Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) Gaborkik válasza ImI87 (#3699) üzenetére


Gaborkik
csendes tag

Kár, hogy a Jaws már elment :(

(#3702) w44


w44
csendes tag

Sziasztok!
motorozas v autozas kozben szeretnem live streamelni (yt, fb) az utat,szerintetek megoldhato ez?
Avagy a kerdesem merjek-e beleugorni egy gopro8-ba?

A telefonrol (net) feltoltes miatt 720p vagy fullhd max ami nekem eleg.
Ami viszont nyugtalanit,h szivargyujtorol mehet-e , (felvetel kozben) az akksi toles? Vagy cserelgetni kell a gopro akksijat? Gp10nel esetleg celravezetobb?

Elore is koszi a kis infoert.
(Neztem teszt videokat ,de ott leginkabb a kepminoseget/forgatast stb vettek gorcso ala,onnan vettem h nekem eleg lesz a gp8.)

[ Szerkesztve ]

(#3703) XZoli válasza w44 (#3702) üzenetére


XZoli
aktív tag

a Gopro hero 9 és 10 nél akksi se kell bele csak ajtócsere és mehet powerbankról
HERO10 & HERO9 USB Pass-Through Door

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3704) szabolcs.sz válasza urban racer (#3690) üzenetére


szabolcs.sz
tag

Szerintem is játék, ettől valami robosztusabbat szeretnék. Mi az a gyártó, akinek komplett több telephelye s rendszere van, központi jogosultságkezeléssel, nagyvállalti vagy gov piacra?

(#3705) Tuninger válasza XZoli (#3703) üzenetére


Tuninger
addikt

A 9es megy tisztan powerbankrol korlatlanul, a 10es cold battery warninggal leall 12 perc felvetel kornyeken. Nincs benne aksi, 1.16, ugyanaz a powerbank mint a 9esnél.
Még megprobalom PD-s toltovel is

(#3706) urban racer válasza szabolcs.sz (#3704) üzenetére


urban racer
senior tag

Hikvision mehet simán. Hikcentral a központi management szoftver, jogosultságkezeléssel, AD integrációval, minden, ami szem-szájnak ingere. A telephelyek közötti kapcsolat mehet vpn-en, a hikcentral ip alapon kommunikál. Nem kell neki a világ összes erőforrása, egy megyeszékhely rendszámolvásása ~14 kamerán nagyjából évi 10-13 millió sql bejegyzés. Elvolt 32 giga ramon.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3707) w44


w44
csendes tag

Koszonom szepen🤘

[ Szerkesztve ]

(#3708) Karima


Karima
őstag

Sziasztok! Egy Hero 8 Black-be szeretnék beruházni, viszont főleg külföldi hozzászólásokban (youtube-on) nagyon sokan panaszkodnak a túlmelegedésre és az emiatto felvételleállásra. Az lenne a kérdésem, h mennyire van jelen a H8-ban ez a túlmelegedés, mennyire befolyásolja a használhatóságát? Nem akarok többórás felvételeket készíteni, de azért az jó lenne, ha egy 10-15 perces 4k-s felvételt minden nehézség nélkül el tudna készíteni. :) Elsősorban túrázáshoz, SUP-ozáshoz, illetve kutyakiképzés felvételére használnám, főleg fejre, vagy mellkasra rögzítve. Merjem megvenni? :) Mik a tapasztalatok? (Egyedül a túlmelegedés miatt bizonytalanodtam el.) Előre is köszi a válaszokat.

(#3709) Tuninger válasza Karima (#3708) üzenetére


Tuninger
addikt

4K 60-ban túlmelegedhet 25perc folyamatos felvétel után, de túrázásnál ahol körüljárja a levegő nem lesz probléma.

(#3710) Karima válasza Tuninger (#3709) üzenetére


Karima
őstag

Köszi. És mondjuk SUP-on, ahol ugye nincs árnyék és leginkább nyáron van a szezonja :) egy 5-6 perc folyamatos felvételt kibír vajon?

Egyébként, ha túlmelegszik, akkor az a felvétel, ami alatt túlmelegedett teljesen elvész, vagy addig a pontig, amíg ki nem kapcsolt túlmelegedés miatt, megmarad?

(#3711) Tuninger válasza Karima (#3710) üzenetére


Tuninger
addikt

megmarad. Nyáron vizes környezetben nekem még sosem volt túlmelegedésem, néha fröcskölsz rá vizet. Ha meg 4K 30 / 2.7K 60ban mész nem lesz gond.

(#3712) Karima válasza Tuninger (#3711) üzenetére


Karima
őstag

Persze, oda jó a 4k/30 nekem. Az is csak azért, hogy ha crop-olni kell, akkor legyen még buffer az FHD végeredményhez :)

Más:

[link] Erről - vagy az ilyen - megapakkokról (főleg a minőségéről) van valakinek tapasztalata? Érdemes innen rendelni? Vagy esetleg nem megapakkot, csak tartozékokat (utángyártottakat) innen? Itt az utángyártott (Telenis) akksik is elég jó árban vannak, a megbízhatóságukat/élettartamukat nem tudom milyen az eredetihez viszonyítva.

(#3713) urban racer válasza Karima (#3710) üzenetére


urban racer
senior tag

Ha jó erőben vagy, akkor estig is supolhatsz :D
Nekem wakeboardozás közben szokott a fejemen lenni, floaty tokban, és még soha nem melegedett túl. Nyilván nem mész olyan tempót, de ha már bármilyen levegő járja körbe, lehet akár tűző napon is.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3714) urban racer válasza Karima (#3712) üzenetére


urban racer
senior tag

Én a tartozékokat gopro-tól vettem, ha van subscription-öd, akkor van 30% engedmény, úgy már elég jó árban van. Azoknak a minőségével sose volt baj, volt olyan, amiből kínait vettem ebayről, hát ott törtek azért a műanyagok.

Nekem van 2 telesin akksim, és néha tud furcsaságokat művelni: 10 perc után lemegy 1%ra, majd működik 40 percet :D De a 3 akksit tartó zárt dobozos töltője nagyon-nagyon jó. Hajón sokat használtam.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3715) sityupityu


sityupityu
veterán

Üdv!

Két kérdésem lenne.

Az egyik, hogy a 7 black is már vízálló külön tok nélkül? Csak azért kérdezem, mert a legtöbb helyen ez nincs külön megemlítve, a 8-nál már igen.

A másik kérdésem, hogy a 7 és a 8 black között milyen különbség van, ami ami a használat során valóban érzékelhető (kép, hang).

Köszönöm.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3716) zgospel válasza sityupityu (#3715) üzenetére


zgospel
őstag

Hero 5 blacktől kezdve egyikhez sem kell külön vízálló tok 10 méterig.
7 és 8 között a stabilizátor érzékelhetően jobb, a képminőséget és a felvételi módokat tekintve is előrébb van a 8-as.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#3717) sityupityu válasza zgospel (#3716) üzenetére


sityupityu
veterán

Értem. Köszi szépen. :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3718) ebayer


ebayer
tag

Ma kijött az új firmware (1.20) a GoPro Hero 10-hez .

NEW FEATURES
Enables Max Lens Mod compatibility.
Adds new resolutions and frame rates including 5K 4:3 24, 4K 4:3 30/25/24, 5.3K24 and 1080p24.
Adds SuperView digital lens to 5.3K60/30.

PERFORMANCE IMPROVEMENTS
Reduces highlight clipping to prevent overexposure in bright conditions.

USABILITY IMPROVEMENTS
Increased accuracy of battery recording time indicator for Enduro.
General bug fixes and user interface improvements.

(#3719) XZoli válasza ebayer (#3718) üzenetére


XZoli
aktív tag

irigy vagyok :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3720) ebayer válasza XZoli (#3719) üzenetére


ebayer
tag

Mire? :D

(#3721) Ano válasza ebayer (#3718) üzenetére


Ano
őstag

A Max Lens Mod milyen felbontással érhető el?

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3722) XZoli válasza ebayer (#3720) üzenetére


XZoli
aktív tag

MaxLens Mod 4k :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3723) ebayer válasza Ano (#3721) üzenetére


ebayer
tag

Ha minden igaz 2.7K a maximum.

(#3724) szabolcs.sz válasza urban racer (#3706) üzenetére


szabolcs.sz
tag

köszönöm, értékes infó ez a számomra. :)

(#3725) Tuninger válasza XZoli (#3722) üzenetére


Tuninger
addikt

Maradt a 2.7K a max lens modnál.

(#3726) Ano válasza ebayer (#3723) üzenetére


Ano
őstag

akkor viszont semmivel se lett jobb mint a H9 ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3727) ebayer válasza Ano (#3726) üzenetére


ebayer
tag

Ha Hero9-ről váltanál 10-re, akkor szerintem sem éri meg. Viszont, ha a kettő közül választanál, akkor egyértelműen az utóbbi. Én az angliai shopból rendeltem, már egy ideje tart az akció (Black Friday + karácsony). 1 év GoPro előfizetéssel mindkettő 330 fontba kerül. Előfizetés nélkül a H9 380 font, a H10 480 font, a H8 pedig 280 font. Más országokban nem tudom, hogy alakulnak az árak.

(#3728) XZoli válasza Tuninger (#3725) üzenetére


XZoli
aktív tag

rosszul olvastam az új frimware leírását, pedig mekkora lenne 4k Max Lens Mod


2. Max Lens Mod támogatás

A Max Lens Mod-ot először 2020-ban mutattuk be a HERO9 Black-el, és a szinte azonos alaktényezőknek köszönhetően most a HERO10 Blackben is megjelenik. Azok számára, akik nem ismerik, a Max Lens Mod egy fizikai objektív (külön megvásárolható), amelyet magára a kamerára cserélhet, hogy maximalizálja a stabilitást, a látómezőt és a kreativitást.

A SuperView fókuszunkra építve a Max Lens Mod a valaha volt legszélesebb, legmagával ragadóbb 155˚-os látómezőt szabadít fel egy HERO kamerán a Max SuperView funkcióval, ÉS feloldja a Max HyperSmooth stabilizálást egy hihetetlen 360˚-os horizontzárral.

A HERO10 Black beépített horizontszintezővel rendelkezik a Linear + Horizon Leveling digitális objektívvel, de ennek dőlésszöge 45˚. A Max HyperSmooth + Horizon Lock funkcióval teljes 360˚-ban elforgathatja a kamerát, és a horizont végig 100%-os szinten marad. Fejjel lefelé? Biztos. Akarsz szekereket csinálni? Minden rendben. A Max Lens Mod zárva tartja a horizontot, a stabilitás szintjét, és a tartalmat éles megjelenésben tartja.

Bevezetjük a 2,7K 4:3 60 és 30 képkocka/másodperc sebességű 2,7K támogatását is a Max Lens Moddal a HERO10 Blacken – ez a képarány adja meg a legjobb POV-t a HERO10-en. Korábban a Max Lens Mod csak 2,7K 60 képkocka/mp sebességgel rendelkezett 16:9-es képarányban.

azért ez sem rossz :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3729) luk88


luk88
tag

Üdv, egy kis információra lenne szükségem.
A hivatalos oldalról szeretnék rendelni kamerát, a 10-es verzió előfizetéssel elég kedvező áron van.
A kérdés pedig a következő, jár valami külön költséggel ha nem veszem igénybe a következő évi előfizetést ? Rákerestem a címszavakra, valaki azt is írta hogy a teljes vételárat behajták, stb.
Ahogy olvasom az előfizetés bármikor lemondható.
Ha valakinek van tapasztalata szivesen meghallgatom.

[ Szerkesztve ]

(#3730) letoltobeze


letoltobeze
aktív tag

Üdvözletem Mindenkinek a Topicban!
Teljesen új vagyok itt. Most vettem meg életem első GoPro-ját, egy HERO BLACK 9-et. (Eddig csak gagyi akciókameráim voltak.)
Biztos kérdezek olyat, amit már korábban más is, ezért mindenkitől elnézést.
Az első szokatlan dolog, amit érzékeltem, hogy baromi gyorsan melegszik. Csak bekapcsoltam és próbáltam összekapcsolni a The Remot-al. Néhány percet játszadoztam csak, de már így is érezhetően felmelegedett, és elképesztő gyorsan merül. (néhány perc alatt néhány %) Majd kikapcsoltam és kiszedtem az Akksit, mert azt tapasztaltam, hogy akkor is merül, ha a gép ki van kapcsolva.
Szeretném kérdezni, hogy ez mind normális jelenség, vagy kifogtam egy selejtes terméket és gyorsan cseréltessem ki. (az eddigi két gagyi kameránál nem tapasztaltam ilyen gyors, intenzív melegedést, bár azok akksija is brutál gyorsan merült)

Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

(#3731) K53TA válasza letoltobeze (#3730) üzenetére


K53TA
tag

Igen, mind a két jelenség valós, emiatt ne cseréltesd.

(#3732) letoltobeze válasza K53TA (#3731) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Ja, ok. Köszi!
Egyébként szép videót csinál tényleg. Messze felülmúlja az óccsó cuccokat, persze az ára is, de ez már csak így megy. :K

(#3733) letoltobeze válasza ebayer (#3727) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Érdekes... én pont most vettem 9-et. És azért döntöttem amellett, mert itt a topicban is és másutt (pl. Amazon) is olvastam, hogy a 10-es még sokszor vacakol . Biztos pár (vagy sok, nem tudom) firmware frissítés után jobb lesz, mert az új proci azért tuti erősebb, de ha valaki most akarja élesben használni - mondjuk valamilyen munkára - , és nem csak "bohóckodni" akar vele, azért én azt hiszem a 9-es még jobb.

(#3734) ebayer válasza letoltobeze (#3733) üzenetére


ebayer
tag

Tény, a H9 kiforrottabb már. De a H10-et is folyamatosan pofozgatják. A szeptemberi megjelenés óta volt 2 fw frissítés, az "ökszesszörik" terén is vannak újítások, mint pl. a Enduro aksi, ami kifejezetten téli sportokhoz készült, hosszabb üzemidővel és gyorstöltés funkcióval. Remélhetőleg valamiféle megoldást találnak a normál aksi üzemidejének növelésére is. Számomra az új proci volt az egyik döntő faktor a vásárláskor (az ár mellett :) ).

(#3735) Doner


Doner
aktív tag

Boldog új évet kívánok mindenkinek!

Elkezdtem "komolyabban" használni a gopro 8 black kamerámat.
Olyan problémám van vele hogy nem tudom tölteni miközben felvételt készítek. Hiába van bedugva a külső power bankba, vagy usb töltőbe, bárhová. Kikapcsolt állapotban tölt, bekapcsolt állapotban is ott a villám jel a jobb felső sarokban. Viszont amint elindítom a felvételt ez eltűnik és elkezdi a belső akksit használni mindaddig amíg le nem merül.
Másnak is így működik vagy ez valami hiba ami miatt garanciáztatni kellene?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#3736) Tuninger válasza Doner (#3735) üzenetére


Tuninger
addikt

Akkor is mennie kellene powerbankról ha egyáltalán nincs benne aksi. Power Deliverys a powerbank? Bár az sem kéne, mert nekem simán laptop USB-be dugva is megy tisztán aksiról.

lábjegyzet: Hero 7-9-10-zel próbáltam, a 8-assal pont nem.

(#3737) Doner válasza Tuninger (#3736) üzenetére


Doner
aktív tag

Úgy még nem próbáltam hogy akksi nélkül megy e.
Bár sok értelme nem lenne mert akkor meg ha lemerül a külső áramforrás úgy mentés nélkül kapcsol ki/áll le a gopro hisz nem tudja lezárni az utolsó felvett állományt. Azért kéne hogy előbb a külső forrást használja el és utána a belsőt. Át lehet ezt valahol állítani?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#3738) Ripper17


Ripper17
tag

Hero 9 Black + Sandisk Extreme 128GB (eredeti), mióta megvan kb folyamatosan SD Card Error-t dobál, szinte üres kártyával is...épp most recoveryzek 1.5 órája egy alpesi és egy tátrai utat...

Létező bug / vegyek másik márkájú kártyát / egyéb tipp? Elég nagy csalódás ez így, a szegmens 2 vezető márjáka és ennyire megbizhatatlan vacak ez a kombó...

(#3739) Gaborkik válasza Doner (#3737) üzenetére


Gaborkik
csendes tag

Hasonló tapasztalatot tudok megosztani: Autóban TimeWarpoztam Hero8-al, lemerülőben volt az akku és rádugtam szivargyújtóra onnan ment tovább. Amire nem emlékszem, hogy teljesen lemerült-e az akku vagy pár %-on megállt. Sajnos 2 hete eladtam a 8-ast, így kipróbálni nem tudom már.

(#3740) Márton válasza Ripper17 (#3738) üzenetére


Márton
nagyúr

V30-as a kártya? Ha nem, próbálj olyat.
Nekem egy One X2 áll meg állandóan egy U1-es 128gigás Lexar kártyával, pedig csak 100mbitet rögzít a kam. Igaz, azt teszi 2 db 50mbites fájllal, lehet ezért áll le. V30-assal nincs gond.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3741) Márton válasza Gaborkik (#3739) üzenetére


Márton
nagyúr

Azért nem annyira hasonló, mivel nála:
"elkezdi a belső akksit használni mindaddig amíg le nem merül."

Nálad meg:
"rádugtam szivargyújtóra onnan ment tovább"
:U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3742) Ano válasza Ripper17 (#3738) üzenetére


Ano
őstag

Nekem ilyen van a 9esben:
256GB microSDXC Sandisk Extreme Pro C10 U3 A2 V30 (SDSQXCZ-256G-GN6MA)

és nem találkoztam SD card error-ral még.

Esetleg próbáld meg formázni PC-n a kártyát teljes formázással az SD Formatter alkalmazással, ami a végén ki is írja hogy jó-e a kártya vagy sem.

Eltart egy darabig a formázás, de legalább kiszűrheted, hogy a kártya a ludas vagy a kamera!

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3743) Ripper17 válasza Ano (#3742) üzenetére


Ripper17
tag

Ugyanez a specifikáció, csak 128 GB-os kártya.
Egy bizonyos használati idő után (főképp gyalogtúrákon készítek képeket, timewarpokat, a videórögzítés minimális) a kamera bekapcsolása után már nem tudja felolvasni a kártyát, de ez eddig általában megjavult egy újraindítás után.
Most már teljesen elcrashelte a kártyát, olyan képeket se sikerült recovery-zni a Sandisk gyári alkalmazásával, amiket tudom hogy elkészítettem, ki lett írva a kártyára és vissza is néztem...

Megpróbálom az általad írt programot, köszi, de őszintén szólva mindig miután az anyagot letöltöttem a GoPro kamera formattáló funkciójával törlöm az anyagokat, feltételezném hogy egy piacvezető eszközben ez megfelelő, kompatibilis kártyát "készít"...elég sok anyagot veszítettem már hogy a Sandisk kártyákat messze kerüljem. Megpróbálom garanciáztatni a bolttal ahol vettem, borzasztó gyenge ez a minőség így, én SD/microSD kártyánál sosem találkoztam még ilyennel. Azt gondolnád ennyi pénzért, a piacvezető, high-end termékeknél nem kell otthoni hakkolgatás meg try&fail, hanem plug n play működik.

Ahogy olvasom redditen és gopro fórumon elég sokan szenvednek ezzel a jelenséggel Sandisk kártyákkal, hivatásos/félhivatásos felhasználók is....persze hivatalosan sehol sem reagálnak rá a gyártók. Sőt, papíron elvileg a Sandisk az ajánlott. A legtöbb fórumozó/reddites végül vesz egy Samsung kártyát amivel semmi gondja nincs - én is így tettem most. Megírom majd a tapasztalatokat.

(#3744) Ripper17 válasza Ripper17 (#3743) üzenetére


Ripper17
tag

Felvettem a kapcsolatot a GoPro supportal, kínosan kerülték a témát, hogy miért csak a hivatalosan ajánlott Sandisk kártyáknál van ez a probléma az internetes fórumok, youtube csatornák, stb. szerint. Annyit tud ajánlani, hogy próbáljam ki egy másik kártyával és jelezzek vissza - magyarul teszteljen az end-user helyettük, újabb adatvesztés rizikójával, mert őnekik fontosabb évente kiadni új kamerát tök felesleges funkciókkal, mint egy normálisat megcsinálni.

A kártyát egyébként sem Windows, sem Linux alatt nem tudtam leformázni, de a surface test és a chkdsk hibátlan. Nincs fél éves a kártya. Egy darab filet nem tudok ráírni, de a GoPro-ba beteszem így és simán felolvassa, elkezd rá rögzíteni, stb...maga a GoPro kamera le is formázza simán, ami több, mint gyanús.

Kerüljétek messzire a Sandisk kártyákat, szerintem. Elég durva, hogy olyan memóriakártyát ajánlanak hivatalosan is a GoPro-hoz, amivel tömeges probléma van.

(#3745) Tuninger válasza Ripper17 (#3744) üzenetére


Tuninger
addikt

5 sandisk kartyam van 32-256 GB-ig, mindegyik v30-as u3-as. Volt egy 32esem hasonlo problemakkal kuka ugyan, de a tobbi evek ota kifogastalanul mukodik.
van egy 128-as samsung evom, azzal neha elofordul sd error... minden mas eszkozben hibatlan

szoval nem egyedi eset de nem is temetnem a márkát

(#3746) Ano válasza Ripper17 (#3744) üzenetére


Ano
őstag

ez azért eléggé meglepő eredmény ... lehet hogy van egy néha előforduló probléma a sandisk kártyákkal GoPro esetén, amibe te pont belenyúltál ...

Remélem az én kártyám sokáig jó lesz még, mert ha nem akkor nem tudom melyiket vegyem majd helyette, ha Tuninger kolléga a Samsungra is panaszkodott :U :U :U :U

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3747) Ripper17 válasza Ano (#3746) üzenetére


Ripper17
tag

nem ítélem el a Sandisk márkát, de a sandisk + gopro + sd card error kereső kombinációra elég sok találatot dob a google. akár youtube, akár redditen az r/gopro, akár gopro support fórum. régi szoftververziókra is, de a legújabb (9-esnél az 1.60) kifejezetten eszi a kártyákat. mindig az a konklúzió, hogy vegyél Samsungot, esetleg Lexart.

nyilván ebben benne van az is, hogy a Sandisk kártya a hivatalosan ajánlott - lehet, hogy arányaiban ugyanannyi a meghibásodás-, de azt vártam volna: amit ajánlanak azt legalább ki is próbálja a gyártó, és nem csak "együttműködési megállapodás" okán odaírja...kifizet az ember +15-20% árat egy hasonló tudású Samsung vagy más kártyához képest, és elbukja egy 5 napos külföldi útja összes anyagát...? veszel egy erősített sportkamerát és jobban kellene backupolnod, mint egy hiperérzékeny, törékeny DSLR gépről az anyagokat? :U

(#3748) Márton


Márton
nagyúr

Hero6 usb kábellel PC-re, eszközként jelenik meg a kamera, nem új drive-ként.
Én ezt nem szeretem, nincs rá valami okosság?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3749) icebreaker67


icebreaker67
újonc

Sziasztok! Egy éve vettem egy gopro 7-est és meg vagyok vele elégedve. Túrázgatni szoktam, és a felvételeket 1920x1080x32; 60 fps-sel veszem fel. Külön-külön tökéletesen lejátssza a számítógép a snitteket, de amikor behúzom a videó szerkesztőbe (Sony Vegas 15 pro), akkor a sztereó hang egyik oldalán csak nagy sistergés jön, a másik oldalon pedig torzítva a hang. Más kamera (nem gopro) felvétele tökéletesen megszólal. Úgy gondolom, hogy a hang formátumával lehet a gond, mert a goproé AAC, és azt valamiért nem tudja kezelni a program. Tudnátok ajánlani valami jó videó szerkesztőt? Vagy lehet, hogy csak kodek kellene a Sony Vegashoz?

(#3750) XZoli válasza icebreaker67 (#3749) üzenetére


XZoli
aktív tag

DaVinci Resolve a free változat több mint elég :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.