Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) B-L-A-C-K válasza devil-k (#4600) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"(Ezeket a 3D nyomtatott dolgokat tőle betudod szerezni jó áron.)" <- itt van link.

(#4602) madrac válasza devil-k (#4598) üzenetére


madrac
őstag

Zero 8

(#4603) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nagyjából kész az új gépezet, még aksi kell bele.

(#4604) devil-k válasza B-L-A-C-K (#4603) üzenetére


devil-k
nagyúr

Fasza! Mesélnél róla? :)

- mozi bolondéria -

(#4605) B-L-A-C-K válasza devil-k (#4604) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Dualtron 3 váz + karbon kormány rúd.
2 x 1600W Seraph motor (7200W csúcs összteljesítmény)
Fék: Magura MT5e hidraulikus, 4 dugattyús.

Végre nem fog sokat menni olyan 75, de brutális gyorsulás.

(#4606) devil-k válasza B-L-A-C-K (#4605) üzenetére


devil-k
nagyúr

Komoly is jármű, gratulálok. :R

- mozi bolondéria -

(#4607) Because


Because
őstag

Sziasztok!

Milyen elektromos rollert érdemes venni és honnan (ez lehet külföldi beszerzés is)? kb 2*7km lenne a táv, 80kg súllyal.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#4608) B-L-A-C-K válasza Because (#4607) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mennyit szánsz rá?

devil-k: Thx.

(#4609) Because válasza B-L-A-C-K (#4608) üzenetére


Because
őstag

olyan 150000-ig el tudok menni (ahogy néztem a választékot)

(#4610) madrac válasza Because (#4609) üzenetére


madrac
őstag

165-ért árulgatják nálunk az alap Zero 8-at. Kicsit komolyabb mint a Xiaomi. Persze a gari nem 2 év.

(#4611) devil-k válasza madrac (#4610) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nagyon szuper... de árban már kicsit már más liga... főleg, ha nagyobb akksival kérném és még a kiegészítőkkel is. Mennyi erre a garancia egyébként?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#4612) madrac válasza devil-k (#4611) üzenetére


madrac
őstag

Miért, mennyi az ár különbség egy m365 pro-hoz képest, hogy más liga? Minőségben valóban így van. Kiegészítőket meg semelyikhez sem adnak ingyen...
Fél év garival árulják adásvételivel.. Nagyobb aksis se nagyságrendekkel több. Nekem is az van.
Félreértés ne essék, nem akarok rábeszélni senkit sem semmire, nem vagyok érdekelt fél, csak szerintem megéri ez a kis plusz az m365 pro-hoz képest, ami emellett gyerekjátéknak tűnik..

(#4613) devil-k válasza madrac (#4612) üzenetére


devil-k
nagyúr

Magyarországon ezt nem forgalmazzák, ugye?
A fél év jótállás pedig vicc. :( Kb. egy cipőre adnak annyi jótállást, nem pedig egy 200k-s elektronikai eszközhöz.
Pedig nekem is jobban tetszik, mint a M365PRO

- mozi bolondéria -

(#4614) madrac válasza devil-k (#4613) üzenetére


madrac
őstag

Akkor marad az M365PRO.... kinek mi a fontosabb..
Hivatalosan nem forgalmazzák szerintem, de elvileg később is lehet az eladón keresztül alkatrészhez jutni, ill. rendelni. Ez persze csak egy ígéret. Ha jól láttam a bringa boltban ahova kell vinni előzetes egyeztetés után, ha gond lenne vele, azt hiszem meg is lehet nézni. Azt most nem tudom, hogy Z8 pont van-e kiállítva. Utána lehet nézni amúgy a cuccnak, youtube-on is, eléggé dícsérik, amerikában is áruljak, csak jóval drágábban. Nem Xiaomi kategória.

(#4615) Because


Because
őstag

akkor a sima M365 megérheti, Xiaomi shopból 2 év garival? [link]

nekem nincs szükségem nagyobb hatótávra, mert ha megérkeztem tudom tölteni és nem is kell hogy bármit kijelezzen. az árkülönbözetet a pro-val szemben egy esetleges későbbi akkucserére félretenném.

[ Szerkesztve ]

(#4616) B-L-A-C-K válasza Because (#4615) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pro javaslom én is, nem néztem utána az áraknak most, de kintről lengyel raktárból itt van oár nap alatt, és 150 körül mozog.

(#4617) CHIPman válasza Because (#4615) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nézz utána a boltnak.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4618) rushty válasza Because (#4615) üzenetére


rushty
senior tag

80e volt az alzan

" - 50 éves korosztály számára ajánlott" :Y

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#4619) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Erre a E-twow Booster GT 40 km/óra (hatótáv 40 km) lecserélném az M365-öt (lejárt a gari az aksin feljebb állítom majd a végsebességet). Nem félek a hátsó taposó féktől, (tömör gumis) van hajtás nélkülim ilyenben, sokat mentem nagy lejtőn 50-ről simán megáll. (jó nem esős úton) Tetszik a gari is az aksira: 1 év vagy 4000 km, motor élettartam garancia (amíg gyártásban van ez a típus) Váz 2 év. Már van tapasztalat 1 éve nyúzzak, sok km-rel. Aztán nekem ez elég lesz sokáig.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#4620) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#4621) DAVID38


DAVID38
újonc

Újabb összefoglaló a Toldy Flex pro ról:
Azok alapján amiket itt lehet olvasni.
A kormányt rögzítő csavar a rázós utakon kicsavarodik, érdemes minden használat előtt becsavarni, ha laza.
A tárcsafék használhatatlan alaphelyzetben. Vagy hozzáér és így nem fog, vagy nem, de akkor sincs fék hatás. Tettem be egy 1mm alátétet, így a fix pofa közelebb került, kisebb a hézag. Vékony imbusz kulccsal betekertem a képen látható módon, hogy a pofa közelebb kerüljön a tarcsához és ne kelljen akkorát húzni és legyen fekerő. Csatoltam a képeket. Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#4622) EXA


EXA
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék elektromos rollert venni munkába járás miatt. Kettőt néztem ki,de nem sikerült még döntésre jutnom. Az egyik a Xiaomi M365 a másik pedig a Segway Ninebot KickScooter ES2, az utóbbi drágább, de összeszerelésben nekem jobbnak tűnik, cserébe nincs olyan jó fék rajta,mint a xiaomin.

(#4623) chatran válasza EXA (#4622) üzenetére


chatran
őstag

Első körben megnézném, hogy milyen a munkába vezető járda, bicikliút minősége. Ha nagyon rossz, tele van repedésekkel vagy sok a térköves rész, akkor mindenképpen a fújható kerekű M365 javasolt. Állítólag, ha megfelelő nyomás van a kerekekben, akkor a defekt elenyésző.

Ha viszont jó minőségű az út vagy minimális benne a térkő vagy repedés, akkor elgondolkozhatsz az ES2-n. Nekem ilyen van, kb 300 km-t tettem bele, eddig hiba nélkül megy. A munkába vezető 3 km, kb 15%-a térkő és kb ugyanennyi a repedés. Ilyen körülmények közt azt mondom, még teljesen elviselhető a tömörkerekű ES2 durva menetkomfortja. Ennél van hátsó rugózás, ami állítható, de én nem érzem, hogy olyan sokat számítana, mivel a roller a kormányban lévő akupakk miatt orrnehéz.

[ Szerkesztve ]

(#4624) Don.Corleone válasza EXA (#4622) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Szia, előbbiről van tapasztalatom, nagyjából egy hónapja vettem meg a pro változatot, szépen teszi a dolgát, semmi rosszat nem tudok felhozni ellene. :) Én a szoftverét nem piszkáltam meg, gyári beállításokkal használom, lámpája nagyon pazar, éjszaka is jól lehet látni vele, minimális úthibákkal pedig szépen megküzd, aluljárókat is legyőzöm vele bár ez azért rendesen kivesz belőle, ami nálam a bicikliút-út találkozást jelenti, nálunk rendszerint van 2-3 cm difi, ezt is legyőzi, nyilván nem full gázon. :)

(#4625) chatran


chatran
őstag

Láttam ma egy arcot Fehérváron egy OXO-nak tűnő rolleren.
A Budai úton (a város egyik legforgalmasabb útja) csapatta, bár volt rajta bukó, de azért nem tűnt egy életbiztosításnak.

Tagja esetleg a fórumnak? :)

(#4626) B-L-A-C-K válasza chatran (#4625) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én voltam itt egyedül OXO-s ha jól tudom.

(#4627) DAVID38


DAVID38
újonc

Sziasztok!
Mekkora lötyögés megengedett egy roller kormány csapágynál? Toldy Flex pro van, a gyűrűt meghúztam fogóval, de így is kotyog a kormánya kb. 1-2 mmt. Ez okés? Vagy azonnal cseréljek valami durva csapágyra? Napi 8 km et teszek bele, barázdás, repedéses magyar úton.

(#4628) B-L-A-C-K válasza DAVID38 (#4627) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ez a heppem, ne lötyögjön semmit.

(#4629) devil-k


devil-k
nagyúr

A mai nap megrendeltem a M365 Prot. Kiváncsi vagyok ;]

- mozi bolondéria -

(#4630) DAVID38


DAVID38
újonc

Milyen zsírt javasoltok csapágy újrakenéséhez egy tisztítás után?

(#4631) rushty válasza DAVID38 (#4630) üzenetére


rushty
senior tag

valami olajat. a zsírzásra ugrottak egyszer kpszervizben

Revolut meghívó pü-ben

(#4632) B-L-A-C-K válasza DAVID38 (#4630) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

WD40-nek ezt a fajtáját.

(#4633) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A fiamnak és magamnak tervezem egy elektromos roller beszerzését. Két típust néztem, a Xiaomi m365 és Ninebot es2. Nagyjából a különbségeket tudom. Kérdés, hogy hol érdemes beszerezni? A Xiaomi használtan néha drágább mint újonnan. Ez minek köszönhető?

(#4634) devil-k válasza hitman77 (#4633) üzenetére


devil-k
nagyúr

Fasza ez a MAX30G típusú roller. Csak árban drágább, mint egy 365Pro. :(

- mozi bolondéria -

(#4635) B-L-A-C-K válasza hitman77 (#4633) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

ES2-t felejtesd el, M365 vagy M365 pro inkább. Használt árakkal meg nagyon sokan tévedésben vannak sajnos.

(#4636) #07746304 válasza hitman77 (#4633) üzenetére


#07746304
törölt tag

(#4637) devil-k válasza #07746304 (#4636) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ennyiért én mindenhol csak 1 év jótállással láttam. Egyébként itt meg semmi sincs feltüntetve. :F

- mozi bolondéria -

(#4638) hitman77 válasza #07746304 (#4636) üzenetére


hitman77
senior tag

Nézem! Érdemes azt venni a simával szemben? Még így is 30eFt a különbség.

(#4639) #07746304 válasza devil-k (#4637) üzenetére


#07746304
törölt tag

(#4640) devil-k válasza #07746304 (#4639) üzenetére


devil-k
nagyúr

Aha. 1 év. Sejtettem. Kinek mi a fontos. Nekem kellett a plusz egy év jótállás

- mozi bolondéria -

(#4641) #07746304 válasza devil-k (#4640) üzenetére


#07746304
törölt tag

Azt írja, hogy ráadás plusz 1 év garancia. Tehát 1+1

Egyébként én is csak 2 éves garanciával fogom venni. A másik meg az, hogy azt írja, élettartamhoz, hogy akkumulátor 500 töltési ciklusnál 70% körülire esik. Simához lehet könnyen venni új akkumulátort. Pro-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#4642) B-L-A-C-K válasza hitman77 (#4638) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért pro mert jobb mindenben kicsivel, van kijelzője, hosszabb hatótáv, jobb teljesítmény. Neked kell eldönteni ez megér e 30 ezret.

(#4643) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#4642) üzenetére


#07746304
törölt tag

Hazai webáurházakban inkább 40 az a 30.

(#4644) #07746304 válasza #07746304 (#4643) üzenetére


#07746304
törölt tag

Sőt...

(#4645) hitman77 válasza B-L-A-C-K (#4642) üzenetére


hitman77
senior tag

Ha jól veszem ki akkor a legnagyobb gyengesége a nem tömör gumikból ered. Ebben mintha nem lenne eltérés. A többi specifikáció nekem annyira nem fontos (még).
Érdemes egyből tömör kereket venni hozzá? Házilag ki lehet cserélni?

(#4646) DigitXT válasza hitman77 (#4645) üzenetére


DigitXT
félisten

Az a legnagyobb gyengesége egyben a legnagyobb előnye is, mivel nincs más
rugózása, tömör kerekeken szétrázza az akku ponthegesztéseit: vmit vmiért...

(#4647) B-L-A-C-K válasza hitman77 (#4645) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem kell tömör gumi, lényeg mindig 4-4,5 baron legyen a guminyomás.

(#4648) #07746304 válasza hitman77 (#4645) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nekem volt tömör gumis rollerem. Térköves részen (Hajdúszoboszlón akad bőven) szétrázza az embert is, nemcsak az akkumulátor ponthegesztését. Eleinte én is azért vettem tömör kereket. Ha megveszem a 365 PRO-t, egyből kompresszorral feltolom max 4.5 bárig, és rendszeresen, mondjuk 2 havonta ellenőrzöm a nyomást.

(#4649) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#4648) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"rendszeresen, mondjuk 2 havonta ellenőrzöm a nyomást."

2 hetente érdemes, plusz érdemes beszerezni egy xiaomi elektromos pumpát is, mert ha letekered róla az szinte nem enged ki semmi levegőt, egy sima pumpa meg akár 1 bárt is olyankor.

[ Szerkesztve ]

(#4650) hitman77 válasza #07746304 (#4648) üzenetére


hitman77
senior tag

Az a kulcsa hogy elegendő nyomás legyen benne. Ha ennyivel el lehet kerülni a defektet akkor az nem probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.