Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70308) Rans


Rans
csendes tag

Sziasztok,

egy hozzávetőleges beárazást szeretnék kérni Tőletek. 2001/03 évjárat Honda Civic 1.6 VTI, 160LE, B16A2 motor, 3 ajtós hatchback kivitel.
293.000 km van benne kb, 264-el vettem, szóval nem valami sokat mentem vele. Használtautó.hu-n egy db-ot se találtam, így nem tudom belőni mit érhet.

Az évek alatt rengeteg mindent megcsináltattam, a kötelező szervizeken túl is, legutóbb új sportkipufogót, még másfél évig garanciális. Most volt szervízben, mert a gyújtással voltak gondok, úgyhogy a gyertyák is újak, egyéb bajt nem találtak, direkt átnézettem. Műszaki 2023 május 14-ig.

Ami nem működik: Klíma és a rádió. Egyik se volt nekem akkora jelentőségű, hogy foglalkozzak vele. Minden más megy, elektromos ablakemelőtől kezdve a tükörfűtésig. Illetve ami szépséghiba, az az első lökhárítón egy tenyérnyi festék leverődés, mert mini koccanás volt egy oszloppal. Tényleg csak éppen érintkeztek, de a festéket leverte. Örültem neki annak idején, alig fél éve volt fényezve, meg akkor lakatoltattam ki. Azóta persze 1-1 helyen felütötte a fejét kis rozsda.

Ja meg van benne tempomat, de egyszer kipróbáltam és annyi. :D Igaz, annak a kis tartó szalagja elengedett, úgyhogy most a kesztyűtartóban pihen.

Beltér az olyan, mint egy átlagos lassan 22 éves autóé, de ha fontos majd lövök képeket. Köszönöm előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.