Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#24455) demerion


demerion
tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ezzel a backgrounddal kb mi lehet a reális elvárás fizetés szempontjából?

Diploma nincs, pillanatnyilag 5 teljesített félévem van gazdinfó bsc-n, eléggé megcsúsztam
Nyelvtudás: német b2 (ezzel foglalkoznom kellene, hogy visszajöjjön. angol c1 szint
Tapasztalat: 2+ év desktop support (kb 70 gép, desktop/laptop vegyesen, linux, windows és pár mac plusz local szerverek hw része). Hálózatos mindenféle, főleg mikrotik és ubiquiti. Ez mellé némi Jira és Confluence, leltárkezelés, eszközbeszerzések, hardverigény tervezés, git, linux szerver alapok, ha az életem múlik rajta be tudok állítani egy mailservert, sambat, pxe-t stb. Ezzel együtt L2 support céges projektekhez (hw és sw is), helyszíni telepítésekkel/hibakereséssel. Kis scriptelés (bash, python), meg egyetemről fejlesztés alapok.
Ami nem munkaviszony keretében: kb 4 év random support dolgok egyetemen és egy kis városi tv stúdióban + kb 10 év hobbiból laptop és desktop javítás, raspberry pi-s egyszerűbb dolgok. Dolgoztam viszonylag "egzotikusabb" hardverekkel, installációs projektorok, tv stúdió működéséhez szükséges videós eszközök, videowall kontrollerek, LFD-k, VR headsetek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.