, lásd pl. Xiaomi mobilok. Tudod, a jó horgász először beetet! 1-2 év múlva már nem lesz ennyire "olcsó" a Xiaomi. Bátran fogadnék veled, de úriember biztosra nem fogad. Amikor kiépül teljesen az európai üzlet, szervíz hálózat (nem a mostani kezdetleges) akkor már Xiaomi cuccot nem fogsz olcsón kapni, azt garantálom. Amúgy minőségre a Xiaomi (átlagolva) közepes-jó. De nem prémium cucc. MÉG.

Gergő-Budapest

(#4088) DigitXT válasza gergo7311 (#4087) üzenetére


DigitXT
félisten

Értem.:) Amúgy neked, mint műszerésznek mi a véleményed ennek a vezérlőnek
a javíthatóságáról? Próbáltam lefotózni a lerakódásokat, amit az ázás okozott...:(

Nem sikerült valami fényesen (kézből, telefonnal), de talán látszik, belőle valami...

Kérdés volt korábban, hogy mi lehet a különbség a régi vezérlő, ami még 14-15A-t
tudott max., és az új közt, ami csak 11A-t. Azt hittem, szoftveres, mert olvastam,
hogy szerelő állította, hogy a hardver ugyanaz, viszont ma ránézésre láttam, hogy
nem ugyanolyan MOSFET van rajtuk: a régi RU6888R, az új (Pro vezérlő) K3475N.
Nem értek a lovakhoz, mint mondtam, nem vagyok műszerész, de a régi speckója
jobban tetszik, nagyobb teljesítményűnek tűnik: jól értelmezem az adatlapokat?:B

(#4089) #07746304 válasza DigitXT (#4084) üzenetére


#07746304
törölt tag

A srácot erről szedte le a rendőr:

(#4090) Ezekiel Ston válasza DigitXT (#4088) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Te már meginn miben mesterkedsz?
egy bónusz kérdés...szerinted etwow booster v-t lehet tuningolni plusz egy motoros kerékkel? Azon gondolkodom h a hátsó kereket le kéne cseréljem egy ugyanolyanra mint ami elől is van neki....hogy masszívan tudjon haladni erővel stb...

(#4091) Dr.Zoo válasza Ezekiel Ston (#4090) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Pontosan ezt építi a Kolléga. ;)
Csak Kugoo-val.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#4092) gergo7311 válasza DigitXT (#4088) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Ahogy látom, a víz bejutott az SMD-k alá is szépen... Le kéne az egész panelt tömény izopropa. alkohollal mosni, és frankón, forró hajszárítóval kiszárítani. van aki az egész panelt frankón beteszi 260 C-fokos sütőbe, hogy az ónozás helyreálljon. Ha más módszer nincs akkor Weller-el át lehet forrasztgatni a gyanúsabb forrpontokat. A másik: Nemcsak a MOSFET más, hanem az az áramkör(ök) is amik etetik. Az ám a gond ezekkel, hogy sokszor a gyári rajz sem jó, mert ugyanazzal a poziciószámmal jelölt alkatrész helyén más értékű van, a tokozása meg ugyanaz. Két dolog miatt szokták a kakaót visszavenni (általában) 1. A vezérlőben nem tudják a disszipált hőt elvonni, így könnyen "megszalad a MOSFET" (Van kiürítéses és önzáró MOSFET) 2. Az akku (táp) "leül" a nagy teljesítmény kivétel miatt. Itt az utóbbiról lévén szó, mivel a cellák gyenge minőségűek. Szerintem fel fogod tudni támasztani, HA csak a víz volt a gond.

Gergő-Budapest

(#4093) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#4090) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet, és létezik is, én teszteltem is régebben az első generációs Kugoo S1-gyel.

(#4094) sanyika007


sanyika007
csendes tag

Ma jelent meg egy kis videó az indexen az elektromos rollerezésről. Abszolút egyetértek a konklúzióval. Reméljük értelmes szabályozást hoznak majd, ha hoznak.

https://index.hu/video/2019/10/27/kresz_e_roller_elektromos_roller/

(#4095) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#4093) üzenetére


NandorHUN
addikt

Beleraktál még 1 500W-os motort?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4096) Memmaao


Memmaao
addikt

Annyira de annyira!

My name is Bond, James... Dean.

(#4097) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#4095) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem én, egy cég, de valami brutál ára volt, azt hiszem 650e.

Memmaao: Vagány. ;) Mondjuk esőbe keményen felfog csapni.

[ Szerkesztve ]

(#4098) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#4097) üzenetére


NandorHUN
addikt

650 ezer Ft volt csak a motor berakása ?
:D
Ennyiért már rendes járművet kap az ember, nevetséges.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4099) DigitXT válasza NandorHUN (#4098) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem, annyi a komplett vas... Az E-twow elég drága alapból is, hát még a Dual.

(#4100) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#4098) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ne haragudj de sokszor olyan érthetetlen vagy... Az egész rollert úgy annyiért árulták... Amúgy teszt után egyből meg is vették.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.