Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) XZoli


XZoli
aktív tag

Csak nálam ilyen hulladék a Go Pro Quik laptopon I7 6700HQ CPU, NVidia GTX 865M VGA 16GB :o

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3452) Ripper17 válasza ooloo (#3447) üzenetére


Ripper17
tag

Extreme Pro teljesen jól teljesít a goproban, de a sima Extreme is jó. Autós dashcamröl nem kell akkora olvasási sebesség, a Samsung Evo Plus kártyák is ajánlhatóak

(#3453) ooloo válasza Tuninger (#3448) üzenetére


ooloo
őstag

Tuninger
urban racer
Ripper17

Urak , Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a megerősítést ! :R
Sajnos a 128GB kapacitású kártya nem jó , mert a készülék max 64GB-os kártyáig bővíthető .. a részletes műszaki leírásban ez olvasható . Mindegy ... elég a 64GB kártya is , hiszen a készülék folyamatos felvételt is tud .. azaz hurok felvételi lehetőség is van a menüben .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#3454) Botigta


Botigta
aktív tag

Üdv,
Bocsánat az amatőr kérdésekért (lesz egy pár 😁), ez a szűrő pl mire jó/miért hasznos?

(#3455) Tuninger válasza Botigta (#3454) üzenetére


Tuninger
addikt

(#3456) szpeti40 válasza Botigta (#3454) üzenetére


szpeti40
addikt

Búvárkodásnál segít, "helyre rakja" a kékséget röviden. Videó róla.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3457) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sziasztok!

Egy Hero 4 Session mennyire vállalható vétel még manapság?

Egyetlen célra kell: gokartozás közben bukósisakra rögzítve használnám
Van hozzá gyárilag mount, amivel tudom rögzíteni bukóra?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3458) XZoli


XZoli
aktív tag

A gyári ND filtert használ valaki, megéri a cirka 30k :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3459) XZoli


XZoli
aktív tag

az alábbi rögzítőt hol lehet kapni? sikerült eltörni külön nem láttam sehol.

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3460) urban racer válasza XZoli (#3459) üzenetére


urban racer
senior tag

Esetleg? [link]
illetve ehhez is jár: [link]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3461) Ano


Ano
őstag

kis segítség kellene. Hero Black 9 az alany

Mostanában az vettem észre hogy 20-25+ perces felvételeknél a felvétel leállításánál a kamera elgondolkodik úgy 20-30 másodpercig mielőtt a felvételt befejezné és szinte minden alkalommal hiányzik valamennyi felvétel a végéről, azaz félig belefagy a felvétel készítésbe, de mégis megállítja majd ki is kapcsol a kamera (gyors felvétel engedélyezve van)

Mitől lehet ez az adatvesztés?
Hogyan lehet esetleg az SD kártyáról legolcsóbban visszaszerezni a belefagyott felvételt (nincs sérült fájl, de tuti ott van valahol az sd kártyán)?
Megtaláltam pl a wondershare recoverit az ajánlóban, de nem működik kipróbálásra és nem vagyok hajlandó 70+ dollárt fizetni évente olyanért aminek normálisan kellene működnie egyébként.

Az SD kártya egyébként csak néhány hónapos és az egyik legjobb támogatott fajta: 256GB micro SDXC Sandisk Extreme Pro

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3462) XZoli válasza urban racer (#3460) üzenetére


XZoli
aktív tag

Pont ezt akarom elkerülni van már belőle :DDD csak ez kéne külön

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3463) XZoli válasza Ano (#3461) üzenetére


XZoli
aktív tag

Most vettem SD kártyát, néztem a Sandisk Extreme Pro írási sebességét 10MB/S, inkább Samsung lett 90MB/S

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3464) szpeti40 válasza XZoli (#3462) üzenetére


szpeti40
addikt

Aliexpress?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3465) Ano válasza XZoli (#3463) üzenetére


Ano
őstag

ez a 10MB/sec honnan jött ki neked?
kb az összes kártyára csak a maximlis írási sebesség van feltűntetve, ami az enyém esetében is 90MB/sec!

Egyébként hónapokig nem volt vele gond, illetve a felvételi bitráta is High-ra van állítva ami egyébként 100Mb/sec ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3466) kovsol válasza Ano (#3465) üzenetére


kovsol
titán

V30 V60 V90 szabvány ezért van, mert az meghatározza, hogy a minimum az alatt nem lehet.

May the Force be with you!

(#3467) Ano válasza kovsol (#3466) üzenetére


Ano
őstag

Az enyém Sandisk Extreme Pro C10 U3 A2 V30 azaz 30MB/sec a minimum írási sebessége ... ennek bőven elegendőnek kell lennie szerintem.

Csináltam egy formázást az SD card formatter progival, remélem megjavulnak a dolgok, illetve a tömörítést HEVC-ről visszaállítottam HEVC+Mp4 -re, mert eredetileg azon volt amikor még nem tapasztaltam ilyen anomáliákat. Meglátjuk a köv felvételnél, hogy jó lesz-e vagy sem így!

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3468) szpeti40


szpeti40
addikt

09.16.21 | A New Era

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3469) Márton válasza szpeti40 (#3468) üzenetére


Márton
nagyúr

Szuper snittek, bár őszintén nekem ugyanekkorát ütött anno a 3+ bejelentése is. Vettem is 3-at :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3470) szpeti40 válasza Márton (#3469) üzenetére


szpeti40
addikt

Igen, én örülnék, ha csak fele olyan felvételeket csinálnék a Hero 5-el, mint ami a 3+ promóban vannak. :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3471) Busterftw válasza szpeti40 (#3468) üzenetére


Busterftw
veterán

Vajon holnaptol mar kaphato?
Most szombaton megyunk naszutra addig akartam venni egy 9-est, gondolom addig nem lesz boltokban.

[ Szerkesztve ]

(#3472) Tuninger válasza Busterftw (#3471) üzenetére


Tuninger
addikt

Holnaptól fogod tudni rendelni, de péntekig nem hiszem hogy ideér. Én mondjuk ki fogom próbálni :D

(#3473) Busterftw válasza Tuninger (#3472) üzenetére


Busterftw
veterán

Jo de boltokban nem lesz elerheto indulaskor? Itt kinn most is kaphato MediaMarkt meg El Corte Ingles (spanyol aruhaz) a 9-es, nem kell a hivatalos oldalrol rendelni.

(#3474) szpeti40 válasza Busterftw (#3473) üzenetére


szpeti40
addikt

Szerintem nem, holnap még csak a bemutató lesz, nem emlékszek olyanra, hogy a boltban már azonnal lett is volna.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3475) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Hero 8 Black leesett és csúszótt az aszfalton egy keveset...
Elég ramatyul néz ki, de még működik. Kijelzők, lencse ép.

Elvileg még van rajta gyári biztosítás, az erre is érvényes?
Ha nem, lehet készülékházat venni/cseréltetni?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3476) urban racer válasza Czimby (#3475) üzenetére


urban racer
senior tag

No questions asked. 79 dodót lecsengetsz és kapod az újat.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3477) urban racer válasza Tuninger (#3472) üzenetére


urban racer
senior tag

most a legolcsóbb hero 9 itt ph-n 130-ért van, 188 lesz a 10-es. Szerintem én váltok.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3478) Czimby válasza urban racer (#3476) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi! :R

Közben én is néztem a GoPro oldalán, nálunk Euro lesz az a 79 nem USD ha jól sejtem.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3479) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Na ezt is megértem, itt a 10. :DDD

Reméljük ez nem fog lefagyogatni meg túlmegedni. :U

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#3480) szpeti40 válasza AuraSync (#3479) üzenetére


szpeti40
addikt

Eddig nagyon jó véleménnyel vannak a videósok róla ;] :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3481) urban racer válasza AuraSync (#3479) üzenetére


urban racer
senior tag

De, ez is fog. Majd a novemberi firmware-ben javítanak rajta. Még vannak hiányosságok bőven. De ez így volt a 9-el is.

szerk.: 430 eur a bundle subscription-el rendelkezőknek.

[ Szerkesztve ]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3482) AuraSync válasza urban racer (#3481) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ahhoz túl drága, hogy 1 évben kétszer elővegyem.
Ha 100k lenne már meg lenne rendelve a bándül.

Na mind1 majd a következő életemben ha tehetősebb családba születek. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#3483) urban racer válasza AuraSync (#3482) üzenetére


urban racer
senior tag

úgy tudom vannak olyan emberek ( :)) ) akik megrendelték már a 10-et, és van eladó 9-esük még 3 hónap garral illetve subscriptionnel.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3484) Ano válasza AuraSync (#3479) üzenetére


Ano
őstag

nekem 2 kérdésem van:

- Hero 9 aksija jó hozzá?
- Max Lens Mod ehhez is van és a H9-esé jó hozzá?

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3485) urban racer válasza Ano (#3484) üzenetére


urban racer
senior tag

-Igen, jó hozzá
-Nem, még nem. a novemberi firmware frissítés hozza a max lens mod támogatást, még fejlesztés alatt van. A 9 lencséje elméletileg jó lesz, azonban ha nem vettél még, akkor várj vele, lehet jön ki abból is vízlepergetős verzió.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3486) Busterftw válasza urban racer (#3481) üzenetére


Busterftw
veterán

Amugy a subscription hogy mukodik?
Megveszem azzal, hogy olcsobb legyen aztan lemondom es dupla win nekem? :)

Sajnos ma a 9-est meg kell vennem "hagyomanyos boltban", mert holnap utazunk el 2 hetre.
Kar hogy netes launchal boltokba nem kerul a 10-es. :N

(#3487) Ano válasza urban racer (#3485) üzenetére


Ano
őstag

köszi! :R

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3488) Tuninger válasza urban racer (#3483) üzenetére


Tuninger
addikt

Én mar eladtam a 9et és berendeltem a 10est. Mindent tud amit szerettem volna. Írtam is róla másik topicban. 120ért elment a 9, 150 volt a 10.

Busterftw: hirtelen sok eladó 9es lett 120 korul. Ha veszel egyet most siman el tudod adni 2 het mulva ugyanennyiért

[ Szerkesztve ]

(#3489) urban racer válasza Busterftw (#3486) üzenetére


urban racer
senior tag

Ú az ilyen felmondásos dolgokat nem néztem meg, nem tudom, hogy ilyenkor mi van. De a legjobb, ha eleve 1 yearrel veszed, 1 évre van készülékbiztosításod és kedvezményed. Én pl ugyanannyit-ha nem többet költöttem kiegészítőkre. Azt tudom, h készülékbizti csak a gopro.comon megvásárolt termékre vonatkozik. Ha következő évben nem kell, akkor lemondod fordulónap előtt.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3490) urban racer válasza Tuninger (#3488) üzenetére


urban racer
senior tag

Este rakom fel énis. Rendelés folyamatban, kicsit várok, míg egyenesbe jön az euró, tegnap délután kicsit megzuhant-még olcsóbb lenne :DD

Busterfw spanyol, mire odaérne, addigra vége a nászútnak :DDD

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3491) Busterftw válasza urban racer (#3490) üzenetére


Busterftw
veterán

2-3 munkanapot irtak, nem fer bele, holnap indulas :D

(#3492) urban racer válasza Busterftw (#3491) üzenetére


urban racer
senior tag

Merre mentek?

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3493) Busterftw válasza urban racer (#3492) üzenetére


Busterftw
veterán

1 het Istanbul 1 het Maldiv szigetek. Eredetileg Japan volt a terv, de be van zarva. :K
Arra is gondoltam, hogy varok aztan hatha jovo heten valahol Istanbulban mar elerheto lesz boltokban de nem kockaztatok, ugy is kaptunk ajandekutalvanyt baratoktol, megveszem a 9-est.

(#3494) urban racer válasza Busterftw (#3493) üzenetére


urban racer
senior tag

Akkor kellemes utazást, érezzétek jól magatok :)
Nem lősz mellé a 9-el. Ha viszed vízbe, nyálazd meg, és ledobja magáról szépen a vizet utána egy darabig. FW-t frissíts 1.6-ra, sokkal stabilabb lesz. Ha snorkelezel, akkor egy "The Handler"-t is vegyél, ha tudsz a boltban-kidobja a vízre ha elvesztenéd+jobb fogni a vízben. BTW meg tudod rendelni úgy is, hogy Istambulba kéred a szállítást. Gondolom rendes szállodába mentek, dobsz egy mailt, hogy UPS-től vársz csomagot, nem lesz gond. 3-4 napra szállítanak.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3495) Busterftw válasza urban racer (#3494) üzenetére


Busterftw
veterán

"The Handler" lesz melle, melybuvarkodas nem lesz, kell akkor a kulso tok?
Ha jol latom a 9-es tok nelkul 10m-ig birja.
SD kartyat mekkorat erdemes venni, alap goprohoz jar SD kartya?

(#3496) urban racer válasza Busterftw (#3495) üzenetére


urban racer
senior tag

2 nézőpont van itt a topikon belül: az enyém, hogy a sós víz öl. Én sósvízben tokba rakom.
A másik, (valahol feljebb), hogy minden sós vizi használat után átmossa csapvízben.
Gopro szerint 10m a határ, függetlenül a víz milyenségétől. Nekem a hajón sokminden oxidálódott 2 hét alatt- gykorlatilag kijött minden hibája a hajógyártónak, ahol pl nem A4-es csavar volt :)

Alap goprohoz jár 32-es SD és +akksi. Ha veszel, akkor V30-as sebességűt kell venned (pl arany Sandisk extreme)

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3497) beteg


beteg
őstag

Bocs, gondolom minden nap megkérdezi valaki, de:
ha rendelek a gopro.com-ról, az eu raktárból jön? Nem kell rá fizetni, mást, csak amit az oldalon?
Köszi!!

Csak futni kell!

(#3498) beteg válasza beteg (#3497) üzenetére


beteg
őstag

Közben megtaláltam!
sorry

Csak futni kell!

(#3499) Busterftw válasza urban racer (#3496) üzenetére


Busterftw
veterán

Kosz a hasznos infokat, szerencsem volt! :)
Sajnos "the handler" nem volt nekik, ugyhogy vettunk "the handler" arban ilyen kitet, legalabb benne van az uszo handler.

(#3500) K53TA


K53TA
tag

Jól értelmezem, hogy a 10-es tud időzítettet felvételt készíteni? (nekem ez hiányzik a 8-ból)
"Set the time to record with Schedule Capture Now you can sleep in + get that sunrise video"

Lehetne megint visszaküldési "csere" akció, hogy a régi kamerát beszámítják, mint a 8as megjelenésénél volt.

Kíváncsi leszek a személyes tapasztalatokra, hogy a beltéri és a rossz, vagy esti fényviszonyok mellet mennyi a képminőség javulás a korábbi 8-9 szériákhoz képest.

Na meg az akku időre is, hogy jobb lett-e vagy változatlan a korábbi 8-9es szériákhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.