Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) _seth_


_seth_
veterán

Gopro oldalról ha rendelek egy The remote távirányítót az kb hány nap alatt érkezik meg?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3252) Ano válasza _seth_ (#3251) üzenetére


Ano
őstag

Én pénteken rendeltem és igaz hogy express szállítással (+15 EUR asszem), de ma (hétfő) 14:00-kor hozta a UPS!

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3253) _seth_ válasza Ano (#3252) üzenetére


_seth_
veterán

Az nagyon gyors, nekem ennyire nem is lenne sürgős :)

Arról van már vélemény, hogy melyik a jobb, az új vagy az elődje? YT videókban az új kap hideget, meleget vegyesen. (GoPro 8 mellé)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3254) Ano válasza _seth_ (#3253) üzenetére


Ano
őstag

Sajna ez az első GoPro-m, így nincs összehasonlítási alapom ... eddig 1 teszt videót csináltam a sima Linear + Horizontal Level beállítással, de nem lett igazán jó a bringás videó (nem látszik rendesen a "téma"), így majd lesz egy Max Lens Mod-os is nemsokára.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3255) StLui válasza Ano (#3254) üzenetére


StLui
veterán

nem látszik rendesen a téma? Nem rossz irányba néz a kamera akkor?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3256) Ano válasza StLui (#3255) üzenetére


Ano
őstag

Eléggé szűk a látómező és a sok és hirtelen mozgástól nem pont oda néz ahová kellene ... MaxLens Mod-dal már jó lesz!

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3257) szpeti40 válasza Ano (#3256) üzenetére


szpeti40
addikt

És ha lejjebb veszed a stabit, meg a látószöget, hogy legalább egy kis dinamikája is legyen a videónak?
Csak személyes vélemény, de ha pl mellkas pántos kerós videóról van szó, akkor szerintem sokkal élvezhetőbb az olyan, amikor nem szed ki mindent a kamera, mint amikor az összes mozgás ki van stabilizálva, akkor olyan unalmas, semmi "izgalom" nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3258) Ano válasza szpeti40 (#3257) üzenetére


Ano
őstag

Mellkaspántra volt rögzítve és volt itt mozgás bőven, amit a stabilizálásnak kell megoldania és nem volt uncsi ettől még :)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3259) StLui válasza Ano (#3256) üzenetére


StLui
veterán

Én néztem MaxLens-es összahasonlítókat, én alig látom a különbséget, nem is tudom szinte mit kéne nézni, pont bringán, azt gondoltam valam sokkal szélesebb képet látok, de nem igazán találtam meg a pontokat. Én is a stabis videót szeretem, szörnyűeknek látom a rázkódósakat.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3260) Ano válasza StLui (#3259) üzenetére


Ano
őstag

pedig van ... a Max Lens Mod habár "bandzsít" :DD , azaz kicsit halszem optikás képet ad, de ezáltal nagyobb a látószöge minden irányban ... majd csinálok videót amin látszik majd jól a különbség.

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3261) Ano válasza urban racer (#3201) üzenetére


Ano
őstag

nem tudom mire gondolsz pontosan telemetria alatt, de ha pl egy rögzített útvonal adatait (pl szenzorok, stbstb) akarsz rátenni a videóra, akkor az ingyenes Garmin Virb Edit lehet a keresett szoftver.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3262) Tuninger válasza Ano (#3260) üzenetére


Tuninger
addikt

Fel tudnál tölteni fix pocízióból 4k 4:3 wide hypersmooth illetve Maxlensmod 2.7 4:3 horizont lockos max superview felvételt ugyanonnan lőve? Az az elméletem hogy egyforma a látószög amit lát, miután korrigálva van a normál felvétel

(#3263) urban racer válasza Ano (#3261) üzenetére


urban racer
senior tag

Köszi, hogy visszaolvastál és gondolkodtál a dolgon!
sebességet szeretnék rátenni, esetleg google maps-os útvonalat, pont, mint a gyári szoftver-csak minőségromlás nélkül.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3264) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok, kezdő vagyok így bocsánat ha amatőr a kérdés... hol tudom megnézni, hogy milyen szovtver verzió van a gopro 8-as kamerámon? Mi a jelenlegi legfrissebb szoftver rá most?
Segítségeteket és válaszotokat előre is köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3265) Márton válasza jacis (#3264) üzenetére


Márton
nagyúr

menü/about?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3266) Darko válasza _seth_ (#3253) üzenetére


Darko
senior tag

Nekem volt Hero9-hez új Remote. Már nincs meg egyik sem kb. 2 hónapja. insta360 lett helyette.
Tapasztalatom a következő volt az új Remote-al kapcsolatban:
- kb. 15-17 mp telt el míg bekapcsolást (a tavírányítóval) követően el tudtam indítani a felvételt,
- ha egyáltalán hajlandó volt bekapcsolni a kamerát, ha nem használtam pár óra hosszat akkor már nem kapcsolta be,
- ha már "meleg" volt a rendszer, akkor jól működött ..., kivéve amikor úgy elvesztették egymást hogy alig tudtam utána összepárosítani.

Számomra a lassú bekapcsolás volt a fájó, kerékpáron használtam volna érdekesebb helyzetek felvételére, amikor gyorsan kellett volna reagálnia. Meg az ideg, amikor végre jól működött, akkor történt valami és ismét nem reagált a távra a kamera. Vártam hogy érkezzen a távra frissítés, sokan panaszkodtak fórumokon, de csak nem jött, én meg meguntam. Azóta jött update, nem tudom változott-e valami?

Ja és a gombjai ...

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3267) _seth_ válasza Darko (#3266) üzenetére


_seth_
veterán

És ehhez képest milyen lehet vajon az elődje a távirányítónak? Köszi az infókat :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3268) Darko válasza _seth_ (#3267) üzenetére


Darko
senior tag

Elődjét nem ismertem, írják hogy az új az elődhöz képest viszont sokkal tovább birja aksiban.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3269) Ano válasza Tuninger (#3262) üzenetére


Ano
őstag

Remélem jól állítottam be őket, de látszik hogy a MaxLens Mod nagyobb látószöggel rendelkezik.

Annyit azért megjegyeznék, hogy így nincs horizontal leveling a sima 4K-s felvételen, ami pl egy bringás videónál szerintem alapfelvétel!

[kép]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3270) Ano válasza urban racer (#3263) üzenetére


Ano
őstag

Csak egészen véletlenül vettem észre, ugyanis nekem az oldal tetején volt a HSZ-ed és megakadt rajta a szemem :D

Egyébként innen lehet letölteni az ingyenes Garmin VIRB EDIT progit (Windows esetén).És kb ilyeneket lehet rádobni a videóra: [kép]

Google mapsos útvonalra én a ReLive -ot használtam pár alakalommal, de jó minőségű videó esetében ha jól tudom már fizetős ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3271) Tuninger válasza Ano (#3269) üzenetére


Tuninger
addikt

Nagyon köszi. Így egymás mellett nekem úgy tűnik hogy a Max Lens horizont lock és a 4k 4:3 stabi nelkul adna ugyanakkora látószöget. Nekem eddig a 4k 4:3 minden szituban elégnek bizonyult, csak szemeztem a max lens-szel hátha az még sokkal szélesebb.

(#3272) Ano válasza Tuninger (#3271) üzenetére


Ano
őstag

De hiszen szélesebb!
Igaz nem sokkal, de ezeket a videókat kb 1 méterről lőttem, szóval azt is számold bele.

Nem utolsó sorban MaxLensModdal van horizontal leveling-ed is!

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3273) Tuninger válasza Ano (#3272) üzenetére


Tuninger
addikt

Igen, szélesebb, csak nem annyival mint vártam, a GoPro 360as síelős promó volt számomra a referencia nagylátó terén, abban bíztam hogy annyira wide.
A 360 horizont lock persze vitathatatlan előny.

(#3274) goldnarmz válasza _seth_ (#3267) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

GoPro 7-tel használom (-tam utoljára 1,5 éve - tényleg megéri GP-t tartani :DDD ) az előző generációs Remote-ot.
Nálam semmilyen probléma nem jelentkezett a korábban írtak közül. Tizenmásodperces bekapcsolás, és társai. Jézus... :U
Egyetlen gondom a túl kicsi kijelző kijelző. Az tényleg bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#3275) Ubul86


Ubul86
őstag

Sziasztok
Van egy GoPro Hero 9 nálam, webcam mode-ban akarják használni. Érdeklődni szeretnék, hogy aki így használja, és akár többet egyszerre, tudja -e használni? A GoPro Webcam szoftverében ugyanis nincs lehetőség váltogatni a kamerák között. WebRTC felületén usb-s részen látszik az az 1 kamera, kérdés, hogy ha több lenne, látszódna -e több is (webfejlesztésnél fontos perpill, hogy egyrészt több legyen használva x számú usb-re dugva, másrészt webcam mode-ban)

(#3276) StLui válasza Ano (#3270) üzenetére


StLui
veterán

Nem jövök rá, hogy Virb Edit-be mit kéne importálnom, hogy sebesség, útvonal adatokat tudjak kirakni a videóra. GPX, vagy Fit fájl-t enged keresni, de nekem a kamerából az mp4-en kívül LRP és THM van :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3277) StLui válasza StLui (#3276) üzenetére


StLui
veterán

Na annyit megtudtam, ez a két, számomra ismeretlen fájl az alacsony felvbontású videó, és az előnézeti kép. Akkor a gpx adatoknak az mp4-ben kéne lennie. Viszont sikerült rájönnöm, hogy Gopro Quick appban hogyan lehet berakni ezeket a telemetria adatokat, viszont valószínűleg nem rögzített ilyet a kamera, pedig be van kacsolva a gps. Legközelebb megnézem az ikont, hogy aktíválódott e már, lehet ez a gond.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3278) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Úgy néz ki a hétvégén sikerült kinyírni az egyetlen aksimat ami a 7Blackben volt.
Legalábbis remélem, hogy az aksi kukásodott meg...igazából az történt, hogy egyrészt kapott egy baromi nagy ütést üzem közben a kamera...de még ezután jó ideig tette a dolgát ahogy kell...
Majd ezek után 3%-os aksival autós tötőre akasztottam,(világítottak a ledek, mintha venné a töltést) és wifin elkezdtem volna "molyolni" vele, de egy-két perc múlva azt tapasztaltam, hogy nincs kapcsolat, és a ledek semvilágítanak..Magyarul durván lemerült...de annyira, hogy a kamerát sem tudtam semmilyen neten található "varázslattal" bekapcsolni hálózati töltőről sem...
Ezek után jött az akksi "hekkelése"...
Ezzel eljutottam oda, hogy végre bekapcsolta a kamera, működőképesnek tűnik, de Hiába akasztom a hálózati töltőre, a ledek világítanak, de töltést nem akar mégsem felvenni....
Hogy ez most a sz@rrá merült aksi hibája, vagy a kamera nem akar valamiért tölteni, az még kérdéses...
Jelen állapotban már a fenti töltési módszerrel 40%-os töltöttségűnek írja a kamera az aksit,de ha "normálisan" próbálom tölteni hálózati töltővel, percekig rajta hagyom, majd lehúzom, és megnézem(bekapcsolom), kiderül, hogy egyetlen százalékot sem töltött rajta :(

Szeretném kérdezni:
Ez eredeti akkumulátor e?
illetve ha valakinek van bármilyen ötlete a fenti történet után amivel előrébb juthatok, kérem ne tartsa magában... :R
Köszönettel...

Ps: foglalkozik egyáltalán valaki GoPro szervízeléssel, ha mégis a kamera hibája lenne az, hogy nem tölti az aksit? :F

[ Szerkesztve ]

(#3279) StLui válasza twine (#3278) üzenetére


StLui
veterán

próbálnék keresni egy aksit valakinél a közeledben, próbára

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3280) szpeti40 válasza twine (#3278) üzenetére


szpeti40
addikt

A percekig rajta hagyásnál azért több kell. Hagyd töltőn egy délután.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3281) twine válasza StLui (#3279) üzenetére


twine
addikt

Holnap ezt talán meg tudom oldani...tervben volt :R
#3280szpeti:
értem én értem..de ennyi idő alatt nem növekedett, hanem csökkent a töltöttség minimálisan, tehát úgy tűnik nem a töltés indult el, hanem a merülés... :U
hiszen 10-15 perc után azérthálózati töltőről pár százalékot eddig is emelkedett a töltés...
most viszont 0 :(

De egyébként is érdekelne akkumulátor...
a fenti linkelt az eredeti? nem tudjátok véletlenül?

És persze köszönöm mindenkinek, aki próbál segíteni :R :R

[ Szerkesztve ]

(#3282) K53TA


K53TA
tag

Készítettem a Hero8-al kamerával pár fotót és otthon a rá nagyításkor vettem észre négy apró foltót a felvételeken.
Előre leszögezem, hogy nem kosz.
Azóta készítettem több képet és azokon is látható, mindig ugyanott.
A kérdéseim (ha valaki tudja), javítható-e, érdemes-e visszaküldeni úgy, hogy 22-11-2019-ben lett vásárolva, vagy hagyjam a francba.
Kép
Nagyítva

[ Szerkesztve ]

(#3283) hamizoli válasza StLui (#3276) üzenetére


hamizoli
tag

A rögzített mp4 fajból tudod kinyerni az adatokat gpx fájlba (ha be volt kapcsolva a gps) . Pc-n a gyári GoPro Quik program nem jeleníti az adatokat a telós appjuk elvileg igen, de ezt nem probáltam. Például ezen a [link]-en kinyerhető az adat, itt a free-re katt- kiválasztod a videót- beolvassa- gps kiválaszt-és a neked megfelelő formátumban mented. Vagy egy telós app-al külön rögzíted az adatokat gpx-be. (nyilván itt a teló szenzorait fogja használni)

régi név:hammer1

(#3284) StLui válasza hamizoli (#3283) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, nekem arra kéne, hogy kirakjam a videóra az adatokat. Telón rögzitettet össze lehet szinkronizálni a videóval, járható út? (app-ban menne, ne is van kapcsolva a gps, de valószínű nem fogott jelet, mellkaspántról rögzítettem bringán, fölé hajolva)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3285) Ano válasza StLui (#3276) üzenetére


Ano
őstag

Valószínűleg a kamera nem rögzít ilyen GPX adatokat ... nekem van egy Garmin Edge 530-as kerékpáros fejegységem és az szolgáltatja az adatokat, ha rögzítem is a tevékenységet :)

De ha neked elegendő pl az GPS útvonal és a sebesség, akkor telefonra rakd fel pl a Strava alkalmazást és azzal rögzítsed az útvonalat és utána rá tudod majd tenni a Virb Edit-tel a videóra a GPX-et.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3286) StLui válasza Ano (#3285) üzenetére


StLui
veterán

Igen, ez kiderült nekem is, hogy valószínű nem kapott jelet. A kérdés, hogy össze tudom e hangolni a videó képét, a gps adatokkal? Vagy ezt valahogy a program megooldja? Ugye terepen pár másodperc eltérés már értelmetlenné tenné talán.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3287) Ano válasza StLui (#3286) üzenetére


Ano
őstag

Igen, van szinkronizálási lehetőség ... csak előre szólok, hogy nagyon macerás, ha pontos akarsz lenni, de nem lehetetlen. Kitartást hozzá! :)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3288) StLui válasza Ano (#3287) üzenetére


StLui
veterán

Köszi :B

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3289) peter76bp


peter76bp
senior tag

Sziasztok!

Októberben vettem a gopro.com-ról egy Hero 9-et, előtte 7-esem volt. Az akku idő határozottan sokat javult, a képminőséggel nincs problémám de időnként a földhöz vágnám, mikor a gyorsított rögzítés nem indul el és lefagy az egész :W Ilyenkor ki kell szedni az akkut aztán vissza és az esetek 80%-ában ez segít, a maradék 20-ban ezt többször el kell játszani. Sajnos erre a funkcióra viszont szükségem van mert csak 5-10-20 másodperces snitteket rögzítek és ebből rakok össze egy kb 5 perces túravideót.

Tapasztalt más is ilyen problémát? Esetleg ötlet, hogy mit kellene a beállításokon módosítani? Próbáltam frissíteni is, de az sem segített :-( Sőt a frissítés után hiába van kikapcsolva a GPS-től kezdve minden funkció mégis csinál az mp4-eken kívül LRV és THM fájlokat is.

Vagy írjak a supportnak és esetleg kérjek egy cserét?

(#3290) szpeti40 válasza peter76bp (#3289) üzenetére


szpeti40
addikt

Nem a GPS miatt jönnek létre a THM és LRV fájlok. Az LRV (low resolution view) az alacsony felbontásu előnézet, ha az appból akarod visszanézni wifin hogy mit vettél fel, a másikat hirtelen nemtudom.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3291) Gaborkik válasza szpeti40 (#3290) üzenetére


Gaborkik
csendes tag

A #3277-es komment taglalta pont nem rég, THM (Thumbnail) - előnézeti kép.

(#3292) jacis


jacis
nagyúr

Ma megjött a smart remote-om. Vettem hozzá a motorra egy tartót. Nagyon jól működik.
[kép]
[kép]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3293) _seth_


_seth_
veterán

Gondoltam megrendelem a gopro oldaláról az új távirányítót. Nem lopta be magát a szívembe a cég, mindenhol 80 dollár szerepelt majd fizetésnél kiírta, hogy 90 eur, na de amúgy sem tudják teljesíteni mert nincs... :(((

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3294) Ano válasza peter76bp (#3289) üzenetére


Ano
őstag

Ha a gyors rögzítés alatt azt érted, hogy kikapcsolt állapotban a felvétel gomb lenyomására bekapcsol és már rögzít is, akkor én is azt használom és eddig 1szer volt probléma a kb 20-30 rögzítés alatt (még új a cucc :) ) , de akkor sem fagyot le, hanem csak a fájl volt sérült és 2x kellett megnyomni a gombot a végén és csak a 2. gombnyomásra fejezte be a rögzítést (ami ugye meghiúsult) és kapcsolta ki magát.

A lementett fájl természetesen elfoglalta a helyet az SD kártyán, de nem lehetett megnyitni ... bedobtam egy videó szerkesztő progiba és ott csak hangyákat tudott megjeleníteni a szoftver, szóval az a felvétel kuka lett ... :F

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3295) Tuninger válasza Ano (#3294) üzenetére


Tuninger
addikt

Szerintem számít milyen beállításkombinációval mész. Mint ahogy a kép felénél amikor vonal volt az is csak 120fps felett jött elő.
Nekem is stabil a QuickCapture én 4K 30fps 4:3-ban megyek az esetek 90%-ban.

(#3296) Ano válasza Tuninger (#3295) üzenetére


Ano
őstag

én Max Lens Mod-dal megyek, ami nálam 2,7K 16:9 60 fps ...

Más:
ezzel lehetne kezdeni valamit, hogy ne ilyen f@sz módon nevezze el a fájlokat?
azt értem hogy darabolni kell a fájlokat, hogy ne legyen egyben egy hosszabb rögzítés, de a fájl elnevezési módját már nem ...

pl:
GH010024.MP4
GH020024.MP4
GH030024.MP4
GH040024.MP4

ez ugye 1 felvétel volt, de ha név szerint rakom sorba a mappában, akkor ugye össze-vissza lesznek a fájlok (a többi rögzítettel keveredve) és nem egymás után ... ezt be lehet valahol állítani hogy értelmesen nevezze el a fájlokat?

Ezt más kamerákon tudják jól kezelni ami általában kb így néz ki:
GH000024_01.MP4
GH000024_02.MP4
GH000024_03.MP4
GH000024_04.MP4
:F

Megint más:
fájl: GH010024.MP4 ... Windows szerint a fájlt létrehozási dátuma (ami egyébként kb a valós): 2021.05.09 10:59:07
A metaadatokban viszont a következő dátum szerepel: 2021.05.09 12:53
na de miért!!!??? :Y :Y :Y :F

Amikor a szenzor adatokat (pl sebesség) a videóra szeretném tenni, akkor a a Virb Edit valszeg a metaadatot használja és qrvanagy a időbeli eltérés, így marha nehéz jól szinkronba tenni a szenzorokat a videóval ... erre van esetleg megoldás?

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3297) Tuninger válasza Ano (#3296) üzenetére


Tuninger
addikt

A GoPro Labs segítségével át tudod állítani hogy 4GB helyett 12GB-s fileonként daraboljon, így harmad annyi darab képződik
Az elnevezésen csak az előtagon tudsz változtatni a számozáson sajnos nem.

Fontos, hogyha átállítod 12GB-re a fileméretet, a gopro nem tudja visszajátszani a filet ha az 4GB-nél hosszabb, illetve a GoPro Quick sem látja. Arról hogy a gyro adatokba beleszól e, nincs info.
Kísérletezni viszont lehet vele.

(#3298) Ano válasza Tuninger (#3297) üzenetére


Ano
őstag

Ahh köszi az infót. :R

Ezt meglesem máris.

Se telón se a gopro-n nem szokásom és nem is tervezem visszanézni a fájlokat ... általában úgy megy, hogy SD kártya ki, majd kártyaolvasóba be és úgy másolom, mert a kb 20-30 MB/sec helyett konstans 85MB/sec-el másolok ami pl 100 GB fölötti adatmennyiségnél már komoly időspórolás!

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3299) Ano válasza peter76bp (#3289) üzenetére


Ano
őstag

Találtam némi lerást hogy hogyan lehet sérült fájlt helyrehozni (már ha nálad szokott ilyen lenni a lefagyásokkal) ... még nem próbáltam ki, de ha nálad ennyire sűrűn fordul elő, akkor érdemes lehet betanulni a lépéseket :)

Useful Tip - Manual File Recovery
So you have a corrupted/unclosed GoPro file. You crashed your drone, and the battery was disconnected before the file was closed, or you ran your car wheel over a recording GoPro, crushing it. If your SD Card survived, the file is likely recoverable using another GoPro.

You need any working GoPro camera, although the same model and firmware version is advised. If you’re using Labs Firmware and are using Altered file naming (this page’s Labs feature), reset the filenaming to the default.

Copy the file you want to repair to your PC

With a working GoPro, record for 10+ seconds then pull the power or battery, while still recording. You want an intentionally unclosed file. The camera will remember it needs to repair only this file

Add that SD Card to your PC directly (not via camera USB)

Copy the filename of the last MP4 captured. e.g. “GX010358.MP4”

Delete this dummy file from the SD Card

Add your previous corrupted (unclosed) file to the SD card, and rename it to the copied name. e.g. If your filename was “Drone03_GX010201.MP4”, or just “GH010330.MP4”, rename it to “GX010358.MP4” (your last MP4 filename)

Insert the SD Card with your corrupted file back into the working GoPro camera

Power on the camera, and the “last” file will be repaired

Once the camera completes the file repair process, you can eject the SD Card and backup and play the now repaired file

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3300) StLui válasza _seth_ (#3293) üzenetére


StLui
veterán

Amerikai nettó árat ír ki (Ott mindíg azt írja mindenki), de ha bejelentkezel, akkor a tényleges neked szóló árat látod onnantól

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.