Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) XZoli válasza hatala (#3800) üzenetére


XZoli
aktív tag

Pedig davincivel a legegyszerübb megcsinálni. fél év alatt végig próbáltam az összes editort és úgy is hogy a davinci tudásának 95% nem használom (nem értek hozzá :DDD ) az a legegyszerűbb

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3802) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok!
Tervezek vásárolni egy használt Gopro Hero 5 Black kamerát.
Szeretnék majd tartalék aksit beszerezni hozzá.
Tudnátok ajánlani olyan utángyártottat (pl. aliexpress), ami jól használható?
Köszönöm!

(#3803) hatala válasza XZoli (#3801) üzenetére


hatala
tag

Köszi, megpróbálom. :R

(#3804) Ano válasza hatala (#3803) üzenetére


Ano
őstag

Annyit infóként mondanék hogy a Davinci alá azért kell erős gép ... az én 8 éves mid-end gamer gépemet megfingatta rendesen :D

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3805) StLui válasza Ano (#3804) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem a nagy programok közül ez a legkevésbé gépigényes, adobe és vegas sokka lasabb volt ugyanazon

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3806) Ano válasza StLui (#3805) üzenetére


Ano
őstag

Wondershare Filmora-t használok még és az sokkal kevésbé terheli meg a gépet.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3807) StLui válasza Ano (#3806) üzenetére


StLui
veterán

AZ is fizetős ugye, meg talán keverem még a MOvavi-val,? Mintha próbáltam volna, csak ez miatt váltottam végül Davinci-re

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3808) XZoli válasza Ano (#3804) üzenetére


XZoli
aktív tag

Nekem is új gép lett összeállítva, lejátszani se tudtam :DDD a Gopro 4k HEVC felvételeket. A héten próbáltam ki az adobe premier pro családot
bitang lassú, és egyetemi diploma túl van bonyolitva

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3809) laccy88 válasza laccy88 (#3802) üzenetére


laccy88
senior tag

Sziasztok!
GoPro Hero 5 Black, sokak számára ismert jelenség:
Win10 PC-re dugva a pc hangot ad, gopro jelzi, hogy usb csatlakoztatva. Eszközkezelőben látszik, mégsem érem el.
Megoldásként csak az illesztőprogram frissítése lehetőséget találtam, de nem hozott eredményt. :F
Tudtok segíteni?
Köszönöm!

(#3810) Khaosz55 válasza laccy88 (#3809) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem már az is rejtély, hogy a Gopro 8-ban használt memória kártyát miért nem tudom külön kártyaolvasóval megnézni, másolni... Nem is látja meghajtónal. Már 2 kártyolvasót is vettem.

(#3811) Márton válasza Khaosz55 (#3810) üzenetére


Márton
nagyúr

Na ez tényleg furi.
Pedig elvileg sima exfat. Tuti jók az olvasók más kártyával?
Valami kompatibilitási gond lehet. Más oprencer alatt?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3812) Khaosz55 válasza Márton (#3811) üzenetére


Khaosz55
addikt

2 féle olvasót is vettem. Amit berakom ami gopro8ba volt nem olvassa. Csak a gopron keresztül látja a gép úgy másolom le.
A meghajtó létezik, de nincs neki kötet címe PL (H,J,K stb).

(#3813) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Érdekes, hogy a Aomei Partition assitant látja a kártya olvasón keresztül.

(#3814) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sziasztok. Ez [kép] a tipusu remote mukodik 4-es Session-nel?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#3815) laccy88 válasza laccy88 (#3809) üzenetére


laccy88
senior tag

erre senki? :( :( :(
Egy másik gépre (szintén win10) dugva simán felismeri GoPro Hero 5 Black hordozható eszközként.

(#3816) Tuninger válasza laccy88 (#3815) üzenetére


Tuninger
addikt

Egy nesze semmi fogd meg jól:
windows ujratelepites megoldja. Nalam is volt hasonlo problema es valamelyik driver/program nyirta ki az usb kommunikaciot. De mar nem emlekszem melyik.

(#3817) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Gopro 8 hoz akksit keresek
tudnátok ajánlani konkrét helyet, linket ahonnan rendelhetnék?
és bevált .. ( nem eredetire gondolok )

vagy még kérdés, érdemes e olyat vennni ? mennyire hozzák a gyári szintjét ?

Köszi a segitségeteket !
:R :R :R

(#3818) Joe7676 válasza maxika2004 (#3817) üzenetére


Joe7676
csendes tag

Telesin márka,talán jobb,mint a gyári cucc...

(#3819) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,
Ezzel a samsung 256-os [evo plus] kartyaval van mar valakinek tapasztalata?
Hero 5-be es 7-be kellene, jelenleg is a regi fajta evo plus kartyakkal mennek, de azok csak 64Gb-osak. Foleg 2.7K 60fps megy, de elofordul a 4K@60 is. Arban eleg korrektnek tunik. Meg .erjek venni kettot? :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3820) Ripper17 válasza DNReNTi (#3819) üzenetére


Ripper17
tag

Nekem a hero9 zabalta a sandisk extreme prokat, kulfoldi forumozok tanacsara pont ilyen samsungot vettem, csak 64 Gbosat. Birja a 4k@60t, miota ezt hasznalom nincs semmi gond a kameraval

(#3821) DNReNTi válasza Ripper17 (#3820) üzenetére


DNReNTi
őstag

Koszi szepen a valaszt! :R
Akkor kosarazom oket.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3822) XZoli válasza DNReNTi (#3819) üzenetére


XZoli
aktív tag

Nekem 128GB van nem szereti a GoPro 9 ment is a TabS7-be én most ilyet használok ezzel még nem volt gond

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3823) DNReNTi válasza XZoli (#3822) üzenetére


DNReNTi
őstag

Aha, nekem is ezek a feher-piros 64-esek vannak. De ahogy nezem ezeket mar nem forgalmazzak. Van a vilagoskek evo van, meg a sotetkek evo pro. Meg nem rendeltem meg. Majd a jovoheten, addig nyomozok. Koszi neked is!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3824) Szaraz


Szaraz
tag

Sziasztok!
GoPro Hero 10-hez jó ez az SD kártya: [link]
Köszi előre is.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#3825) titetoyz


titetoyz
tag

beárazásban kérnék egy kis segítséget

van egy hibátlan alig használt Hero 8-asom, eredeti víz/ütésálló tokkal, valamint egy dual töltővel, +2 akksival. egy karc sincs rajta, vajon mennyi lehet a reális használt ára? nem találtam hardveraprón egy darabot sem belőle.. :)

(#3826) szpeti40 válasza titetoyz (#3825) üzenetére


szpeti40
addikt

Én ilyenkor simán beírom Google-be, hogy "Gopro Hero 8 hardverapró" és akkor kihozza a már eladott/archivált hírdetéseket és úgy nagyjából tudsz árat belőni koránniak alapján.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#3827) Tuninger válasza titetoyz (#3825) üzenetére


Tuninger
addikt

110k lenne a realis ara. 100-ert konnyen elmegy, 90-ert instant viszik

(#3828) XZoli


XZoli
aktív tag

ERROR

Nagy az esély hogy HIBÁS az új 1.7 frimware a sima távszabályzó csatlakozásakor zöld képernyő és újra indul a Gopro felraktam manuálba az 1.7 frimware-t, de úgy is jelentkezik a hiba :W szerencsére meg volt a régi 1.60 visszaraktam nincs hiba :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3829) XZoli


XZoli
aktív tag

kezdődik Gopro fórum :W :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3830) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok, Gopro 8-hoz keresek olyan megoldást ami a motorozás közben a bukóra rögzített kamera szélzaját csökkenti.
Segítségeteket előre is köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3831) Szabi020


Szabi020
tag

Sziasztok!

Van arra valami megoldás,hogy GoPro HERO10 ne melegedjen túl? 4K 120Hz lenne a cél.

Köszi!

(#3832) Tuninger válasza Szabi020 (#3831) üzenetére


Tuninger
addikt

Ha veszel hozzá Smallrig Caget vagy hasonlóan fémből készült keretet az ulanzitól akkor sokat tudsz javítani a túlmelegedési időkön, de szerintem ha beköszönt a 25+ fokos hőmérséklet, ez is kevés lehet.
tény, az a mondás, hogyha van rendes légmozgás a gopro körül akkor ki kell bírnia túlmelegedés nélkül. Pl biciklizésnél biztos nem gond.

(#3833) Szabi020 válasza Tuninger (#3832) üzenetére


Szabi020
tag

Ezen nem múlik. Köszönöm a tippet!

A Szomorú az, hogy a Hero 5 simán bírta. Igaz az csak 4K 30Hz-vel vett fel. De akkor is.
Általában kocsi szélvédőnél van ilyen eseményeknél. De eddig nagy meleg nem volt és ez is sok volt neki. "pucér volt" keret nélkül. (Jóformán kívülre kell tenni akkor lesz légmozgás. :D )
De ezt el sem merem képzelni nyáron..

Összességében elég gáz szerintem ez. Konkrétan egy régebbi konstrukció többre volt képes.

Egy ilyen tokot megpróbálok azért.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3834) Szabi020 válasza Szabi020 (#3833) üzenetére


Szabi020
tag

Azt el is felejtettem megkédezni, hogy mindegyik ilyen "jól használható" termék?
Vagy ide jutott egy különösen remek példány?
Bár ahogyan elnézem..

[ Szerkesztve ]

(#3835) Tuninger válasza Szabi020 (#3834) üzenetére


Tuninger
addikt

Simán “rosszul használod”. Mint amikor az iPhone 4-nél volt a “rosszul fogod” story :D

dashcamként egyébként tényleg felesleges 4k 120-ban pörgetni. 1080p 30 fpsben, ahogy a legtöbb dashcam rögzít gond nélkül bírná. A vicc az hogy a többi high end akciókamera is elmelegszik a magas képkockás/felbontásos módokban.

(#3836) sityupityu válasza jacis (#3830) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem ezt csak külső mikrofon oldja meg.
Én múltkor mellkashevederre tettem, ott jóval kisebb a szélzaj.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3837) XZoli


XZoli
aktív tag

feltettem a gopro labs frimwaret nagyon jó qr kódos beállitás,már csak az egyedi név hiányzik😂



Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3838) Szabi020 válasza Tuninger (#3835) üzenetére


Szabi020
tag

Igen! Itt is ez lesz a hiba! Pedig ezt még fogni sem kell hozzá! :C

4K/30 fps a mezei dashcam amit használok a mindennapokra. A Hero 5 is ennyi volt ugye csak sokkal szebb felvételt készített.
De ez még talán ezen a beállításon is felmelegszik..

Nem visszafelé szeretnék menni mínőségben egy 5 generációs ugrás után.

Egy ilyen Fém keretre ha teszek pár 10x10mm-es hűtőbordát elvétve(ahová lehet) talán segít még valamit!?
Valaki gyárthatna valami ilyesmi tokot azért ha már egy létező hibajelenség.
Az sem lenne baj ha lenne benne egy mini ventilátor, de sajna semmit nem találtam még kínában sem. :(

(#3839) Tuninger válasza Szabi020 (#3838) üzenetére


Tuninger
addikt

Az élesítést minden gopro generációval növekedett. A medium sharpness is már. brutálisan túlélesít. Vagy tekerd le low-ra az élesítést, vagy rakd fel 5,3K-ra. 4K esetén is 5,3K-ban mintavételez a gopro csak leméretez és zajt szűr. Meg máshogy viselkedik az élesítés.

Én is gondolkodtam már valami do it yourself ventilátor felszerelésén..

(#3840) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok!
Gopro 3-4 idején létezett fpv kábel, amivel direkt videó jelet kaptam pl. drón élőképhez a gopro-n keresztül.
Létezik még ilyen vagy ehhez hasonló megoldás gopro 5-től?
A következő a felállás. Van egy drón, amin az élőképet a navigáláshoz egy fpv kamera adja. Gopro egy Gimbal-lon. Az előző kamera idején (gopro 3/sjcam) távon tudtam kapcsolni, hogy az fpv vagy az akciókamera élőképét lássam. :U

(#3841) barcaforca


barcaforca
tag

Sziasztok! Ha a gopro.com-n veszek kamerát akkor ez a kötelező előfizetés 50 dollár érvénybe lép vásárláskor,de ezen felül még lesz valami plusz költség felszámolva(havi di),stb..?

(#3842) Ano válasza barcaforca (#3841) üzenetére


Ano
őstag

Ne dollárban fizess hanem euróban ... amennyire emlékszem akkor jön EU-s raktárból (már ha M.o.-ra akarsz szállítást kérni, így Holland raktárból, azaz Eu-s raktárból jön akkor)

Egyébként az 50 Eurós előfizuval olcsóbb lesz minden amit veszel, beleértve a kamera vásárlást is rögtön.

Szállítási költség talán még lesz, de már nem emlékszem pontosan (kb 1 éve rendeltem én), de azon felül semmi (se vám se semmi) ... elvileg checkout-nál minden végleges költséget látnod kell, amit akkor kifizetsz és azon felül nem lesz fizetnivalód már.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3843) barcaforca válasza Ano (#3842) üzenetére


barcaforca
tag

Igen euróban venném. Viszont azt nem látom,hogy az előfizetés jár e még plusz költséggel? Mondjuk havi díj és így már nem is annyi az annyi?Lemondható e 1 év után (ha leakarom)?Vagy ez amolyan marketing fogás a GoPro részéről,hogy így vásárolj náluk(olcsóbban),s talán folytatja a vevő az előfizetést a második év után is?.

(#3844) Tuninger válasza barcaforca (#3843) üzenetére


Tuninger
addikt

Ha most veszel előfizetéssel GoPro-t tényleg annyit fizetsz amennyit ott mutatnak. Mikor megjelenik szeptember végén a Hero 11, te mint előfizető special offert kapsz, ahol az új előfizus áron kapsz kamerát meg extra kiegészítőket, amiket a friss belépők nem.
Vagyis nincs rejtett költség, csak előnye van.
Igen, le lehet mondani bármikor, bár ott van az apróbetűsben hogy rád terhelhetik így a gopro eredeti árát.
Én előfizettem a Hero 9-cel, az előfizum még tartott a Hero 10 megjelenésének a napján, így extra boundleben vettem a Hero 10-et, majd lejárt az előfizu és nem újítottam meg.

(#3845) Ano válasza Tuninger (#3844) üzenetére


Ano
őstag

nekem most fog lejárni az 1 év, de most ha lehet akkor pihentetném picit ... hogy kell "nem meghosszabbítani"? :)

Már kaptam mailt róla hogy most lesz az 1 év, de ott csak annyit írnak hogy nincs teendőm vele :D

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3846) Tuninger válasza Ano (#3845) üzenetére


Tuninger
addikt

Lépj be a gopro oldalán az accountoddal és cancel subscribtion. Nagyon fog sírni, de ne hagyd magad befolyásolni :D
Én is majd ha lesz új kamera akkor fizetek elő újra.

(#3847) Ano válasza Tuninger (#3846) üzenetére


Ano
őstag

Ok, ezt láttam én is, de ha most fogom cancel-ezni, akkor nem fogják végül kiszámlázni a kamera teljes árát visszamenőleg?

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3848) Tuninger válasza Ano (#3847) üzenetére


Tuninger
addikt

SZERINTEM nem. De ha vársz, megpróbálja beterhelni a kártyádat az előfizura. Én egyszer használatos virtuális kártyát használtam pont emiatt. Utána naponta jött az email hogy nem tudja beterhelni, és 2 nappal később mondtam le.

(#3849) Ano válasza Tuninger (#3848) üzenetére


Ano
őstag

én PayPalt használok, de ott a PayPal oldalán le lehet tiltani az automatikus fizetést a GoPro felé, szóval akkor én azt fogom tenni :)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3850) zgospel válasza Ano (#3849) üzenetére


zgospel
őstag

Majd írd meg légyszi, hogy sikerült-e :R

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.