Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) Qru válasza zolynet (#65100) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Téli? Fűthető a gomb? ;]

#nincsbennetarcsi

(#65102) KrAt válasza zolynet (#65100) üzenetére


KrAt
veterán

Én is néztem, marhajól néz ki, de az ára.. :O

(#65103) tboldi válasza zolynet (#65100) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nyáron égési sérülést okoz, télen meg hozzáfagysz, de nem lehet nem szeretni a fém váltógombot. :C

(#65104) Qru válasza tboldi (#65103) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kesztyű. ;)

#nincsbennetarcsi

(#65105) tboldi válasza Qru (#65104) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kéne egy rendes sofőrkesztyű, de nem szívesen vacakolnék mindig a felvétellel, mivel csak pár km-eket megyek. :)

(#65106) zolynet válasza KrAt (#65102) üzenetére


zolynet
addikt

Valószínű az ára miatt vackoltam annyit. Hogy hát miiiii egy darab "vasért" na neeee.
De annyira jóóóó ... ha netán fk2 álom megvalósulna majd akkor át lehet menteni rá. :D

Qru: annyi páratlan zoknim van, csak találok egyet rá ;]

Life is too short to stay stock!

(#65107) Qru válasza zolynet (#65106) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

#nincsbennetarcsi

(#65108) boogie84 válasza boogie84 (#64904) üzenetére


boogie84
veterán

Adaptív tempomat + infó. A távolságtartás akkor kapcsol ki amikor gázt adok. Ha elveszem a gázt akkor egyből bekapcsol a távolságtartó funkció. Vagyis simán lehet előzésnél is használni (de ugye ilyenkor ki van kapcsolva)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#65109) Qru válasza boogie84 (#65108) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A sima tempomat is így működik ha gyorsítasz (előzöl pl) és aztán elveszed a gázt akkor visszaáll az eredeti beállított tempóra és tartja tovább azt.

#nincsbennetarcsi

(#65110) Ispy


Ispy
veterán

Na, befejeztem a szenvedést az új autó rendelésén, 2-3 hét és itt van, végül fekete lett, mert abból jött pár darab (rendelni továbbra sem lehet), ettől azért kicsit be vagyok szarva, de a családnak tetszik legalább.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#65111) Qru válasza Ispy (#65110) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Volt fekete autónk, a por meg a mikrokarcok könnyen meglátszódnak rajta de amúgy nem vész.

#nincsbennetarcsi

(#65112) Ispy válasza Qru (#65111) üzenetére


Ispy
veterán

Nyáron nem volt nagyon meleg? Ráadásul csak fekete bőr belsős volt, ami nem a szívem csücske, ha rajtam múlna, akkor a szövetet választanám inkább.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#65113) Qru válasza Ispy (#65112) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Fekete félbőr belsővel fekete autó volt az is (Passat B6). Igazából ha napon állt akkor kb mindegy milyen szín, meleg van benne mindenhogy. Klíma lehűti. :K

#nincsbennetarcsi

(#65114) BigBlackDog válasza Ispy (#65112) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem a világos színű ülések és világos műszerfalborítás többet számít.

(#65115) Ispy válasza BigBlackDog (#65114) üzenetére


Ispy
veterán

Hát, világos bőr belsőt meg végképp nem akartam, 2 gyerek meg kutya mellé, még a fekete is necces lesz. :B

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#65116) nandow válasza Ispy (#65110) üzenetére


nandow
aktív tag

Nagyon nehéz tisztán tartani a fekete színű autót, rögtön meglátszódik rajta minden...Most azt gondolom, nekem többet nem lesz ilyen színű autóm. :D
Végül 4 vagy 5 ajtós lesz?

(#65117) Ispy válasza nandow (#65116) üzenetére


Ispy
veterán

Az accordom sötét lila volt, szóval van már tapasztalatom ebben, ezért is volt most ezüst. ;]

5 ajtós lesz, mert olcsóbb és jobb a felszereltsége, városban meg nem nagyon lenne előnye a nagyobb motornak.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#65118) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Sracok. Letezik hogy az autohifis hozzaszolasom torolve lett? vagy el se ment telorol?

(#65119) tboldi válasza Z0mbi (#65118) üzenetére


tboldi
nagyúr

Valószínűleg inkább nem ment el, mert nem látok hiányt a számozásban.

Ja, de, a #65098-as.

[ Szerkesztve ]

(#65120) Qru válasza Z0mbi (#65118) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Töröltem mert tilos szakmai topikban hirdetni.

#nincsbennetarcsi

(#65121) BlacKSouL válasza Ispy (#65112) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szélvédőtakaró a megoldás. Régen kollégával kipróbáltuk. De lehet hogy már meséltem. Nyáron, 30 fok körüli kinti hőmérséklet, felhőtlen napsütés, kb.dél. Az ő fehér Suzukijában takaró nélkül 69,9 foknál melegebb volt a levegő, mert a kalibrált ipari hőmérő afölött kiakadt.
Az aranyszínű hondában 52-53 fok volt, de körbe volt takarva minden ablak. De már csak az első+hátsó szélvédő takarása is rengeteget fog. Persze macera, meg helyet foglal, de egyrészt hidegebb tőle, nem mindegy hogy 70+ fokról indít a klíma, vagy 50-ről. Másrészt a műanyag alkatrészek, felületek, kárpit se pusztul el olyan gyorsan a naptól, UV-tól.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#65122) Qru válasza BlacKSouL (#65121) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hővédőt én is rakok előre, hátul körben meg van fólia.

#nincsbennetarcsi

(#65123) Z0mbi válasza Qru (#65120) üzenetére


Z0mbi
senior tag

ott melyik sora volt a hozzaszolasomnak hirdetes? KB azt is irhattam volna sracok 20 rongy most a tavalyi continental gumi a gumimax nal... ez nem szakmai topic? Valszeg akkor azt se spoilerezem el majd itt hogy lesz egy Black Ed. civic elado... (fullos) well... koszi azert

(#65124) Qru válasza Z0mbi (#65123) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Úgy kezdted, hogy "Tudom nem hirdeto oldal... " innetől mégis mit vártál? Költői kérdés, nem kell válaszolnod.

#nincsbennetarcsi

(#65125) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

ack.

(#65126) tboldi


tboldi
nagyúr

:))

(#65127) rothfb válasza Qru (#65111) üzenetére


rothfb
veterán

Meg télen is kapcsolhat klímát, ha nem akar megsülni a téli napsütésben.:D Nyáron meg...:D
Vagy télen lehet ablakot engedni, de akkor meg megfagysz, megfázol.

[ Szerkesztve ]

(#65128) Qru válasza tboldi (#65126) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Eközben a fővárosban:

#nincsbennetarcsi

(#65129) tboldi válasza Qru (#65128) üzenetére


tboldi
nagyúr

Volt nekem is hasonló korábban. :D

(#65130) rothfb válasza tboldi (#65129) üzenetére


rothfb
veterán

Ez miez? Letört a kipufogó vége?:D

(#65131) tboldi válasza rothfb (#65130) üzenetére


tboldi
nagyúr

A kosz a lényeg, de nem tört le, ilyen a Jazz gyári kipufogója.

(#65132) rothfb válasza tboldi (#65131) üzenetére


rothfb
veterán

Akkor olyan lefelé mutató fajta. Értem.

(#65133) Biqci válasza tboldi (#65129) üzenetére


Biqci
aktív tag

És miért csak volt? Mostmár nem olyan? Mit tettél vele? :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#65134) tboldi válasza Biqci (#65133) üzenetére


tboldi
nagyúr

Megpucoltam. :P

(#65135) Biqci válasza tboldi (#65134) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ja értem! Akkor semmi technikai okosság :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#65136) tboy93


tboy93
nagyúr

Leadtam reggel az Accordot Imre mesternél, délután már új alsó talpasokkal gurulok haza :))

Futómű állítás szükséges a csere után? :F

[ Szerkesztve ]

(#65137) tboldi válasza Biqci (#65135) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azóta mondjuk kapott egy diszkrét véget, de semmi extra.

(#65138) Biqci válasza tboldi (#65137) üzenetére


Biqci
aktív tag

Jó lett. De nem gondolkodtál még valami sportosabb végdobot beszerelni? Nem csak a kinézet, de a hang is sportosabb lenne

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#65139) tboldi


tboldi
nagyúr

Nem, és pont a hang miatt. Én kifejezettem élvezem, hogy ilyen halk. :B

(#65140) tboy93 válasza Biqci (#65138) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egy Jazzen szerintem kifejezetten röhejes lenne egy sport dob. Ez így kulturált :K

(#65141) Biqci válasza tboldi (#65139) üzenetére


Biqci
aktív tag

és tboy93

Affene, elfelejtettem a szarkasztikus szmájlit :D
Az biztos, hogy mókás lenne, de nem csak ezen, hanem egy dízel kombi Accordon is :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#65142) honda23 válasza tboy93 (#65136) üzenetére


honda23
aktív tag

Igen.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#65143) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Rohadék kis boi racer jazznek nagyon szerencsés a kialakítása, a motorháztető felfogja a kavicsokat... hihetetlen mennyi van a pályákon M6 ma, megint úgy kopogott reggel néha mint a pinty. i30-nak meg már 3x kellett cseréljék / javítsák ez idő alatt a szélvédőjét.

Rozsdamaró + hibajavító mehet rá szimplán? Esetleg van valami jobb módszer állag megóvásra? Nem nagyon pár mm-es kis pöttyök.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#65144) Qru válasza Micsurin (#65143) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A szar légellenállási mutató előnye. :D Nekem van gyári javítófestékem hozzá de elég ha utólag kevertetsz hozzá szvsz.

#nincsbennetarcsi

(#65145) Micsurin válasza Qru (#65144) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi akkor kevertetek. Tuti nem kéne alá rozsdaoldó vagy bármi? Van pár régebbi is akkor már azokon is végig mennék.

Szar a légellenállása de így kell szeretni, zsebautó valahogy mégis jobban bírom mint a majd 2,5x erősebb kombi i30-at. Sokkal bulisabb főleg ültetve és sötétítve! :D Egy shortsifter még nagyon poén lenne bele. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#65146) tboldi válasza Micsurin (#65145) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha elkezdett barnulni, akkor használhatsz picike rozsdamarót is, de ha csak alapozó vagy tiszta fém látszik, akkor elég a zsírtalanítás pingálás előtt.

Shortshifter GD-hez nem sok van, az a pár fajta is valószínűleg csak Ázsiában kapható.
Viszont az Acuity 10gen Civic-hez való, erősebb rugója, ami a kulisszában visszahúzza a kart középre, az jó a Jazz-hez is. :D

[ Szerkesztve ]

(#65147) Micsurin válasza tboldi (#65146) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R EGy kettő pöttyben éppen csak megkezdte a barnulást a többi szürke alapozós vagy azt a lehelet vékony felületi rozsdát látni amit szinte letörölsz róla.

Igen gondoltam nincs bele pedig mióta haverom subijában láttam és próbáltam wow. Must have extra, semmire nem jó mégis sokkal kényelmesebb! :DD

Ezzel a kiegészítéssel a végén még felébreszted bennünk a modding vágyat. :D

Qru Skodakat passzolom ha konszern G1-G5-ig vagyok képben és van tapasztalatom. i30-cal sincs bajom mert mint autó tényleg egy jól sikerült darab, de nem szeretem ezeket az agyba főbe elektronizált dolgokat ha autó-motor témában vagyunk. Ha meg logikátlanul teszik akkor végképp nem.(Sír, hogy alacsony a guminyomás az egyik kerékbe... bakker ha van bennük szenzor írhatná melyikben! :DDD Egyébként meg 0,1-0,2 barok miatt sír reggelente.)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#65148) Qru válasza Micsurin (#65145) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én rögtön javítom de ha van rozsda akkor az távolítsd el előtte, ahogy boldi írja.

Nálunk a Skodához képest ez a Jazz egy álom autó.

#nincsbennetarcsi

(#65149) tboldi válasza Micsurin (#65147) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mondjuk a Jazz-nek szerencsére gyárilag se olyan hosszú, a WagonR-ben 2x akkorákat kell húznom. :D

(#65150) Micsurin válasza tboldi (#65149) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha olyan mint az Ignis akkor a hátamon a szőr felált a szuszkák váltójától. :DDD

A kis Yaris volt csak rosszabb amin tanultam, az legalább kényelmetlen is és kicsi is pedig az ~180-nal nem vagyok meszelő. A váltó meg nagyon retek volt mind a két autóban pedig nem volt bennük 10k km, de a rükit konkrétan tépni kellett vagy gurulgatni és kuplung kicsit ki majd újra próba de még így is recsegett az 1-ből 2-be tétel meg fixen recsegős volt. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.