Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) togvau válasza xXx--89 (#2100) üzenetére


togvau
senior tag

de az. Ha kicsi a feszültség, akkor max nem kéne töltenie, és leállnia lemerülve. Ha újraindulgat, lefagy, akkor "csak" gagyi a töltött eszköz. Egyébként 2 méteren 0,28 volt a feszültség esés, 3 méteren is csak 0,41 az ~5,2 voltból, az nem olyan nagy. Valahogy egy bármilyen telefon simán töltődik ekkora kábelhosszon is. A foglalat mindegy, gopro nem tud semmilyen gyorstöltési szabványt, ahol számít, USB-PD-t főleg nem tud, amihez usb-c kötelező.

hitler, sztálin, micro usb

(#2102) xXx--89 válasza togvau (#2101) üzenetére


xXx--89
csendes tag

:D de nem a töltésről van szó, hanem amikor a videó felvételt elinditod akkor, nincs elég szufla és lefagy vagy újraindul, ezzel az usb-c kábelről meg megy annyi szufla. Tölteni tölt a bármilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#2103) togvau válasza xXx--89 (#2102) üzenetére


togvau
senior tag

Az is töltés. Van elég szufla. Egy powerbankból 5v 2 amper alap hogy kijön, ami 10w. Ha annyit fogyasztana a gopro, akkor már olvadna, lángolna, vagy 2x akkora hűtőborda kellene rá :D

hitler, sztálin, micro usb

(#2104) xXx--89 válasza togvau (#2103) üzenetére


xXx--89
csendes tag

jó most hiába magyarázod, ezek a tények. Usb-a val nem működik rendesen, usb-c vel normálisan működik. ennyi.

(#2105) togvau válasza xXx--89 (#2104) üzenetére


togvau
senior tag

igen, valami más miatt. De az is tény, hogy a gopro firmware-je, és töltőelektronikája egy hulladék.

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#2106) hardline válasza xXx--89 (#2104) üzenetére


hardline
senior tag

Ne erőlködj, ez a kacsa nem tud úszni... Hülye a víz.
A 6 kilométeres 300 forintos kínai kábelnek meg semmi köze a fagyáshoz. Mert a GoPro is kínai, így kompatibilis.
Látom csak engem zavar nagyon az összehordott baromságaival.

(#2107) xXx--89 válasza hardline (#2106) üzenetére


xXx--89
csendes tag

Hát nem így van, hiába mondod hogy baromság, próbáld ki aztán rájösz. A gyakorlati dolgok fontosabbak, mint az elméletek.

(#2108) hardline válasza xXx--89 (#2107) üzenetére


hardline
senior tag

Veled értek egyet, de látom, nem jött át az irónia.
A fórumtárs nem érti az általad jól leírt feszültség vesztés miatt jelentkező problémát. Normális kábellel minden jól működik. Gyári kiegészítőkkel is minden jól működik.

(#2109) K53TA


K53TA
tag

Nekem is tökéletessen megfelel az, hogy önmagában, csak power bankról lehet használni és felvételt késziteni.
Ha lemerült az akku, csak rádugom a power bankot és használom tovább és marhára nem számit, hogy nem tölti azt fel.
Eddig hibátlanul teszi a dolgát a 8as és amióta megvan, semmi hibát nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#2110) atees


atees
őstag

Nekem a kocsiba tölt felvétel közbe is folyamatosan a gyari kabelével, annyi, hogy az usb aljzat az akksira van kötve és tud 5Ampert!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#2111) Márton válasza atees (#2110) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, de melyik kam?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2112) atees válasza Márton (#2111) üzenetére


atees
őstag

bocs lemaradt, hero 5 és hero 6 is ment

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#2113) Márton válasza atees (#2112) üzenetére


Márton
nagyúr

Most már a végére jártam:
Hero6B, utolsó fw, gyári usb kábel, 2A-es Samsung konnektoros töltő, 1%-os akku:

Töltés, kam kikapcsolva: 1.06A
Bekapcs+töltés: 1.44A
4k felvétel közben: 0.75A
Ekkor az akku nem merül de nem is töltődik hosszabb idő után sem, tehát úgy néz ki, szimplán usb-ről dolgozik.

Nálad tuti tölt??

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2114) atees válasza Márton (#2113) üzenetére


atees
őstag

Persze tölt! Bocs rosszul írtam 5V 3A.
[Ilyen van bekötve]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#2115) Márton válasza atees (#2114) üzenetére


Márton
nagyúr

about:blank#blocked? :DDD

Tehát 4k felvétel közben növekszik az akku százalék kijelzése?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2116) atees válasza Márton (#2115) üzenetére


atees
őstag

Bocs, alkalmazásból ment a copy

[link]
nem növekszik, hanem fixen tartja a 100%ot, annyi hogy nem 4K hanem 2,7K

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#2117) Márton válasza atees (#2116) üzenetére


Márton
nagyúr

tehát akkor nem tölti, csak nem használja...

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2118) togvau válasza hardline (#2108) üzenetére


togvau
senior tag

de értem a feszültségvesztést, nem tűnt fel, hogy leírtam hogy menny is az annyi?

Az meg, hogy lefagy, újraindulgat, az pedig a gopro gagyiságából adódik. Mint írtam, ha nem lenne gagyi, akkor egyszerűen lemerülne, és kikapcsolna, mint minden értelmes eszköz, telefon, BT fülhallgató, AUTÓ, stb...
Bár ezeket tölteni is lehet használat közben, kivétel a kínai kamerák, mint pl a gopro (attól hogy az USA-ban van a marketingcsapat, és az igazgatóság, még kínaiak gyártják, tervezik, fejlesztenek rá).

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#2119) atees válasza Márton (#2117) üzenetére


atees
őstag

Majd megnézem de ugy rémlik hogy tölti és 100%on tartja

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#2120) Tuninger


Tuninger
addikt

Segítségeteket szeretném kérni.

Szükségem lenne egy szelfi botra amit összecsukható, de akár van tripod megoldása is.
Valószínűleg a gyári lesz a legjobb megoldás, de hátha van valakinek jobb ötlete.

Gondolkodtam gorilla podban is, illetve volt már masszívam botom ami úsztatja a cuccot a vízen.

A probléma: sajnos a setupom igen súlyos, így sorra törnek el a mountok.

Mivel a framemen van klasszikus 1/4"-os csavarmenet is, ezért nem gopro megoldások is játszanak.

Ezt kéne tartania:

Fém keret, Hero 7, mikrofon adapter, step-up ring, ND szűrő, Rode miki.

(#2121) togvau


togvau
senior tag

Egy tipp: a kínaiak a firmware frissítést sem tudták értelmesen megcsinálni (pedig csak egy hash ellenőrzés kéne, ami alap, és gyerekjáték), így ha valakinél furcsa dolgokat csinál a gopro (nekem ez a kikapcsolt állapotban véletlenszerű gyors lemerülés volt), akkor sd kártyára másolva a firmwaret kell frissíteni egyet, ezt ajánlották a gopro fórumon, és ezen a hibán tényleg segített.

hitler, sztálin, micro usb

(#2122) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Szakmailag teljesen ismeretlen területre tévedtem.

Az egyik családtagom részére szeretnék vásárolni egy GoPro-t, de elég elveszettnek érzem magam a témához, igazándiból ott tartok, hogy átböngésztem a gyártó oldalát, kínálat ezerrel, még több egyéb haszontalan oldalt is megnéztem, majd éreztem, hogy jönnöm kell és kérdeznem kell.

Elolvastam a az összefoglalót és őszintén mondom, bíztam kicsit abban, hogy az elején találok olyan segítséget, mint más topicoc elején, ahol ha a fogalmatlan user megválaszolja az első körös kérdéseket, akkor a hozzáértők már tudják, hogy kivel - mivel állnak szemben.

No, ilyet nem találtam, ezért kérdezem, miként tudnátok segíteni nekem? Nyilván, ha összefoglalom azt, hogy mire kellene, milyen igényt kellene kielégítenie a megajándékozott felé, az biztosan előbbre vinne?

Van Magyarországon olyan disztribútor aki kizárólagosan ezzel a termékkel foglalkozik, megvásárolható nála, vagy csak kinti rendelés jöhet szóba, azt célszerű alkalmazni? Esetleg honlapja ahol lehet tájékozódni?

Elsőre csak ennyi, de nagyon köszönöm, ha el tudunk indulni ezen az úton.

Köszönöm, üdv:
A

(#2123) atees válasza anytime (#2122) üzenetére


atees
őstag

Szia! Magyar vásárlás is jó, max drágább, pl.: media markt, myactioncam, aqua.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#2124) K53TA válasza anytime (#2122) üzenetére


K53TA
tag

Ha beírod a google keresőbe, vagy az árukereső-be, hogy " Gopro Hero 8" akkor láthatód, hogy magyarországon is sok helyen forgalmaznak Gopro 7 és Gopro 8 kamerát.
https://sportkamera.arukereso.hu/gopro/hero-8-black-chdhx-801-p502366972/?gclid=CjwKCAiAvonyBRB7EiwAadauqYyaYOphgczlDnbU7MGgyeqvmDXYw2zw1lxs5o6OqYgg0G9ZipVA2RoCJu4QAvD_BwE

A gopro oldalárol is nyugodtan rendelhetsz, ingyenes a házhozszállitás és ha probléma lenne vele, akkor íngyenes a vissza szállitás is.
https://gopro.com/en/hu/shop/cameras/hero8-black/CHDHX-801-master.html

Ha árban belefér, akkor én a Gopro Hero 8 ajánlom, persze erössen függ attól, hogy mire lesz használva.
Rengeteg hasznos videó van a youtube oldalán is, ott is beiród a keresőbe, hogy gopro 7, vagy Gopro 8 és sok tesztet, felvételt lehet róluk megtekinteni.

És végül, de nem utolsó sorban itt a fórumon is érdemes vissza olvani 8-10oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#2125) anytime válasza K53TA (#2124) üzenetére


anytime
őstag

Mind a kettőtöknek köszönöm a választ!!
Nagyon hasznos lesz. A visszaolvasáson napközben túltettem magam (előbb írtam, mint olvastam - bocsánat). Meggyőzött a 8-as.
Pont az Általad linkelt Budle ajánlatot néztem és ízlelgettem én is, kezdésnek azt hiszem minden igényt kielégít(het), első körben talán nem kell rohangálnia semmiért.
Köszönöm!

(#2126) varga zoltan


varga zoltan
újonc

Sziasztok Uraim!

gopro7 ben úgy állítom be a GPS-t ahogy a leírás, gopro webodal, youtube tutorialok mutatják,
az ikonja szürkére vált, megtalálja a "jelet" látom is hogy fehérre vált az ikon.
Sisak fel, csapó1, felvétel indul.
Otthon a Quick azt írja nincs gps jel, nem tudom a videóra tenni a telemtriát.

valakinek volt/van ezzel problémája?
mi lehet a baj ?

köszönöm

(#2127) goldnarmz válasza varga zoltan (#2126) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Szia!

Hátha segít:
Nekem volt ugyanilyen, amikor azt csináltam, hogy csak akkor kapcsoltam be a GoPro, ha felvételt készít, utána ki is kapcsoltam. Jellemzően síelésnél csak a lefeléket veszi az ember...
Nem volt ideje megtalálni a GPS jelet, akármilyen színű volt az ikonja.
Próbálkoztam, és az jött be, ha nap elején bekapcsoltam, és úgy is hagytam (felvételeket csak lefelé készíttem). Nyilván akku cserére kikapcsoltam.
Bringázásnál pedig 10-15 perccel indulás előtt bekapcsolom, és kültérre teszem. Azóta rajta vannak a GPS adatok a felvételeken.

(#2128) K53TA


K53TA
tag

- Nálam is elöjött az a hiba, hogy a windows 10nem jeleniti meg a Gopro 8 mappát és annak atartalmát.
Ezen a notebook-on 2db USB 3.1 csatlakozó van és windows 10pro.

- Van egy másik notebook 1 db USB 3.0 és 2 db USB 2.0 csatlakozóval és szintén windoes 10 pro. Ezen bármelyik USB-re csatlakoztatva látja a Gopro-t és annak a tartalmát.

Kersetem konkrét megoldást a Gopro Angol fórumán, de vagy én nem találtam meg azt ami megoldja, vagy amiket kiprobáltam, azok egyike sem oldotta meg ezt a problémát.

Valakinek van ötlete?

https://kepkuldes.com/image/3bdj74

[ Szerkesztve ]

(#2129) McJoker válasza K53TA (#2128) üzenetére


McJoker
tag

Az 5-ös szériától kb. biztosan használhatatlan Win10-zel a kamera. Már megjártam én is a support által adott tanácsok, illetve a support fórumon lévő már-már hekker trükkök hadát mégsem kommunikál egymással a két eszköz... De még csak a Quik sem képes futni Win10-en. Érdekes viszont, hogy van olyan ember-pc-gopro kombináció akinek sikerült, de az is lehet csak azért írják be, hogy másokat idegesítsenek vele. :D
Számomra felfoghatatlan, hogy ennyi idő és széria alatt sem a GoPro, sem a Microsoft nem talált megoldást ezekre a problémákra. Nekem nagy csalódás ez a brand...

Csak az elszántság számít...a küzdeni akarás!

(#2130) K53TA válasza McJoker (#2129) üzenetére


K53TA
tag

Jah, minedhol azt írják, hogy az a baj, hogy MTP eszköznek látja a windows.

Bluetooth kapcsolat viszont megvan, de azon keresztül sem látja a win 10 a Gopro tartalmát.

Igen, roppant érdekes, hogy a másik gépen látja, akkor azon miért?
A quick desktop nálam el sem indul, rá klikelek és nem történik semmi.

Én sem értem, hogy ez miért megoldhatatlan, mikor megannyi telefon és egyébb digitális fényképező gond nélkül tud csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

(#2131) K53TA


K53TA
tag

Van aki szerint SB-IF tanúsítvánnyal rendelkező USB 3.2 Gen 2x1 kábel kell venni, azzal müködik.
Van aki szerint érdemes feltelepiteni a Oracle VirtualBox szoftvert, ami feltelepit valami USB kezelöt és utánna már látja a windows.

(#2132) McJoker válasza K53TA (#2131) üzenetére


McJoker
tag

Ha jól emlékszem (sajna nem tudom letesztelni, mert kicsit messze vagyok tőle) az asztali gépem (2012-ben lett összerakva) Win7-tel simán boldogult vele és tudta kezelni.
2019-es Dell G5+Win10 meg hozzá se szagol..

Csak az elszántság számít...a küzdeni akarás!

(#2133) Márton


Márton
nagyúr

Egy kártyaolvasóval úgyis gyorsabban be lehet húzni az anyagot, nem?
És még a csatit is kíméled.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2134) K53TA válasza McJoker (#2132) üzenetére


K53TA
tag

A külföldi fórumokon olvasottak alapján a megállapitás az, hogy a Gopro-hoz gyárilag adott kábel csak töltő kábel USB 2.0 szabvánnyal.

A fent is emlitett SB-IF tanúsítvánnyal rendelkező USB 3.2 Gen 2x1 kábel, vagy a Thunderbolt 3 USBC-USBC kábelt ajánlják, mert akik ezek használja azoknak létrejött a kapcsolodás a Gopro és a win 10 között.
De, ahogy elnéztem ezek nem egy olcsó kábelek.
https://www.amazon.it/dp/B07SH2B2B8/ref=twister_B01GUBH89S?_encoding=UTF8&psc=1

Nálam még annyi a külömbség, hogy a mostani Notebook az új, tiszta win 10 van rajta és nem látja aGopro-t.
A régin win 7 volt ami látta a Goprot, aztán a win 7 -re lett frissitve a win-10 és most a win 10 alatt is látja a Goprot.
Persze hardverileg is külömböznek, (Új Intel proci és USB 3.1 a régi AMD proci és USB 3.0)
De az olvasottak alapján azt gondolom, hogy itt a 3.1 USB okozza a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#2135) K53TA


K53TA
tag

Macerásabb minig kivenni az akkut és az SD kártyát, de én is maradok a kártya plvasó használata mellet.
Semmi kedven pénzt költeni különböző kábelekre, hogy azzal talán látja a windows 10, vagy nem.
Bár valóban furcsa, hogy 2020ban ez szoftveressen megoldhatatlan. Vagy csak le sz...ák.

(#2136) K53TA


K53TA
tag

Videó arról, hogy miként lehet csatlakoztatni a win 10-hez a Gopro-t az Oracle VirtualBox szoftvert segitségével.
https://www.youtube.com/watch?v=xD9ut5cpHoQ

(#2137) Márton válasza K53TA (#2135) üzenetére


Márton
nagyúr

Az akkut miert kene kivenni?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2138) varga zoltan válasza goldnarmz (#2127) üzenetére


varga zoltan
újonc

Köszi, a "próbáknál" nekem is így alakult a dolog,
gps bekapcs, még láttam is hogy fehér, utána nem kapcsoltam ki,
csak a felvételt indítottam el lefelé.
próbálgatom még,
aztán síszeon végén visszaviszem.
amúgy is sűrűn fagyott,
ha sorozatosan lefagy és nincs gps akkor csak szemét a gopro :(

köszi
szia

(#2139) K53TA válasza Márton (#2137) üzenetére


K53TA
tag

Ugy könnyeb hozzáférni a kártyához.

(#2140) Márton válasza K53TA (#2139) üzenetére


Márton
nagyúr

Volt par napig nalam 8. Gyakorlas kerdese 😆
De marad a 6B és 3+.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2141) McJoker válasza Márton (#2133) üzenetére


McJoker
tag

Ez lenne a legkisebb probléma egyébként vele, ettől függetlenül igazán dolgozhatnának a megoldáson.

Csak egy pár kellemetlenség:
-hangvezérlést a süvítő szél bezavarja, tök fasza amikor csúszol és a remélt felvétel helyett random időközönként pittyog a fejeden. Ide oda vált a módok között, random képeket, felvételeket készít stb.
-volt olyan, hogy 100%-os akksival indultam el, kb. fél óra múlva már a sípályán bekapcsolom és az fogad, hogy low battery...hagy ne kelljen már egy ilyen árazású kamerát power bankkel használni kábelekkel a fejemen...
-igaz nem jártam még utána, hogy a Quiken kívül a telemetria adatokat mivel lehetne még kinyerni, de azzal Win10 alatt ugyebár sehogy.

Hirtelen most nem jut eszembe mivel sikerült még felidegesítenie. Ezeket leszámítva egyébként fasza lenne. :DDD

Csak az elszántság számít...a küzdeni akarás!

(#2142) Darko


Darko
senior tag

Sziasztok,
a mai naptól tulajdonosa vagyok egy 8-as gopronak, hirtelen vétel volt remélem nem bánom meg (osmo pocket-em volt eddig, de elegem lett a DJI-ból, a németországi szervizéből, meg a hozzáálásukból), bevallom eddig nem volt és nem is gondolkodtam hogy vegyek egy gopro-t.
Ebből fakad hogy nem sokat olvastam még vissza a topicból, viszont az imént szó volt a win10 alatti kapcsolatról, ha jól értettem gondok vannak ezen a téren, kipróbáltam 3 kábellel és nekem megvan a kapcsolat a PC (win10pro, i4770K) és a gopro között.
Úgy gondolom hogy a 7-es ha nem is, de a 8-as verzió már lehagyja videó stabilizációban az osmo pocket-et és az action-t, viszont vannak hátrányai a 7-eshez képest. Pl. a lencse nem cserélhető, ti hogy óvjátok hogy ne karcolódjon, mennyire kell védeni, mit lehet tenni ha megkarcolódik? A lencse mérete megegyezik a régebbi verziók méretével, azokhoz gyártott üvegfóliát rá tudok tenni a 8-asra?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#2143) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok, SD kártyát mire kell formázni WIN 10 alatt hogy jó legyen a Gopronak?
Érdekes dologba futottam be. Ha a gopro8-at a gépre kötöm akkor látom és tudom másolni a felvételeket, de ha kártya olvasóba rakom a memória kártyát akkor nem látja a Win 10.

Tudtok erre megoldást ?

(#2144) varga zoltan válasza McJoker (#2141) üzenetére


varga zoltan
újonc

Joker
Neked sí alatt veszi a GPS-t? -hogy csinálod??? :D
vagy veszi nekem is csak a win10 alatt nem nyeri ki ahogy írtad??? :Y
erről nem hallottam még :F

Síelni 3 aksival megyek, kettőt próbálok melegen tartani a zsebemben :D

telemetriára:
https://www.youtube.com/watch?v=uIct-tDy2cw
https://goprotelemetryextractor.com/free/

szia

(#2145) McJoker válasza varga zoltan (#2144) üzenetére


McJoker
tag

Megmondom őszintén a tavalyi szezon sikertelenségei (Quik desktop nem indul win10 alatt, akku behalás, amikor végre sikerült felvételt csinálni akkor a kamera szög nem lett jó) után, ebben a szezonban még egyszer sem vittem magammal a goprot. Pedig Tirolban dolgozom, gyakorlatilag november végétől április közepéig van lehetőségem csúszni...
Egyébként ez egy Hero 5 Black, mielőtt összezavarok mindenkit.

Csak az elszántság számít...a küzdeni akarás!

(#2146) varga zoltan válasza McJoker (#2145) üzenetére


varga zoltan
újonc

Joker
közben kipróbáltam a belinkelt goprotelemetryextractort,
és láss csodát, kivette a telemetriát, azaz a gopro7black vette,
csak tényleg lehet hogy win10 alatt a Quick nem adja ki :F
valamiért, kipróbálom másik op rendszerrel is,
de jó volt az ötlet köszönöm!!!!
a quick nekem nem tetszik, adobe -bal játszok, úgy láttam oda is be lehet tenni a telemetria fájl-t amit az extractor-ral kiment

én csak a sebességet akarom a csúszás alá tenni

ha rájövök még valamire szólok :D
kösziés
szia

(#2147) stemplar07


stemplar07
őstag

sziasztok! Gopro 8 . Motoros felhasználás esetén, nem sisakra, hanem kormányra/vázra/bukócsőre szerelve milyen stabilizátor beállítás ami kiszűri a rezgéseket ? Jó pár YT felvételt néztem végig, ahol tükörsima a felvétel még a lexarabb úton/terepen is, csak azt nem írták milyen beállításokkal .. illetve akinek műxik a win 10 kapcsolat az milyen usb kábellel tudta megoldani ? köszi

(#2148) K53TA


K53TA
tag

Gopro8-hoz nem kell semmi. Nagyon jó a képstabilizátora, a Hypersmooth Boost-ra állitva már már tul tökéletes. Ha ez nem elég, akkor kel hozzá egy jó gimbal.

(#2149) K53TA


K53TA
tag

Kis összegzés az eddigi tapasztalatok alapján.
Tényleg megdöbentő, hogy 2019-2020ban még mindig nincs olyan akciókamera, (na nem milliokért), amire ne lenne panasz. Pegig ez nem egy telefon, hogy sok funkciót lásson el és mégis, elemi dolgokat nerm oldanak meg.
Ilyen a win10 csatlakozási probléma és fájl átvitel. (egyik gépemen látja a windows 10pro a Gopro 8 mappát a másikon meg nem).
Lencse védelem üvegfóliával megoldható, de nem lehet kapni és amiket az aliexpress-röl rendeltem, azok mind méret pontatlanok voltak.
Felvétel közbeni zoom funkció hiánya, vajon miért megoldhatatlan feladt? (Osmo actionban semilyen nincs, Goproban legalább a felvétel elött lehet zommolni).
Viszont nálam nem volt semmi fagyás, rendben rögzit.
A hangfelvételi képességével is elégedet vagyok, akár vloggolni is lehet vele.
A többihez képest a 8asnak is átlagos az akku üzemideje.
Szépen üzemel powerbankról is. (de melyik nem)
A képstabilizátora fantasztikus.
A képfelvétel minősége erössen idöjárás, fényviszony, vagy szakértelem függö, de néha gyengébben teljesit, mint egy jó telefon kamera. (és sokan nem utomunkáznak, mert csak átlag videósok)

Összeségében mégsem tudok ebben az árkategoriában jobb akció kamerát.

[ Szerkesztve ]

(#2150) Komcsi válasza McJoker (#2132) üzenetére


Komcsi
tag

Olvasgattam és köszönöm! (K53TA) :C
Jó hogy így foglalkoztok a témával. Vettem egy Acer Predator Notebookot és nekem sem akarta felismerni a GoPro 7 Black kamerám! Másik számítógépen nem volt ilyen gondom.

Nekem a Oracle VirtualBox szoftver rendbe rakta a dolgokat. Nem tudom mit csinált, de most minden rendben működik! :R

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.