Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58593) Zsombe válasza Qru (#58591) üzenetére


Zsombe
senior tag

Szűkült a kör szerencsére. :)

Bridgestone Turanza All Season 6 - túl friss, egyelőre várok egy tesztet 225-ös méretben.
Firestone MultiSeason 2 - na itt most sokan felszisszennek :DDD Nekem téliben a WH4 nagyon bejött, a gumisom is dícséri ezt a négyévszakost (sok szettet adott már el belőle és nincs rá panasz), e teszt alapján még jobb mint a Goodyear, Hankook és Dunlop.
Yokohama BluEarth 4S AW21 - gumisom próbál rábeszélni, mert ebből is sokat adott el és nincs rá panasz. De én azért kicsit félek tőle. Max. ha japán gyártás akkor vállalnám be (a más országokban gyártottak nem olyan tartósak).

Szóval bevárom a friss BS tesztet, ha jön. Ha pedig nem lesz, akkor Firestone lesz a befutó (hacsak rá nem beszél a gumis vagy Ti a Yokohama-ra :D ).

Ezek pedig kiestek:
Dunlop Sport All Season - továbbra sincs átfogó teszt róla, ami pedig van az alapján elég középszerű (Firestone jobb és olcsóbb is).
Goodyear Vector 4Seasons Gen 3 - nem rossz, de utóbbi tesztekben azt látom, hogy annyira nem is nyújt kiemelkedőt. Ár-érték arányban szvsz jobb a Firestone.
Kleber Quadraxer 3 - elég vegyes eredményeket ér el a teszteken, így inkább nem kockáztatok.
Nokian SeasonProof - ahogy már itt a fórumon is írta valaki túl télies a mintázata, magyar utakra felesleges.
Uniroyal AllSeasonExpert 2 - sajnos a száraz aszfalton nyújtott teljesítménye alapján nálam elbukott.

Nálam a viszonylag magasabb éves futás miatt a Hankook és a Vredestein gyors kopásuk miatt nem jöhetnek szóba (illetve a Vredestein Quatrac Pro annyira nem is meggyőző).
Pirelli szerintem túlárazott a tudásához képest.
Continental és Michelin pedig továbbra sem jöhet szóba. :)

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.